15 Kasım 2020 Akrep Burcunda Yeniayın Burçlara Etkileri

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.335


Sürekli aynı yerden, aynı kişiler tarafından ve aynı şekilde mi kırılıyorsun?
Bitmeyen bir kısırdöngü içindesin farkında mısın!
15 Kasım Akrep Yeniayı iki seçenek sunuyor sana!
Ya seni duygusal anlamda yoran, değersizlik hissi yaratan kişileri artık kaybetmekten korkmazsın yeni Sen ile tanışırsın ya da ömür boyu bu kısırdöngüyü yaşarsın.

Seçim senin!
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.335
kk gül (4).jpg

Akrep Yeniayı’nın burçlara etkisi: (Yükselen burcunuzu okumanızı öneririm)

KOÇ: Kariyerinizi ve ev hayatınızı ilgilendirecek konularda büyük maddi atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Dürtüsel harcamalarınız olabilir. Kontrolü kaybettiğinizde sezgilerinize yönelerek doğru cevabı bulmanız mümkün. Yatırım, miras, kredi, nafaka vb. konularda yeni yapılandırmalar gerçekleştirebilirsiniz. Bazı sırları duymanız veya bizzat sizin duyurmanız da olası görünmekte. Odağınız çok güçlü olacağından araştırma, inceleme konularında başarılarınız artabilir.
BOĞA: Her türlü ilişkinizi detaylı bir şekilde incelemeye alabilirsiniz. Bazı kişiler fikirlerinize karşı çıkabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya halihazırda olan ilişkinizi yeni ve derinlikli bir boyuta taşıyabilirsiniz bu dönem. Avukat görüşmeleri, danışmanlıklar ve ortaklık kararları bu süreçte ilgileneceğiniz diğer önemli konulardan olabilir. Uzaklarda yaşayan akraba ve tanıdıklarınızla irtibatınız da sıklaşabilir bu dönem.
İKİZLER: Gündelik düzen ve iş sorumluluklarınızla ilgili konularda düzenlemeler yapabilirsiniz. İş hayatınızda ufak çapta zamlar, yükselmeler meydana gelebilir. Size destek olacak yeni iş arkadaşları çevrenize eklenebilir. Sağlığınızda bazı sorunlar var ise uzun vadede işinize yarayacak tedavilere başlayabilirsiniz. Spor, diyet vb. alışkanlıklara başlarsanız kararlılıkla sürdürebilirsiniz. Sorunlu akraba ilişkilerinizde de barış görülebilir.
YENGEÇ: Aşk hayatınızda heyecanlı gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. İlişkiniz sağlam ise geleceğe dair ışık verecek hoş muhabbetler ortaya çıkabilir. Yeni bir flörte başlarsanız gelecek vaad edebilir. Hobiyi mesleğe çevirmek ve yaratıcılığınızı iş hayatınızda etkili bir şekilde kullanmanız için desteklendiğiniz bir dönemdesiniz. Riskli maddi yatırımlardan da gelir elde edebilirsiniz. Parayı cebinizde kolay kolay tutamayacağınız bir süreç de mümkün görünüyor.
ASLAN: Yönünüzü aile ve ev yaşantınıza çevirmeye başlıyorsunuz. Adres değişimleri ve akraba ziyaretlerini bu sürece denk getirebilirsiniz. Aile mirası, ev yatırımları da gündemi oluşturan diğer konular arasında olabilir. Kariyer sebebiyle yeni bir yerde yaşam planları kurmanız olası. Evlilik hayatınızda yuva kavramına daha çok odaklanabilirsiniz. Evliyseniz bebek yapma kararı vererek yuvanızı büyütebilirsiniz.
BAŞAK: Yeni tanışmalar, başvurular, görüşmeler ve anlaşmalar bu sürecin temel konuları arasında olacağından normalden daha sosyal bir evre geçirebilirsiniz. Ticari konularda canlanma görülebilir. Kısa vadeli bir eğitime yazılabilirsiniz veyahut hali hazırda öğrenim gördüğünüz alanda sınav hazırlıklarına başlayabilir, uygulama sürecine geçebilirsiniz. Kardeş, kuzen ve komşularınızdan yeni haberler alabilirsiniz. Sizi eğlendiren insanlarla kısa seyahatler planlayabilirsiniz.
TERAZİ: Gelir ve gider dengenizi birebir ilgilendirecek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hali hazırda olan mirasın bölünmesi, ek işler almak, sigorta başlangıçları ve zam/terfi beklentileriniz gündeminize girebilir bu döneme. Yeteneklerinizi geliştirecek alanlar önünüze gelebilir. Ailenin desteği ile zor bir işin üstesinden gelebilirsiniz. Benliğinize dönerek kendinize olan inancı tazeleyebilirsiniz.
AKREP: Burcunuzda gerçekleşecek yeniay sizi ilgilendirecek her türlü mevzuda yeni başlangıçları destekleyecektir. Sağlık başta olmak üzere, tarzınız ve tavrınızda bazı değişimler gözlemlenebilir. Bedeninize gösterdiğiniz özen artabilir. Bireysel alanınıza yönelebilir ve kendi isteklerinizden, fikirlerinizden asla taviz vermek istemeyebilirsiniz. Yeni ilişki başlangıçları görülebileceği gibi var olanlarda yolları ayırarak yeni bir düzen içerisine girebilirsiniz.
YAY: Kontrolünüz dışında ve sizden gizli olan bir alanda etki görmeniz arkanızdan gizli olayların dönebileceği, belli belirsiz olaylarla kafanızın karışabileceğine işaret ediyor. Sizi zorlayan ortam ve insanlardan da uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Sezgilerinizin artması ile beraber spiritüel uğraşlara daha çok eğilim göstermeniz mümkün. Doktor kontrolleri yaptırmak, kendi alanınıza çekilerek dinlenmek için uygun bir dönem.
OĞLAK: Sosyal çevre ve arkadaşlardan bazı güzel başarı hikayeleri duyacağınız ve destekleneceğiniz etkiler altına giriyorsunuz. Serbest iş sahipleri önemli bir paranın sahibi olabilir ve iş çevresine girebilir. Amaçlarınıza giden yolda ne istediğinizi daha iyi bilerek kariyerinizde kararlı adımlar atabilirsiniz. Toplumsal olaylara yaklaşımınızın daha yoğun olduğu, kalabalık yerlerde liderliği üstleneceğiniz ve yardımlaşma isteğinizin artacağı bir dönem geçirebilirsiniz.
KOVA: Görünürlüğünüzün artacağı başarıları kendinize çekeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Amaçlarınızı ve yeteneklerinizi başka insanlara da göstermek isteyebilirsiniz. Terfi edebilir ve daha iyi şartlarda iş değişimi yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılarınız var ise mesleki açıdan önemli destekler önünüze çıkabilir. Kendi işinizi kurmak veya ev taşımak/almak sebebiyle yüklü miktarlarda harcamalar da gerçekleştirebilirsiniz.
BALIK: İş veya özel sebeplerden ani gelişen seyahatlere çıkabilirsiniz. Eğitimler, kişisel gelişim çalışmaları ve yeni deneyimlere odaklanacağınız bir süreç geçirebilirsiniz. Uzak yerlerde yaşayan akrabalar, eşin ailesi ve arkadaşlarınızla plan ve programlar yapabilirsiniz. Ziyaretler gündeme gelebilir. Reklam, pazarlama ve medya konuları işiniz gereği gündeme gelebilir. Hayata bakış açınızı değiştirecek çeşitli olay örgüleri de ortaya çıkabilir.
Sevgilerimle,
Begüm Minkis
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.335
kk gül (5).jpg

YENİAY bize ne gibi deneyimler getirir derseniz;

 • Bizim bambaşka bir yere koyduğumuz olaylar ve insanlar hakkında bu güne dek fark etmediğimiz şeyler önümüze dökülebilir.
 • Çözmeye çalıştığımız bir konuyla ilgili önümüzde duran parçaları yeni bir gözle birleştirebilir ve hakikatin farklı bir boyutunu görebiliriz.
 • Saplandığımız bir çıkmazı fark edebilir, yön ve tavır değiştirebiliriz.
 • Kendimize dair farkına varmadığımız, ihmal ettiğimiz ya da inkar ettiğimiz bir gerçeği kavrayabilir, içsel bir yüzleşme yaşayabiliriz.
 • Sakladığımız, bastırdığımız bir durum ortaya çıkabilir ya da ertelediğimiz bir soruna el atmak kaçınılmaz olabilir.
 • Uzlaşmaya gidiliyormuş gibi görünse de gizlice sürdürülen çatışmalarda kırılma noktasına gelinir ve taraflar gerçek renklerini ortaya koyar. Yanlış anlaşmalara dayalı olan sorunlar çözülürken, bile isteye sürdürülen samimiyetsiz tutumlar açığa çıkar ve nihai kopuşlar yaşanır.
 • İşten, aşka, sağlıktan, gündelik yaşama kadar bir çok konuda ”tüketilmiş” olan süreç sona erer ve yeni bir aşamaya geçilir.
İnsanın kurguları ve hesapları vardır. Bunların pek azı ”bizim istediğimiz” şekilde işler ve daha da azı umduğumuz kadar ”işe yarar!” Ama insanın en ciddi takıntısı KONTROL SAHİBİ olmaktır. Bize göre ”iyi olan” bir sonucu zorlamak, ille de bildiğimiz ve alıştığımız yoldan gitmekte ısrar etmek, kaçınılmaz olanı ertelemek, sorunu görmezden gelmek, bir bataklığın içinde debelenmek ve giderek daha beter gömülmek gibidir. Bir çok hayati sorunu böyle davranarak biz yaratır, derinleştirir ve çözümsüz hale getiririz.

Akışta bir zorlanma varsa, olaylar manipüle etmeden gelişmiyorsa, bazı cevaplar verilmiş gibi dursa da bir takım sorular arka planda varlığını koruyorsa, gerçek örtülmüştür. Biz kaygılarımız, beklentilerimiz ve saplantılı kurgularımız yüzünden önce kendimizle sonra da başkalarıyla aramızdaki ”yüzleşmeleri” erteleriz. Örtmek ve ertelemek süreci giderek daha sancılı bir hale getirir. Gerçek bizi bu karmaşadan kurtarıp özgür kılar ama onu kavrayabilmek için yargısız bakmak, görmeye ve hazmetmeye açık olmak gerekir. Olaylara, insanlara, konumlara, önceliklere, seçimlere ve en önemlisi kendimize dair değerlendirmelerimizi değiştirmeye hazır olduğumuzda, gerçek önümüze serilir. Ve gerçekle böylesi bir yüzleşme yaşamak, insanı zihinsel, duygusal ve fiziksel anlamda kolaycılığını ve ataletini bırakmaya, korkularını atıp yeni bir yön belirlemeye zorlar.

Bu YENİAY’da gerçek bizi bulacak!

Hal bu olduğunda;

 • Durumu manipüle etmeye, örtmeye, kendinizi ya da başkalarını kandırmaya çalışmayın!
 • Yenmek ve yenilmekle uğraşmayın. Dürüstlükten kaçınmayın. Payınıza düşen itirafları, ödenmesi gereken bedelleri, yapılması gereken özür ve telafileri sakın ertelemeyin!
 • Hayatınızdan çıkan şeyleri kayıp olarak görmeyin.
 • Sağlığınızla ilgili sorunları gözardı etmeyin ve önlemleri ihmal etmeyin.
 • Şimdi haksızca gibi gelse de kesin sonuçları kabul edin ve gereğini sorgulamayın… Öğrenmeniz gereken dersi alıp gerisini zamana bırakın!
Bilin ki ”Görünmez Bir El” sizin kurgunuzdan daha hayırlı bir hikayeyi sahneye koymaktadır. Olanı kucaklayın ve yargısızca yeni bir yola çıkın. Bir süre sonra şimdi anlamadıklarınızı anlayacak, sindiremediklerinizin değerini bilecek ve onlarla büyüyecek, şimdi anlamsız ya da haksız bulduklarınızın aslında sizi hayırlı bir zemine taşıyan vesileler olduğunu fark edeceksiniz.

Sonsuz olasılık çarklarını döndüren ve her şeyi olması gereken yere konduran bir ”Merkez” vardır. Merkezin işi bizi cezalandırmak ya da kayırmak değil, gerçeği fark etmeyi ve onunla yürümeyi öğretmektir. Bu Yolu Yargıyla Değil, Sevgiyle Yürüyün.
Junoastroloji
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.335

kk gül (10).jpg

15 Kasım 2020 Akrep Burcunda Yeni Ay Alfa Enerjisi Yeryüzünü Kaplıyor​

15 KASIMDA AKREP BURCUNDA YENİ AY GERÇEKLEŞECEK.

ALFA olarak tanımlayabiliriz. REFORMLAR BULUŞLAR BİTİŞ ve BAŞLANGIÇLAR! Yakın gelecekte hayatlarımızı kökten etkileyecek köklü reformist ve değişim enerjisi iyinin kötü ile mücadelesi kuraklıktan sonra gelen bereket gözyaşından sonra gelen arınma ve gülümseme emek mücadele ve zafer. Unutmamalıyız ki hiç bir savaştan yara almadan GALİP gelemeyiz. Tüm yenilikler başlangıçlar bizim seçimlerimizle başlar. Şikayetçi olduğumuz hemen her şey için çözüm üretmeli ve bireysel olarak bir adım atabilme cesaretini gösterebilmeliyiz.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.335
kk gül (7).jpg


Koç & Yükselen Koçlar: Bu yeni ay size parasal konularda yeni adımlar atma ve başlangıçlar yapma fırsatı getirecek, bir anda elinize birçok yerden para gelebilir, evinizin bolluğu ve bereketi artabilir. Eğer iş konularında problemler yaşadıysanız daha iyi gelir getirecek bir işten haber alabilirsiniz bu dönemde. Yine parasal konular ile ilgili yapacağınız başlangıçlar sizin hayatınızda önemli olacak, sadece para kazanmak için değil ama tutkulu bir işi yaparak keyifle para kazanmak için de bazı fırsatlar bu dönemde karşınıza çıkabilir. Burç yöneticiniz Mars’ın da düze dönmüş olması size avantaj sağlayacak bu yeni ayda…

Boğa ve Yükselen Boğa: Akrep yeni ayından en çok etkilenen burçlardan birisi sizsiniz, hayatınız açısından önemli başlangıçlar yapabileceğiniz ve gelişmeler yaşayacağınız bir yeni ay dönemi olacak. İkili ilişkiler alanında yeni bir dönemin başlaması söz konusu, bu bir evlilik kararı olabilir, yine yeni bir ilişkinin başlangıcı ya da evliliğinizle ilgili yeni bazı kararlar alarak yeni bir yol çizilmesi de. Bu yeni ay ile birlikte bir süredir geri giden Mars’ta düze dönmüş olacak ve işlerimizi hareketlendirecek. Bu dönemde ortak bir işe ya da projeye başlamakta söz konusu olabilir ve bu iş bir partner ile birebir yoğun çalışma gerektirebilir. Hayrınıza olan yeni adımların atıldığı bir dönem olmasını dilerim…#akrep yeni ayı

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu yeni ay sizin günlük rutininizde bazı değişikliklere sebep olacak, belki size işlerinizde ya da evinizde yardımcı olacak birileri olabilir bu, günlük düzeninizde bazı değişiklikler gerekiyorsa bunun için adımlar atabilirsiniz. Yine sağlığınız ile ilgili konularda ilgilenmeniz gereken durumlar varsa bu yeni ay ve sonrasındaki dönem sizin için en güzel şifa dönemi olacaktır. Bu yeni ayla birlikte bir evcil hayvan edinmeyi de düşünebilirsiniz. Yine iş hayatınızda bir yer, pozisyon ya da ekip değişikliği söz konusu olabilir. Yeni kararlar, yeni bir ekip, yeni bir iş söz konusu ne de olsa hem burç yöneticiniz Merkür düze döndü hem de Mars…

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Yengeçler için bu yeni ay, aşk, çocuklar ve hobiler konularını gündeme getirecek. Eski bir aşkın yeniden alevlenmesi ya da aşkınızın tazelenmesi söz konusu olabilir. Yine çocuklarınız ile ilgili konularda atılacak bazı adımlar onlar adına da yeni başlangıçları getirebilir. Tutkulu olacağınız, severek yapacağınız bir hobi bulmak için ise iyi bir dönem, bu hobi size terapi gibi gelebilir ve belki de ileride bunu iş olarak yapabilirsiniz! #akrep yeni ayı

Aslan ve Yükselen Aslan: Aileniz, eviniz ve gayrimenkul konuları ile ilgili başlangıçlar bu dönemde gündeme gelebilir. Yeni bir yerleşim, ev alımı ya da satımı konusu söz konusu olabilir. Bu durumlardan güzel paralar da kazanabilirsiniz, önemli olan doğru zamanda doğru riskleri almak olacak. Tabii bu yeni ayda Merkür ve Mars düze döndü, artık ilerleme zamanı. Aileniz ve yuvanız ile ilgili konularda yeni başlangıçlar ve bazı değişimlerde bu dönemde söz konusu olabilir. Yine ev taşınması ya da evinizde memnun olmadığınız alanların değişimi içinde ideal bir zaman, belki eve mobilya almakta isteyebilirsiniz? #akrep yeni ayı

Başak ve Yükselen Başaklar: Bu yeni ay ile birlikte çok istediğiniz bir işin kontratını imzalayabilirsiniz, düze dönen Merkür ve hemen bu yeni ayla birlikte düz harekete başlayacak Mars artık ilerleme zamanı diyor. Yine her tür eğitim ve seyahatler konuları da gündeminizde olacak. Yapmak istediğiniz iş birçok kısa seyahat yapmanızı gerektirebilir yine bu günlerde adım atacağınız işler sizin tutku ile yapacağınız ve hayatınıza yenilikler getiren şeyler olabilir. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız ile ilgili bazı konular bu dönemde gündeme gelebilir ve sizin onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. #akrep yeni ayı

Terazi & Yükselen Terazi: Parasal konularda başlangıçlar Terazi burçları için bu yeni ay ile birlikte gündeme gelecek… Paraya tutku ile bağlı olmak ve belki de parayla aramızdaki ilişkiyi gözden geçirmek için iyi bir dönem olacak. Parasal konularda ki eski konularında gündeme gelmesi söz konusu, yeni bir iş dönemi ya da ekstra para gelebilecek işler bu dönemde söz konusu olabilir. #akrep yeni ayı

Akrep ve Yükselen Akrep: Bu ayın en odakta olan burcu olarak bu yeni ayda size yepyeni bir döneme başlangıç yapmanız için ilk adımları atma fırsatı verecek. Sizin için hayatınızda her konuda yeni bir başlangıç yapabileceğiniz bir dönem olacak. Yeni bir iş, hatta yaptığınız işten çok farklı bir iş söz konusu olabilir yine yeni bir ilişki, yaşam yeri ya da hayata yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz bu dönemde. Hayata bakış açınız ile ilgili ciddi değişimler yaşayacağınız güzel bir şifalanma dönemine başlıyorsunuz, geçmişe bakmayı ve geçmişten gelen acıları bırakmayı seçtiğiniz takdirde güzel ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Burç yöneticiniz Mars’ın düze dönemesi bu yeni ay ile birleştiğinden sizin için güzel bir ilerleme dönemi başlıyor…

Yay ve Yükselen Yaylar: Yaylar için bu yeni ay aslında bir nevi iç dünyalarında onları engelleyen şeyleri bırakma ve yeni adımlar atma zamanı olacak. Her tür şifalanma süreci bu yeni ay ile birlikte başlayacak, bilinçaltınızda yatan korkular, geçmişte yaşadığınız sorunların bugüne yansıması, bedeninizde şifalanması gereken alanlar ve bu alanlarda atacağınız adımlar bu yeni ayın gündemi olacak. Yine sezgilerinizin kuvvetli olacağı ve içsel başlangıçlara ve kendinizle ilgili kararlara zaman ayırabileceğiniz bir dönem olacak. #akrep yeni ayı

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Oğlak burçları için bu yeni ay özellikle sosyal çevreleri ile ilgili konularda ve kulüpler, derneklerle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilecekleri bir dönem olacak. Hep hayal edip bir türlü yapamadığınız şeylere üzerinden yıllar geçmiş olsa da girişebilirsiniz. Yine bir kulüp ya da dernekte yardım etmek ve farklı bir şeyler yapmakta hem hayatınıza yeni insanlar getirebilir hem de bu dünyaya geri bir şeyler verdiğiniz için sizi iyi hissettirebilir. Her türlü yeni organizasyon ve yeni işler ve Mars’ın düze dönmesi ile yeni aksiyonlar bu dönemde mevcut…

Kova ve Yükselen Kovalar: Kovaların kariyer konularında yeni adımlar ön planda olacak bu yeni ay ile birlikte, iş alanında kendinizi göstermek, hırsla bir şeylere sarılmak için iyi bir dönem olacak. Eğer yakın zamanda bir bitiş yaşadıysanız bir işin ya da kontratın bitişi, bir projenin sonuna gelinmesi, belki yeni bir kariyere ya da pozisyona geçme zamanı gelmiş olabilir.

Önümüzdeki 2 haftalık süreç bu konuları yoğun olarak gündeminize getirecek. Yalnız kendinizi göstermeye ve ispatlamaya çalışırken ego ile işlere girişmeye ve fazla hırsa kendinizi kaptırmaya dikkat edin! Yine ikili ilişkiler konularında da bazı adımlar atabilirsiniz ve bu bir evlilikle alakalı olabilir ama eski ilişkiler veya ilişkilerde eski konular bu dönemde açılabilir. #akrep yeni ayı

Balık ve Yükselen Balıklar: Bu yeni ay size yeni ufuklar ve bakış açıları açabilir, okuyacağınız bir kitap, sohbet edeceğiniz bir kişi bakış açınızda yepyeni kapılar açabilir… Yurtdışı ile yapılan işlerde veya seyahatlerde yeni başlangıçlar ve yeni adımlar zamanı olacak, artık Mars ve merkür de düze döndüğünden tam yol ileri.. #akrep yeni ayı

Eğitim ile ilgili konular ve hukuksal konularda da girişimler ve adımlar atılabilir ama yine de adım atarken dikkat edin Merkür gerilemesi ilerlemekte zorlanma verebilrir. Bugünlerde hayatın anlamını sorgulayabilir ve bazı araştırmalar yapabilirsiniz, belki bu yeni ay sizi ileri götürmeyen konularda durmak, düşünmek, eskileri bırakmak ve yeni adımlar atmak için bir fırsattır.


Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.335
dd.jpg

KOÇ: Sürprizlere hazırlıklı olun

Günlük hayatın getirdiği sorumluluklarla ilgileneceğiniz, çözüm odaklı bir gün olacak. Doktor kontrolünden geçebilir, sağlıklı rutinlere zaman ayırmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Finansal konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA: Gündeminizde aşk var

Aşk hayatınız, flörtleriniz, hobileriniz ve çocuklarınızla ilgili konular gündemde olacak. Sabah saatlerinde etkili olacak Ay – Uranüs üçgeni romantik konularda sürpriz gelişmelere işaret ediyor. Sizi mutlu edecek aktivitelere zaman ayırın.

İKİZLER: Evde huzur bulacaksınız

Evde, ailenizle zaman geçirmek bugün size iyi gelecek. Evinizi düzenleyebilir, evinizin dekorasyonunu değiştirmek ve tadilat işleriyle ilgilenmek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Ailenizden alacağınız sürpriz haberlere sevineceksiniz.

YENGEÇ: İletişim trafiğiniz karışacak

Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. İletişim trafiğinizin arttığı bir gün olacak. Bugün katılacağınız eğitimlerden ve seminerlerden verim alacaksınız. Arkadaş çevrenizden alacağınız sürpriz haberler olabilir.

ASLAN: Harcamalarınıza dikkat edin

Bugün gündeminizde finansal durumunuzla ve kazançlarınızla ilgili konular olacak. Sabah saatlerindeki Ay – Uranüs üçgeni sürpriz bir kazanca veya beklenmedik bir harcamaya işaret ediyor. Bütçe planlaması yapmak için bugünü değerlendirin.

BAŞAK: Endişelerinizden uzaklaşın

Bugün kendinizi endişeli hissedebilirsiniz, sağlık konusunda evham yapmamaya dikkat edin. Kişisel bakımınıza vakit ayırmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Hukuk ve yurt dışı bağlantılı işler konularında sürpriz gelişmeler sizi bekliyor.

TERAZİ: İçinize kapanacaksınız

Biraz yalnız kalmak isteyebilir, kendinizi içe kapanık hissedebilirsiniz. Spiritüel yönünüzü güçlendirecek aktivitelerde bulunabilir, manevi yönünüzle bağ kurabilirsiniz. Psikolojik destek almak için de bugünü değerlendirebilirsiniz.

AKREP: Amacınıza odaklanın

Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün sizi bekliyor. Kişisel hedefleriniz üzerine kafa yorabilir, amaçlarınızı netleştirebilirsiniz. Evlilik hayatınıza heyecan katmak için bugünleri değerlendirebilirsiniz.

YAY: Sorumluluklarınız artacak

Kariyeriniz ve toplum önündeki konumunuzla ilgili konulara kafa yoracağınız, sorumluluklarınızın önem kazandığı bir gün olacak. Ay ile Uranüs arasındaki destekleyici açı iş hayatında sürpriz gelişmelere işaret ediyor.

OĞLAK: Romantik günler yaşanacak

Yurt dışı bağlantılı işler, hukuk ve eğitim konularının ön planda olacağı bir gün olacak. Ay ile Uranüs arasındaki destekleyici açı romantik sürprizlere işaret ediyor. Partnerinizle birlikte keyifli seyahatler planlamak için bugünü değerlendirebilirsiniz.

KOVA: Destek arayacaksınız

Ortaklaşa gelirleriniz ve borçlarınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Kredi veya borç gibi finansal destek arayışına girebilirsiniz. Ay'ın Uranüs ile etkileşimi eşinizin veya ailenizin finansal hayatlarında karşılaşacakları sürprizlere işaret ediyor.

BALIK: Ani kararlardan uzak durun

Partnerinizle kurduğunuz ilişkinin ve iş ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün olacaktır. İlişkilerinizde eleştirinin dozunu doğru ayarlamalısınız. Ay ile Uranüs arasındaki destekleyici açı bugün alacağınız ani kararlara işaret ediyor
Dinçer Güner
Sözcü