15 gunluk detox + chloe ting

gunaydin ❤️
doger gundenneksi cikmadiginsurece her gun benim icin zafer 😍 karnim
baya duzlesti bu arada.
Hondistan cevizi yagli turk kahvemi iciyorum su anda .

Eklentiler

• B4F875F8-170B-4C72-B065-06ED0DC4BC8A.jpeg
    B4F875F8-170B-4C72-B065-06ED0DC4BC8A.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 37
kahvalti : 10:00
3 yk yulaf+ 1 yk chia + 1 b sut ve 1 olcek protein tozu

Eklentiler

• F5AEE0A7-5B0F-4D5E-AE3D-2A09AD4C0302.jpeg
    F5AEE0A7-5B0F-4D5E-AE3D-2A09AD4C0302.jpeg
    192 KB · Görüntüleme: 37
selam dün paylaşımlarınızı okudum kilonuzda bana yakın olduğu için takip ediyorum. bende 57 kilodan 1 ayda 61.8 kiloya geldim. hemde 55 olmak isterken. deprem psikolojisi biraz etkiledi malesef. şimdi tekrar 55 olmak istiyorum ama bir türlü motive olamadım. belki burada biraz motivasyon sağlarım kendime. sizede güzel kilo vermeler diliyorum.

selam dün paylaşımlarınızı okudum kilonuzda bana yakın olduğu için takip ediyorum. bende 57 kilodan 1 ayda 61.8 kiloya geldim. hemde 55 olmak isterken. deprem psikolojisi biraz etkiledi malesef. şimdi tekrar 55 olmak istiyorum ama bir türlü motive olamadım. belki burada biraz motivasyon sağlarım kendime. sizede güzel kilo vermeler diliyorum.
merhabalar, malesef cok yipratici ve uzucu bir donem gecirdik. Bir an once toparlanmak gerekiyor tabi, bende sizinle ayni durumdaydmim ama bir baslangic vermek istedim. size dilerseniz benim uyguladigim programi atiyim he hos her diyetisyenin yazdigiyla asagi yukari ayni. Istediginiz gibi bildiri resim yapabilirsiniz . Birbirimize azda olsa destek olabilirsek ne guzel <3 evet kilo ve hedef ayni sayilir umarim basarabiliriz :)

aksam: lahans kavurma ve sebze sote + 4 yk yogurt

Eklentiler

• 2EAC3B8A-F355-4273-92D7-481C9734BFD5.jpeg
    2EAC3B8A-F355-4273-92D7-481C9734BFD5.jpeg
    179,2 KB · Görüntüleme: 39
selam riki,
tebrik ederim.
su chloe hanımın vücudu hemencecik sekillendiren sporunu ben de denediydim, videonun yarısında sıcak kuma basmış iskandinav turist gibi halıda çırpınıyordum.
nasıl yapıyonuz yav, cok zor.

selam riki,
tebrik ederim.
su chloe hanımın vücudu hemencecik sekillendiren sporunu ben de denediydim, videonun yarısında sıcak kuma basmış iskandinav turist gibi halıda çırpınıyordum.
nasıl yapıyonuz yav, cok zor.
merhaba portakalci:) bendede 2 aysir crossfit yapmama ragmen yapiyim bu sefer kolay olur dedim ama durum ayni, yerden haliyla kazidilar. Baya mola alarak yapiyorum. ilk 1-2 gun ölum gibi,vucudumda yeni kaslar kesfediyorum oyle yerler agriyo ama zamanla alisiliyo. Sonuc u dusunup motive oluyorum ❤️

sabah 7 km yuruyus yaptim, kahvalti ogununu atladim ac olmadigim icin.
ogle: 200 gr izgara tavuk + domates salatalik ve ayran

gunaydinlar ❤️ bugun detoxa baslayali tam 1 hafta oldu ve simdiden sonuc harika ❤😍 1 haftada -2.85. Kalktim suyumu ictim simdi yagli kahvemi iciyorum

Eklentiler

• E6552838-3A1B-4589-AFA2-931868A61ACA.jpeg
    E6552838-3A1B-4589-AFA2-931868A61ACA.jpeg
    86,4 KB · Görüntüleme: 34
merhabalar, malesef cok yipratici ve uzucu bir donem gecirdik. Bir an once toparlanmak gerekiyor tabi, bende sizinle ayni durumdaydmim ama bir baslangic vermek istedim. size dilerseniz benim uyguladigim programi atiyim he hos her diyetisyenin yazdigiyla asagi yukari ayni. Istediginiz gibi bildiri resim yapabilirsiniz . Birbirimize azda olsa destek olabilirsek ne guzel <3 evet kilo ve hedef ayni sayilir umarim basarabiliriz :)
olabilir aslında ama ben pek programlarla ilerleyemiyorum. 4 sene önce doğum yaptım ve tam 30 kilo almıştım. 1 aenede tamamen kendi kendime diyet ve spor yaparak verdim 30 kiloyu 3 yıldırda koruyorum. şimdide dikkat edersem veririm. spor zaten hep hayatımda var eliptik yapıyorum tam 6-7 yıldır falan. salonun ortasında hatta haftada 4-5 gün kesin yaparım. bu son 1 aydır onuda yapmadım o yüzden aldım hemen. bu sabah tartıldım 61 malesef. ama hedef koydum bayrama 55 olacağım

gunaydinlar ❤️ bugun detoxa baslayali tam 1 hafta oldu ve simdiden sonuc harika ❤😍 1 haftada -2.85. Kalktim suyumu ictim simdi yagli kahvemi iciyorum
süper gidiyosun tebrik ederim takibindeyim motive oluyorum böyle paylaşımları görünce. bende sabah birşey yemedim sadece filtre kahve ve detoks çayı içtim. şimdi yolaf lapası getirdim onu yiyeceğim ara öğün olarakta elma ve ayranım var

süper gidiyosun tebrik ederim takibindeyim motive oluyorum böyle paylaşımları görünce. bende sabah birşey yemedim sadece filtre kahve ve detoks çayı içtim. şimdi yolaf lapası getirdim onu yiyeceğim ara öğün olarakta elma ve ayranım var
merhaba canim, 30 kilo vermissin 5-6 kg yi hayli hayli verirsin tek olay bahsettigin gibi motivasyon. bende su an motiveyim ama ciddi sikildim ogun hazirla ye vs esim yanimda neler yiyo disari cikmiyorum vs bir sekilde dengelemem lazim. afiyet olsun canim sende belli bir listemi takip ediyosun?

merhaba canim, 30 kilo vermissin 5-6 kg yi hayli hayli verirsin tek olay bahsettigin gibi motivasyon. bende su an motiveyim ama ciddi sikildim ogun hazirla ye vs esim yanimda neler yiyo disari cikmiyorum vs bir sekilde dengelemem lazim. afiyet olsun canim sende belli bir listemi takip ediyosun?
yok bende liste yok. öğlen 12 ye kadar bişey yemiyorum. 12 de öğle yemeği ve kahvaltı aynı and oluyor çalıştığım için. 3-4 gibi ara yapıyorum. akşam 8 gibi akşam yemeği. 40-50 dakika akşamları tv karşısında eliptik yapıyorum. bozmasam 1 aya veririm ama çabuk gaza gelen bi insanım birileri bişeyler yiyelim dese hemen diyeti falan unutuyorum

X