17. Haftadayım ama bebekte hareket hissetmedim

cnsum

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
47
13
27
Merhaba anneler ilk gebeliğini yaşayanlar 17 haftalık hamileyim ilk gebeliğim bi kızım olacak❤️ben hiç hareket falan hissetmiyorum bebekte sizce normal mi ya da daha erken mi siz ne zaman hissettiniz 😥😥

Merhaba anneler ilk gebeliğini yaşayanlar 17 haftalık hamileyim ilk gebeliğim bi kızım olacak❤️ben hiç hareket falan hissetmiyorum bebekte sizce normal mi ya da daha erken mi siz ne zaman hissettiniz 😥😥
İlk gebeliğin olduğu için hissetmemen normal canım 20.haftada tam olarak hissetmeye başlarsın merak etme 🤗

Sessiz bi ortamda uzan karnını eline koy, tatlı biseyler ye, illa tekme olmak zorunda degil, Kıpırdama falan vardı illa

Benimde ilk gebeligim şuan 31 haftaya girdim,bende ne zaman hissetcem diye çok bekledim 20 haftada ilk kez hissettim öncesinde hiçbirşey hissetmiyordum şimdide yerinde durmuyo😊 azcik daha sabır sağlıkla gelsin inşallah 🤲

Valla canım benim de kızım olacak ve bende çok geç hissettim net olarak 20 de falan anca hissettim diyebilirim

Ilk gebeligin normal zaten 20 22 haftada kipirdamaya başliyorlar daha erken

X