15 gunluk detox + chloe ting

çok mutlu olurum paylaşırsan hep merak etmişim düşük kilolardaki kişiler doktorlar nasıl bir diyet listesi uyguluyor diye
Akşam atayım ama şimdi özetleyeyim😊 kahvaltı 10.30(7de uyanıyorum)
15.00 araöğün
19.00 akşam yemeği
Başka araöğün beslenme vs herhangi bri şey yok bunu uyguladım ilk hafta 4 kg verdim. 2.hafta 3 gün uygulayabildim 1 kg verdim sonra ramazan başladı saldım. Tam 60a düşmüştüm ki şuan 62yim ama 1 ay adetim gecikti onun da etkisi var tabi

ilk zaman kilolar çabuk gidiyor tabi. ama ben dukan bira içiyorum iftardan sonra yani yeşilçay+soda+limon karışımı
herakşam eliptik yapıyorum mutlaka
birde sahur yapmadan tutuyorum orucumu
bukadar :KK5:
Maşallah iyi irade. Sahurda haşlanmış yumurta domates salatalık 5zeytin küçük dilim peynir havuç yeşillik bir dilimde siyez/buğday ekmeği yiyebilirsiniz hatta 1 porsyon da meyve ye mutlaka demişti diyetisyen. Belli bir kalorinin altında olunca da vücut depolamak istiyormuş

ilk zaman kilolar çabuk gidiyor tabi. ama ben dukan bira içiyorum iftardan sonra yani yeşilçay+soda+limon karışımı
herakşam eliptik yapıyorum mutlaka
birde sahur yapmadan tutuyorum orucumu
bukadar :KK5:
Dulan birası içtim ama tadına alışamadım bi türlü yaaa

Akşam atayım ama şimdi özetleyeyim😊 kahvaltı 10.30(7de uyanıyorum)
15.00 araöğün
19.00 akşam yemeği
Başka araöğün beslenme vs herhangi bri şey yok bunu uyguladım ilk hafta 4 kg verdim. 2.hafta 3 gün uygulayabildim 1 kg verdim sonra ramazan başladı saldım. Tam 60a düşmüştüm ki şuan 62yim ama 1 ay adetim gecikti onun da etkisi var tabi
ben çok yediren diyetleri bizim gibi kilosu düşük kişilerde etkili olduğunu düşünmüyorum. bence sizin listeniz güzel. bi nevi aralıklı oruç gibi. keşke devam etseymişiniz iyi vermişsiniz. neyse zararın neresinden dönseniz kar. tekrar dikkat etmeye karar verdiyseniz toparlarsınız.

Maşallah iyi irade. Sahurda haşlanmış yumurta domates salatalık 5zeytin küçük dilim peynir havuç yeşillik bir dilimde siyez/buğday ekmeği yiyebilirsiniz hatta 1 porsyon da meyve ye mutlaka demişti diyetisyen. Belli bir kalorinin altında olunca da vücut depolamak istiyormuş
yok eğer ben bu saydıklarınızı yersem kilomu korurum. kendimi biliyorum çok müsaititm kilo almaya. ayrıca iftar geç oluyo zaten sonrta çayın yanındada atıştırıyorum kendimi tamamen kısamıyorum. o yüzden sahura gerek duymuyorum. çalıştığım için uykumuda bölmemiş oluyorum. mesela akşam iftarda çiğ köfte dürüm+ ayran yedim. sonra şekersiz kahveyele biraz çekirdek ve 4 kare çikolata yedim.

ben çok yediren diyetleri bizim gibi kilosu düşük kişilerde etkili olduğunu düşünmüyorum. bence sizin listeniz güzel. bi nevi aralıklı oruç gibi. keşke devam etseymişiniz iyi vermişsiniz. neyse zararın neresinden dönseniz kar. tekrar dikkat etmeye karar verdiyseniz toparlarsınız.
Ramazanda başaramıyorum ama bayramdan sonra tekrar başlayacağım inş. Listem güzel de mesaideyken hep kahvaltı ve araöğün saatimde bir iş çıkıyor aksıyor 😞

5 gün boyunca tek tip beslenme
1 gün ful haşlanmış patates
1 gün ful sebze
1 gün ful et
1 gün yumurta
1 gün sebze
Gayet güzel verdiriyor özellikle patates günü güzel veriyordum ben
Ay haşlanmış patates de çok severim kaç tane yiyebiliyoruz

hadi yaa ben çok yanlış listeye bakmışım o zaman :-) :-)

ilk ogun: 1 yumurta peynir domates yesillik ve cay , 2 ana 1 ara yapip en gec 6 da sonlandirmayi planliyorum
D9E873F8-3665-4756-8AC2-72917DF419EB.jpeg

X