15 gunluk detox + chloe ting

yemeklerde ekmek tüketmiyorum. günde 2 fincan yeşil çay içiyorum. porsiyonları azalttım ama evde ne yemek pişerse onu yiyorum. öğle yemeğimide evden getiriyorum

merhaba hanimlar dun 17 km yuruyunce ayarlarim koptu ne yesem doymadim ve biraz abarttim ve hemen
sabah + 1 gordum sabah tartida neyse saglik olsun hemen dengeleyelim
10 km yurudum
sabah yagli kahvemi ictim
oglen: mantarli menemen + 2-3 dilim peynir+ domates salatalik yedim
ara: ananas ve 10 kaju
aksam son ogunum: 18:00 de vejeteryan imam bayildi + brokoli haslama + 2 koz kirmizi biber + 1 salatalik+ 4 yk yogurt ve soda
iyi aksamlar ❤️

Eklentiler

• 3E3E1EA9-082D-426F-83DB-D1E58DEEEC36.jpeg
    3E3E1EA9-082D-426F-83DB-D1E58DEEEC36.jpeg
    164,4 KB · Görüntüleme: 37
merhaba hanimlar dun 17 km yuruyunce ayarlarim koptu ne yesem doymadim ve biraz abarttim ve hemen
sabah + 1 gordum sabah tartida neyse saglik olsun hemen dengeleyelim
10 km yurudum
sabah yagli kahvemi ictim
oglen: mantarli menemen + 2-3 dilim peynir+ domates salatalik yedim
ara: ananas ve 10 kaju
aksam son ogunum: 18:00 de vejeteryan imam bayildi + brokoli haslama + 2 koz kirmizi biber + 1 salatalik+ 4 yk yogurt ve soda
iyi aksamlar ❤️
merhaba, bende aynı durumdayım 2 gündür resmen kilo aldıracak ne varsa tükettim ve tamamen üst üste geldi. ben diyet yapıcam dikkat edicem dedikçe önüme bişeyler geldi ve ben hayır diyemedim. 61,4 ile devam ediyorum. 60 görmeye hasret kaldım. bromolin aldım 3 gündür kullanıyorum ödem atıcı ama sanki bi faydası olmayacak gibi bilemedim. bugün kurufasulye pilav+ ayran yedim ve akşama eşim dışarıda yemek yiyelim dedi. yarın dan itibaren yine başlamak istiyorum ama bakalım hayırlısı. 2 gündür eliptikte yapmadım. ramazan geliyor toparlanmak lazım yoksa bayramda L beden kıyafetler bakmaya başlayabilirim. 38 ler dar gelmeye başladı

merhaba, bende aynı durumdayım 2 gündür resmen kilo aldıracak ne varsa tükettim ve tamamen üst üste geldi. ben diyet yapıcam dikkat edicem dedikçe önüme bişeyler geldi ve ben hayır diyemedim. 61,4 ile devam ediyorum. 60 görmeye hasret kaldım. bromolin aldım 3 gündür kullanıyorum ödem atıcı ama sanki bi faydası olmayacak gibi bilemedim. bugün kurufasulye pilav+ ayran yedim ve akşama eşim dışarıda yemek yiyelim dedi. yarın dan itibaren yine başlamak istiyorum ama bakalım hayırlısı. 2 gündür eliptikte yapmadım. ramazan geliyor toparlanmak lazım yoksa bayramda L beden kıyafetler bakmaya başlayabilirim. 38 ler dar gelmeye başladı
Dışarda da diyetle uyumlu birçok şey yiyebilirsiniz aslında. Dışarda yediğinizde tüh diyet bozuldu diye düşünmeyin. Protein ve salata yersiniz yine diyet yemeği gayet. 61.4 gayet güzel boyunuz kaç?

Ben 26 yaşındayım ve 3 çocuk annesiyim emziriyorum hayla ve bebeğim küçük 1 buçuk yaşında malum artık zayıflamak istiyorum bacaklarım kollarım zayıf tek sorunum bel kalça bölgesi karın var burdan gitmesi lazım güncel kilom 57 boyum 155 artık diyorum yeter ya çünkü eşimde artık demeye başladı önceden demezdi tek sorunun göbek felan diyor ne yapmam lazım benim ramazan geliyr oruç tutim diyorum daha iyice zayıflamak mümkün mü şimdiden başlasam

Ben 26 yaşındayım ve 3 çocuk annesiyim emziriyorum hayla ve bebeğim küçük 1 buçuk yaşında malum artık zayıflamak istiyorum bacaklarım kollarım zayıf tek sorunum bel kalça bölgesi karın var burdan gitmesi lazım güncel kilom 57 boyum 155 artık diyorum yeter ya çünkü eşimde artık demeye başladı önceden demezdi tek sorunun göbek felan diyor ne yapmam lazım benim ramazan geliyr oruç tutim diyorum daha iyice zayıflamak mümkün mü şimdiden başlasam
Bunyenize bağlı tabi bilemiyorum ama ben mesela ramazanda zayiflayan bir insanim sizde bu sekildeyseniz giden kilo olur illa ki. 1.55 boya 57 kilo çok mu ki bilmiyorum hiç ama cabalarsaniz verirsiniz illa ki. Karın maalesef zor gidiyor ama gider yani bence.

Dışarda da diyetle uyumlu birçok şey yiyebilirsiniz aslında. Dışarda yediğinizde tüh diyet bozuldu diye düşünmeyin. Protein ve salata yersiniz yine diyet yemeği gayet. 61.4 gayet güzel boyunuz kaç?
Merhaba, botum 1,57 aslında normal değil boyum göre kilom. 55 i geçmemem gerek benim am yıllardır hep 58 lerdeyim 16 yıldır falan. doğumlarımda çok kilo aldım ama hemen 1 yılda verdim kilolarımı. ilk hamileliğimde 18- 2. hamileliğimde 30 kilo almıştım. çok şükür dikkt edip spor yapınca hemen verdim hepsini. bu ara biraz fazla kaçırdım yaz gelmeden tekrar 55-56 lara düşmem gerek

aynı boylardayız kilonuz benim 2 ay önceki kilom. bendede göbek sorunu var malesef. ama şeker ve karbonhidratı kesersek yada azaltırsak ben gidebileceğini düşünüyorum. bu arada ramazanda sadece iftardan iftara yiyerek sahur yapmadan oruç tutarsanız kilo verebilirsiniz. ben 2 senedir yapıyorum bu yöntemi ve 2-3 kilo veriyorum muhakkak hemde yağdan

selam ben bugün yine döndüm sahalara. 61.8 ile başladım bakalım hayırlısı. yarın paylaşırım burdan menümü. bu arada her sabah tartılmayı düşünüyorum. ramazanda da orucu sahursuz tutucam kesinlikle çok faydalı oluyor. iftarda da abartmazsam bayrama hedefim 56 olmak

selam. bu sabah 62,2 çıktım hemde çok dikkat ettiğimi düşündüğüm bi günün ardından. ama sonra tüm yediklerimi değerlendirdiğimde ben gerçekten dikkat etmemiştim ve fazla öğün yemiştim. sabah 3 dilim baklava yedim mesela akşam yemek yemem derken 2 kaşık şehriye çorbası, 2 kaşık bulgur pilavı 1 dilimde kızarmış karnıbahar yedim+ yoğurt. 45 dk eliptik yapmam bile değiştiremedi sonucu. ama pes etmiyorum bugünden devam

@ prensesss016 prensesss016

canim merhaba ben cenazeden dolayi giremedim kac gundur, hos geldin beraber birbiriimizi motive edelim :) aaa ne guzel baslangic ve hedef kilolarimizda ayni. ben bundan sonra her gun girip gene tek tek yazicam tablo yapiyim beraber ilerleriz istersen

onemli olan baslamak canim :) veririz az da olsa :KK200:

merhaba kusura bakmayin cenazem vardi giremedim kac gundur ama simdi geri dondum kizler. Tek tek bildirime devam edicem yarindan itibaren . nasil gidiyor dyetiniz herkes guncel kilolaini yazabilirmi?
Allah rahmet eylesin canim kim vefat etti? Basiniz sağ olsun 😔😔 ben 57 kiloya kadar düşmüştüm ama şuan 59 um canım. Hayal ettiğim gibi o elbisenin içine girdim çok güzeldi ❤️❤️ kabak detoksu biliyor musun Ricky? İnanılmaz kilo verdirtti. 57 lerigordum

gunaydin canim, ayy ne guzel 57 mi harikaa. Bilmezmiyim kabagi ara ara hep yaparim ve hep guzel sonuc alirim cok mutlu olsum. tebrik ederim canim 59 da cok guzel, yavas yavas olucak umarim ben sabah tartildim 62 yim asla gitmiyor gunlerdir duzgun birsey yemememe ragmen ama olsun. Kalktim yagli kahvemi ictim sabah, birazdanda 2 yumurta peynir zeytin cay + 1 dilim wasa kahvalti yapicam

@ prensesss016 prensesss016

canim merhaba ben cenazeden dolayi giremedim kac gundur, hos geldin beraber birbiriimizi motive edelim :) aaa ne guzel baslangic ve hedef kilolarimizda ayni. ben bundan sonra her gun girip gene tek tek yazicam tablo yapiyim beraber ilerleriz istersen
Merhaba başınız sağolsun. tam yeni bir konu açacakken mesajlarını gördüm çok sevindim. evet motive edelim birbirimizi. ben bu sabah tartıldım 62,9 malesef hedefim bayrama 57 yi görmek. ramazan mübarek oruca başladık tabi çok kıymetli günler hem sağlıklı arınabilir hem de kilo verebiliriz. bu yüzden ben 2 senedir olduğu gibi yine sahur yapmadan iftardan iftara tutuyorum orucumu. bu yüzden dün akşam yediklerimleyim. böyle... inşallah hedeflerimize ulaşırız.
akşama iftar menüm
mercimek çorbası
tavuk+pilav
yoğurt
bir parçada pide yerim.
tabi hepsinden azar azar alıcam. yemeklerden sonrada dukan bira yapmayı düşünüyorum her akşam ödem atabilmek adına.
hemde yatana kadar sıvı alımı yapmış olurum.+1 lt de su tüketebilirim fazlası olmaz sanırım

Merhaba başınız sağolsun. tam yeni bir konu açacakken mesajlarını gördüm çok sevindim. evet motive edelim birbirimizi. ben bu sabah tartıldım 62,9 malesef hedefim bayrama 57 yi görmek. ramazan mübarek oruca başladık tabi çok kıymetli günler hem sağlıklı arınabilir hem de kilo verebiliriz. bu yüzden ben 2 senedir olduğu gibi yine sahur yapmadan iftardan iftara tutuyorum orucumu. bu yüzden dün akşam yediklerimleyim. böyle... inşallah hedeflerimize ulaşırız.
akşama iftar menüm
mercimek çorbası
tavuk+pilav
yoğurt
bir parçada pide yerim.
tabi hepsinden azar azar alıcam. yemeklerden sonrada dukan bira yapmayı düşünüyorum her akşam ödem atabilmek adına.
hemde yatana kadar sıvı alımı yapmış olurum.+1 lt de su tüketebilirim fazlası olmaz sanırım
merhaba canim, super kilolar hedefler ayni daha ne olsun. Ben malesef oruc tutamiyorum ama Rabbim sizinkileri kabul etsin. hem if yapmis gibi olucaksin hemde daha cok aclik ile yag yakimin hizlanicak. super. 1 ana birazda ara ogunle yeterli proteini aldinmi miss gibi olur

X