15. Haftalık gebelikte kanama Hematom sarı akıntı.

nurn04766

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
148
107
31
Merhaba hanımlar.. Uzun süre ve uğraşlar sonrası elde ettiğim gebeliğim her gün korku ile geçiyor. 😔 8. Haftadan beri kanama alanım vardı bir ker kanamam olmuştu proluton vurulunca geçmişti çok büyük düşük tehlikem vardı progestan kullanıp yatıyordum... 3cm den 1 cm ye düştü ve 15. Hafta olduğum için tehlikeli evreyi geçirdim diye düşündüm kalktım yemek falan yaptım bu hafta... bugün kahverengi aynı anda koyu sarı pembe bordo akıntılarım oldu şimdi koyu sarı devam ediyor ama böyle bir koku hayatımda görmedim kaşıntı yok yani enfeksiyon olsa bir kaç günde kendini belli etmez miydi ? hem kahverengi akıntı ile beraber olması ne alaka ya 🤦 böyle bişey yaşayan oldu mu ?

Merhaba , 18 Haftada başlayan kanamalarım sonrasında hematom ve kanama ile devam etti , bebek gelişimi normaldi 21. Haftada kanama rengi ve kıvamı açıldı. Turnusol kağıdı ile takip ettim, renk değişimi olmadı. Erken membran rüptürü olmuşum , amniosure testinde çıktı maalesef 23 haftada bebeğimi kaybettim . Kötü kokulu olması enfeksiyona işaret olabilir, hekiminize ulaşmanızda fayda var.

Merhaba , 18 Haftada başlayan kanamalarım sonrasında hematom ve kanama ile devam etti , bebek gelişimi normaldi 21. Haftada kanama rengi ve kıvamı açıldı. Turnusol kağıdı ile takip ettim, renk değişimi olmadı. Erken membran rüptürü olmuşum , amniosure testinde çıktı maalesef 23 haftada bebeğimi kaybettim . Kötü kokulu olması enfeksiyona işaret olabilir, hekiminize ulaşmanızda fayda var.
Neden böyle olmuş peki

X