16. Yarışma Duyurusu : ''En Sevimli Uyuyan Bebek&Çocuk'' Foto Yarışması

ben katılamıcam anlaşılan
Neyse fotları bekliyorum ve oylamaya katılırım artık

Sanırım en çok rağbet alan yarışma bu olacak. Maşallah K.K kuzularının sürüsüne bereket.:nazar:, Uzmancım altından kalkamazsınız yeminle, kız erkek hatta yaşlara görede ayırın.:smiley-cool:

bende gönderdim bi ara elinize ulaştımı diye bakarsanız memnun olurum teşekürler

bende yarışmaya katıldım herkese bol şanslar uzman duyarlı davranışın için teşekkürler a.s.

bende yolladım elinize ulaştımı acaba?

Tamamdır canım,foton elimde..yerimseniben

ben katılamıcam anlaşılan
Neyse fotları bekliyorum ve oylamaya katılırım artık

Hayırlısı canım..:1hug:

Sanırım en çok rağbet alan yarışma bu olacak. Maşallah K.K kuzularının sürüsüne bereket.:nazar:, Uzmancım altından kalkamazsınız yeminle, kız erkek hatta yaşlara görede ayırın.:smiley-cool:

kuzum kalkarız evelallah altından..Önce ki bebek foto yarışmamızda 55 aday vardı onda tökezlemedik,inş. bunda da tökezlemeyiz..sositososito

Yaş ayırımı yapmadık bilinçli olarak ama bu gidişle kız erkek olarak ayrı anket açacağız anlaşılan..yerimseniben

bende gönderdim bi ara elinize ulaştımı diye bakarsanız memnun olurum teşekürler

Tamam foto adreste,sorun yok canım..a.s

ya bende bayildim bu yarismaya benim bebegim yok :KK43:
ama yiyenimin resimleri var onceden cektigim
onu bulunca eklerim

Son düzenleme:
ya bende bayildim bu yarismaya benim bebegim yok :KK43:
ama yiyenimin resimleri var onceden cektigim
onu bulunca eklerim

Tabii olur canım illa kendi bebeğimiz olacak diye bir şart yok..yerimseniben

Adrese foto gönderen arkadaşlarım bu başlık altında fotonun adrese ulaşıp ulaşmadığını teyit etsinler lütfen.

Tema: ''En Sevimli Uyuyan Bebek&Çocuk''
Başvuru Başlangıcı:23 Mart 2009
Başvuru Bitiş: 03 Nisan 2009
Renkli
Ebat : 800x600 pix. (ölçülendirmede sorun yaşarsanız yardımcı olabiliriz.)

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Not: Fotoyu adrese göndermeyi başaramazsanız,KK içinden bana özel mesajla da ulaştırabilirsiniz.
.

bende yiyeniminki gonderdim ,o suan turkiyede bu resmi cekeli cok oldu ama yinede oylesine gonderiyorum
eminim cok daha guzel sirinmi sirin bebeklerimiz vardir ,artik devamli acip bakarim

ve bu arada resim geldimi aceba

bende gönderdim geldimi acaba becerememiş olabilirim

bende yolladım acaba ulaşmış mıdır?

bende yiyeniminki gonderdim ,o suan turkiyede bu resmi cekeli cok oldu ama yinede oylesine gonderiyorum
eminim cok daha guzel sirinmi sirin bebeklerimiz vardir ,artik devamli acip bakarim

ve bu arada resim geldimi aceba

Üç foto da elimde,tamamdır arkadaşlar sorun yok..yerimseniben

Şimdilik 18 adayımız ve birbirinden şeker uyuyan prens ve prenseslerimizin fotoları var..

Arkadaşlar kız erkek kategorisine ayıralım çünkü sayı artmaya başladı...ıki anketimiz,buna bağlı iki oylamamız ve iki birincimiz olacak..

Kız ve erkek olmak üzere..

En Sevimli Uyuyan Kız Bebek&Çocuk Foto Yarışması

En Sevimli Uyuyan Erkek Bebek&Çocuk Foto Yarışması şeklinde..

X