178 boy 67 kilo berbat giyim tarzı...

cimenyesili1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2017
311
115
43
giyinemiyorum bir stilim tarzım yok zaten vücudum kemikli en sonki erkek afrkadaşım erkeksi yapın var bile dedi.gerçekten beni gören sporcu sanıyor vücutum çok fit özel bişey yapmıyorum bunun için etim de sıkı serttir kadınsı değilim sanırım ama avantajı sarkma yok vücudumda.kızlar ben de tarz sahibi olmak isterdim ama yok yapamıyorum zaten türkiyede standart dışıyım uzunluk yönünden bu durum tarz sahibi olup zevkli giyinmemi daha çok engelliyor :KK43:

Gözümde canlandıramadım nasıl kötü görünebilir ki. Ayrıca boyun çok iyi keşke bende okadar olsam . O boya çok iyi stiller yapabilirsin. Sert ve kaslı vücut abartı olmadığı sürece bence çok seksi durur

Bel kıvrımı biraz da kalça but kadınsı duruş için önemli sahiden.
Fit değilim ama Allah için ölümüne kadınsıyım haaa kalça but almış başını :KK70:

Korselerle bel kalça kıvrımı ayarlanabilir sanırım..
evet bende o kadınsı duruş yok işte çok fit duruyorum gören sporcu sanıyor kilo almam çok zor ama ufak bir can sıkıntısında zayıflarım bilemedim ne yapsam keşke azıcık basen kalça olsaydı bende de

Bence boy kilodan çok vücut yapısı önemli, omuzların genişliği, bel/bacak boyu, göğüs ölçüleri vs. Sizin vücut tipiniz nasıl? Bir de vücudunuzda en beğendiğiniz ve en beğenmediğiniz yerler nereler?
omuzlarım kesinlikle dar değil genişe yakın üst tarafım yapılı basen sıfır yok ama bacaklarımla üst bedenim orantılı
en sevdiğim yer aynanın karşısına geçtiğimde diyorum ki kesinlikle bende manken tipi var vücudumda fışkıran et yok mesela çok fit ama kadınsı hatlarım yok :KK43: göğüslerim de kalçam da normal çok küçük değil ama büyük kesinlikle değil :KK43:

Anlattığından anladığım aslında kilolu falan değilsin. Mesela eminim bacakların güzeldir. En önemlisi fiziğine proporsyonuna uygun giyinmen. Bence evet ille kadınsı olayım diye eğer yakışmıyosa elbise veya topuklu tercih etmemelisin. Fiziğinde değil ama stilinde sıkıntı olabilir.
Ya da daha maskülen giyinebilirsin. dar pantolonlar salaş üstler sırt çantası atkı bere..

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-01-11-33-51.png
    Screenshot_2017-10-01-11-33-51.png
    229,4 KB · Görüntüleme: 570
Anlattığından anladığım aslında kilolu falan değilsin. Mesela eminim bacakların güzeldir. En önemlisi fiziğine proporsyonuna uygun giyinmen. Mesela evet ille kadınsı olayım diye eğer yakışmıyosa elbise veya topuklu tercih etmemelisin. Fiziğinde değil stilinde sıkıntı olabilir.
Mesela daha maskülen giyinebilirsin. Ya da dar pantolonlar salaş üstler sırt çantası atkı bere..
aslında canım çok haklısın fiziğimde değil stilimde sıkıntı var :KK43: ama uzun olmak istediğimi bulmayı zorlaştırıyor

Bence sendeki kilit nokta bel oyuntusu. Belin duz iniyorsa boyun uzun olduğu icin erkeksi durursun. Belini inceltmek icin cabalamalisin internette bunun icin hareketler var ve düzenli yaparsan kesin işe yarar. Bel oyuntunu oluşturursan kalçaların da belirginlesir goguslerin de. Bel onemli ozellikle senin boyun icin.

şimdi bir de gittim ayrılık acısından saçlarımı küt kestirdim arka kısa önler uzun asimetrik kesim . uzun boya da hiç yakışmadı ama rahatladım

aslında canım çok haklısın fiziğimde değil stilimde sıkıntı var :KK43: ama uzun olmak istediğimi bulmayı zorlaştırıyor
Canım ben de kısayım ve boyuma göre pantolon bulamıyorum. Hepsi uzun. Kestirdiğim zaman da modeli bozuluyo.

Sen geniş paça ama kalçadan üst bacaktan dar bir pantolon, kemer, deri ceket yapabilirsin. Ya da dar paça pantolon, çizme, orta boy hoş bir kaban.. aklımda çok güzel şeyler canlanıyo valla. Tabii işin maddi boyutu bambaşka..

Standart dışı olmanız ile ne alaka anlamadım. Ugrasinca uzun boylular icinde secenekler cok. Nerelerden alışveriş yapiyorsunuz?
canım meslek gereği 9 yıldır küçük yerlerde yaşıyorum vardır mutlaka ama ben bir giyim kültürü oluşturamadım çok istememe ragmen coton lcw falan alabiliyorum ama tarzım bu değil :KK43: gotik tarz hoşuma gidiyor ama meslek hayatımda klasik kadınsı giyinmeliyim

omuzlarım kesinlikle dar değil genişe yakın üst tarafım yapılı basen sıfır yok ama bacaklarımla üst bedenim orantılı
en sevdiğim yer aynanın karşısına geçtiğimde diyorum ki kesinlikle bende manken tipi var vücudumda fışkıran et yok mesela çok fit ama kadınsı hatlarım yok :KK43: göğüslerim de kalçam da normal çok küçük değil ama büyük kesinlikle değil :KK43:

Aslında vücudunuz birçok kombini taşıyabilecek yapıda. Erkeksi görünmenizin sebebi duruşunuzdan kaynaklı olabilir mi? Uzun boylu kadınlar bazen biraz kambur duruyor dikkat çekmemek adına.

Kombin konusunda da polyvore diye bir site var, onu tarayıcınıza ekleyin. Online alışveriş sitelerini dolaşırken beğendiğiniz kıyafetleri oraya atıp kombinleyebiliyorsunuz, böylece ne neyle yakışır almadan önce fikir sahibi olursunuz

X