Bebek Beslenmesi 16 aylık oğlum süt içmeyi bıraktı ne gece uyuyamıyor ne yapmalıyım.

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Söylediğin şeyi yaparsa alışkanlık kazandırmış olacak . Nasıl bir cahil düşünce sistemidir anlamak mümkün değil
Allah Allah bir sürü öneri sundum konu sahibine, düşündü kendine ve çocuğuna uyacak olanı buldu icraata geçti bile, konu aramızda kapandı siz hala uzatıyorda uzatıyorsunuz, ben size bir öneride bulunmadım ki, konudaki muhatabım da değilsiniz, fikirlerimi size beğendirmek yada icazetinizi almak gibi bir amacım da yok, eeee?
Benim düşünce sistemimi anlamak gibi bir durumunuz yok zira bende size birşey anlatmıyorum
“Cahilce” lafınızda zerre umrumda değil

Bana göre isabet olmuş, gece süt içmek özellikle ağız sağlığı için doğru değil. Hele ki meyve suyu falan aman diyorum. Su verin, sakinleştirmeye çalışın bir süre sonra uyanmayı bırakır belki.
Aynen öyle . Doktorlar 6 aydan sonra bile gece beslemesi önermiyorlar. Çocuk kendisi bırakmış helal olsun 😂

X