178 boy 67 kilo berbat giyim tarzı...

Canım ben de kısayım ve boyuma göre pantolon bulamıyorum. Hepsi uzun. Kestirdiğim zaman da modeli bozuluyo.

Sen geniş paça ama kalçadan üst bacaktan dar bir pantolon, kemer, deri ceket yapabilirsin. Ya da dar paça pantolon, çizme, orta boy hoş bir kaban.. aklımda çok güzel şeyler canlanıyo valla. Tabii işin maddi boyutu bambaşka..

he konu sahibesi bir 5 er cm veriversin bize:))

Görmeden yorum yapmak çok zor. Belki 3,5 kilodan, belki duruş bozukluğu, belki sadece giyim... Fotoğrafı bekleyelim madem :ıslık:

omuzlarım kesinlikle dar değil genişe yakın üst tarafım yapılı basen sıfır yok ama bacaklarımla üst bedenim orantılı
en sevdiğim yer aynanın karşısına geçtiğimde diyorum ki kesinlikle bende manken tipi var vücudumda fışkıran et yok mesela çok fit ama kadınsı hatlarım yok :KK43: göğüslerim de kalçam da normal çok küçük değil ama büyük kesinlikle değil :KK43:
Ben okadar uzun boylu değilim ama benmde omuzlar geniş sırtım geniş kıyafet deneyeceğim zaman 40 beden istiyorum hayır size çok bol olur diyolar, deniyorum kollarımı zor hareket ettiriyorum içinde. Bana tek dezavantajı bu. Kemikli kaslı olmak çok hoş bence. Hatta ben omuzları daha genişletmek için vucudumda kas olsun diye spor bile yaptım :) ayrıca bazı kadınlar uzun elbise giysede çekicidir, bazıları ise seksi giyinse bile kesinlikle emanet durur ve çekici değillerdir. Görünüşünüzden rahatsız olmayın. Çekici olsanız kadınsılığınıza yanaşsalar daha mı iyi? Bana da yakınlarım erkek gibisin diyor ne var? Sen zaten kendni biliyorsun. Vucudunla barışık ol. Kıymetini bil derim :)

İyide kadınsılık sadece fizikle alakalı değil ki.. yapı meselesi..

Benim de boyum 175 ama vücudum çok orantılı. Boyun, omuz, bel, basen ölçülü yani. Ne giysem yakışıyor. Bence bu boy ve kilo dışında vücudun orantisiyla alakalı. Orantisiz olduğunu dusundugunuz bir yer varsa ona göre giyinmelisiniz. Mesela beliniz kalinsa, yuksek bel tercih edin. Boynunuz kisaysa V yaka giyinin vs. Önce vucudunuzu tanıyın ki, nasıl giyineceginizi bilesiniz

Ben 175 boy 58 kiloyum
Topuklu giyince kapı gibi oluyorum
Omzum geniş
Ama erkeksi degil vücudum

Erkeksilikten kastın ne ki
Uzun boy bence avantaj birçok kıyafette

Giyim tarzın yanlış
Veya bel ölçün kalın olabilir

Ben de 178 cm 78 kıloyum dogum sonrası oldu bekarken 60 kıloydum gayet yakısıodu ne gysem 67 zayf deıl bence tam ideal o boya

Aslında moda sektörü tam da sizin olculerinize göre çalışıyor.
Her zaman baktığınız yerlere bakmayın farklı yerlere de bakın yaşadığınız yerde bulamiyorsaniz internetten sipariş verin illaki bulursunuz.
Kadınsı görünmek istiyorsaniz da etek ve elbiseleri tercih edin.
Özellikle a kesim elbise ve etekler çok kadınsı duruyor beli ortaya çıkarıyor.

giyinemiyorum bir stilim tarzım yok zaten vücudum kemikli en sonki erkek afrkadaşım erkeksi yapın var bile dedi.gerçekten beni gören sporcu sanıyor vücutum çok fit özel bişey yapmıyorum bunun için etim de sıkı serttir kadınsı değilim sanırım ama avantajı sarkma yok vücudumda.kızlar ben de tarz sahibi olmak isterdim ama yok yapamıyorum zaten türkiyede standart dışıyım uzunluk yönünden bu durum tarz sahibi olup zevkli giyinmemi daha çok engelliyor :KK43:
Ben cok citi piti tipli olmayan kadinlara pek cicili bicili kiuafet yakistiramiyorum.
Benim vucudum erkeksi degil begenirim ama surat hatlarim daha sert yani ne bilim bir hokka burnum yok.
Daha maskulen sert kiyafetleri kendime cok yakistiririm(vucuda oturmasi ya da hafif dekoltelerle onlari kadinsilastiririm) firfirli bisey giydigimi dusunemiyorum bile.
Bence siz de deneye deneye bulursunuz dogru tarzi.
Ama anlattiginiz kadariyla cok cicis seyler secmemelisiniz bence

Evet konuşma tarzınızdan yüz hattınıza kadar vücut yapınızdan orantınıza kadar uygun kıyafeti tarzınızı bulabilirsiniz ama tarzınızı ve vücut yapınızı merak ettim
Bence boy pos gayet iyiymiş

Buluşacağın kişi ne kadar uzun bilmiyorum ama topuklu giyip adami komplekse sokma :) onun dışında kot pantolon falan bence iyi gider uzun boylu, fizikli, yapılı ve sporcu tipte bayanlarda spor giyinmek bence çok iyi duruyor.

X