15 Günde 12.000 İhlas-ı Şerif Hatmi

Okudum hz muhammet sav ruhuna bağışladım, babama dua ettim, gruptaki herkese dua ettim, Lna16 Lna16 annene de dua ettim ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim onda şubatta hamilelik haberini almak için çok dua ettim, ya o bebek gelsin diye bende sabırsızlanıyorum:KK66: Allah hepinizin gönlünden geçen güzel hayırlı duaları kabul etsin
Allah kabul eylesin çiçeğimmmm😍😍🤲❤️
Seninde gönlünden geçen ne duan varsa Rabbim kabul etsin:dua::KK200: o güzel haberi vereceğiz. Allah’ın izniyle nasıl sevindirdin beni böyle ah🥹 sağol dua kardeşimmm🌹 aminnnn

Selam kızlar 💜
Hamd olsun 65 kişi olduk 🧿🧿🧿

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
🌺🌺3 aylara erdik ve Recep ayını dolu dolu geçirmek istedik ve "12.000 ihlas hatmine" niyet ettik 🌺🌺
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
🌺🌺 Kızlar herkes bilir ama ben yine de hatırlatmak istedim..🌺🌺
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
🌹İhlas süresini okurken abdestli ve tesbih çekerken her boncukta ihlas süresine besleme çekmeyi unutmayalım.🌹
🌹Okuma mühleti "15" gündür.🌹
🌹 Niyetimiz: Peygamber efendimize 12.000 ihlas hatmini hediye ediyoruz.🌹
🌹Her kişinin içinde saklı bir duası ya da niyeti vardır.. Peygamber efendimize bağışlarken isterseniz niyetiniz veya duanız varsa bağışlayabilirsiniz.🌹
🌹Okuduktan sonra bildirim yapmayı unutmayalım.🌹
🌹 Lna16 Lna16 veya Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim beni etiket yapabilirsiniz. 🌹
🌹Kişi başı ihlas "184" adettir.🌹

🌹184×65=11.960 oluyor eksik kalan (40) sayıyı ben kendim tamamlayacağım.🌹
🌹15 günde 12.000 ihlas hatmi diğer 15 günde yine 12.000 ihlas hatmi yapacağız.. Recep ayı içinde 2 kez ihlas hatmi yapmış olacağız Allah'ın izniyle inşallah 🤲🏻 🌹
💜💜 Rabbim niyetlerimizi, ibadetlerimizi kabul etsin inşallah 🤲🏻💜💜
💜💜 Şimdiden Allah razı olsun, hakkınızı helal edin kızlar 🤲🏻💜💜
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

💐💐 Okuma başlama zamanı: 24.01.2023💐💐

🌻🌻 Okuma bitiş tarihi: 07.02.2023 🌻🌻

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

🏵️🏵️İhlas Süresi🏵️🏵️

Eki Görüntüle 3196360

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

🌿🌿🌿🌿 12.000 İhlas Hatmi🌿🌿🌿🌿

🌿 penyez83 penyez83
🌿 Z Zerre
🌿 @Nevreste
🌿 Lna16 Lna16
🌿 @RedGirl
🌿 @Ipek -
🌿 @ezgiisel
🌿 @rapisa
🌿 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
🌿 @Ada-anne
🌿 @QueenGenepil
🌿 Oydar Oydar
🌿 @kavs-i kuzah
🌿 @Teach_Mavi
🌿 Aktif Lora Aktif Lora
🌿 @Meral01
🌿 N Neselikalpler
🌿 @Mavihali
🌿 @tatlicincap
🌿 Sadelikherseydir Sadelikherseydir
🌿 mesirmacunu mesirmacunu
🌿 @slnn12345
🌿 Kunfeyekunnn Kunfeyekunnn
🌿 @PiXiEE
🌿 @madammor
🌿 @PiXiEE - annesi
🌿 Hemsirecik Hemsirecik
🌿 @Tubismavis
🌿 __busra__ __busra__
🌿 D E V A D E V A
🌿 @eczpinar00
🌿 paeneperfectus paeneperfectus
🌿 E Esragull
🌿 @hazal94
🌿 @kaplumbik
🌿 @Huzurkokanmevsimler
🌿 @nursevdi
🌿 Kevssooo Kevssooo
🌿 M Meva59
🌿 @loyalty16
🌿 @leylalin-_-7
🌿 Arianaa Arianaa
🌿 Bluepinkkk Bluepinkkk
🌿 Leris Leris
🌿 @memurhanim
🌿 K Kitapkontesi
🌿 @Canangul133
🌿 Life light Life light
🌿 @MaviFeslegen
🌿 dreamy07 dreamy07
🌿 Ssevincli Ssevincli
🌿 Amazing family Amazing family
🌿 @Cittaslow
🌿 Onikiagustos Onikiagustos
🌿 kevsersoylu kevsersoylu
🌿 @burcusami
🌿 Z Zeynoyi
🌿 coconatt coconatt
🌿 M Mucizevi bekliyorum
🌿 @agustos72
🌿 @bir mucizee
🌿 @zuleyha
🌿 Nillatte Nillatte
🌿 @HALLEYS
🌿 @istbl

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
Selamünaleykum kızlar ben duamı Tamamladim Peygamber efendimizin ruhu niyetine olduğumuz ihlâsı şerifleri hediye ediyorum. Rabbim kabul buyursun. Rabbim Peygamber efendimizin şefaatine nail eylesin bizleri aminn 🙏🌾 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve Lna16 Lna16

Selamünaleykum kızlar ben duamı Tamamladim Peygamber efendimizin ruhu niyetine olduğumuz ihlâsı şerifleri hediye ediyorum. Rabbim kabul buyursun. Rabbim Peygamber efendimizin şefaatine nail eylesin bizleri aminn 🙏🌾 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve Lna16 Lna16
Aminn adaşım Allah razı olsunn. Rabbim kabul eylesin 🤲🏻😘🌹

D E V A D E V A canım Z Zerre bu listede de var okudumu okuyacak mı burayıda bilgilendirirmisin tsk.

Okudum hz muhammet sav ruhuna bağışladım, babama dua ettim, gruptaki herkese dua ettim, Lna16 Lna16 annene de dua ettim ve Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim onda şubatta hamilelik haberini almak için çok dua ettim, ya o bebek gelsin diye bende sabırsızlanıyorum:KK66: Allah hepinizin gönlünden geçen güzel hayırlı duaları kabul etsin
Aminnnnn, Allah razı olsun canım 🤲🏻💜
Ağzına yüreğine sağlık arkadaşım 🤲🏻🤲🏻🌹🌹
Ne güzel kalbin var hepimize dua etmişsin anneciğimide unutmamışsın🥺🥺
Rabbim senin gönlüne göre versin inşallah 🤲🏻🌺💐
Sevdiklerine bağışlasın 🤲🏻🌺🌺🌺
Bebek isteyen herkese Rabbim tez zamanda nasip etsin kolaylıkla sağlıkla inşallah 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🥹

Aminnnn inşallah, Allah razı olsun canım 🤲🏻🌺
Ağzına yüreğine sağlık 🤲🏻🤲🏻🌹❤️

X