17 - 23 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2013
46.145
2.473
tumblr_4e5c49efa901750b6f47dfa3311f8d5d_40624559_1280.jpg

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR​

Kadersel etkilerin olduğu bir haftaya girmektesiniz. İrade gücünüz, egonuz ön planda olacak ve fiziksel görünüşünüzde değişimler yapacaksınız. Geçmişten kurtulup yeniden başlama cesareti bulacaksınız. İlişkilerinizi mercek altına alacaksınız. Fevri kararlar alabilirsiniz, dikkat! Düşünmeden aldığınız her karar sonrası pişmanlık duyabilirsiniz. Ayrıca öfke patlamaları olabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçişi; önümüzdeki günlerde maddi manevi kazanımlarınız ve beslenme şeklinizi etkisi altına alacak. Yediklerinize dikkat etmelisiniz. Maddi alanda somut adımlar atacaksınız. Bu hafta Merkür retro hareketine başlıyor. Kaçırdığınız fırsatları gözden geçirmeniz adına sizleri uyarıyor. ‘Dön bak, yapılandır’ günleri kapınızı çaldı. 21 Nisan’dan 15 Mayıs’a kadar maddi konularda oluşan aksaklıklar gündeminizde olacak.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR​

Bu hafta her şeyden uzaklaşacaksınız. İnzivaya çekilerek iç dünyanıza yönelmek isteyebileceğiniz kadersel değişimler gerçekleşecek. Sizden saklanan sırlar açığa çıkabilir. Yüzleşmek istemeyebilirsiniz. Gerçeklerle başa çıkmayı öğrenmelisiniz. İhmal ettiğiniz sağlığınız sizi zora sokan süreçler yaşatabilir. Güneş sizin burcunuza geçiş yapıyor ve iyi ki doğdunuz Boğa burçları. Siz olmasaydınız güven, dayanıklılık ve somut değerlerin önemini nereden bilecektik. Fiziksel görünüşünüzde yapacağınız değişiklikle göz alıcı olmak isteyeceksiniz. 21 Nisan’da Merkür, Boğa burcunda retro hareketine başlayacak; sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konular ortaya çıkabilir. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. 15 Mayıs’a kadar etkisi devam edecek.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER​

Sosyal çevreniz ile ilgili değişimler söz konusu. Değişim size arkadaşlarınız arasında elemeler yaptıracak. Sosyalleşirken kadersel karşılaşmalar yaşayacaksınız. Yeni arkadaşlıklar farklı guruplara girmenizi sağlayabilir. Sosyal medyada daha fazla görünür olacaksınız. Güneş’in burç geçişi ile önümüzdeki günlerde kendinizi sorgularken bulabilirsiniz. Öz değerinizi sorgulayacağınız bir süreç yaşayacaksınız. Küçük düştüğünüz, başarısız olduğunuz anılarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Bunu sürekli kendinize hatırlatıp değersizlik duygusunu kendinize yapıştırabilirsiniz, aman dikkat! Eleştirinin dozunu kaçırmayın. Merkür’ün 21 Nisan’d retro hareketi başlayacak ve sizden gizlenen olaylarla yüzleşmeler yaşayacaksınız. Zihniniz eskiye dönük olacak. 15 Mayıs’a kadar bu etki sizleri yorabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER​

Toplum önünde daha fazla görünür olmak isteyeceksiniz. Hangi konuda tecrübe edindiyseniz bunları başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz. Bu dönem ne kadar cesur olduğunuz konuşulacak. Hedefleriniz doğrultusunda ilerlemekten kimse sizi alıkoyamayacak. Güneş’in burç geçişi ile daha fazla sosyalleşmek isteyeceksiniz. Özellikle arkadaşlarınızla güzel sofralarda buluşmak için fırsatlar yaratacaksınız. Beslenme yetersizliği olan çocuklar için yardım kampanyalarında gönüllü çalışabilirsiniz. Bu hafta Merkür retrosu başlayacak ve eski arkadaşlarınız sizleri tekrar arayabilir. Sosyal medyada eski sevgilinizi stalklarken yanlışlıkla beğeni yapabilirsiniz, dikkat! 15 Mayıs’a kadar bu etki devam edecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR​

Hayatı kavrayış şekliniz değişecek. Size rehberlik edecek bir bilgi karşınıza çıkacak ve bambaşka bir bilinçle yola devam edeceksiniz. Daha önce inandığınız her şey değişime uğrayacak. Bu kadersel etki ile uzak yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Amaç yeni yerler görmek değil içsel dünyanızı keşfetmek olacak. Güneş’in burç geçişi ile önümüzdeki günlerde toplum önünde saygı duyulmak isteyeceksiniz. Bir yön belirleyecek ve bu doğrultuda ilerlemek isteyeceksiniz. Merkür’ün 21 Nisan'daki retro hareketi ile 15 Mayıs’a kadar sizden yaşça büyük kişilerle iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara açık olduğunuz bir süreç. Anne ile daha önce yaşadığınız bir durum tekrar ortaya çıkabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR​

Bu hafta, başkalarının size verdiği değer konusu gündeminiz olacak. Derin dönüşümler için kadersel değişimler yaşayacaksınız. Kaynakların ortak kullanımı ile ilgili hareketli bir süreç içinde olacaksınız. Geldiği gibi giden gelirinizi dengelemek isteyeceksiniz. Giderlerinizin daha fazla olduğunu fark edip ödemeler ile ilgili aksiyon alabilirsiniz. Güneş’in burç geçişi ile önümüzdeki günlerde eğitim, seyahatler, yurt dışı bağlantılı işler, akademik, hukuksal ve felsefi konular odağınız olabilir. 21 Nisan’da başlayacak Merkür retro hareketi 15 Mayıs’a kadar devam edecek ve akademik, hukuksal ve yurt dışı konularında başvurularda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. İnancınızı sorgulayabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER​

İkili ilişkilerde bağımlı enerjiden kurtulmak isteyeceksiniz. İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili kadersel temalar oluşabilir. Aldığınız kararlar sonrası ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz fakat sağlam temele dayalı olan ilişkilerde de evlilik kararları alınabilir. Yaptığınız atılımlarla ilgili beklediğiniz işler sonuca ulaşabilir. Önümüzdeki günlerdeki Güneş'in burç geçişi alınan ve ödenen parayı nasıl tahsis ettiğinize dikkat çekecek. Güvenilir yatırımlar geliştirmeyi düşünmeli ve kredi hesaplarını idare etmek için yeni bir strateji benimsemelisiniz. Merkür, 21 Nisan'daki retro hareketi ile 15 Mayıs’a kadar krediler, ortak ödemeler, miras, nafaka gibi konularda önceden yapılandırmadığınız her şeyi size hatırlatacak.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER​

Sağlıkla ilgili her konu gündeminizi oluşturacak. Sağlığınızla ilgili ertelediğiniz her türlü konunun üzerine gitmek isteyeceksiniz. Gün içerisinde yaptığınız her işte değişen koşullara ayak uyduracak ve ona göre ustaca yön vereceksiniz. Profesyonel çalışma hayatında iseniz disiplinli çalışmalarınızın ödülünü almaya hazır olun. Güneş’in burç geçişiyle ikili ilişkiler gündeminize oturacak. Hiç beklemediğiniz gündemlere maruz kaldınız. Artık son dönemeçler ve yıpranmalar. Merkür’ün 21 Nisan'daki retro hareketi ile 15 Mayıs’a kadar partneriniz ve karşınıza aldığınız kişiler ile olan iletişim dilinizde dikkatli olun. Zira iyi giden bir şeyi altüst edebilirsiniz. Eski eşiniz, beraber yaşadığınız kişileri hatırlayabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu durum da yeni olan bir ilişkiye geçmenizi zorlaştırabilir. ‘İlişkide ne istiyorsunuz ve geçmişe neden tutunuyorsunuz?’ sorusunu sorun kendinize.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR​

Aşk hayatınızda kadersel temalar işleyecek. ‘Aşka kendimi kapadım’ diyenlerin aşkı bulduğu, birlikteliği olanların belki bitirme kararı aldığı ya da evliliğe taşımak adına harekete geçtiği bir dönem sizleri bekliyor. Varsa çocuklarınızın gelecek hayatı ile ilgili aksiyon alacaksınız. Güneş'in burç geçişi, sorumluluk aldığınız konuları ön plana çıkacak. Yaptığınız girişimler ve hayatı kolaylaştırıcı çözümlerle etrafınızdaki kişilerin hayatı daha akıcı hale gelecek. Tek sorun, en son ne zaman kendiniz için bir şey yaptınız? Merkür, 21 Nisan'dan itibaren gerilemeye başlayacak ve gerileme 15 Mayıs'a kadar devam edecek. Ertelediğiniz her şey tekrar ve tekrar gün yüzüne çıkacak. Kargo gönderimlerinizde dahi yaşayacağınız sorunlar oluşabilir. İki kere kontrol etme günlerine hoş geldiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR​

Haftaya aile yaşantınızla ilgili kadersel değişimlere merhaba diyeceksiniz. Yeni bir ev almak, başka bir yere taşınmak söz konusu olabilir. Baba ile ilgili birtakım gündemler ortaya çıkabilir... Güneş’in burç geçişi ile önümüzdeki günlerde aşk hayatınız varsa, çocuklarınız odak noktanız olacaktır. Daha sağlam ilişkilere çekilebileceğiniz, bilgi paylaşımına tutkuyla bağlanacağınız bir dönemdesiniz. Merkür’ün retro hareketi 15 Mayıs’a kadar devam edecek ve eski aşklarınız kapınızı çalabilir ya da siz dönmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte sabit düşüncelerle boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Değişmeyen düşünce yapınız sizi zorlayabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR​

Önümüzdeki hafta, kardeşlerinizle olan ilişkiniz ve yakın arkadaşlarınızla olaylara dikkat! Hiç beklemediğiniz bir anda agresif tutumlara maruz kalabilirsiniz. Değişmez gözüyle baktığınız dostlularınızın hayatınızdan gidişine şahit olabilirsiniz. Yeni bir eğitim almak isteyebilir, bununla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olabilirsiniz. Yakınlarınız sizin yardımınıza ihtiyaç duyabilir ve onlara akıl hocalığı yapabilirsiniz. Güneş’in burç geçişi ile önümüzdeki günlerde aileniz, yuvanız, emlak konuları odağınız haline gelecek. Aile içi huzurun daha çok önemli olacağı bu dönemde keyifli sohbetler yapmak, yemekler yemek isteyebilirsiniz. Merkür’ün 21 Nisan'daki retro hareketi 15 Mayıs’a kadar devam edecek ve emlak alım, kiralama konularında aksaklıklar yaşayabileceğiniz gibi aile içinde de iletişimsel sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR​

Bu hafta maddi birikiminize odaklanacaksınız. ‘Ben neden daha az kazanıyorum?’ sorusu sizi sarabilir. Yeni kazanç kapılarını aralamak isteyebilirsiniz. Bunun için yeni sertifika programlarına katılmak isteyebilirsiniz. Şansınızı kendiniz yaratmak isteyeceksiniz ve kader de sizin yanınızda olacak. Beslenme şeklinizle ilgili uzun süredir ertelediğiniz her konu için harekete geçeceksiniz. Güneş’in burç geçişi ile önümüzdeki günlerde yakın çevreniz, kardeşleriniz ve eğitim alanına daha fazla odaklanacaksınız. Yeni şeyler öğrenmek isteyebilir ve kaçırdığınız fırsatları ise Merkür’ün 21 Nisan'da retro hareketine başlamasıyla tekrar elde edebilirsiniz. 15 Mayıs’a kadar kardeş ile iletişime dikkat!Kenan Yasin Bölükbaşı
 
haft çiçek (6).jpg


KOÇ
Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Bu hafta sizin için doğal olarak Güneş tutulmasının da birebir etkisi altında sizin için zor geçecek olabilir. Kendinize odaklanıp biraz daha olayları derinden anlama eğiliminde olabilirsiniz. Maddi ve manevi konularda hemen bir karar verip eyleme geçmek için çok da iyi bir zaman olmayabilir.


BOĞA
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Bu hafta yaşayacağınız tutulma sizi biraz daha içe dönük bir hale getirebilir. Açıkçası bu hafta kim sizin dostunuz, kim düşmanınız aleni bir biçimde ortaya serilebilir. O nedenle ilişkiler konusunda hayli hararetli bir hafta geçirmeniz olası.


İKİZLER
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Bu hafta yaşayacağınız tutulmanın da etkisiyle özellikle maddi konularda ve sosyal alanınızda bazı gelişmeler yaşamanız çok mümkün duruyor. Sosyalliğinizi bu hafta biraz daha askıya alırsanız sizin için çok daha iyi olur diyebilirim.YENGEÇ
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta tutulmanın da etkisini işin içine katarsak eğer kariyer, iş güç konularında biraz karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Keza yine bu hafta iç dünyanıza dönüp "Ben neredeyim? Ne yapıyorum?" demeniz de pek mümkün görünüyor.


ASLAN
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Elbette bu haftanın en önemli olayı Güneş tutulması ve haftaya etkisi, daha çok yurt dışı ve onunla ilgili konular. Bunun yanında bu hafta internet ve sosyal sitelerdeki paylaşımlarınıza da dikkat edin derim.


BAŞAK
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Bu Güneş tutulması bu hafta sizi özellikle resmi işlerinizde az da olsa sekteye uğratabilir ve bunun yanında iş ve işverenlerinize dikkat etmeniz sizin hayrınıza olacak gibi duruyor. Bu hafta yutamayacağınız lokmaları yemeye kalkmayın derim.TERAZİ
Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Güneş tutulmasının haftanıza hareketlilik getireceği çok açık. İkili ilişkilerde bu hafta dikkatli olmanız gerekmekte. Kendinizi yine bu hafta ileri vadeli planlar yaparken bulabilirsiniz. Yapın ama bunları hayata geçirmekte aceleci davranmayın.


AKREP
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Bu hafta ne olursa olsun önceliğiniz sağlığınız olsun derim. Çünkü tutulmanın ana başlığı sizin için sağlık olabilir. Bunun yanında krediler, borçlar ve alışveriş konularında da yine temkinli olursanız kötü bir hafta geçireceğinizi söyleyemem.


YAY
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Bu hafta Güneş tutulmasının en yoğun etkisini varsa çocuklarınız ve aşk hayatınız üzerinde hissedebilirsiniz. Ve ayrıca borsa, kripto para gibi konularda yatırım yapmak gibi bir durumunuz varsa çok fazla bu konulara girmemenizde fayda var diyebilirim.OĞLAK
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Bu hafta Güneş tutulmasının etkisini özellikle aile ve gayrimenkul konularında hissedecek olabilirsiniz. Eğer taşınmak veya tadilat gibi bir girişiminiz varsa yeni ayı beklemenizi tavsiye edeceğim. Yoksa bir çuval incir gerçekten berbat olabilir.


KOVA
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Tutulma sizi bu hafta genel anlamıyla yakın çevrenizle ilgili kılacak diyebilirim. Bunun yanında ilişkiler ve aşk hayatınızda yine hareketlilik olabilir. Bu başlıklarda çok fazla aceleci olup da kararlara vararak başınıza iş açmayın derim. Sakin olmanız işinize yarayacaktır.


BALIK
Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Haftanın en önemli olayı Güneş tutulması sizin en dikkatli olmanız gereken alanınızda, yani para konularında etkili durmakta. O nedenle önemli kararlar alarak bu hafta kendinizi riske atmayın çünkü gündeminiz hayli hareketli olabilir.
Murat İpek
Ntv

67313cc8d5f48ace380bb274e87f34de
 
haft çiçek (15).jpg


Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Önemli bir etki sizin adınıza hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Bu tutulma ile altı aylık periyotlarla 18 ay boyunca neredeyse kendinizle alakalı büyük bir değişim dönüşüm dönemini harekete geçirecekseniz. Geçmişi bırakarak ileriye yönelik hamlelerle hayatınızı yeniden inşa edebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise gelir kaynaklarınızı daha sabit bir yöne taşıyacağınızı parayla ilgili konulara odaklanmanız gerektiğini gösterirken, Güneş’in Plüton’la yapacağı zorlu açıdan kaynaklı olarak arkadaş çevreniz yüzünden parasal anlamda problemler yaşayabilirsiniz. Başkasına verdiğiniz sözlerden kaynaklı baskı hissedebilirsiniz. Merkür retro da sizi para konusunda etkiliyor. Önümüzdeki 25 gün parayla ilgili konularda kalıcı adımlar atmamaya riske girmemeye özen göstermelisiniz.Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki içsel dönüşümünüze sebebiyet verirken, kendinizle ilgili farkındalıklarınızı arttırıp, iş ortamı ile alakalı neler yapabilirim, nasıl yeni bir düzen oluştururum diye kafa yormanıza sebebiyet verecek. Çok fazla duygu da kalmamanızı sevdiğiniz insanların desteğiyle beraber harekete geçmenizi tavsiye ederim. Güneş ise burcunuza geçecek ve sizin için rahat kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönemi başlatsa da hemen geçer geçmez Plüton ile zorlayıcı açı yapacağı için kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Aslında sizin döneminiz başladı ama bunu tam olarak 25 Nisan ve sonrasında hissedeceksiniz. Merkür de burcunuz da geriye gidecek, ertelediğiniz konulara yönelmek yarım kalan işleri çözmek parayla ilgili yapmak istediklerinizi karar verip ilerlemek adına gayet uygun dönemler.İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Bu etki kalabalık gruplar sosyalleştiğimiz alanlarda harekete geçmenize, belki yeni bir sosyal çevre oluşturmaya, geleceğe dair planlarınız adına yeni insanlar tanımanızı sağlarken, bu dönemde başlattığınız hamlelerin eylül ayında meyvesini toplayabileceksiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sizi içsel yolculuğa çıkartırken, konfor alanınızla alakalı radikal hamleler yapabilir. Konfor alanınızı gözden geçirebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirir değiştirmez Plüton’la yaptığı zorlayıcı açı ise kalabalık gruplarda zorlanabileceğinizi, eğitimle ilgili konularda işiniz, projeniz varsa aksayabileceğini gösteriyor. Bu ortamlarda sizinle zıt fikirde insanlarla bir arada olmak zorunda kalabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi ise kariyerle ilgili alanda sorumluluk almaya ve arkadaşlarınızın arasında nasıl doğru iletişim kuracağınızı dair sizi sıkıştıracak.Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki kariyerle ilgili konularda risk almanızı, harekete geçmenizi sağlayacak. Fakat patronlarınız ile konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Daha stratejik davranmalısınız, hızlı verdiğiniz kararlar devamında Eylül ayında sizi bunaltabilir. Güneş’in burç değiştirmesi ise sosyal çevre ve arkadaş ortamı açısından güvenilir ilişkiler kurmanızı sağlayacak. Kalabalık gruplarda daha rahat yer alacaksınız. Güneş burç değiştirdikten hemen sonra Plüton ile zorlayıcı açı yapıyor. Bu etkiyle beraber maddi konularda sıkıntılar olabilir. Ödemelerinizle ilgili internet bankacılığında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Şifrelerinize de dikkat etmenizi tavsiye ederim. Merkür’ün geri hareketi ise arkadaş çevrenizdeki alanda karşınıza çıkacak. Uzun zamandır görmediğiniz insanları görebilirsiniz. İnsanlara sürekli yardım etmek zorunda hissedebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızda birebir de sıkıntı yok, kalabalık gruplarda problem yok sadece işin içine para girdiğinde sıkıntılar olabilir.Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki eğitimle ilgili konular, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklarda sizi etkilerken, uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yine işinizi seyahat odaklı bir yöne doğru çevirebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyerle ilgili konularda kalıcı adımlar atmanıza fakat bir o kadar da kendi standartlarınızın değişebileceğini gösteriyor. Kariyerle ilgili alan da standartlarınız, konfor alanınızla alakalı sıkıntılar olabilir. İstediğiniz ortamı bulamayabilirsiniz. Güneş’in Plüton ile yapacağı zorlayıcı açıdan kaynaklı ise ikili ilişkilerinizde, evliliğinizdeki problemler kariyerinizde sıkıntı yaratabilir. Bir ortaklığınız varsa buradaki problemler, özel hayatınıza yansıyabilir. Merkür’ün geri hareketi kariyer alanında etkilerken, eski iş yerlerinizden iş teklifleri gelebilir. Parayla ilgili beklediğiniz haberler varsa bu etkiden kaynaklı olarak da gecikmeye uğrayabilir.Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki para ile ilgili ödemeler, borçlar, krediler alanında riske girmenize sebebiyet verebilir. Ayrıca borcunuzu kapatmanıza destek sağlayacak. Fakat yeni borçlanmayı daha ileri tarihlerde yapmanızı öneririm. Güneş’in burç değiştirmesi enerji olarak iyi gelecek, kendinizi geliştirmeye, farklı alanlarda bilgi toplamaya yöneleceksiniz. Bu arada yemek yapma gibi bir özel zevkiniz varsa bu dönemde üzerine daha da düşebilirsiniz. Güneş burç değiştirir değiştirmez Plüton’la zorlayıcı bir açı yapacak. Bu etkiden kaynaklı olarak iş ortamındaki insanlarla fikirsel sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sağlıkta ise dolaşım yolu ile alakalı sıkıntılara dikkat etmenizi öneririm. Merkür’ün geri hareketi ise yine eğitimle ilgili alanlarda sizi etkilerken parayla ilgili konularda etkilerken, daha önceden yarım bıraktığınız eğitime yeniden başlayabilirsiniz.Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte bireysel olmanız yolunda etkileyecek. Özellikle ortaklık girişimleriniz varsa bu dönemde sonlandırabilir ya da yenileyebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise parasal konularda sizi tetiklerken, maddi konularda risk almamalısınız. Kalıcı adımlarla ilerlemelisiniz. Diğer yandan Güneş burç değiştirir değiştirmez. Plüton’la zorlayıcı açı yapacak ikili ilişkiler, aşk, hobileriniz ve çocuklardan kaynaklı harcamalarınız artabilir. Onlar yüzünden borçlanmak zorunda kalabilirsiniz. Ama belirttiğim gibi borçlanmayı tavsiye etmiyorum. Merkür’ün geri hareketi de yine maddi konularda size tetikleyici için riske girmeden yatırım yapmalı. Aynı zamanda ihtiyaçlarımızı gözden geçirmelisiniz. Miras gibi bir beklentiniz varsa da bu dönemde istediğiniz haberleri alabilirsiniz.Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyerle ilgili alanda ve sağlık konusunda etkilerken, iş ortamında inisiyatif almak, riske girmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlıkta ise baş ağrılarına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yaptığınız iş girişimleri ise Eylül ayında meyvesini verebilir. Güneş ise karşıt burcunuza geçiyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler adına daha rahat bir dönem olsa da Güneş burç değiştirir değiştirmez Plüton’la zorlayıcı bir açı yapacağı için ilk etapta zorlanabilirsiniz. Ailevi konulara sıkışmış hissedebilirsiniz. 25 Nisan’dan sonra ise daha rahat bir periyot olacağını belirtmeliyim. Merkür’ün geri hareketi ise yine ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikte sizi tetiklerken, uzun zamandır görmediğiniz eski aşklar gündeme gelebilir. Fakat bu dönemde yeni başlangıcı tavsiye etmeyeceğimin altını çizmeliyim.Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki aşk alanında radikal hamleler yapabileceğinizi belki bırakmanız gereken bir ilişkinin biteceğinin altını çizerken, kendinize vakit ayırmak, bireysel olmak adına çok güzel bir dönem. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yeni bir değişim döneminin olduğunu belirtmeliyim. Diğer taraftan Güneş’in burç değiştirmesi ise sağlıkla ilgili konularda kilo verme sürecine ve sağlıklı beslenmeye yönlendirirken, iş ortamında daha güvenli garanti adımlar atmanızı sağlayacak. Güneş’in Plüton’la yaptığı zorlayıcı açı ise kardeşlerden ve yolculuklardan kaynaklı maddi manevi sıkışabileceğinizi işaret ediyor. Yolculuklar bu dönemde zorlu geçebilir. Merkür’ün geri hareketi iş ortamındaki bağlantılarınız da gecikmeler olabileceğini, özel parasal konular da emin olmanız gerektiğini vurguluyor.Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, hastaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki ailevi konularda bunalabileceğinizi belki bir ev değişimi, yer değişimi için harekete geçmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu dönemde aldığınız kararları eylül ayında uygulayabilirsiniz. Bu yüzden altı aylık bir süreç olarak bunu değerlendirmenizi tavsiye ederim. Güneş’in burç değiştirmesi size iyi gelecek. Hobilerinize kendi isteklerinize ve ilişkilerinize yönelebileceksiniz. Aynı zamanda çocuk düşünüyorsunuz 25 Nisan’dan sonra böyle bir hamleyi yapabilirsiniz. Güneş burç değiştirir değiştirmez Plüton’la zorlayıcı bir açı yapacak. Maddi konularda kendinizi baskı altında hissedebilir, parayı yetiştirememe durumunu yaşayabilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi ise yine ilişkilerinizi, hobilerinizi tetikleyecek. Yarım bıraktığınız bir kitaba devam edebilirsiniz. Aynı zamanda uzun zamandır görmediğiniz eski aşklarınızı görebilirsiniz. Eski ilişkiler gündeme gelebilir.Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki kardeşler, yakın çevre ve komşularla olan diyaloglarınız da birazcık sıkıntılar yaşayabileceğinizi enerji olarak iyi olsanız da onların sizi manipüle ettiği durumları yönetmek zorunda kalacağınızı gösteriyor. Ani kararlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Güneş’in burç değiştirmesi ise evin içinde minik değişiklikler yapabileceğinizi aile içindeki organizasyonları, sizin sağlayacağınızı gösterirken, konfor alanı yaratmak için ekstra gayretiniz olacak. Güneş burç değiştirir değiştirmez Plüton’la zorlayıcı bir açı yapacak. Bu etkiden kaynaklı olarak kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz, farklı ortamlarda evinizin dışında olmak istemeyebilirsiniz. Ev ortamı size iyi gelir. Diğer taraftan Plüton burcunuzdan bu açıyı yapacağı için nefesle ilgili sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Merkür’ün geri hareketi ise maddi konularda sizi harekete geçirecek. Burada ailenin parasal durumlarına, yarım kalan işleri yönelebilirsiniz.Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bu etki sizi parayla ilgili konularda risk almaya, bireysel olarak, kendi işinizi yapmaya, tek başınıza hareket etmeye yöneltirken, bu dönemde aldığınız kararların Eylül ayında meyvesini yiyebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise kardeşler ve yakın çevre ile olan iletişimde daha rahat olacağınızı, konfor alanınızı oluşturacağınızı, güven dolu ilişkilerin içinde olacağınızı gösterirken, Güneş’in Plüton ile yaptığı zorlayıcı açıdan kaynaklıysa, hastalık riskinizin olduğunun altını çizmeliyim. Soğuk algınlığına ve hastalıklara dikkat etmelisiniz. Merkür’ün geri hareketi ise yakın çevrenizden uzun zamandır görmediğimiz arkadaşlarınızı görmenizi sağlarken, gitmek istediğiniz ama gidemediğiniz yolculukları gerçekleştirmek için de plan yapabilirsiniz.
Sema Sidar
 
KocKoç Burcu:
Koç ve yükselen Koçlar haftaya isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz ama bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Perşembe günü bir Güneş tutulması var sizin burcunuzda 29 derecede hibrit bir Güneş tutulması yaşanacak. Siz bu Güneş tutulmasını kişisel, sağlık alanınızda ve hayatla ilgili vermeniz gereken önemli kararlar alanınızda yaşayacaksınız. 21 Mart civarı başlatmış olduğunuz işlerin karşılığını bu tutulmayla beraber alabilirsiniz. Bu tutulmayla beraber önünüzdeki 6 ay boyunca tamamlanması gereken önemli işlerle uğraşacaksınız. Hayatınızın yönünü belirlemek, daha önemli konularda harekete geçmek için önce tamamlanması gereken konuları ele alacak ondan sonra vereceğiniz kararlar üzerinden önemli açılımlar yaşayacaksınız. Kadersel olaylara da açık bir süreç olabilir. Perşembe günü bu etkiyi yaşadıktan sonra sosyal çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılar önem kazanmaya başlıyor. Arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlarla bu dönem güç çekişmelerine de açık olma ihtimaliniz var. Onlarla girişeceğiniz maddi konularla bağlantılı birtakım işler, gelecek planlarınız konusunda sürtüşmeler, anlaşmazlıklar ya da işlerin bozulması gibi etkiler olabilir.
21 Nisan Cuma günü itibariyle Merkür, Boğa burcunda geri hareketine başlayacak, işlerinizi Cuma gününe kadar tamamlamanızı tavsiye ederim çünkü 15 Mayıs’a kadar Merkür para alanlarınızda gerileyecek. Maddi konularda kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz bazı şartların ve koşulların değiştiğini görebilirsiniz ve bu dönem yeni insanlarla ticari faaliyetlerde, para ilişkilerinde, para alışverişlerinde bulunmak çok da sizi desteklemeyecek o yüzden var olan işleri düzeltmek, tamamlamak bu konuların üzerine düşmek anlamında 21 Nisan’dan sonrasını kullanabilirsiniz ama büyük girişimler, kredi çekmek, para ile ilgili girişimlerde bulunmak anlamında 21 Nisan 15 Mayıs tarihleri arasında lütfen dikkatli olun.
Çarşamba ve Perşembe günleri hayat sizi daha destekleyecek ama Cuma ve Cumartesi günleri para ile ilgili konulara kendinizi daha fazla kaptıracaksınız. Bu aralar ilişkilerle ilgili konularda yakın çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz destekler yüksek görünüyor ya da sevdiğiniz insanın bu aralar gitmesi gereken bir yolculuk, alması gereken bir eğitimle uğraşması da söz konusu olabilir.

BogaBoğa Burcu:
Boğa ve yükselen Boğalar sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Haftanızı sosyal çevreniz, arkadaşlarla girişilecek önemli işler, konuşmalar onlardan alacağınız haberlerle başlatıyorsunuz ama bu hafta genelinde önemli işleriniz varsa bu işlerinizi tamamlamaya özen gösterin özellikle Çarşamba gününe kadar vaktiniz olacak sonrasında Merkür gerilemeye başlayacak. Merkür sizin burcunuzda gerileyecek yanlış anlaşılmalara, yanlış ifadelere, yanlış adımlara açık olacağınız bir sürece gidiyorsunuz bu hafta başında işlerinizi toparlamak önemli olsun.
Perşembe günü bir tutulma gerçekleşecek bu tutulma sizin kadersel alanınızda oluşuyor beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz, hayatınızda yön değişikliği devreye girebilir, şartların ve koşulların elinizde olmadığını görebilirsiniz. Anne tarafının akrabaları, kardeşleri onlarla ilgili konu ve olaylar hızlanırken, evliyseniz ya da hayatınızda bir insan varsa o insanın sağlığı ya da işiyle ilgili konularda verilmesi gereken önemli kararlar olabilir. Bu tutulma büyük girişimler açısından sizi destekleyen bir tutulma olmayacak. Aynı zamanda yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bu işlerde yapılması gerekenleri ele alacaksınız. Mesela yurtdışı menşeili bir şirkette çalışıyor olabilirsiniz önce bazı kararlarınızı nihayete erdirmek ondan sonra vereceğiniz önemli kararlarla yolunuzda ilerlemek önemli olsun. Maddi konularda hızlı gelişmeler var. Parasal konular nereden ne yapabilirim ne edebilirim gibi düşünceler devrede olacak Merkür gerilemesi sizin burcunuzda olduğu için 15 Mayıs’a kadar büyük girişimlerden, büyük kararlardan mümkün olduğunca uzak durun çünkü bu kararlar gerçeği yansıtmayabilir sonrasında şartların ve koşulların değiştiğini görebilirsiniz. Bu kararlar aşk hayatınızı, çocuğunuzla ilgili konuları ya da parasal olabilir.

İkizlerİkizler Burcu:
İkizler ve yükselen İkizler, kariyer ve meslek hayatınızın detayları ya da iş hayatınızda yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Perşembe Arife ve Cuma günü Bayramın 1. günü son haftası olmasından kaynaklı olarak işleri hemen toparlama dürtünüz devrede olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevre konularınız aktif, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar ya da halletmeniz gereken önemli işlerin peşine düşürebilirsiniz.
Perşembe günü bir Güneş tutulması yaşanacak siz bu Güneş tutulmasını sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde vermeniz gereken önemli kararlar bu Güneş tutulmasının konularından olabilir. 21 Mart civarı başlatmış olduğunuz işlerin sonuçlarını alma potansiyeliniz de olacak önünüzdeki 6 ay boyunca tam da bu tutulma zamanı ve 6 aylık süreç boyunca çevre değişimlerine, yer değişikliğine ya da arkadaşlarınızla oluşacak bazı konuların ele alınması gerekliliğine açık olacaksınız. Güneş’in Plüton’la olan dik açısı eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, hukuki faaliyetler ya da ticari birtakım girişimlerinizde bazı konu ve olaylarda zorlanma etkisini karşınıza getirebilir. Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber 20 Nisan itibariyle biraz daha elinizi ayağınızı işlerden çekme gerekliliği hissedeceksiniz.
Cuma günü Merkür Boğa burcunda geri hareketine başlayacak 15 Mayıs’a kadar büyük girişimlerden mümkün olduğunca uzak durun. 2017 yılında yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar yeniden etrafınızda cereyan edebilir. Diğer taraftan bazı konularda ne yapmanız gerektiğini nasıl adımlar atmanız gerektiğini bilemiyor olabilirsiniz kafa karışıklığı devrede olabilir ama bu dönem önemli kararlar almak yerine bazı konuların üzerinden geçilmesi ve tamamlanması gerekiyor bunu yapmadan büyük adımlardan mümkün olduğunca uzak durun. 15 Mayıs’a kadar iş, yer değişikliği ya da evlilikle ilgili kararlar almayın ve sağlığınızı, bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutun.


YengecYengeç Burcu
:
Yengeç ve yükselen Yengeçler dış ortamlardan gelecek önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta sonuna doğru hem Arife hem bayram o yüzden birkaç gününüz var önünüzde hem kariyer hem de işle ilgili konuları toparlayabilmek adına ve bu hafta ağırlıklı olarak bu konularla ilgili olacaksınız.
Perşembe günü Güneş tutulması gerçekleşiyor, hibrit Güneş tutulması 29 derece Koç burcunun son derecesinde. 29 derece analitik bir derecedir, problematik derecelerden bir tanesidir o yüzden 21 Mart civarı vermiş olduğunuz kararlar ya da başlatmış olduğunuz işlerin tamamlanma sürecini tam da bu tutulma zamanı yaşayabilirsiniz. Tutulma bir sonraki tutulmaya kadar etkilidir 6 ay boyunca kariyerinizde ve meslek hayatınızda vereceğiniz önemli kararlar devrede olacak. Önce bazı konuları tamamlamanız gerektiğini fark edeceksiniz arafta kalan konular varsa üzerinize yük olan şeyler varsa önce bu konular ele alınacak ondan sonra yenilikler devreye girmeye başlayacak.
Diğer taraftan Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle beraber Perşembe günü itibariyle sosyal çevre konularınız hızlanmaya başlıyor. Arkadaşlar, çevresel faktörler, gireceğiniz ortamlar önem kazanırken sevdikleriniz ve arkadaş çevrenize daha fazla vakit harcayacaksınız. Güneş ve Plüton’un dik açıları para ile ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğini altını çiziyor. Girdiğiniz ortamlarda arkadaşlarınızla sürtüşmelere, anlaşmazlıklara, ego çatışmalarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Bu dönem para ya da borç vermek borç almak ya da bir borcun altına girmek anlamında uygun olmayacak.
Cuma günü Merkür Boğa burcunda geriliyor bu yüzden bazı arkadaşlarınızla aranızda gerilimler devreye girebilir ya da eski arkadaşlarınızla 15 Mayıs’a kadar daha fazla görüşebilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz çevrenizle bir araya gelmek önemli olacak ama yeni arkadaşlıklardan yeni çevrelerden yana sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. 15 Mayıs’a kadar büyük girişimlerden mümkün olduğunca uzak durun.

AslanAslan Burcu:
Aslan ve yükselen Aslanlar ortak girişimler, parasal konularla haftanızı başlatacaksınız. Harcamanız gereken yapmanız gereken işler varsa Pazartesi günü ağırlıklı olarak bu konular gündeme gelirken bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız bayramda seyahatlerinizle ilgili toparlanma enerjisi de hafta ortası itibariyle devrede olacak ya da belki de onun öncesinde harekete geçeceksiniz.
Perşembe günü bir Güneş tutulması var bu tutulma sizin seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızı hareketlendiriyor. Bu alanlarda verilmesi gereken önemli kararlar gündeminize yerleşebilir. Önünüzde 6 ayınız var bu konularda önemli girişimlerinizi başlatmak, bazı konuların tamamlanmasını ele almak adına. Diğer taraftan vermeniz gereken önemli kararlar olacak bu kararları hayata geçirmek isteyeceksiniz. Dış ortamlardan gelecek haberler uzakta bulunan akrabalarınızdan alınacak haberler tam da bu tutulmanın konularından olabilir. Önemli bir seyahat gündeme gelebilir ama siz bu seyahate gitmeden önce bazı konuları tamamlamadığınız için burada bazı sıkışmalar da yaşayabilirsiniz ya da tam seyahate çıktığınız anda bir haber gelebilir. Diğer taraftan özel hayatınızda sevdiğiniz insanla sürtüşmelere girme potansiyeliniz var. Göz önünde olacağınızı ortamlarda anlaşmazlıklar devreye girerken ailesel faktörlere de dikkat edin. Hem iş birlikleri hem ilişkiler hem aile hayatınızda güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Kariyeriniz ve meslek hayatınızla ilgili konular ön plana geçmeye başlıyor Perşembe günü itibariyle önünüzde bir ay var bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz.
Cuma günü Merkür Boğa burcunda geri hareketinde olacak sizin kariyer ve meslek alanlarınızda gerileyecek Merkür bu da göz önünde olacağınız ortamlarda kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmaların devreye girebileceğini gösteriyor. Bir lansmanınız varsa, anlatımınız, sunumunuz varsa bu dönem kafa karışıklığı yanlış hareket etmenize neden olabilir. Yine yer değişikliği, iş değiştirme ya da patronunuzla konuşmalarınızda dikkatli olmaya çalışın. 15 Mayıs’a kadar iş değiştirmeyin, yeni bir işe başlamayın, sözleşme ve anlaşmalara lütfen imza atmayın. Daha önceden çalıştığınız insanlarla çalışma koşullarınız devrede olabilir.


BasakBaşak Burcu:
Başak ve yükselen Başaklar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta sevdiğiniz insanla beraber vereceğiniz kararlar önemli olurken bayrama hazırlık yaptığınız bu dönem içerisinde maddi konularda neler yapabilirsiniz ya da nereye harcama yapacaksınız ya da neye ihtiyacınız var bunlarla ilgili olacak alışverişlerinizi hızlandıracaksınız.
Perşembe günü gökyüzünde hibrit bir Güneş tutulması gerçekleşecek siz bu Güneş tutulmasını müşterek para alanlarınızda yaşayacaksınız. 21 Mart civarı gündeme gelmiş konu ve olaylar başlattığınız işler ya da para ile ilgili vermiş olduğunuz kararlar tam da bu Perşembe günü oluşacak Güneş tutulması ile beraber bazı nihai sonuçlara ya da bu kararların karşınıza gelmesine neden olabilir. İşte burada verilecek önemli durumlar var bir borcun altına girmeyi düşünüyorsanız ya da bir banka kredisi çekecekseniz ya da eşinizin, partnerinizin parasal konularda vermesi gereken önemli kararlar varsa bu Güneş tutulması bu konuları ilgilendirecek. Miras, nafaka ile ilgili konularda önemli yenilenmeler verilmesi gereken önemli kararlar önce bir konunun bitirilmesi sonra yeni bir konuya adım atılma gibi durumlar söz konusu olabilir.
Aynı gün Güneş Boğa burcuna geçiyor seyahatleriniz hızlanırken hayata bakış açınız daha da geniş olacak. Önünüzdeki dönem eğitim fırsatlarınızın daha fazla karşınıza geldiğini görecek aynı zamanda diğer insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan girişimleriniz, konuşmalarınız hızlanabilir ama tam da bu noktada beraber çalıştığınız iş yaptığınız insanlarla bazı anlaşmazlıklara açık görünüyorsunuz. Güç çekişmeleri, ego sürtüşmeleri bu dönem sizi zorlayabilir. Bazı işlerinizde bozulmalar ya da beraber çalıştığınız insanın hayatında oluşacak bir sıkıntının sizin işlerinize yansıması devreye girecek.
Cuma günü Merkür sizin seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler, hukuk, medya alanlarınızda gerileyecek. Daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılar kuvvetlenmeye başlıyor ama burada Merkür’ün gerilemesi eski konu ve olayları yeniden ele almanıza daha önceden tanıdığınız insanlarla iş birliği içerisinde olmanıza neden olabilir. Yeni insanlarla görüşmekten, yeni işlere başlamaktan mümkün olduğunca uzak durun 15 Mayıs’a kadar bu alanlarda destekli olmayacaksınız. Eğer gitmeniz gereken bir seyahat varsa daha önceden tanıdığınız yerlere gitmekte bir sıkıntı yok ama sıfırdan bir yere gidecekseniz başınıza gelecek her türlü aksiliğe karşı hazırlıklı olmakta fayda olabilir.
Mutlu bayramlar!

TeraziTerazi Burcu:
Terazi ve yükselen Teraziler bu hafta oldukça yoğun geçebilir. Halletmeniz gereken birçok şey var eğer son dakikaya bıraktıysanız bu hafta dağılma etkisine karşı dikkatli olun. Ayak bölgenizi ihmal etmeyin sağlık, hormonsal dengesizlikler, şeker intoleransları, insülin iniş çıkışlarına ya da soğuk algınlıklarına açık bir hafta olabilir ama genel itibariyle iş hayatınızda dağınık etkiler altında olacaksınız.
Perşembe günü önemli hibrit bir Güneş tutulması var siz bu tutulmayı ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda yaşıyorsunuz. Bir kere 21 Mart civarı ilişkilere dair adım attığınız, başlattığınız, karşınıza gelen fırsatlar neyse bu konuların tamamlanması gibi etkiler devrede olabilir 20 Nisan civarı. Önünüzdeki 6 ay boyunca ilişkilere dair verilecek önemli kararlar gündeminize yerleşecek. Evlilik, sözlenme, nişanlanma, yer değiştirme ya da evliliğe dair, taşınma ile ilgili önemli kararlar burada devreye girebilir ve tabii ki tutulma tetiklendikçe bu konuların hayatınızda hızlandığını görebilirsiniz. Yine ilişkilere dair tamamlamanız gereken önemli mevzular varsa bu tutulmayla beraber artık bazı şeylerden vazgeçmeniz gerektiğini de fark edecek yeni kararlarla yolunuzda ilerlemek isteyeceksiniz.
Aynı gün Güneş’in Boğa burcuna geçişi para ile ilgili konularda bir ay boyunca daha ilgili olacağınızı gösteriyor. Perşembe günü Güneş tutulmasından sonraki dönem ortak müşterek parasal konularla daha fazla ilgili olabilirsiniz hatta harcamalarınız çok yüksek olabilir bazı harcamalar sinirlerinizi gerebilir. Çocuğunuz varsa aşk hayatınızdaki insan ya da çocuğunuz için yapacağınız harcamalar arada ego çatışmalarını ve sürtüşmelerini de karşınıza getirecek..
Cuma günü Merkür Boğa burcunda geri hareketinde olacak 15 Mayıs’a kadar para ile ilgili konularda yanlış adımlar devreye girebilir. Kredi çekmek, kredi borcunun altına girmek gibi bir düşünceniz varsa bu dönem bu konular çok da doğru çalışmayacak o yüzden onun öncesinde işlerinizi tamamlamaya özen gösterin. Kredi çekecekseniz 21 Nisan’dan önce bu işin hallolması için çalışın sonrasına kalırsa ödemede zorlanmalar devreye girebilir. Partnerinizin, eşinizin parasal konularda bu dönem zorlandığını görebilirsiniz. Büyük parasal girişimlerden mümkün olduğunca uzak durun, kimseye borç vermeyin, kimseden borç almayın, kimseye kefil olmayın 15 Mayıs’a kadar bu söylediklerimi unutmayın.
Mutlu bayramlar!

AkrepAkrep Burcu:
Akrep ve yükselen Akrepler haftaya aşk ve keyif dolu etkilerle giriş yapıyorsunuz. Aşk hayatınız sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlar bu haftaya gündemini vurabilir. Salı ve Çarşamba günleri hızlanacaksınız, hareketleneceksiniz bayram öncesi işlerinizi toparlamak sizin için önemli olacak.
Perşembe günü bir hibrit Güneş tutulması yaşanacak. İş hayatınızda vermeniz gereken önemli kararlar var 21 Mart civarı aslında bunları fark ettiniz ya da bu alanlarda önemli kararlar aldınız uygulamaya çalıştınız şimdi bu uyguladığınız yöntemin doğru olup olmadığını ya da çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Arafta kalmış konu ve olaylar gündeminize yerleşebilir. Burası iş, hizmet ve sağlık alanlarınız olduğu için önünüzdeki 6 ay boyunca sağlığınız da dahil olmak üzere işle ilgili konular girişimler hayatınızda önemli olacak ama önce burada tamamlanması gerekenlerle de yoğun bir şekilde uğraşacaksınız. Aynı gün Güneş Boğa burcuna geçecek Perşembe günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları önem kazanırken sevdiğiniz insanla daha fazla vaktinizi harcayacağınız zamanlara doğru gidiyorsunuz ama onun öncesinde tam da yine Perşembe günü tutulma zamanı ikili ilişkiler ve özel hayatınızda gerilimlere, güç çekişmelerine, anlaşmazlıklara, kavgalara açık olabilirsiniz. Sizin söylediğiniz bir sözü karşı taraf farklı algılayabilir ailenizin size baskı yaptığını düşünebilirsiniz her türlü ilişkide dikkatli adımlar atmayı unutmayın.
Cuma günü Merkür Boğa burcunda geri hareketinde olacak sevdiğinizle aranızdaki mesele iyice büyürse Merkür bu alanlarda geriliyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda konuştuklarınıza dikkat edin. Kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz, ilişkilerde iletişim problemleri iyice görünür olabilir ya da geçmişte yaşadığınız problemlere benzer konu ve olaylar gündeminize yerleşebilir. 15 Mayıs’a kadar yeni bir ilişkiye başlamak, anlaşmalar yapmak, imzalar atmak ya da ilişkiye dair önemli kararlar almak konusunda destekli olmayacaksınız. Eski aşklar, eski ilişkiler, tamamlanmamış yarım kalmış konu ve olaylar 15 Mayıs’a kadar gündeminize yerleşebilir. İş birliklerinize de dikkat edin daha önceden iş yaptığınız insanlarla iş yapma potansiyeliniz devrede olabilir.

YayYay Burcu:
Yay ve yükselen Yaylar bu hafta ailevi konular önemli, burada çözülmesi gereken konuları ele alacaksınız. Aile ortamlarınızda dağınık, tembel etkiler devreye girebilir ama bayrama doğru gidiyoruz toparlamanız gereken konu ve olaylar varsa bu konu ve olayları toparlamak için kendinizi bırakmayın biraz daha sağlam tutun işleri ki önünüzdeki dönemler sizi sıkıştırmasın.
Perşembe günü Güneş tutulması var hibrit bir Güneş tutulması sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşk hayatınız ve çocuklara dair verilecek önemli kararlar bu tutulmanın konusu olacak. 21 Mart civarı vermiş olduğunuz önemli kararlar, oradaki Yeni ayla beraber hareketlenmiş konular varsa şimdi bu tutulmayla beraber bu konuların sonlandığını ya da nihayete erdiğini görebilirsiniz. Önce bir şeyler bitecek sonra yeni kapılar yeni olasılıklar karşınızda oluşacak o yüzden çocuğa dair beklentileriniz varsa tam da bu tutulma sonrası 6 ay boyunca bu konuların hareketli olduğunu görebilirsiniz. Aşka dair bir beklentiniz varsa yine bu konularda önemli bir tutulma yaşayacaksınız sanatsal ve kreatif işler, hobiler ve eğitimle ilgili konularda da önemli açılımlar karşınıza gelebilir. Aynı gün Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber Perşembe itibariyle kendinizi işinize gücünüze vereceğiniz ve bayramdan sonraki dönem çok çalışacağınız bir dönemi temsil ediyor o yüzden çalışma koşulları, sağlıkla ilgili konu ve olaylar hayatınızda önemli olacak. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayabilir ya da o kişilerin hayatında yaşadıkları zorlanmaları siz de görebilirsiniz ve yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa bu dönem o insanlarla da anlaşmak kolay olmayabilir. Arife gününde bir işiniz bozulabilir bir işte geri adımlar atılabilir bu etkiler biraz sizi sinirli kılacak gibi görünüyor.
Diğer taraftan Cuma günü Bayramın 1. günü Merkür geri hareketinde olacak. Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda geriliyor o yüzden iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizi açık tutmanız gereken bir dönem. Sevdiğiniz insanın bu dönem zorlandığını görebilirsiniz, eski sağlık sıkıntıları yeniden gündeminize yerleşebilir. 15 Mayıs’a kadar iş değişikliği başta olmak üzere yeni bir projeye başlamak anlamında destekli olmayacaksınız ama daha önceden tanıdığınız insanlarla çeşitli iş birlikleri ve iş potansiyelleri de karşınıza gelebilir. Yeni işlerden uzak durun ama bildiğiniz tanıdığınız insanlarla iş yapmaya devam edin. Sağlığınızı çok zorlamayın aynı zamanda iş değişikliğinde bulunmayın.


OglakOğlak Burcu:

Oğlak ve yükseleni Oğlaklar yakın çevrenizden gelecek önemli bilgiler, telefon trafiği, yapılması gereken önemli işler Pazartesi gününe damgasını vurabilir ama bir yandan da yanıltıcı etkilerle yapmanız gerekenler değil diğer insanların istediği hareketlerde bulunabilirsiniz yani gününüzü kendi planlarınıza göre akıtamayacaksınız. Bayrama doğru giderken ailevi konularda yapılması gerekenler eksikleriniz alışverişler önemli olacak. Perşembe günü hibrit bir Güneş tutulması yaşayacağız ve siz bu tutulmayı ev, aile ve yuva alanlarınızda yaşayacaksınız. Evinizle, ailenizle ilgili başlatmış olduğunuz kararların sonuçlarını bu tutulmayla beraber alabilirsiniz. Cesur olduğunuz adım attığınız konularda cesur sonuçlar karşınıza gelebilir. Sürüncemede kalmış konular varsa aile hayatınızda bu konuların çözüme ulaştığını da görebilirsiniz en azından önünüzdeki 6 ay boyunca bu konular gündeminizde olacak ve tutulmanın tetiklendiği tarihlerde de bu konuların hızlandığını göreceksiniz. Yer değişikliği, emlak alım satım, anne-babanız arasındaki olaylar hızlanıyor.
Perşembe günü Güneş Boğa burcuna geçecek aşka, keyfe daha fazla yer vermek isteyeceksiniz hayatınızda. Önünüzde bir ay var ama Merkür de bu alanlarınızda gerileyecek o yüzden elinizde çabuk tutun da diyemiyorum çünkü geçer geçmez bir gün sonra Merkür geriliyor bu da şu anlama geliyor bir kere para ile ilgili konular harcamalarınıza dikkat edin, harcamalarınız yüksek olabilir. Perşembe günü bu anlamda güç çekişmelerine ya da harcamalarınız konusunda sinirli ve agresif olmaya yatkın olabilirsiniz. Diğer taraftan Cuma günü Merkür Boğa burcunda geri hareketinde olacak. Eski aşklar karşınıza dikilebilir eskilerden haberler gelebilir hayatınızda bir insan varsa bu dönem o insanla olan iletişimin doğru akmadığını görebilirsiniz, çocuğunuz varsa çocuğunuzda olan iletişiminizde sıkıntı ve problemler ortaya çıkabilir. Sanatsal ve kreatif işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Merkür gerilemeleri kişinin içe dönmesini, ifadenin içe akmasıyla bağlantılı olduğu için bu alanlarda güzel sonuçlar var ama kendinizi ifade etmeniz gereken noktalarda zorlanmalar var. Eğitimsel işlerinizde dikkatli olun. 15 Mayıs’a kadar önemli kararlar almayın bu kararlar aşk hayatınızı içeriyorsa sakın ola ki adım atmayın, gözlemleyin bakın ama sonuca ulaşmayın. Yine çocuğunuzla olan ilişkilerinize 15 Mayıs’a kadar dikkat edin.

KovaKova Burcu:
Kova ve yükselen Kovalar parasal konular önemli, bu hafta başında para işlerinizi hemen halletmek istiyorsunuz. Yakın çevrenizle beraber çıkacağınız geziler önem kazanıyor bayram süresince önemli bazı girişimler var hafta başında bütün bunları halletmenin yolunu bulmanız gerekiyor. Perşembe günü Koç burcunda hibrit bir Güneş tutulması var bu tutulmayı siz yakın çevre, akraba, kardeşler ve medya alanlarınız, radyo, televizyon, iletişim alanlarınızda yaşayacaksınız. Önemli girişimleriniz varsa sosyal medyayı kullanıyorsanız dijital platformlarda işleriniz varsa buralarda önemli bir hızlanma devreye girebilir hatta 21 Mart civarı başlatmış olduğunuz işlerinizin tam da bu dönem sonuçlarını alabilirsiniz. Önce bazı konuların tamamlanmasına izin vermeniz gerekiyor sonrasında ise yeniliklerin karşınıza gelme olasılığı çok daha büyük olabilir. Perşembe günü Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber ev, aile ve yuva konularınız önem kazanacak. Bir ay boyunca bu konularla ilgili olacaksınız ama Güneş buraya geçer geçmez aslında ailedeki insanlarla çekişmeleri, sıkıntı ve problemleri de karşınıza getirebilir. Önünüzdeki 6 ay boyunca çekişmelere hazır görünüyorsunuz. Aile ortamlarınızda sevdiğiniz insanların sizi anlamadığını düşünme potansiyeliniz var ya da evde bir eşyanız bozulabilir bu dönem bazı ilişkilerin bazı eşyaların bozulduğuna tanıklık edebilirsiniz.
Cuma günü Merkür Boğa burcunda geri hareketine başlayacak ev, aile ve yuva ile ilgili konularda önemli girişimlerde bulunmamanız gereken bir döneme merhaba diyorsunuz. 15 Mayıs’a kadar aile büyüklerinizle aranızda iletişim sıkıntıları devrede olabilir. Önemli bir emlakla ilgili, arsa, arazi ile ilgili ya da satın alacağınız bir konu varsa burada anlaşmalar, sözleşmeler sizi yorabilir. Yapmak zorunda kalırsanız da bir avukatla üzerinden birkaç kez geçerek yapmaya özen gösterin. Yani bayram sonrası taşınmaya karar verdiniz bir kontrat yapacaksanız gözünüz açık olsun, gözden kaçırdığınız detaylar ileride başınıza iş açabilir. 15 Mayıs’a kadar büyük girişimlerden uzak durun.


BalikBalık Burcu:
Balık ve yükselen Balıklar bu hafta sizin için hareketli haftalardan bir tanesi. Kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacaksınız. Bayrama doğru giderken paranızı ne yapacaksınız, bayrama nasıl hazırlandınız, çocuklara para verilecek mi ya da maddi konuları nasıl toparlayabilirim, parasal yönden neye ihtiyacım var bu konular ve bu sorularla bağlantılı olacaksınız.
Perşembe günü bir hibrit Güneş tutulması var ki bu tutulma sizin para alanlarınızda gerçekleşecek. Maddi konularda verilmesi gereken önemli bir karar devreye girebilir. 21 Mart’ta başlatmış olduğunuz işlerinizin karşılığını alabilirsiniz cebinize bir paranın girdiğini görebilirsiniz ama önce halledilmesi gereken bir para meselesi olacak bu para meselesi halledildikten sonra maddi konularda yeni adımların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Yine aynı gün Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle beraber iletişimsel işleriniz önem kazanıyor. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle olan bağlantılar önemli olacak onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz ama hemen Güneş Boğa burcuna geçer geçmez sevdiklerinizle anlaşmak çok da kolay olmayacak Perşembe ve Cuma günleri bu etkiye dikkat edin. Onlardan gelecek bir haber canınızı sıkabilir ya da onlarla olan ilişkilerinizde bazı güç oyunlarının ve çekişmelerin devrede olduğunu görebilirsiniz. Onların hayatında yaşanacak bir sorun tam da bu bayram zamanı sizin hayatınıza yansıyabilir. Beraber gideceğiniz bir yolculuk varsa planlar yapıldıysa bu yolculuklarda ertelenmeler de devrede olabilir.
Cuma günü Merkür Boğa burcunda geri hareketine başlayacak iletişimsel konulara dikkat edin 15 Mayıs’a kadar telefonunuzu yedekleyin, bilgisayarınızı gözden geçirin. Bilgisayarı da yedeklemek çok faydalı olacaktır. 15 Mayıs’a kadar yanlış anlaşılmalara, yanlış ifadelere, kısa vadeli planlarda sıkıntı ve problemlere açık görünüyorsunuz o yüzden yolculuklarda araba kullanırken dikkatli olmakta fayda olabilir. Akraba ve kardeşlerinizle olan iletişime her zamankinden daha fazla özen gösterin. İletişim, satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlarda bir işiniz varsa bu dönem önemli anlaşmalar yapmak önemli girişimlerde bulunmak konusunda destekli olmayacaksınız. 15 Mayıs’a kadar her şeyi bir gözden geçirin işlerin üzerinden geçin. Daha önceden beraber iş yaptığınız insanlarla iş yapabilirsiniz ama yeniliklere açık olmayacaksınız.

HANDE KAZANOVA
 
haft çiçek (12).jpg


Koç & Yükselen Koç: Haftaya Balık burcu etkisinde başlıyoruz, şifalanmak, değişim, dönüşüm için iyi günler olacak… Bu etki ile daha derinlere dalıyoruz, sizin bilinçaltınızı aktive edecek ve bazı korkularınızı tetikleyecek bu etki Salı gününe kadar devam edecek, biraz dalgın ve bazı şeyleri derin derin düşünür modda olabilirsiniz… Şifa kapılarını açacak bugünlerde, hem eskiyle kapanış yapmak, affetmek, bırakmak ve dilek – niyetlere odaklanmak için iyi etkiler olacak!

Salı sabahında Ay’ın burcunuza geçişi ile birlikte bu alanda bir de yeni ay yaşayacağız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve yeni adımlar atabileceğiniz ikinci bir dönemi başlatacak bu yeni ay.. Kendinize, yapmak istediklerinize odaklanacağınız, işlerinizi halledebileceğiniz hızlı günler olacak. Bu yılın şanslı burcu olarak burcunuzda ikinci bir yeni ay yaşıyoruz ilki 21 Martta olmuştu, şimdiki ise bir tutulma, bu tutulma hemen arkasından Merkür gerilemesi de olacağından Mart ayında verdiğiniz bazı kararları size tekrar sorgulatacak. İlerlemek için değil elinizdekileri değerlendirmek için iyi bir dönem olacak. Koç etkisi perşembe sabahına kadar devam edecek ve yeni ay sonrası hem ay hem de güneş Boğa burcuna geçiş yapacak…

Perşembe gününde Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için parasal konular ve bu konularla ilgili bazı görüşmeler ön planda olacak… Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde İkizler burcu etkisi devreye girecek ve daha çok iletişim ön planda olurken sizin için seyahatler, görüşmeler, kardeş – kuzenlerle buluşmalar için iyi etkiler devrede olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim


Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Balık burcu etkisi ile daha sakin, dingin başlıyoruz, biraz akıl karıştıran enerjiler devreye giriyor. Bu etki ile bazı arkadaşlarınız ve içinde bulunduğunuz gruplar ile ilgili konularda ortaya çıkışlar mümkün. Şifa etkisi gökyüzünde yükselirken, affetmek, bırakmak, kendinizi ve düşüncelerinizi şifaya açmak için iyi etkiler var. Bugünlerde ritüeller yapmak, su ile daha çok temasta olmak ve dilek – niyetlerinize odaklanmak, dua etmek için iyi etkiler devrede olacak!

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi hızlı gelişmeler getirecek, bu alanda bir de 2.kez yeni ay yaşayacağız ama bu sefer başlamaya niyet ettiğimiz şeyleri tekrar gözden geçirme zamanı olacak.. Bu etki kendiniz ile ilgili görmeniz gereken bazı şeyleri ön plana getirirken, ben demeniz gereken ve kendinizi ön plana koymanız gereken alanları da ortaya çıkaracak. Bugünlerde bilinçaltınızdaki korkuları ve sizi engelleyen alanları fark edebilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren birilerini de fark etmeniz bu günlerde mümkün!

Perşembe sabahında Koç burcunun son derecesinde bir yeni ay ve tutulma yaşadıktan sonra Ay burcunuza geçecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz, parasal konular, yatırımlarla ilgili konular ve yapmak istediğiniz şeyler için adımlar atmak mümkün. İşlerinize odaklanmak, görünüşünüzde değişiklikler yapmak için iyi günler. Yine keyif yapmak ve biraz kendinize vakit ayırmak içinde güzel bir haftasonu…

Cumartesi öğlen saatlerinde İkizler burcu etkisi devreye girecek ve daha çok iletişim ön planda olurken sizin için görüşmeler, konuşmalar ve iletişim ön planda olacak… Haftasonunda parasal konular ve bu konularda yapılabilecekler de aklınızda olacak…


İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Balık burcu etkisinde yenilenme isteği yoğun başlıyoruz. Sizin için ise ön planda olmak, hayatınızda gittiğiniz yöne ve nerede olduğunuza göz atmak için iyi günler, bazı gelişmeler, ilişkiler ve evlilik konularında bazı kararlar ve kapanışlar söz konusu olabilir… İş ve kariyer konularında da bazı gelişmeler olabilir bugünlerde ama yeni adım atmak yerine durumu koruyun!

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz ve bu alanda bir de 2.kez yeni ay yaşıyoruz… Bugünler sizin için ise sosyal aktivitelerin ve gezilerin ön planda olacağı enerjisi yüksek günler olacak… Bugünlerde hareket halinde olmak, işlerinizi halletmek için koşturmak mümkün. Yine kendinize vakit ayırmak, arkadaş görüşmeleri ve çevrenizden bazı işleriniz ve konular için destek almak mümkün…

Perşembe gününde yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için biraz daha içe çekilme, yavaşlama ve temkinli ilerleme gerekecek. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay burcunuza geçecek daha çok iletişim ön planda olurken sizin için kendinize vakit ayırmak, bakım konuları için iyi etkiler devrede olacak…


Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin için uzaklar, seyahatler, iletişim ve inançlar alanı çok aktif olurken neye ve neden inandığınıza dikkat edin bugünlerde… Akıl karışıklıklarına açıksınız yine bir seyahat konusu, hatta bir yerden ayrılıp yeni bir yere yerleşme konusu veya beklediğiniz başvurulardan haberler almak mümkün bu dönemde… Dualar ve niyetler için güzel günler ve beklediğiniz güzel haberlerin pat diye olabileceği günlerdeyseniz iyi değerlendirin!

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, bu alanda 2.kez bir yeni ay yaşayacağız… Sizin için ise dışarılarda olmak, kendinize odaklanmak ve aktivitelere katılmak için iyi günler olacak… Kısa bir seyahat, dışarıda vakit geçirmek için iyi günler olurken, aklınızda kariyer ve evlilik konuları olabilir.. Hızlı gelişmeler, bazı önemli kararlar bugünlerde gelebilir!

Perşembe gününde yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için biraz daha sosyalleşme, görüşmeler yapma ve aktivitelere katılma durumu aktif olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek daha çok iletişim ön planda olurken sizin için biraz yalnız kalmak ve sakin aktivitelere vakit ayırmak iyi olabilir… Bir eğitim veya bilinçaltı çalışması içinde iyi bir gün.


Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin için ise farkındalık, şifalanma ve dönüşüm konuları ön planda olacak… Bu etki ile biraz dalgın olabilirsiniz, eskiler aklınızda olabilir, parasal konular, miraslarla ilgili konularda bugünlerin gündeminde olacak. Parasal konularda yeni adımlar atmak yerine durumu koruyun ve kapanışlar yapın…

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, bu alanda bir kez daha yeni ay yaşıyoruz, sizin için ise seyahatler ve hareket halinde olmak için iyi günler olacak… Bugünlerde aklınızda bir hukuksal konu, seyahat, sınav ve yurtdışı ile ilgili konular olabilir… Yine önemli işleriniz ve konularla ilgili girişimlerinizi yapmak için güzel günler olacak…

Perşembe gününde yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için kariyeriniz ile ilgili konular, kendinizi ön plana koymak, uzun vadeli planlarınızı açıklamak için iyi günler olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek daha çok iletişim ön planda olurken sizin için sosyalleşme, arkadaş buluşmaları konuları aktif olacak. Eski arkadaşlarla buluşma, okul arkadaşları görüşmesi için de iyi bir zaman dilimi olacak…


Başak & Yükselen Başak: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz, sizin için ise, ikili ilişkiler, ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili bazı durumlar gündemde olacak. Bir ortak iş konusu veya birebir iş yaptığınız kişilerle ilgili gelişmeler elde etmek için iyi günler… Bugünlerde sadece zihin ile ilerlemeyin iç sesinizi de dikkate alın, bol bol dua edin ve iyi niyetlerde, dileklerde bulunun…

Salı akşamında devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, bu alanda 2.kez bir yeni ay yaşıyoruz ve sizin için ortak para, finans ve yatırımlar konuları ön planda ve aklınızda olacak. Herşeyi zihin ile çözmek yerine biraz akışına bırakmak ve sisteme güvenmek size iyi gelecek… İletişimin yoğun olacağı bugünlerde bazı haberler gelebilir ve yeni adımlar atabilirsiniz…

Perşembe sabahında yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için uzaklar, seyahatler, hukuksal konular ve eğtimler gibi konular aktif olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek iletişim aktif olurken sizin için önemli buluşmalara katılmak ve buralarda ön planda olmak mümkün olacak…


Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz, evinizde bazı işler yapmak, düzen konuları ön planda iken hayat size bazı şeyleri sorgulatabilir… Şifa etkisi yüksek günler olacak, hem iş hem de sağlık konularında alt yapıda yatan nedenleri fark ederseniz şifalanabilirsiniz… Bol dua, ibadet, meditasyon gibi aktiviteler size iyi gelecek bugünlerde…

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, bu alanda 2.kez yeni ay yaşıyoruz, sizin için ise ikili ilişkiler, aşk ve evlilik konuları ve bu konularda dengeyi bulmak önemli olacak… Yine bugünlerde adalet konuları ve ilişkilerle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşamak mümkün… Yeni işlere, ortak bir işe veya ilişkiye başlamak için iyi bir dönem olmazken, eski başlangıçların üzerinden geçmek ve planların üzerinde düşünmek için iyi etkilerle gelecek…

Perşembe sabahında yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için ortak para, yatırımlar, miraslar konuları da gündemde olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek iletişim aktif olurken sizin için uzaklar, seyahatler ve hareket halinde olmak mümkün olacak.


Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz sizin için ise aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler ve yaratıcı alan aktif olurken, güzel işlere adım atabilirsiniz… Hep hayal ettiğiniz bir konu ile ilgili adım atmak veya niyet etmek için güzel bir hafta olacak… Hayaller ile mantık arasında kalabilirsiniz… Bugünler şifa, niyet ve dilek etkisi çok yüksek isteklerinize odaklanabilir, olumlamalar yaparak niyetlerinizi yazabilirsiniz..

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için bu etki ev işlerine de odağınızı artıracak. Yine sağlık konularında da bazı gelişmeler olması mümkün. Çalışma, üretme modu aktif günler olacak ve temponuz yüksek olacak… Perşembe gününde Koç burcunda 2.kez yeni ay yaşayacağız ama bu yeni başlangıçlar vermek yerine planlar üzerinden geçmek verecek…

Perşembe sabahında yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için ikili ilişkiler, birebir yapılan işler, ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili konular gündemde olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek iletişim aktif olurken sizin için parasal konular ön planda olacak ve iletişiminizde yoğun olacak.


Yay & Yükselen Yay: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz sizin ev, aile, alım – satım konularını anlatan alanda olacak bu etki. Bugünlerde evinizle ilgilenmek, ailenizle vakit geçirmek veya evinizde temizlik ve düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz… Şifa aktiviteleri içinde iyi günlerde olacağız özellikle, ev, aile, geçmiş ve atalar şifası için harika günler. Bol bol kaybettiğiniz kişilere atalara ve ölen yakınlarınıza sevgi gönderin size de bu iyi gelecek!

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise aşk, projeler, hobiler hareket halinde olma konuları aktif olacak. Bugünlerde aklınıza güzel fikirler ve projeler gelebilir yine bazı kadersel karşılaşmalar da olabilir. Çocuklarınız ile ilgili konular da bugünlerin gündeminde olacak… Enerjisi yüksek 2 günlük süreç olacak ve birçok işinizi halledebileceksiniz… Perşembe sabahında Koç burcunda 2. bir yeni ay da yaşayacağız ve Mart ayında yaşadığımız başlangıç etkisinde attığımız adımlarla ilgili birşeylerin üzerinden geçmek gerekecek…

Perşembe sabahında yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için iş, çalışma, üretme modu yüksek olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek iletişim aktif olurken sizin için ikili ilişkiler, görüşmeler, konuşmalar ön planda olurken sevdiğiniz kişi ile güzel gelişmeler ve buluşmalar olabilecek. Güzel, verimli bir hafta olmasını dilerim…


Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz sizin iletişim alanınız aktif olacak ve özellikle kardeşler, yakın akrabalarla ilgili konular ilginizi isteyecek. Yeniye başlamak yerine kapanışlar yapmak için iyi günler olacak.. .Bugünlerde akrabalarla ilgili bazı konular ön planda olabilir ve seyahat etmek isteyebilirsiniz…

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise eviniz ve aileniz ile ilgili konular ön planda olacak… Aklınızda ev, aile, alım – satım konuları olacak. Bugünlerde ailenizi ziyarete gidebilir, taşınma veya evde yapılacak değişikliklerle ilgilenebilirsiniz… Yeni bir yere taşınmak veya birşey almak – satmak için adımlar atmak mümkün olacak…

Perşembe sabahında yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için aşk, çocuklar, eğlenme ve keyifli vakit geçirme etkisi yüksek olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek iletişim aktif olurken sizin için iş, çalışma, üretme ve sağlık konuları ön planda olacak yine güzel buluşmalar da olabilecek


Kova & Yükselen Kova: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz sizin için ise parasal konular ön planda olacak…Parasal konularda aklınız karışık olabilir, yeni girişimleri ve başlangıçları bugünlerde yapmayın.. Şifa, dualar ve niyetler için ise güzel günler olacak, şifa potansiyeli de yüksek…

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise iletişim, seyahatler ve akrabalarla ilgili konular ön planda olacak… Bugünlerde beklediğiniz bir haber, iş anlaşması gündemde olabilir yine önemli gelişmeler ve bunlara istinaden bazı adımlar atmakta mümkün. Perşembe gününde Koç burcunda 2. kez bir yeni ay yaşayacağız ama hemen arkasından yaşanacak Merkür gerilemesi yüzünden yeni başlangıçlar yerine eskilerle vedalaşmak daha uygun olacak..

Perşembe sabahında yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için ev, aile, aile büyükleri ile ilgili konular ve buluşmalar ön planda olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek iletişim aktif olurken sizin için aşk, çocuklar, eğlence ve keyif konuları ön planda olacak yine güzel buluşmalar da olabilecek.


Balık & Yükselen Balık: Haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz, kendinize odaklanmak, işlerinizle ilgilenmek için iyi günler olacak. Yine bakım, alışveriş konuları için de iyi günler olacak. Enerjiniz yüksek ve daha ne istediğinizi bildiğiniz günler size beklediğiniz çözümleri getirebilir… Yine şifa, niyet, dilek etkisi yüksek günlerdeyiz…

Salı gününde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz, sizin için ise parasal konular, yatırımlar ve yeni adımlar söz konusu olacak.. Harekete geçmek, adım atmak ve parasal konularla ilgili gelişmeler elde etmek için güzel günler olacak… Perşembe sabahında bu alanda bir de yeni ay yaşayacağız ve bu yeni ay ile yeniye başlamak yerine 20 Martta aldığınız bazı kararların üzerinden geçmek daha mantıklı olacak…

Perşembe sabahında yeni ay sonrasında Ay Boğa burcuna geçecek ve aklımızda finans, yatırımlar konuları olurken sizin için iletişim, seyahatler, kardeşler ve akrabalarla ilgili konular ön planda olacak. Cuma gününde de bu etki devam ederken sürprizli etkiler de aktif olacak. Yine cuma gününde Merkür gerilemesi de yaşanacak ve artık konumuz daha çok geçmiş ile alakalı olacak… Cumartesi öğlen saatlerinde Ay İkizler burcuna geçecek iletişim aktif olurken aile, eviniz ve aile büyükleri ile ilgili konular ön planda olacak.
Güliz Kına
 
haft çiçek (1).jpg

Koç​

Haftalık burç yorumları yazımıza Koç’la başlıyoruz! 20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, hayatınızda dış görünüşünüzle ilgili, kendinizi ortaya koyduğunuz ve öğrendiğiniz yerle ilgili çok köklü değişimler gelecek. Bırakacaklarınız ve çantanızda bundan sonra taşımaya karar verdiklerinizle ilgili gündemleriniz yoğun. Eylem planınızı şekillendirmeye başladınız. Kendi gücünüzü ele alın.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Para, maddi kaynaklarınız, bedeninizle ilgili konularda tetikleyecek. Maddi güç savaşları olabilir. Geçmişteki yeteneklerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Bunları geliştirmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza yeni insanları çekeceksiniz. Bu tutulma KAD’a çok yakın olacağı için de yeni ilişkiler kurma, kendinizle olan ilişkinize çeki düzen verme ve burayı değiştirme konusunda sizi destekleyecektir. Tabii doğru kullandığınız takdirde.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Parayla, kazancınızla, elinizdeki kaynakları kullanmakla ilgili gündemleriniz Mayıs’a kadar devam edecek. Kendinize verdiğiniz değerle alakalı da oturup düşünmeniz gereken bir zaman dilimi bu. Retrolar içe dönme zamanlarıdır, negatif etkiler gelecek diye bir şey yoktur. Bu içe dönüşü yararınıza kullanın.

Boğa​

20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, iç dünyanızda kendinizi engellediğiniz yerler varsa buraları artık daha net göreceksiniz. Kontrolünüz dışında gelişecek bazı olaylar yaşama ihtimalniz de yüksek olacak. Hayallerinize giderken ne tarz bir tıkanıklıkla karşılaşıyorsunuz, bunu nasıl çözeceksiniz? Sorusuna odaklanın. Kendinizi gerçekleştiremeye giderken bir ‘es’ verin. Geriye çekilip olan biteni gözlemleme enerjisinde olacaksınız. Hayatınızla ilgili önemli kararlar aldığınız bu evrede, gözden kaçırdığınız koşulları da biraz deşme fırsatınız olsun bu dönem.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Kariyeriniz, üslerinizle olan ilişkiniz, aileniz veya partnerinizin ailesiyle olan bazı gündemleriniz var. Bu kişilerle bazı güç savaşları söz konusu olacak. Çekişmeler ve öfke açığa çıkabilir. Devrim niteliğinde bazı gelişmeler de olacak.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Fikirleriniz ve sözleriniz oldukça etkili. Kendinizi ortaya koyarken, somut ve elle tutulur ne yapabilirsiniz? Neyi yaratmak neyi bedenlemek istersiniz? Bu retroda oturup bunu düşüneceksiniz.

İkizler​

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra İkizler’de. 20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, sosyal çevreniz, hedefleriniz, hayata bakış açınız, planlarınız değişecek! Birçok şeyi geride bırakacaksınız. Artık eski kalıplardan arınmak ve eski kokuşmuş ortamlarda da kalmak istemeyeceksiniz. Her şeyin farkındasınız, her şeyi algılıyorsunuz, şimdi seçim yapma zamanınız geldi! Yaklaşık on dört yıldır mücadele verdiğiniz konularda büyük aydınlanmalar yaşayacaksınız. Açılmaya başlıyorsunuz!
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Para ve aşk konularında olumsuz bazı gündemleriniz olabilir. Bazı ilişkileriniz bitebilir. Ancak bu dönemki flört enerjisiyle keyfini çıkarmaya başlayacağınız bazı kısa dönemlik ilişkiler yaşamaya da başlayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda da henüz başlatamadığımız bazı konular varsa, bunları başlatacaksınız.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Geçmişten gelen korkularınız, maddi kaygılarınız gündeminizde olacak. Düşünceleriniz yoğun. Zihniniz aktif ve bir kuruntu makinesi gibi çalışacak. Elle tutulur bir şeyler yapmaya dair kendi öz değerinizi de sorgulayacağınız bir evreye gireceksiniz. Kendiniz için neyi hayata dökmeye gönüllüsünüz?

Yengeç​

20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, kariyer konularınızda önemli gündemleriniz olacak. Ev hayatınız ve kariyeriniz arasında gidip gelmeler söz konusu olacak. Bazı kopuşlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız yeri değiştirebilirsiniz. Geleceğe yönelik büyük kararlar alacaksınız. Belki evleneceksiniz, belki de ilişkilerde işinize yaramayan ne varsa elemeye başlayacaksınız. Meslek veya sektör değiştireceksiniz. Her ne kadar geçmişinize bağlı olsanız da artık onu bir kenara bırakmanız gerekiyor!
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Nafaka, miras, krediler, tazminat, mahkemeyle ilgili konular gündeminizde olacak. Ortaklıklardan elde edilecek gelirlerle alakalı birtakım krizler baş gösterecektir. Güç savaşlarına girmeyin. Eril figürlerden gelecek manipülasyonlar söz konusu olacak. Buralara dikkat. Cesaret edip bitiremediğiniz her türlü konuyu artık çözme vaktiniz geldi!
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. İletişim kurmakta güçlük çekebilirsiniz. İfade tarzınız ve tavrınızla alakalı oturup düşünmeniz gereken bir zaman dilimi. İlişkilerde gizli saklı gündemleri de bu dönem süzgeçten geçireceksiniz.

Aslan​

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Aslan burcunda. 20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, hayallerinize ulaşmak istiyorsunuz. Yeni anlaşmalar ve görüşmeler yapmak isteyeceksiniz! Farklı bir ülkeye taşınabilirsiniz. Ya da yurt dışı bağlantılarınızla birtakım işler gerçekleştireceksiniz. Çalışma ortamınız değişecek, yeni planlamalar yapacaksınız. İş değiştirebilirsiniz.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Üslerinizle bazı güç savaşlarına gireceksiniz. Olayları büyüteceksiniz. Yaygara çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda ailenizle, evinizin içindekilerle, annenizle veya dişil yanınızla da bir çatışma içine girebilirsiniz. Eril figürler ve kendi dişil tarafınız bu geçişte oldukça etkilenecek. Kendinizi kanıtlamak için harap etmeyin!
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Aldığınız kararları revize etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız. İletişim konusunda da kendi istediğiniz şeyi diretmemeye özen göstermenizde yarar var. Kendinizi doğru ifade edemediğinizi anlayıp öfkelenebilirsiniz. Dikkat edin.

Başak​


20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, finansal koşullarınız, ailenizle vereceğiniz ortak kararlarınız, krediler, miras, ödemeler gibi konular gündeme gelecek. Aile içinde sağlık problemleri varsa bu konular da gündeme gelecek. Cebinize giren parayı dengede tutmanız gereken bir süreçtesiniz.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Gücünüzü, hayallerinizle ilgili yapmak istediklerinizi herkese göstermek isteyeceksiniz. Korkusuzsunuz ve cesursunuz. Ancak kontrollü gitmenizde yarar var. Kendinizi manipüle ediyor olabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden koşarken kendi kendinizi yememeye bakın. Hırsa yenik düşmemelisiniz. Tutulma, ateş elementinin evinde gerçekleşeceği için biraz üzerinize toprak atmak gerekebilir.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Gelecek hayallerinize odaklanarak kararlar alırken, somut olarak neyi bırakmanız gerekiyor? Ya da maddi olarak neye ihtiyacınız olacak? Yurt dışıyla alakalı işlerinizi bu dönem başlatmamanızda yarar var. Ancak önceden alınan kararlar varsa ve bununla ilgili eyleme geçmeniz gerekiyorsa, geçin. Hayallerinizle ilgili yeni fikirler aklınıza düşerse şimdilik sadece not edin. Retro çıkışında halinize bakın ona göre karar verin.

Terazi​

20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, karşıt burcunuzda oldukça yoğun etkiler alacaksınız. Her türlü ikili ilişkide büyük sonlanmalar veya büyük başlangıçlar yapma enerjisi hakim olacak. Yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz. Belki evlenmeye çok hazır hissedeceksiniz, belki de boşanmak isteyeceksiniz. Ev almak ve ev kurmakla ilgili gündemleriniz de çok yoğun olacak. Kariyeriniz değişebilir. Ortaklıklardaki finansal kaynaklarla alakalı konular da bu dönem sizi uğraştıracak. Yeter ki inatlaşmayın.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Çocuklarla veya kendi çocuksu tarafınızla kurduğunuz iletişimle ilgili gündemleri tetikleyecek. Kendinizi ve neşenizi manipüle etmemeye bakın. Olayları abartmaya meyillisiniz. Hukuki ve ticari konularla ilgili riske girmemeniz gereken bir haftada olacaksınız. Aile içi konularda mücadelecisiniz. Açık düşmanlıklar da bu dönemde gözünüzün önüne düşebilir. Paisf agresif hissetmeye meyillisiniz.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Bu tutulmada kendinizi seçim yapmak zorunda hissetseniz bile taşınmak, ev değiştirmek gibi gündemlerinizi retro sonrasına bırakmanız lehinize olur.

Akrep​

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Akrep burcunda. 20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, geçmişle helalleşmeye doğru girdiğiniz bu yolda artık son düzlüktesiniz! Yepyeni bir sayfa açacaksınız. Çalışma hayatınızın veya şeklinizin değişeceği, uzak yollar yapacağınız, uzun vadeli planlar için gereken adımları atacağınız bir dönem bu! Oldukça radikal kararlar vermeye hazırsınız ve bundan korkmuyorsunuz. Bir şeyleri görüp netleştirmek adına önemli bir dönemeç. Sağlıkla ilgili temaları da tetikleyecek tutulma. Baş ve boyun bölgeniz oldukça hassas.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Ani yükselmeler, öfke krizleri yaşayabilirsiniz. Bunlar dışarıda değil, içinizde gerçekleşebilir. Psikolojik rahatsızlıklara dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Gizli kalmış olayları açığa çıkartabilirsiniz. İç dünyanızda üzerini örttüğünüz ne varsa görünür olacak.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. İlişkileriniz, karşıdan beklentileriniz, ortak kararlarınız, gelecek planlarınızla ilgili şapkanızı önünüze alıp düşünmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. Önemli kararlar almak için retronun bitişini bekleyin! Bu dönemde yaptığınız konuşmalar veya görüşmeler tam yerini bulmayabilir.

Yay​

20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, yepyeni flörtler, çocuklarla geçireceğiniz zaman, içinizdeki neşenizi aktive etmek için özel zamanlardasınız. Çocuk istiyorsanız psikolojik olarak hazır hissedeceksiniz. Geçmişi geride bırakmanız gereken bir yerdesiniz. Bir aşk bitecek ve belki ardından yeni ve genişletici, sizi büyütecek başka bir aşk devreye girecek. Sahneye çıktığınız yerle ilgili, parladığınız temalarla alakalı son 14 yıldır isteyip de yaratamadığınız ne varsa bu tutulma size bir fırsat niteliğinde olacak.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. İş yerinde, kardeşlerinizle veya yakın arkadaşlarınızla aranızda bazı güç savaşları baş gösterecek. İletişimle, kouşmayla, kelimelerle bu mücadeleye katılmak isteyeceksiniz. Manipüle etme dürtünüz oldukça falza. Rekabetli durumlar söz konusu olacak.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Günlük rutinleriniz, çalışma ortamınız, iş hayatınızla ilgili meselelerde durup düşünmeniz gereken bir süreçte olacaksınız. Somut bir şeyler elde etmek için, daha fazla nasıl sorumluluk alabilirsiniz? Bu sorumlulukları iletişim yeteneklerinizle nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Retro sonrası yükseliş başlayacak! Boğaz ve boyun bölgenize de dikkat edin.

Oğlak​

20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, artık planladığınız şeyleri daha falza yalnızlıkla, tek başınalıkla değil de, bu yolda birileriyle yürüyerek yapmak isteyeceksiniz. Yeni ve huzur dolu bir ev hayatı yaşamak için yeni sayfalar açacaksınız. Artık kendi kalbinizde, kendi evinizdesiniz. Yuvada hissettiğiniz yer neresiyse orada olmak isteyeceksiniz. Taşınma, ev alma konularında güçlü etkiler alacaksınız.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Para kazanmak, maddi kaynakları kullanmak, bedeniniz ve öz değerinizle ilgili konular gündeminizde. Kendinizi göstermek için mücadele etmek isteyeceksiniz. Sahnede olmaya can atacaksınız. Para kazanmakla veya yatırımlarla ilgili bazı manipülatif etkiler de var. Öfkeyle kalkan zararla oturur lafı bu dönem tam size göre! Yeni bir yaratım alanı yaratmak istiyorsanız öfkeye değil, aşk enerjisine kanalize olun!
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Yaratımlarınızla ilgili süreçlerde kendinizi iyi ifade edemediğinizi fark edeceksiniz. Geçmişten gelen aşkla, eski flörtlerle veya eski eşlerle ilgili konular gündemde. Yeniden deneseniz de retro çıkışına hazırlayın derim.

Kova​

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Kova’da! 20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, bakış açınız, düşünceleriniz tamamen değişiyor. Yakınlarınızla ilişkilerinize ışık tutacak bu dönem. Geçmiş iletişimleri, eskimiş ve artık bakış açınızı genişletmeyen bilgileri toprağa verme vaktiniz geldi. Kardeşlerinizle yaşayacağınız keskin dönemeçler de söz konusu olabilir. Hırsa yenik düşmeyin.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Yuva ve aile konuları, otorite figürlerinden gelen baskı ve manipülasyonlar söz konusu olacak. Daha çok babayla veya ailenin tümüyle, patronunuzla, amirinizle, kendi eril gücünüzle hırs savaşlarına girmemenizde fayda var. Güneş babayı temsil ettiği için bu konularda ağırlıklı olarak etkileneceksiniz.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Babanızla ilgili çözülmemiş konular varsa bu zaman diliminde gündeme gelecek. Aile, ev, evdeki eril otoriteniz gibi konularda oturup düşüncelere dalacağınız bir evrede olacaksınız. Bu konularla ilgili ailenize kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Sizi yanlış anlayabilirler. Retro bitiminde geçmişten gelen konuları çözüme ulaştırmış olacaksınız.

Balık​

20 Nisan’daki Güneş tutulmasıyla, finansal koşullarınız önceliğiniz olacak! Para kazanmak, biriktirmek ve daha büyük işler yapmak isteyeceksiniz. Parayı sık sık ve hızlı çevirmek size iyi gelecek. Kısmetleriniz taşıyor! Yeteneklerinizi geliştirmekle ilgili de eski kalıplara değil yeni bir yola başvuracağınız günler kapıda. Sahip olduğunuz değerleri ve yetenekleri paraya dönüştürebilirsiniz. Cesursunuz ve korkmuyorsunuz! Uzun zamandır ilk kez böyle kararlısınız.
21 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçecek ve Plüton ile kare yapacak. Sizi ileriye taşıyacak insanlarla tanışacaksınız. Fikirlerinizi karşılaştıracaksınız. Ancak güç oyunları oynamamaya özen göstermelisiniz. Manipüle etmemelisiniz. İletişim kurarken fevri değil daha stabil olun. Kendinize güvendiğiniz bir kanaldan, acele etmeden iletişim kurun.
Aynı zamanda bu hafta Merkür Boğa’da retroya girecek. Fikirlerinizi konuşamadığınızı hissedeceksiniz. Kardeşleriniz veya yakınlarınızla olan iletişiminizde bazı gerginlikler yaşayacaksınız. Bu dönem eğitim ve uzak seyahatler konularında da karar vermemenizde fayda var. Ticari konularda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ölçüp, biçip, tartın!


Lidya Durmazguler​

 
haft çiçek (9).jpg


Koç

Pazartesi günü sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz. Yoga ve meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri toplum içinde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri maddi ve manevi değerlerle ilgili gündemleriniz olabilir. Finansal kaynaklarınızı artırmak için kararlar alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri yakın çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Eğitim konularına zaman ayırabilirsiniz. Kişisel eğitiminizle ilgilenebilirsiniz.Boğa

Pazartesi günü sosyal çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Aktif olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sağlığınızla ilgili kontrolleriniz varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Yoga ve meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri toplum içinde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri maddi ve manevi değer konuları gündeme gelebilir. Finansal kaynaklarınızı artırmak için kararlar alabilirsiniz.İkizler

Pazartesi günü iş temponuz artabilir. Toplantılara katılabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilir, yeni projeler başlatabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Aktif olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sağlığınızla ilgili kontrolleriniz varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Yoga ve meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri toplum içinde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz.Yengeç

Pazartesi günü eğitim konuları gündeme gelebilir. Yurt dışındaki iletişimde olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesini ziyarete gidebilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri iş temponuz artabilir. Toplantılara katılabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilir, yeni projeler başlatabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onun sağlığı ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri sosyal çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Aktif olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sağlığınızla ilgili hassasiyetleriniz oluşabilir. Yoga ve meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz.Aslan

Pazartesi günü sigortalar ve ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Başkalarından alacaklı olduğunuz maddi kaynaklar gündeme gelebilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili kontrollere gidebilirsiniz. Ayak sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yeni bir eğitime katılabilirsiniz. Yurt dışındaki iletişimde olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Eşiniz varsa eşinizin ailesi ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri iş temponuz artabilir. Toplantılara katılabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilir, yeni projeler başlatabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri sosyal çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Aktif olacağınız bir gün geçirebilirsiniz.Başak

Pazartesi günü ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günü gelmiş sözleşmeler karşınıza çıkabilir. Ortaklıklarınız varsa bunlarla olan ikili ilişkinizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri sigortalar, ödemelerinizle ilgilenebilirsiniz. Başkalarından alacaklı olduğunuz maddi kaynaklar gündeme gelebilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili kontrollere gidebilirsiniz. Ayak sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri kişisel eğitiminizle alakalı konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışındaki iletişimde olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Eşiniz varsa eşinizin ailesi ile ilgilenebilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri iş temponuz artabilir. Toplantılara katılabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilir, yeni projeler başlatabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni kararlar alabilirsiniz.
Terazi

Pazartesi günü rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa genel sağlık bakımları ile ilgilenebilirsiniz. Ayaklarınızda ağrı gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yenilenmesi gereken sözleşmelerle ilgilenebilirsiniz. Ortaklıklarınız varsa bunlarla olan ikili ilişkinizde beklenmedik gelişmeler olabilir. Perşembe ve cuma günleri sigortalar ve ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Başkalarından alacaklı olduğunuz maddi kaynaklar ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili kontrollere gidebilirsiniz. Ayak sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri eğitim konuları gündeme gelebilir. Yurt dışındaki iletişimde olduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Eşiniz varsa eşinizin ailesi ile ilgilenebilirsiniz.
Akrep

Pazartesi günü partnerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Çocuğu olanlar çocukları ile güzel keyifli zaman geçirebilir. Sanat faaliyetlerine katılabilirsiniz. Hobileriniz varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa genel sağlık bakımları ile ilgilenebilirsiniz. Ayaklarınızda ağrı ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Günü gelmiş sözleşmeler karşınıza çıkabilir. Cumartesi ve pazar günleri başkalarından alacaklı olduğunuz maddi kaynaklar, miras gibi konularla uğraşabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili kontrollere gidebilirsiniz. Ayak sağlığınızla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz.Yay

Pazartesi günü evinizde yaptıracağınız bir tadilat varsa bu gündeme gelebilir. Ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ev alımı ya da satışı ile ilgili konular karşınıza çıkabilir. Salı ve çarşamba günleri partnerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Çocuğu olanlar çocukları ile güzel keyifli zaman geçirebilir. Sanat faaliyetlerine katılabilirsiniz. Hobileriniz varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa genel sağlık bakımları ile ilgilenebilirsiniz. Ayaklarınızda ağrı ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri ikili ilişkilerde beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Süresi bitmiş sözleşmeler karşınıza çıkabilir ve bunları yenilemek isteyebilirsiniz.Oğlak

Pazartesi günü iletişiminiz artabilir. Yakın çevrenizden kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal medyada daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aracınız varsa bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri evinizde yaptıracağınız bir tadilat varsa bununla uğraşabilirsiniz. Ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ev alımı, kiralama ya da satışı ile ilgili gündeminiz oluşabilir. Perşembe ve cuma günleri partnerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Çocuğu olanlar çocukları ile güzel keyifli zaman geçirebilir. Sanat faaliyetlerine katılabilirsiniz. Hobileriniz varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa genel sağlık bakımları ile ilgilenebilirsiniz. Ayaklarınızda ağrı gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntılar oluşabilir.Kova

Pazartesi günü maddi ve manevi değerlerle ilgilenebilirsiniz. Bütçenizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Finansal kaynaklarınızı artırmak için planlar yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri yakın çevrenizden kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal medyada daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aracınız varsa bakımı ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri evinizde yaptıracağınız bir tadilat varsa bununla uğraşabilirsiniz. Ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri partnerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Çocuğu olanlar çocukları ile güzel keyifli zaman geçirebilir. Sanat faaliyetlerine katılabilirsiniz. Hobileriniz varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz.Balık

Pazartesi günü kendinizi ikili ilişkilerde ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Diyete başlayabilir, spor yapabilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri maddi ve manevi değerlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bütçenizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Finansal kaynaklarınızı artırmak için planlar yapabilirsiniz. Perşembe ve cuma günleri yakın çevrenizden kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal medyada daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aracınız varsa bakımı ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri evinizde yaptıracağınız bir tadilat varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ev alımı ya da satışı ile ilgili konularla uğraşabilirsiniz.Emel Açıkel
 


Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:​

 • Koç burcu: Dürtüsel olmayın
 • Boğa burcu: Haftalık bütçenizi gözden geçirin
 • İkizler burcu: Fazla taahhütte bulunmayın
 • Yengeç burcu: Açıkça iletişim kurun
 • Aslan burcu: İçinizdeki sanatçının parlamasına izin verin
 • Başak burcu: Kendinize karşı nazik olun
 • Terazi burcu: Daha fazla eğitim alın
 • Akrep burcu: Konfor alanınızın ötesine geçin
 • Yay burcu: Akıllıca yatırım yapın
 • Oğlak burcu: Aşırı eleştirel olmayın
 • Kova burcu: Kişisel bakımınıza öncelik verin
 • Balık burcu: Yaratıcılığı ve kendini ifade etmeyi benimseyin

İndigo dergisi
 

haft çiçek (4).jpg


Koç burç yorumları: Bu hafta hedeflerinize ulaşmak için kendinizi daha azimli ve hırslı hissedebilirsiniz. Gezegenler sizin lehinize hizalanmış durumda, size önünüze çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelmeniz için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi ve kararlılığı sağlıyor olacak. Rekabetçi doğanız da artabilir, bu nedenle bu enerjiyi sağlıklı ve üretken arayışlara yönlendirdiğinizden emin olun. Bununla birlikte, başkalarıyla çatışmalara yol açabileceğinden, başarı arayışınızda aşırı agresif veya düşüncesiz davranmamaya dikkat edin. İlerleyişinizi sabır ve diplomasi ile dengelemeyi unutmayın. Böylece hedeflerinize doğru önemli ilerleme sağlayabileceksiniz.Boğa burç yorumları: Bu hafta kişisel ve finansal güvenliğinize öncelik vermek için oldukça güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Kendinizi finansal yatırımlar, kariyer gelişimi veya ev ortamınızı iyileştirme yoluyla hayatınızda istikrar oluşturmaya odaklanırken bulabilirsiniz. Uzun vadeli finansal hedeflerinizi gerçekleştirmek için bütçenizi, birikimlerinizi ve yatırımlarınızı gözden geçirmek için harika bir zaman. Ek olarak, sevdiklerinizle ilişkilerinizi beslemeye; aileniz ve yakın arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmeye doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Pratik ve duygusal ihtiyaçlarınızı dengelemek, bu hafta uyumu bulmanın anahtarı olacak.İkizler burç yorumları: Bu hafta entelektüel gelişim ve iletişim için önünüze fırsatları getirebilir. Kendinizi sohbetleri teşvik etmekle, yeni şeyler öğrenmekle veya yeni ilgi alanlarını keşfetmekle meşgul bulabilirsiniz. Merakınız ve uyum yeteneğiniz artabilir ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etme veya fikirlerinizi başkalarıyla paylaşma arzusu hissedebilirsiniz. Okumak, yazmak veya yeni bir hobi edinmek gibi öğrenmeyi teşvik eden faaliyetlerde bulunmak için mükemmel bir zaman. Bununla birlikte, sosyal takviminiz dolu olabileceğinden, zamanınızı dikkatli kullanın. Zihinsel iyiliğiniz ve kişisel bakımınız arasında bir denge kurmayı unutmayın.Yengeç burç yorumları: Bu hafta kendinizi duygusal sağlığınıza odaklanırken ve ilişkilerinizi beslerken bulabilirsiniz. Duygusal güvenlik ve rahatlık için güçlü bir ihtiyaç hissedebilirsiniz ve teselliyi sevdiklerinizle vakit geçirmekte veya kişisel bakım faaliyetlerine katılmakta bulabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek, içsel benliğinizle bağlantı kurmak ve kendinize şefkat göstermek için harika bir zaman. Ayrıca, kendinizi uyumlu bir ev ortamı yaratmaya doğru çekebilir ve evinizin rahatlığında vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Sağlıklı ilişkiler sürdürmek ve duygusal ihtiyaçlarınıza öncelik vermek için sevdiklerinizle açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurmayı ihmal etmeyiniz.Aslan burç yorumları: Bu hafta kendinizi ifade etme ve yaratıcılık konularında önünüze birtakım fırsatlar gelebilir. Yeteneklerinizi sergilemek, fikirlerinizi paylaşmak veya yaratıcı bir proje peşinde koşmak için güçlü bir motivasyon duygusu hissedebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak ve içinizdeki sanatçının parlamasına izin vermek için harika bir hafta. Çekiciliğiniz ve karizmanız artabileceğinden, kendinizi sosyalleşmeye ve ağ oluşturmaya doğru çekilmiş bulabilirsiniz. Başkalarıyla bağlantı kurmak, yeni ilişkiler kurmak ve benzer düşünen kişilerle işbirliği yapmak için harika bir dönem. Ancak, çok bencil veya aşırı rekabetçi olmamaya dikkat edin. Kendinizi ifade etme biçimini, empati ve başkalarını düşünme ile dengelemeyi unutmayın.Başak burç yorumları: Bu hafta size kendinizi yansıtma ve iç gözlem için fırsatlar getirebilir. Kendinizi daha içe dönük, rasyonel ve analitik hissederken, geçmiş kararlarınızı değerlendirirken ve gelecekteki hedeflerinizi düşünürken bulabilirsiniz. Güçlü ve zayıf yönlerinizi gözden geçirmek, gerçekçi hedefler belirlemek ve onlara ulaşmak için bir plan yapmak için harika bir zaman. Yeni bir egzersiz rutini uygulamak veya diyetinizi iyileştirmek gibi fiziksel sağlığınızla ilgilenmeye de ilgi duyabilirsiniz. Herhangi bir öz-değerlendirme veya karar verme sürecinde gezinirken kendinize karşı nazik olmayı ve öz-şefkat göstermeyi unutmayın.Terazi burç yorumları: Bu hafta, kendinizi kariyerinize ve profesyonel hedeflerinize odaklanırken bulabilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız için tanınma veya övgü alabilirsiniz. Diplomatik becerileriniz ve çatışan çıkarları dengeleme beceriniz, işle ilgili herhangi bir kriz durumunu çözmede işe yarayabilir. Ayrıca, becerilerinizi geliştirmek veya kariyer beklentilerinizi ilerletmek için daha fazla eğitim almak adına daha bir motive olmuş hissedebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek etkili kişilerle bağlantı kurmak için iyi bir hafta. Bununla birlikte, harcamalarınız konusunda dikkatli olun ve ani satın alımlardan kaçının. Enerji seviyenizi bozabilecekleri için tatlılara veya rahatlatıcı yiyeceklere aşırı düşkünlükten kaçının.


Akrep burç yorumları: Bu hafta, bir enerji ve coşku dalgası hissedebilirsiniz. Yeni zorlukların üstesinden gelmek ve kendinizi konfor alanınızdan çıkarmak için motive hissedeceksiniz. Kendinizi yeni olasılıkları keşfederken ve hayatınızın çeşitli yönlerinde değişimi kucaklarken bulabilirsiniz. Sezginiz yükselebilir ve duygularınızı ve başkalarının duygularını daha derinden anlayabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek ve sevdiklerinizle açık bir şekilde iletişim kurmak için iyi bir dönem. Bununla birlikte, ilişkilerinizde aşırı sahiplenici veya kontrolcü olmamaya özen gösterin zira bu, bazı çatışmalara yol açabilir. Sağlığınız açısından, duygusal sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir.Yay burç yorumları: Bu hafta finansal konularınıza odaklanıyorsunuz. Kendinizi harcamalarınızı analiz ederken, bütçe yaparken ve mali durumunuzu iyileştirmek için planlar yaparken bulabilirsiniz. Ayrıca zam, ikramiye veya yatırım fırsatı gibi beklenmedik finansal fırsatlar da elde edebilirsiniz. Harcamalarınız konusunda dikkatli olmak ve akıllıca finansal kararlar almak için iyi bir hafta. Dürtüsel satın almalardan veya riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var. Ayrıca kendinizi, yaşamınızda anlam ve amaç arayan manevi veya felsefi arayışlara doğru çekilmiş bulabilirsiniz. Enerji seviyenizi korumak için düzenli egzersize, sağlıklı beslenmeye ve yeterince dinlenmeye öncelik verdiğinizden emin olun.Oğlak burç yorumları: Bu hafta ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza odaklanıyorsunuz. Kendinizi başkalarıyla etkileşimlerinizde denge ve uyum ararken bulabilirsiniz. Daha işbirlikçi ve uzlaşmacı olabilir, çatışmalara çözüm bulmaya ve ilişkilerinizi geliştirmeye istekli olabilirsiniz. Eşiniz, aileniz ve arkadaşlarınızla açık bir şekilde iletişim kurmak, duygularınızı ve endişelerinizi ifade etmek için iyi bir zaman. Ayrıca kendinizi grup ortamlarında liderlik rolleri üstlenirken bulabilirsiniz ve diplomatik becerileriniz takdir görebilir. Bununla birlikte, başkalarıyla etkileşimlerinizde aşırı derecede eleştirel veya talepkar olmamaya dikkat edin.


Kova burç yorumları: Bu hafta, kendinizi sağlığınıza ve esenliğinize öncelik verirken bulabilirsiniz. Fiziksel zindeliğinizi, zihinsel sağlığınızı ve genel refahınızı iyileştirmek için motive olabilirsiniz. Düzenli egzersiz, doğru beslenme ve yeterli dinlenme gibi sağlıklı alışkanlıklar edinmek için iyi bir dönem. Buna ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Ayrıca kendinizi alternatif şifa yöntemleri ararken veya rahatlamayı ve stresten kurtulmayı teşvik eden faaliyetlerde bulabilirsiniz. İnsani veya sosyal amaçlara doğru çekilebilirsiniz ve daha büyük bir iyiliğe katkıda bulunmak için güçlü bir arzu hissedebilirsiniz. Ancak, bu süreçte kendinizi fazla zorlamaktan veya kendi ihtiyaçlarınızı ihmal etmekten sakının.


Balık burç yorumları: Bu hafta yaratıcılığa ve kendinizi ifade etmeye odaklanırken bulabilirsiniz. Sanatsal yeteneklerinizi keşfetmek ve kendinizi yazı, resim, müzik veya dans gibi çeşitli sanatsal faaliyetlerle ifade etmek için motive hissedebilirsiniz. Hayal gücünüzü harekete geçirmenin ve yaratıcılığınızın akmasına izin vermenin tam zamanı. Ayrıca kendinizi romantik veya sevecen bağlantılar ararken bulabilir ve başkalarına karşı artan hassasiyet ve empati yaşayabilirsiniz. Sağlıklı sınırları korumak ve ilişkilerinizde aşırı özverili olmaktan kaçınmak önemlidir. Yeni deneyimlerin heyecanını kucaklayın ve aynı zamanda duygusal sağlığınıza dikkat edin.

İndigo dergisi
 
HAYATLARDA YAPILANMA SÜRECİ BAŞLADI

Çarşamba günü Satürn ve ay düğümleri arasında olumlu etkileşim var. Hayatınızda yeniden yapılanma süreci başlayabilir. Yeni bir düzen kurabilirsiniz. İşiniz ile ilgili başarı elde edebilirsiniz.

Satürn ve ay düğümleri arasında 19 Nisan günü olumlu etkileşim var. Hayatınızda yeniden yapılanma süreci başlayabilir. Yeni bir düzen kurabilirsiniz. İşiniz ile ilgili başarı elde edebilirsiniz. Statünüzü daha sağlam bir hale getirebilirsiniz. 20 Nisan günü 29 derece koç burcunda güneş tutulması var. Aynı gün Güneş ile Plüton arasında zorlayıcı etkileşim de mevcut. Hafta boyunca güç savaşlarından kaçının. Fevri olmayın, düşünmeden hareket etmeyin. Cesaret ile aptallık arasındaki farkı ayırt edin. Hedeflerinize odaklanın. Güçlü ve dayanıklı olun. Rakiplerinizin hamlelerine karşı hazırlıklı olun. Ancak pire için yorgan yakmayın. Empati kurun, karşı tarafın haklarına duyarsız olmayın.Barış Özkırış
 
HATALARI TESPİT EDİN

Geçmişteki hataları tespit edip bunları düzeltin. Yeni projelerinizi hemen anons etmeyin. Dünyada ulaşım ile ilgili aksamalar olabilir. Ticaret ve turizm ile ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Sosyal medya ile ilgili kısıtlamalar olabilir. Bankalara ve benzeri kurumlara siber saldırılar vuku bulabilir. Gökyüzünün sertleşmeye başladığı bu haftada şans sizden yana olsun.


Barış Özkırış
 
X