15 gunluk detox + chloe ting

aksam 5:45 te nohut+ ypgurt ve biraz tavuk gunu kapadim 🙏🏻

Eklentiler

• 519877C0-5A8E-48E9-8D21-E28A429CF8FF.jpeg
    519877C0-5A8E-48E9-8D21-E28A429CF8FF.jpeg
    149,1 KB · Görüntüleme: 34
gunaydinlar kimseden ses cikmiyo ramaandan dolayi sanirsam, benim diyetim gayet iyi gidiyor. 61.20. Son ogunumu 6 dan once yapmak bende en buyuk degisiimi yaratiyor. umarim bu sefer daha istikrarli olurum en azindan 26 sina kadar 59 olabilsem

gunaydinlar kimseden ses cikmiyo ramaandan dolayi sanirsam, benim diyetim gayet iyi gidiyor. 61.20. Son ogunumu 6 dan once yapmak bende en buyuk degisiimi yaratiyor. umarim bu sefer daha istikrarli olurum en azindan 26 sina kadar 59 olabilsem
Merhaba tebrik ederim.su an ne durumdasiniz

merhaba 59 a dustum ama aileme ziyarete gittim ve ye ic derken hic ne kalori saydim ne seker baktim herseyden doya doya yeidm. orda diyete anlatamiyorsun senede bir gidince. su an 62 yim ama gene duzenli beslenmeye basladim 3 gunde 1 kilo odem gitti bile :)

merhaba 59 a dustum ama aileme ziyarete gittim ve ye ic derken hic ne kalori saydim ne seker baktim herseyden doya doya yeidm. orda diyete anlatamiyorsun senede bir gidince. su an 62 yim ama gene duzenli beslenmeye basladim 3 gunde 1 kilo odem gitti bile :)
Ben de 1000 kalori aralikli oruc yapiyorum.
Bugun 5.gun anca 1 kilo gitmis.ilk hafta bu aclikla biraz daha gitmeliydi diye dusunuyorum.
Chloeyi dyzenli yaptin mi peki,sonucu ne oldu

evet yaptim ve -14 cm incelmem oldu . Ama iste deli giib yiyip icince aliniyor, ozelliklede yag olarak geri geliyo malesef. Benimde 4. gunum diyet ve spora basladim. senin kilon kac ve hedef kilon kac? hatta su an bir grup var herkes yeni basladi

85'den 66'ya👍 66'dan 58 'e🙏🏻🔥 adinda dilersen sende bize katil her hafta tarti belirtip neler yedik ictik diye yaziyoruz.​

evet yaptim ve -14 cm incelmem oldu . Ama iste deli giib yiyip icince aliniyor, ozelliklede yag olarak geri geliyo malesef. Benimde 4. gunum diyet ve spora basladim. senin kilon kac ve hedef kilon kac? hatta su an bir grup var herkes yeni basladi

85'den 66'ya👍 66'dan 58 'e🙏🏻🔥 adinda dilersen sende bize katil her hafta tarti belirtip neler yedik ictik diye yaziyoruz.​

162-66 benim de hedefim 58.ama vermem gereken sure kisitli, o yuzden sporu da ekleyebilmeliyim.inceleyeyim

162-66 benim de hedefim 58.ama vermem gereken sure kisitli, o yuzden sporu da ekleyebilmeliyim.inceleyeyim
kisa surede daha cok incelip sikilasmak icin spor sart, chloe o konuda cok iyi ilk bir kac ugn oluyorum saniyorsun ama surunuyorsun :) duzgun beslenme ve sporla verirsin. sure ne kadar toplamda?

Merhabalar, sizin boyunuza gore kilonuz iyiymis ama tani yag orani vs de cok onemli. Ben 1.71 im 5 ay oncesine kadar 58-59 dum gayet iyiydi goruntum ama aldigim kilolari yagdan ainca buyuk fark etti. BEnde 2 sene once 3 ayda 18 kilo vermistim guzel bir motivasyon ve ciddi bir diyetle. bakalim dilersen beraber yapabiliriz. Bu listede yediklerimiz vs cok onemli, normal detox gibi su yada eksi gormek degil tek amac, saglikli yag alarak vs yagdan kilo vermekki incelme daha cok olsun. Dilersen listeyi sanada paylasabilirim.
Listeyi benimle paylaşırmısınız

Boyunuz kaç? Bide nasıl bir yağ yakın detoxu acaba?
Motive olmak çok önemli cidden herşey orda bitiyor. Beslenmeniz nasıl bilmiyorum ama motive olmaya odaklanın gidecek inşallah 🙏 Bende son 3 senemi istemedigim kilolarla geçirmiştim. Hamilelik emzirme dönemi derken. Az bir dikkat etmemle 10 kilo kadar fazlamı verdim. Hiç motive olamıyordum aslında. Sonra geçen yaz tatile gidicez diye biraz vermek istedim öyle öyle nedenler buldum kendime gitti şükür. 72-71 kiloydum şuan 59.9 boyum 1.75
Ne kulanıyorsunuz benimle paylaşırmısınız

Ne kulanıyorsunuz benimle paylaşırmısınız
Herhangi bir ilaç veya takviye kullanmadım ben. Bilinçli bilinçsiz oldu aslinda. Bazen aralıklı oruç yaptım bazen günde tek öğün beslendim. Bazen gece yatmadan yoğurt limon suyu pul biber yaptım arada detoks suyu falan 69 dum önce 65 lere indim zaten kilo gittikçe motive oluyor insan. Kilo gittikçe daha çok devam etmek istedim 59 ideal kilom zaten böyle kalmak istedim. Şuan ne yersem yiyim kilom artmıyor çok şükür eski metobolizmama kavuştum 🙏

8 kiloyu 7 haftada çok rahat verirsin bence gerekli motiveyi bulursan👍
Motivem var, bir diyet grubundayim da ama dusuk kalori alip aralikli oruc yapmama ragmen 1 kilo gitmis ya.
Aslinda saglikli olan budur da hic mi odem yoktu mubarekk😊
Yememe cok dikkat etmeden aralikli orucla zayifladim diyenlere aklim ermiyor😊

Motivem var, bir diyet grubundayim da ama dusuk kalori alip aralikli oruc yapmama ragmen 1 kilo gitmis ya.
Aslinda saglikli olan budur da hic mi odem yoktu mubarekk😊
Yememe cok dikkat etmeden aralikli orucla zayifladim diyenlere aklim ermiyor😊
Kabak detoksu yaptın mı? Bide yiyosun ama ne yiyosun çok önemli. Ekmek yemedim pek. Aksam tavuk kızartma salata falan bunu yiyince kilo olmuyordu hiç. Protein agirlikli beslenip abur cubur yemedikten sonra gitmesi gerek bence. Uzmanı değilim tabi sadece tecrübemi söylüyorum ama sabah iki yumurta akşam yine ekmek yok proteinli beslenme şeklinde gidiyor gibi bence.

Kabak detoksu yaptın mı? Bide yiyosun ama ne yiyosun çok önemli. Ekmek yemedim pek. Aksam tavuk kızartma salata falan bunu yiyince kilo olmuyordu hiç. Protein agirlikli beslenip abur cubur yemedikten sonra gitmesi gerek bence. Uzmanı değilim tabi sadece tecrübemi söylüyorum ama sabah iki yumurta akşam yine ekmek yok proteinli beslenme şeklinde gidiyor gibi bence.
Wcye cikmamistim buraya yazdigimda bugun ciktim, 8 gunde 1,5un ustunde gitti.
Yani para vermeseydim o listeye uymazdim sahsen,protein orani yuksek bir diyet degil .
2 hafta sonra o bitince dedigin gibi beslenecegim.
Ben cok usengec biriyim,işte hic adimim yok,evde yuruyus bandina binemiyorum usenmekten.
Ama bir kac gundur geceleri egzersiz yapiyorum, vucudymu chloe veya liliy sabriye hazirliyorum🤗

gunaydin hanimlar bende 21 gunluk bir detoxtayim, dilerseniz burda ogun paylasalim ne yapiyoruz ne ediyoruz birbiirmizi motove edelim :KK200:
kalktim suyumu ictim
Kahvalti: elma+ ananas+ispanak+maydonoz vs kefir +10 badem li bir shake var
bu detox incelme uzerine ama cok ac kaliyorum dunde regli oldugum icin cok zorlandim ama yilmak yok yaz geldi geliyor

Wcye cikmamistim buraya yazdigimda bugun ciktim, 8 gunde 1,5un ustunde gitti.
Yani para vermeseydim o listeye uymazdim sahsen,protein orani yuksek bir diyet degil .
2 hafta sonra o bitince dedigin gibi beslenecegim.
Ben cok usengec biriyim,işte hic adimim yok,evde yuruyus bandina binemiyorum usenmekten.
Ama bir kac gundur geceleri egzersiz yapiyorum, vucudymu chloe veya liliy sabriye hazirliyorum🤗
Listen nasıl ki paylaşır mısın? Yani protein ağırlıklı değilse ne öneriyor merak ettim. Bana uymaz başka diyet sekli mesela 😁 ama bazı arkadaşlarım dediğin gibi zayıfladı hep yeşillik vardı listesinde az et vardı. Ben hep yesillikle yapamam ama yumurta ve et tavukla güzel gitti karbonhidrat tüketmeden.

gunaydin hanimlar bende 21 gunluk bir detoxtayim, dilerseniz burda ogun paylasalim ne yapiyoruz ne ediyoruz birbiirmizi motove edelim :KK200:
kalktim suyumu ictim
Kahvalti: elma+ ananas+ispanak+maydonoz vs kefir +10 badem li bir shake var
bu detox incelme uzerine ama cok ac kaliyorum dunde regli oldugum icin cok zorlandim ama yilmak yok yaz geldi geliyor
İnşallah herşey çok daha güzel olacak canım ve yaza harika gireceksin ❤️ ben diyet yapmıyorum artık ama size destek için burdayım her zsman 😘

X