175 boyunda bi kız kaç kilo olmalı sizce kızlar normal gözükmek için

65-70-75 bunlar uygun aralıklar hatta 80 bile size ne lazımdı :halay:

Orantılıysan 90 kiloda uygun. :ukala::ukala:
Boy kilo arası 10 birim fark ideal kabul ediliyor ancak herkesin vücud tipi bir değil. Bu yüzden istediğin görüntüyü verecek kiloyu biz söyleyemeyiz. 65 istediğin gibi görünmediyse 60 dene.

Bende 175 boyundayım. İdeal kilom 62-63 civarı, max. 65
bir ara 55-57 kilo civarına inmiştim öyle de kemiklerim sayılıyordu.

Boyum 175 ve 60 kiloyum. Bazen 1 kilo inip çıktığım oluyor. 38 bedenim. Ama herkesin vücut yapisi farklı. Sanki 100 kiloymusum gibi göbeğim var mesela :KK43: surekli spor istiyor o göbek :KK43: biraz pko biraz da bagirsak tembelliği kaynakli. O yuzden bence vucut orantısı kilodan daha önemli

Boyum 175 ve 60 kiloyum. Bazen 1 kilo inip çıktığım oluyor. 38 bedenim. Ama herkesin vücut yapisi farklı. Sanki 100 kiloymusum gibi göbeğim var mesela :KK43: surekli spor istiyor o göbek :KK43: biraz pko biraz da bagirsak tembelliği kaynakli. O yuzden bence vucut orantısı kilodan daha önemli
Senin kilon iyi bencee benim orantılı ama zarif gözükmek istiyorum :KK49:

vüsut şekline göre değişir. ablamla aynı kilodayız ama o 40-42 giyiyor. ben 36-38.
sıkılaşın hemde zayıflayın diyetse amacınız.

20 kilo fark manken ölçüsüdür, 10 kilo fark manken olmayanlar için ideal ölçüdür, kiloyla boyun eşit olması sınırdır.
75 kiloyu geçersen kilolu olursun, tipine göre şişman veya balıketli denir. Uzun boy kiloyu çok göstermez ama iri derler.

X