17 yaşındaki kızı, öz babası hamile bırakmış

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.615
28.716
58
KÜTAHYA'da 17 yaşındaki A.K.'yi, cezaevinde tutuklu olan babası 43 yaşındaki Y.K.'nın hamile bıraktığı belirlendi.

17-yasindaki-kizi-oz-babasi-hamile-birakmis-9443253.Jpeg

Oğuzhan KILIÇ / KÜTAHYA, (DHA)

Daha önce Kütahya'nın merkeze bağlı köyü olan Gövem Mahallesi'nde oturan A.K., geçen 16 Haziran'da karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle yakınları tarafından Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. A.K.'nin yapılan tetkiklerinde, 2 aylık hamile olduğu belirlendi. A.K., doktorlara üvey annesiyle birlikte kaldıkları evde öz babası Y.K.'nın kendisiyle defalarca ilişkiye girdiğini, bunun sonucunda da hamile kaldığını söyledi. Doktorların durumu bildirmesini ardından baba Y.K. Jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen ve kızının eski nişanlısından hamile kalmış olabileceğini söyleyen Y.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kütahya E Tipi cezaevi'ne konuldu.

DNA TESTİNDE ORTAYA ÇIKTI
İki aylık hamile olan A.K.'nın karnındaki bebeği hastanede yapılan kürtajla alındı. A.K.'nın kimin tarafından hamile bırakıldığını belirlenmesi için de baba Y.K. ile A.K.'nin eski nişanlısından alınan kan örnekleri İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Yapılan DNA testinde A.K.'yi öz babası Y.K.'nın hamile bıraktığı belirlendi. Halen tutuklu olan Y.K.'nın yargılanmasına önümüzdeki günlerde Kütahya Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlanacak.
http://www.milliyet.com.tr/17-yasindaki-kizi-oz-babasi-gundem-2480281/

serra1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
473
144
Ay okudum bunu. Allahım neler oluyor yaa. Tecavüzler cinayetler arttı. Öz kızlarına tecavüz ediyor babalar. Bence herkesin bir psikiyatristi olmalı bu devirde. Millet kafayı yedi.

Lovedreams

Beni hep mutlu hatırlayın olur mu. :(
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.053
22.878
Ay midem kalktı ya kızını hamile bırakmış şok oldum çü....ün kopsun inşaAllah senin pis mahluk :KK62:

TopraKahveBob

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
6.350
20.170
Nutkum tutuldu. Bunlar baska bir varlik olabilir mi ? Bir eksiklik falan var beyinlerinde. Bir sey var. Bu kadar kötü nasil olunabilir.!!!

KOKUSUZRUH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2017
17
22
Allahımmmm bunlara nasıl az ceza veriyolar nasıl hadım etmiyolar nasıl tekrar hpisten çıkarıyolar bunlar insan değil aşağlık pislik sürün inşallah

Benbenmesela

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
1.524
1.501
Ne zaman bu kadar kötüleşti insanımız? Nereye kusuyoruz biri göstersin

melnes

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ♥
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2010
1.465
1.824
42
Allah senin gibi adi bir adama acilar icinde olum nasip etsin pislikkkkkkk..sen kim baba olmak kim..

melnes

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ♥
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2010
1.465
1.824
42
Allah senin gibi adi bir adama acilar icinde olum nasip etsin pislikkkkkkk..sen kim baba olmak kim..