18 Ocak – 24 Ocak 2021 haftalık burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394

18 - 24 OCAK HAFTASI & BURÇ YORUMLARI - BOMBA GİBİYİZ!​haftalık (5).jpg

Merhaba yeryüzü sakinleri,

Hepimiz daha küçük dünyalara hapsolmuş ve kendimizi bulmayı deneyimlerken, bunun diğer insanların yaptığı aktivitelerle mi olacağını yoksa başka şeyler mi yapmamız gerektiğini anlayamıyoruz. Korkuyoruz, belki boşvermişiz belki de bunun bir fırsat olduğu baskısı üzerimizde yük oluyor. Yeni bir dönemdeyiz diye yeni bir şey yapma ihtiyacı söz konusu, ancak herkes 'yeni olan aynı şeyleri' yapıyor. Hal böyle olunca atılacak adımlar özgün olmaktan çıkıyor. Bu sene esasen yapılması gereken yalnızca 'kendimiz olmak'. O nedenle karşıt burcun gölge yönünü çalıştırmayın yani gereksiz riskler almayın ve sahnede ben de varım diyerek dikkat çekmek için gereksiz durumlara düşmeyin. Doğal olun. Herkesin özgün olmak adına birbirini kopyaladığı ve dişil alanları geliştirmek yerine yaratıcılığını bile mücadeleyle sürdürdüğü bu dönemde sizler, kendi yetenekleriniz ve alanlarınız nelerse önce bunları halledin.

Zorlayarak değil akışta gelen bizimle olacaktır. Dişil enerjiyi güçlendirmek; rekabet ve hırs ile değil kendiliğinden içten akan enerjidir.
Bunu neden mi anlattım?

Çanlar çalıyor ve 2021'nin etkileri bu hafta başlıyor. Gökyüzünde büyük gezegenlerin etkileri çok keskin. Bireysel olarak kendi sürecimizi kontrol edebilirsek, bu durum toplumsal anlamda da iyileşmeye vesile olacaktır.

Merkür retro etkilerinin gerilimli açılarla başladığı bugünlerde, zihinsel gerilimler yaşama, huzursuzluk ve tahammülsüzlük normaldir. Önemli olan eskiye dair bizi hangi temanın rahatsız ettiğini bulup ona odaklanmak ve bakış açımızı değiştirebilmek olacaktır. Şubat ve Mart aylarında sosyal medya, elektrik ve internetle ilgili beklenmedik değişim ve problemlere karşı şimdiden önlem almamız gerekiyor. Bazı ülkelerde yaşanacak kesintiler, bilinçli ve salgınla yapılamayanları yapmaya çalışmak üzere kurulu bir süreç olabilir.
ABD'nin haritası ve Vatikan'ın haritası bu dönemde oldukça sert açılar alıyor. ABD içerisinde yakılan kıvılcımın ateşi bu süreçte daha da büyüyebilir. Ölümler ve isyanlar perde arkasında bambaşka şeylere hizmet ediyor olabilir. Biden için belirsizlikler devam edecektir. Trump koltuğu vermeyebilir ve destekçi ordusu ile ilgili önemli sert olaylar yaşanabilir. Bunun haricinde de dünya üzerinde iyicil sandığımız, kabul ettiğimiz veya görmezden geldiğimiz kişi ve kurumlarla ilgili insanlığın diğer yüzü ilerleyen aylarda artık gizlenemez hale gelecektir. Büyük uyanış bu hafta başlıyor.

Bu haftadan itibaren iklim değişikliği, kıtlık, susuzluk, anormal mevsim süreçleri daha baskın hale gelebilir. Yaşam artık yenilenmeye doğru ilerliyor. Bunun için ise yaralarını iyileştirmeye hizmet etmemizi istiyor. Artık bambaşka bir dünya üzerindeyiz. Geçmişteki biz ve dünya yok, gelecekteki biz ve dünya kurulum aşamasında. Dolayısıyla arafta sıkışmış gibi hissedebilir ve adaptasyon sürecinde zorlanabilirsiniz. Ancak bu ay sonuna doğru gerçekten emek veren ve vicdanen rahat olanlar son 1,5 yılın ilahi adaleti ile ödüllerini almaya başlayacaklardır. Yaşam bir döngüdür. Ve karma her zaman bedel demek değil aynı zamanda hak ediş de demektir.

Haftaya Jupiter Uranüs karesi ile başlarken, Ay'ın da sert enerjide olması olayların büyümesini tetikliyor. Sınırsızca her şeyi yapabilme özgürlüğü, iyimserlik ve dürtüsellikle hareket etmek zorlu süreçlere sebep olabileceği gibi, içimizdeki çocuğu eğitmek, daha sakin ve sabırla ilerlemek güzel şansları da getirebilir. Bizler fevri tutumlar ile bu şansları bu hafta kaçırmamaya önem vermeliyiz. Her şeye karşı yaşadığımız tahammülsüzlük etrafa saçılan elektriksel enerji ile beklenmedik aksiliklere yol açabilir.

Salı günü Güneş Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. İyi ki doğdunuz Kova'lar, şimdi sizin zamanınız! Bir ay boyunca Kovalar ve aslında hepimiz masalımızı topluma anlatacağız. Birlik, beraberlik ve toplumsal konular ön plana çıkıyor. Arkadaşlık, özgürlük ve teknoloji, icatlar, yenilikler, yaşamda farklı olan ilgimizi çekiyor olacak. Yine psikolojide ayrıksılaşma dediğimiz topluma yabancılaşma, ait hissedememe durumları da olabilir.

Bu haftada çarşamba günü baskın olmak üzere dalgınlıklar ve sakarlıklarla kesik, yanık ve kazalara sebep olabiliriz. Önemli olan bu süreçte kendi özgün yanlarımız ve fikirlerimiz için harekete geçebilmek olacaktır. Bu enerjiyi kullanmamak öfke problemleri de doğurabilir. Bol bol elektrik atmak için toprakla buluşmanızı öneririm. Bu etki perşembe günü de baskın ilerliyor olacak. Doğal afetler yaşama ihtimalimiz yüksek. Aynı zamanda liderler ve toplumun ayrı düştüğü önemli süreçlerden geçebiliriz.

Hafta sonu ise Mars ve Jupiter'in zorlu açısına, Satürn Güneş kavuşumu da eşlik ediyor olacak. Baskı ve kuralları bireysel ve toplumsal anlamda yıkma isteği, yangına körükle gitmeyi doğurabilir. Sakin kalmak yenilik ve fırsatları, güç ve disiplini getirebileceği gibi ani gelişen olaylar ve karamsarlık hissi sonradan pişman olacağımız radikal kararlar vermeye sebep olabilir.


haftalık (4).jpg


BURÇ ve YÜKSELEN BURCA GÖRE;

KOÇ: Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar; haftaya kendi isteklerinizin peşinden gitme dürtüsü ile başlıyorsunuz. Hızlı geçecek olan bu hafta içerisinde dürtü kontrolü ve sabırlı olma hali önemli olacaktır. Radikal kararlar vermemeye çalışın. Salı gününden sonra bir ay boyunca; sosyal çevreniz, ekip çalışmalarınız, hayal ve projeleriniz için destekler görme konuları gündeminizde olacaktır. Çarşamba ve Perşembe günleri maddi konularda temkinli ilerlemeye çalışın. Harita potansiyelinize göre ani gelir ve giderleriniz olabilir. Aşkta iletişim önem kazanıyor, hayallerinizdekinden farklı biriyle tanışma ihtimaliniz de yüksek. Bu hafta her konuda bir B planınız olsun. Sevgiler!
BOĞA: Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar; haftaya inziva ve dinlenme ihtiyacı ile başlarken içsel olarak da haftanın ilerleyen günlerinde yapacaklarınız için keşif arzusu ile dolabilirsiniz. Salı gününden itibaren bir ay boyunca yaşamınızda; saygınlık, kariyer, itibar ve otorite saydığınız figürler önemli olacaktır. Büyük değişimlere özellikle sizler için açık olan bu hafta radikal kararlar almamaya ve fevri davranmamaya özen gösterin. Konforlu yaşamak ve risk almak arasında kalabilirsiniz. Yeniliklere açık olun derim. Çarşamba ve perşembe günleri istekleriniz için daha aktif olabileceksiniz. Hafta sonu mutlaka dinlenin ve sağlığınıza dikkat edin. Sevgiler!
İKİZLER: Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler; haftaya sosyal olma isteği, arkadaşlarınızla zaman geçirme, hayallerinize yönelik adımlar atma içgüdüsü ile başlıyorsunuz. Salı gününden itibaren bir ay boyunca yaşamınızda; geleceğinizi planlama, eğitim alıp verme, uzaklarla bağlantı kurma ve hatta uzaklaşma isteği, kendinizi geliştirme isteği baskın olacaktır. Çarşamba ve Perşembe günleri gizli düşmanlıklar sezinleyebilirsiniz, kendinizi daha güvendiğiniz kişilere açın ve bilindik yerlerde olun. Hafta sonuna doğru ilişkilerde hareketlilik söz konusu olabilir. Ancak bu hafta kendi kendinize kararsızlıklar ile engel olabilirsiniz. Sakin ve yeniliklere açık hareket etmeye çalışın. Sevgiler!
YENGEÇ: Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler; haftaya saygın olma, onay alma ihtiyacı ile başlayabilirsiniz. Kariyer alanında aceleci ve istekli hareket edebilirsiniz. Salı gününden itibaren bir ay boyunca; maddi manevi destek almak, arınmak, ruhsal konularla ilgilenmek, ortak kazançların, miras ve banka konularının önem kazanması söz konusu. Çarşamba ve perşembe günleri ise ani gelişen olaylara karşı hep bir b planınız olsun. Sosyal çevreniz veya ekip arkadaşlarınız sebebiyle planlarınız değişebilir. Birdenbire özel biriyle de tanışabilirsiniz. Ayrıca toplumda oldukça ön plana çıkabilirsiniz. Hafta sonu ise bol bol dinlenmeye fırsat bulabileceksiniz. Sevgiler!
ASLAN: Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar; haftaya ufkunuzu genişletme, uzaklaşma, geleceği planlama isteği ile başlayabilirsiniz. Ticaret veya eğitimle ilgili acele hareket etmeyin. Salı gününden itibaren bir ay boyunca yaşamınızda insan ilişkileri önem kazanıyor. Çevrenize kendinizi aynalayarak kendinizi bilme sürecinde olacaksınız. Ani bir aşk veya ilişki içerisinde değişimler de söz konusu olabilir. Ortaklıklar ve hukuk konuları da gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri fevri kararlar almaktan uzak kalmalısınız. Hafta sonu internet yolu ile çok fazla iletişim halinde olabilirsiniz. Baskı altında hissetmemek adına çevrenize kendi sınırlarınızı belirleyin. Sevgiler!
BAŞAK: Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar; haftaya önemli bir sezgisel süreç ile başlıyorsunuz. Hayatınızdan çıkması gereken soyut ve somut şeyleri görmeniz daha kolay olacaktır. Ayrıca maddi konular önem kazanırken bu hafta risk almamalısınız. Salı gününden itibaren bir ay boyunca; hayat rutininiz, sağlığınız, alışkanlıklarınız gündeminizde olacaktır. Çalışanlarınızla ilgili meseleler aydınlanıyor. Çarşamba ve Perşembe günleri ani şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz, emek harcadığınız işlerde gelişmeler olabilir. Aynı zamanda bu hafta kalıcı, önünüzü görebildiğiniz bir ilişki kapınızı çalabilir. Hafta sonu karamsar olmamaya, fazla harcama yapmamaya dikkat edin. Sevgiler!
TERAZİ: Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler; haftaya ilişkilerde aceleci ve istekli başlayabilirsiniz. Parterinizi baskı altına almamaya çalışın. Salı gününden itibaren bir ay boyunca; aşk, spor, sanat, yaratıcılık, yatırımlar hayatınızda önem kazanıyor. Risk alma ihtiyacı artıyor ancak mantığı elden bırakmamalısınız. Bu hafta fevrilik çok şey kaybettirebilir. Çarşamba ve Perşembe günü hayat rutininizde ani değişimler olabilir. Hafta sonu ise lüks harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Sevgiler!
AKREP: Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler; haftaya hayat düzeninizi planlamak için oldukça istekli başlayabilirsiniz. Ancak ani kararlar almamalısınız. Bu hafta güvende ve aidiyet hissetme ihtiyacınız artabilir. Salı gününden itibaren bir ay boyunca; ev, yaşam, ebeveynlerinizle ilgili gündemler önem kazanacaktır. Çarşamba ve Perşembe günü ani başlayan aşklar, ilişki içinde ani gelişmeler olurken sizler adım adım gitmeye ve dürtüsel hareket etmemeye çalışın. Hafta sonu hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz, toprakla buluşmak bu hafta size iyi gelecektir. Evdeki bitkilerle ilgilenin veya sokak hayvanlarını besleyin derim. Sevgiler!
YAY: Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar; haftaya ilişkiler, sanat, yaratıcılık konuları ile başlıyorsunuz. Keyifli ve çocuksu hissedebilirsiniz. Salı gününden sonra ise yaşamda iletişim şekliniz, anı yakalama, anda kalabilme, yakın çevre, haberleşme ve medya konuları bir ay boyunca önem kazanıyor. Önemli anlaşma ve görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak abartılı iyimserlikten ve olmayacak sözler vermekten kaçının. Çarşamba ve Perşembe günleri boğaz çakranızı şifalandırmanızı öneririm. Hafta sonu ise ev ve aile ile zaman geçirme, güvende hissetme dürtüsü ağır basacaktır. Sevgiler!
OĞLAK: Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar; haftaya ailenizle ilgili sorumluluklar, onların isteklerini dikkate alma, anne veya dişil ögelerle ilgilenme konuları ile başlayabilirsiniz. Salı gününden itibaren bir ay boyunca; kendi maddi manevi değerlerinizi koruma ve kazançlarınızla alakalı gündemler aktif olacaktır. Maddi konularda otoriter olma ihtiyacınız artacaktır. Ancak ani söylem ve davranışlar olumsuz etkilere sebep olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri ise hayatın eğlenceli yanlarıyla ilgilenmek, hobiler, aşk, spor konularına çekilmek isteyebilirsiniz. Ancak bu alanlarda ani gelişmeler de olabilir. Yeniliklere açık olmanız gereken bir haftadasınız. Hafta sonu geleceğiniz için önemli planlamalar yapabilirsiniz. Sevgiler!
KOVA: Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar; haftaya hızlı bir iletişim trafiği ile başlayabilirsiniz. Trafikte uzun saatler geçirebilirsiniz. Ancak her iki konuda da aceleci ve fevri olmamaya dikkat etmelisiniz. Salı gününden itibaren bir ay boyunca; spot ışıkları üstünüzde parlayacak, oldukça ön planda olacaksınız! Artık kendinizi gösterme ve yenilenme, topluma rehberlik etme zamanınız geldi. Çarşamba ve Perşembe günleri evde olma ve güvende olma ihtiyacınız almanız gereken sorumluluklarla çelişebilir. Ev içerisinde beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Hafta sonu ise ilişkiler konusu ön plana çıkıyor. Kararlı ve mantıksal konuşmalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızdaki en önemli dönem iste 11 Şubat'tan sonra başlayacaktır. Sevgiler!
BALIK: Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar; haftaya kazançlarınız konusunda istekli başlayabilirsiniz. Gelen geliri aynı hızda harcamamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta kontrol isteğinizi gevşetip evrene güvenmeniz önemli olacaktır. Salı gününden itibaren bir ay boyunca; kadersel tanışmalar, bilinçaltınızın aydınlanması, çok fazla göz önünde olmayı istememe hali, ruhsal çalışmalar ön planda olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri ilişkilerde önünüzü görme ve güvende hissetme ihtiyacı ile kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu beklenmedik teknolojik problemlere karşı temkinli olun. Sevgiler!

İnci Cücen​
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
haftalık (6).jpg


KOÇ BURCU:

Toplumsal konularda fikrinize danışılabilir ya da çevrenizin desteğini alarak topluma mal olacak bir çalışmanın lideri olabilir. Yola kiminle çıktığınıza dikkat etmelisiniz. Salı günü duygusal olarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bu size sabırsızlık ve heyecan verse de ilişkilerinizde aceleci davranışlardan sakınarak hayat şartlarınıza göre hareket etmelisiniz. Çarşamba günü gerçekleşecek Mars/Uranüs kavuşumuyla, özgürlüğünüz ve değerleriniz konusunda bir sınanma söz konusu olabilir. Aşırıya kaçan hareketler cesaret olarak adlandırılmayacağı gibi size zarar de getirebilir. Finans koşullarınızda ani değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Heyecana kapılmadan sabırlı hareket etmelisiniz.


BOĞA BURCU:

Kendinize yeni bir duruş ve kimlik oluşturuyorsunuz. Hafta başında gizli kalmış olayların ortaya çıkmasıyla biriken öfkenizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Gücünüzü göstermek çalışmak sizi haklıyken haksız duruma düşürebilir. Çarşamba günü Mars Uranüs kavuşumu sinirlerinizi daha fazla yıpratabilir. Yapmanız gereken tepki değil, yaklaşım göstermek olmalıdır. Özellikle finansal ve hukuksal gündemleriniz söz konusu olduğunda riskli ve dürtüsel girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Neptün’ün Ceres ile Balıkburcunda bir araya gelmesi, size ihtiyacınız olan sakinliği ve sağduyu verecektir.


İKİZLER BURCU:
Haftaya Jüpiter Uranüs kare açısı ile başlıyorsunuz. Kendinizi sınırlandırdığınız konular dolayısıyla kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bazı sorunların çözülmeye başlaması kendinizi göstereceğiniz bu dönemde yepyeni bir rota ile yol alacağınıza işaret olabilir. Çarşamba günü gerçekleşecek Mars Uranüs kavuşumu, geçmişte üstesinden gelemediğiniz konularda sizlere cesaret aşılayacak. Sabırsızlığınızın işleri daha fazla karıştırmaması için, nerede ne söyleyeceğinizi ve nasıl söyleyeceğinizi iyi belirlemek kurtarıcınız olacaktır. Perşembe günü Neptün ve Ceres kavuşumuyla, gelecek ümidi ile yola çıktığınız kariyer alanınızda hasat zamanını geldiğini göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU:

Hayatınızda bitmesinden korktuğunuz her kuralı bozmak, sizi yoran her şeyi bırakmak için gereken cesarete sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Hedeflerinize doğru koşar adım gittiğiniz bu günlerdesiniz. Hem kariyerinizde hem de özel hayatınızda başarılı ve mutlu olmanız için verilen bu desteği iyi kullanmalısınız. Sonuçlar kimsenin gözünden kaçmayacaktır. Çarşamba günü gerçekleşecek Mars/Uranüs kavuşumu, abartıya kaçan tutumlardan sıyrılmanız gerektiğinin sinyallerini veriyor. Çalışma alanınızdaki radikal değişimlerin öncesinde, ortaklarınızla yapacağınız konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Kontrol altında tutacağınız tüm olumsuz düşünceler, sizi tutamayacağınızdan sözlerden ve geri dönüşü sancılı olacak ifadelerden kurtaracaktır.

ASLAN BURCU:Yaşadığınız tüm süreci incelikle düşünmelisiniz. Ani tepkiler size zarar verebilir. Kadersel değişimlerin arifesinde sabrınız ve iyi niyetiniz, burada alacağınız kararların karşılığını güzelleştirecektir. Bu durum enerjinizin yükselmesini de sağlayacağı için, daha özgür olacağınız ve daha iyi bir iletişim kuracağınız günlere bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Çarşamba günü Boğa burcunda Mars7Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Yakın çevrede ve toplum önünde tutumlarınızı kontrol altına almalısınız. Güç gösterisi yerine sadece o anki gündeminize göre hamle yapmanız gerekiyor. Bir ışık kaynağı olarak neyi yansıtacağınızı iyi seçmelisiniz. İş ortamınızdaki tüm baskı ve manipülasyonlardan etkilenmemek için üzerinize gelenleri aşmak için olgun yanınız size yardımcı olacaktır.
BAŞAK BURCU:Haftanın ilk günü Jüpiter/Uranüs kare açısı meydana gelecektir. Günlük rutinleriniz arasında hayallerinizle çelişebilirsiniz. Kendinizi ait hissetmediğiniz bir yerde sorumluluk ve güven üzerine düşünebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Uranüs kavuşum açısı kesinleşiyor. Hayata bakış açınız saygı üzerine kurulu olduğu için buna karşı bir tehdit ya da haksızlık gördüğünüzde patlamaya hazır birer yanardağa dönüşebilirsiniz. Yakıp yıkmak yerine düzene koymak, yaptığınız en iyi iş. Dolayısıyla sergileyeceğiniz tavırlar da buna göre olmalıdır. Perşembe günü Neptün ile Ceres’in kavuşumu, ilişkileriniz ve ortaklıklar konusunda ayağa yere basan kararlar almak isteyebilirsiniz.


TERAZİ BURCU:

Kararsız kaldığınız konularda açıklama yapmak yerine fark ettiğiniz gerçekleri kendinize rehber edinmeli ve bir yere varmaya çalışmalısınız. Salı günü heyecanınıza yenik düşmeden bire bir ilişkide olduğunuz insanları da düşünerek hareket etmelisiniz. Bu hareket özellikle eş/ortağınızla aranızdaki maddi konularla ilgili olabilir. Çarşamba günü gerçekleşecek Mars Uranüs kavuşumu, derinlerinize nüfuz etmiş korkularınızı açığa çıkaracaktır. Bazı şeyleri yoluna koymaya başladığınız bu dönemde, açığa çıkan korkuları kullanabileceğiniz birer güç haline dönüştürmeyi seçebilirsiniz. Zira Perşembe günü Neptün ve Ceres’in de kavuşmasıyla, gökyüzünden yeryüzüne doğru alacağınız mesajlarla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için somut adımlar önünüze serilecektir.
AKREP BURCU:

Zor günleri zor insanlar başarı ile atlatırlar. Bunu düşünerek sakin kalmak, haftayı sizin adınıza iyileştirecektir. Salı günü çalışma koşullarınızda düzenlemelere gidebilirsiniz. Yeni bağlantılar ve kuracağınız yeni çevre ile ilgili adımlar atabilirsiniz. Çarşamba günü gerçekleşecek Mars/Uranüs kavuşumu partneriniz ya da ortaklarınıza karşı içinizdeki birikimi dökme isteği uyandırabilir. Olması gerekenler zaten olacaktır. Ancak bunlar olurken ilerisi de düşünmeli ve işlerin bir çıkmaza girmesini engelleyecek tutumlar sergilemelisiniz. Perşembe günü Neptün’ün Ceres ile kavuşması, yeteneklerinizi hayallerle süsleyerek üretim yapmak için sizi harekete geçmek için yüreklendirecektir.
YAY BURCU:

Çalışma hayatınızda bazı yön değişiklikleri olabilir. Bu yönü yakın çevrenizden biri ya da birileriyle belirleyebilirsiniz. Maddi olarak da fazlasıyla desteklenmeniz mümkün. Ast ve üstlerinizle diyaloglara girerken içsel sıkışmayı dikkate alarak hareket etmelisiniz. Her zamanki iyi niyetli ve pozitif iletişiminizi tercih etmek bazı şeyleri tolere etmenizi ya da insanların tolere etmesini kolaylaştıracaktır. Çarşamba günü Mars ve Uranüs’ün bir araya gelmesi, sizi bile şaşırtacak tepkiler vermenizin önünü açabilir. Emek verdiğiniz birçok işin karşılığını görmeye başlamışken bu fırsatı kontrolsüz duygularla krize çevirmemeye dikkat etmelisiniz.
OĞLAK BURCU:

Hafta Jüpiter/Uranüs kare açısıyla başlıyor. Emek verdiğiniz birçok işin maddi karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Bu durum harcamalarınızın yönünü değiştirebilir. Dikkatli olmalı, ihtiyaçlarınız doğrultusunda harcama yapmalısınız. Neptün’ün Ceres ile kavuşumu, bilgi edinme ve öğrenme yöntemleriniz, verileri bir araya getirerek işleme koymanız ve bunlardan elde edecekleriniz konusunda hayal gücünüzü parlatabilir. Haftayı yeteneklerinizi sorunların çözümünde kullanarak kapatıyorsunuz. Çalışma ortamınız ve yakın çevrenizle birlikte önemli gündemler oluşturabilir, bu sorunlardan doğacak yeni işler üzerinde düşünebilirsiniz. Mars ve Jüpiter arasındaki kare açı,tepki yerine yaklaşım geliştirmeniz gerektiğini size söylüyor.

KOVA BURCU:

Özgürlük anlayışınız ve ihtiyacınızla ilgili düşüncelerinizin yönü etkileniyor. Aile büyüklerinizle olan iletişiminizde bu hususa dikkat etmeniz işleri daha iyi hale getirebilir. Neptün ve Ceres kavuşumu, bazı hayallerin hayatınızda gerçekleşmiş bir şekilde yer edinmesiyle mutlu olabilir, bu yolda doğru ve yanlış adımlarınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Daha çok mutlu olmak ve kazanmak istiyorsanız doğruyu devam ettirmeli, yanlışı ise doğruya çevirmelisiniz. Haftayı kapatırken kendinize zaman ayırmak ve dinleneceğiniz bir alan açmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü Mars ve Jüpiter arasında bir kare açı gerçekleşecek.
BALIK BURCU:

Haftanın ilk günü Jüpiter Uranüs kare açısı kesinleşecektir. Kendinizi sakındığınız bazı konular beklemediğiniz şekilde gündeminiz olabilir. Bu gündemler size iş ortamınızda bazı değişiklikler de yaptırabilir. Perşembe günü burcunuzda seyreden Neptün ve Ceres kavuşumuyla, ektiğiniz her şeyin hasat zamanını görecek ve bu koşulları yeniden yapılandıracaksınız. İlişkilerinize özlem duyuyor olabilirsiniz. Haftayı sonlandırırken sizi aşağıya çekecek insanlar ve ortamlar yerine, dinlenmeyi veya sizi dinlendireceğini düşündüğünüz arkadaşlarınızı aramayı seçebilirsiniz. Mars Jüpiter arasında karesi, bu görüşmelerden alacağınız güçle iç dünyanızda farklı ve daha iyi bir boyuta taşınabilirsiniz.

Aygul Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
haftalık (6).jpg

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü hedefleriniz ve planlarınızı uygulamaya koyma noktasında harekete geçebilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle bir süredir gelecek planlarınız ve bekleyişler gündemde iken artık sonuç alma, harekete geçme ve yeni ortamlar, yeni gruplar gündeminizde olacak. Hayatınıza farklı alanlardan yeni insanlar girebilir. İlişkilerde kalıcı başlangıçlar, kalıcı adımlar ve uzun vadeli ortaklıklar karşınıza gelebilir. İnsanlardan destek ve fayda görebilir, kazan & kazan durumları yaratarak hem iş hem ilişkilerde kazançlı çıkabilirsiniz.
Finansal konularda önemli bir başarı, önemli bir gelir ve kendi istekleriniz için harcamalar gündemde olabilir. Süregelen sağlık sorunları için tedaviler alabilir, bu yolla harcamalar yapabilirsiniz. Bazı grup ve ekiplerde liderlik, öne çıkma gibi fırsatlar elde edebilirsiniz. Egonun ve bencilliğin esiri olmak, kibir ve baskın tavırlar ise haftanın güzel fırsatlarını kaçırmanıza neden olabiilir. Adaletli davranmaya, objektif olmaya gayret etmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta bekleyiş yaşadığınız ve mecburiyet taşıyan konularla ilgili sonuçlanma ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle süregelen yasal süreçlerinizde, davalarda önemli ve kalıcı ilerlemeler, hak ve adaletin çalıştığı sonuçlanmalar söz konusu olabilir. Kariyer konuları hafta boyunca ön plandayken, özel hayatınız, ilişkileriniz doğrultusunda kariyer planlamaları yapabilirsiniz.
Aile üyeleriyle iş bağlantıları kurabilir veya aile üyelerinden destek görebilirsiniz. Özellikla hafta ortasına kadarki zaman diliminde karşınızdaki kişilerle oluşan fikir ayrılıkları ve hak-adalet konulu durumları abartılı tepkilerle karşılamamaya, anlaşmazlıkları yokuşa sürmemeye gayret edin. Bu hafta yaşamınızda önemli btiş ve başlangıçlar yaşamaya başlayacağınız bir süreçtesiniz. Bilinçaltı korkularından uzaklaşma, blokajları aşma ve sağlıklı/bilinçli davranmaya çalışmanız gereken zamanlar.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü finansal konularla ilgili bir sıkışıklık ve tıkanıklıkla meşgul olabilir, bir yerden ödeme bekleyebilir, bekleyen zorunlu ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle yaşamın farklı alanlarında şans ve başarı adına desteklendiğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yaklaşık 10 günlük bir süreç boyunca yaşamda hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olacak. Hayat tarafından, ilahi destekler görebilirsiniz.
Bazı düşündükleriniz, hayal ettikleriniz önünüze gelebilir. Salı gününden itibaren duygularınızda ve isteklerinizde netleşmeye gayret gösterin. Zira yaşam, bunları önünüze getirmek için çalışmaya başlayacak. Büyük sözlerden ve kibirli, sabit bakış açılarından mutlaka kaçınmaya çalışın. Bu size pişmanlık ve kayıpları getirebilir. Aile büyükleri, öğretmenler, patronlar gibi otorite figürleri kararlarınızda ve adımlarınızda daha etkin olabilir. Yurtdışı bağlantılı iş ve eğitimler, akademik süreçler ve eğitim hayatı adına aktif bir çaba gündeminizde olacak.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü ilişkilerde stresli bir konu veya karmaşık durumlar, anlaşmazlıkları çözme veya nihai kararlar alma gibi konular gündeminizde olabilir. Ortaklı işlerde daha temkinli olmak gerekebilir. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle yaşamınızdaki karmaşaları sonlandırmaya başlayacaksınız. Daha net olacağınız, sorunları ve çözümleri daha net okuyabileceğiniz bir süreç başlıyor. Dış dünyayı kontrol etmek yerine içinize dönmeye, kendinizde bir dönüşüm yaratmaya başlama zamanı.
Zira bu haftadan itibaren kendinizde yaratacağınız dönüşümler, dış koşullarınızın doğrudan değişmesini sağlayacaktır. Özdeğer ve özsevgi konularında çalışma, kendinize güvenme zamanı. Kendinize verdiğiniz değer, insanların size verdiği değeri belirleyebilir. Bazı ilişkileriniz için fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Gerçek duygularınızı ve beklentilerinizi dile getirerek uzun vadede oluşabilecek problemleri çözebilirsiniz. Finansal konularda ise yepyeni planlar ve kazanç sağlama adına yeni projeler gündeminizde olabilir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü iş hayatı ve çalışma ortamında zorlu veya karmaşık işleri çözümleme, zorunlu işlerinizi yerine getirme sorumluluklarınızı sahiplenme zamanı. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle bir süredir iş ve sorumluluklar, yaşam düzeni gündeminizde iken artık yaklaşık bir ay boyunca ilişkiler gündeminizde olmaya başlayacak. Hem özel ilişkilerinizde hem dostluk ve ortaklık ilişkilerinizde yepyeni bir süreç karşınızda.
Eski düzenlerin, eski alışkanlıkların yıkıldığı bu dönemde, yeni ilişkiler kurmak adına oldukça destekleyici bir süreç içinde olacaksınız. Kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz. Önümüzdeki yaklaşık 10 günlük süreç içerisinde yalnız Aslanlar, önemli, kayda değer ve beklentilerinizi karşılayabilen, ayakları yere basan kişilerle karşılaşabilir, tanışabilir. Bu tarz kişilerden partnerlik teklifi alabilirsiniz. Bazıları içinse iş hayatında ortaklı çalışmalar, ortak projeler, ilişkilerden yola çıkan iş bağlantıları ön planda olabilir. Çoğu ilişkideki tavrınız, tarzınız değişmeye başlıyor.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü finansal konularda riskli yatırımlar, kazançlar ve para çıkışları gündeminizde olabilir. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle iş hayatı ve yaşamınız içerisindeki sorumluluklar gündeminizde olmaya başlayacak. Görevlerinizi yerine getirmekle ilgilenecek, işinizde kendinizi geliştirmeye odaklanacaksınız. Bazı Başaklar için iş veya şirket değişikliği, iş başvuruları ve süregelen iş arama süreçlerinde sonuçlanmalar söz konusu olabilir.
Günlük yaşamınızdaki süregelen rutinin değişeceği yaklaşık 10 günlük bir süreç başlıyor. Bugünlerde sağlıkla ilgili destekler ve beslenme düzenininde değişiklikler de gündeminizde olabilir. Bazı besinleri ve kötü alışkanlıkları hayatınızdan kalıcı olarak çıkarabilirsiniz. Bugünlerde çaba sarf edeceğiniz her alanda ödül alacağınızı bilerek hareket edin. Eğitim süreçleri, sınavlar ve başvurular gündeminizde olabilir. Finansal konularda ise kendinize güvenme zamanı. Borçlar, ödemeler gündemde olabilir, taksitli harcamalar gerçekleştirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü ilişkiler veya yaşam koşullarınızla ilgili can sıkıcı veya stresli konularla ilgilenebilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle ilişkilerinizde, aşk hayatınızda yeni bir süreç başlıyor olacak. Yalnızlar için yeni ilişki fırsatları söz konusu olabilir. Kalıcı duygular ve kalıcı başlangıçlar öne çıkabilir. Evli Teraziler çocuk sahibi olma ve çocukların hayatıyla ilgili yeni düzenlemeler, çocukların eğitimiyle iligli konularla ilgilenebilir.
Hayattan keyif almayı, koşullara ayak uydururken isteklerinizi var etme konusunda sabırlı olmayı, hayatla ve kendinizle barışmayı ve kendinizle daha sağlıklı bir ilişki kurmayı öğreneceksiniz. Bugünlerde ortaklık, dostluk veya partnerliklerde karşınızdaki kişilerden net, baskın veya kontrolcü tavırlar görebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin gizli duyguları, saklı düşünceleri açığa çıkabilir. Finansal konularda ise daha sağlıklı hareket etmeye, etrafınızdan fikir almaya açık olmalısınız. Para paylaşımlarında ise doğru bir alma-verme dengesinde olmanız çok önemli.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü stresli konularla, karmaşık düşüncelerle veya takıntılı fikirlerle meşgul olabilirsiniz. Sıkıştığınızı hissettiğiniz bir konuya son vermek adına cesaret gösterebilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle hayatınızda önemli bitiş ve başlangıçların olacağı yaklaşık 10 günlük bir süreç başlıyor olacak. Artık koşullarınızın netleştiği, ilişkilerde ileriye yönelik net kararların alındığı bir dönem karşınızda.
Bu dönemde alınacak bitiş ve başlangıç kararlarının kalıcı ve uzun vadeli olacağını bilerek hareket etmeye çalışın. Ego ve hırs bugünlerde size zarar verebilirken, bilinçli ve farkındalıklı tavırlar ise size kazandırır. Aile üyelerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler sizin de gündeminizi etkileyebilir. Sağlıkla ilgili varolan sorunlarda şifanın çalışacağı günlere giriyorsunuz. İlişkilerde ise kontrol çabasından uzaklaşma, ortaklık geliştirme ve eşitliği arama zamanı. Bazı Akrepler için bugünlerde ilişkilerin resmiyet kazanması, evlilik teklifi gibi konular gündeme gelebilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü zorunlu ödemelerle ilgilenebilir, yaşamın farklı alanlarında istekleriniz ve duygularınız konusunda karmaşa yaşayabilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle kararsızlıklarınız son bulmaya başlayacak. Hayata dair yeni kararlar, yeni bakış açıları ve yeni fikirler içerisinde olacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde önemli değişimler olabilir. Aşk hayatında beklentileriniz değişebilir. İlişkileri daha ciddi bir gözle ele alabilir, duygularınızın arkasında durarak istediğinizi elde etme adına çaba harcayabilirsiniz.
Finansal konularda önümüzdeki günler içinde yüklü planlamalar yapabilirsiniz. Araç alım-satımı, teknolojik aletlerle ilgili harcamalar gündeminizde olabilir. Eğitim hayatınızla ilgili bir yol belirleyebilir, bir süredir düşündüğünüz eğitimi almak için harekete geçebilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir. Sizi baskılayan, negatif enerji veren kişiler ve ortamlardan uzaklaşmak isteyeceğiniz, bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak isteyeceğiniz enerjiler çalışabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü sağlık ve estetikle ilgili konular gündeminizde olabilir. Finansal konularda bir çıkmazı çözmeye çalışabilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle iç dünyanızda önemli değişimler yaşayacağınız yaklaşık 10 günlük bir süreç başlayacak. Özgüveni yeniden inşa etme, kendinizle ilişkinize odaklanma, gerçek duygularınızı ve isteklerinizi keşfetme, hırs ve kararlığı var etme konuları ön planda olacak.
Bugünlerde pasif kalmaktan ve koşullara teslim olmaktan, yapabileceklerinizi küçümsemekten kaçınmalısınız. Zira imkansız gördüğünüz konularda başarılar elde edebilirsiniz. Umutsuz olduğunuz alanlarda karşınıza yeni yollar açılabilir. Baba, eş gibi figürlerden finansal destekler görebilir veya ilişki olduğunuz kişilerle ortak finansal planlamalar, yatırım ve harcamalar yapabilirsiniz. Evinizle ilgili harcamalar, taşınmaz mal alım-satım konuları, davalardan gelen kazançlar ve ödemeler, miras ve nafaka gibi konular gündeminizde olabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü elinizde olmayan koşul ve durumlarla ilgili sorgulamalar, kararsızlıklar ön planda olabilir. Kaygı ve endişe çalıştıracağınız durumlar içinde olabilirsiniz. Salı günü Güneş'in sizin burcunuza geçişiyle yaşamınızda kalıcı değişimlerin ve netleşmelerin başlayacağı bir sürece gireceksiniz. Her konuda olaylara daha net bakabilir, net ayrımlarda bulunabilir, zaman zaman ya hep ya hiç mantığında olabilirsiniz.
Siyah-beyaz ayrımlarınızın keskinleşeceği bugünlerde, sağlıksız olan durumları kesip atma konusunda daha başarılı olurken, pire için yorgan yakmamaya dikkat etmeli, ilişkilerde kontrol çabası ve güç savaşlarına girmemelisiniz. Zira her alanda işbirliği ve ortaklığın kazandırabileceği bir süreç karşınızda. Bugünlerde ilişkiler, dostluklar ve ortaklıklarda doğru noktalarda emek harcamanız, sabır göstermeniz hayrınıza olabilir. Hayatınızdaki kişilerden önemli destekler görebilir, fikirler edinebilir, bakış açıları kazanabilirsiniz. Araçlarla ilgili harcamalar, planlamalar ve seyahatlerle ilgili ani gelişmeler karşınıza gelebilir.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI​

Bu hafta haftanın ilk günü geleceğinizle ilgili konuları önemseyebilir, bazı ilişkilerle ilgili tıkanık bir durum içinde kaldığınızı hissedebilirsiniz. Salı günü Güneş'in Kova burcuna geçişiyle yaşamın sunduğu şartlara göre hareket etmenin daha önemli olduğu bir süreç içine gireceksiniz. Bugüne dek emek verdiğiniz alanlarda ödüllerinizi alırken, geçmişte yapılan hataların sonuçları da karşınıza gelebilir. Bu yüzden doğrularınızı ve yanlışlarınızı daha iyi göreceğiniz günler içerisinde olacaksınız. Bazı hatalı tutum ve tavırlarınızı bırakmanız gerektiğini fark edeceksiniz.
Beslenme düzeninizde kalıcı değişimleri başlatabilirsiniz. Zararlı alışkanlıkları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Beden sağlığıyla ilgili sorunlar ise bu haftadan itibaren şifa ile iyileşmeye gidebilir. Bugünlerde çalışma hayatınızda önemli değişiklikler gündeme gelebilir. Yöneticilerinizin değişimi, görev değişimleri veya iş değiştirme planları karşınıza çıkabilir. İnsanların niyetlerini daha iyi okuma konusunda ise başarılı olabilirsiniz.

Merve Rençber
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
⚠️2021’ in en zor haftalarından birine geldik. Zaten yıllık yorumlarda da en çok bu noktalara değinmiştik. ⚠️Bol kareli bol kaoslu bir haftaya adım atıyoruz. (kare açılar astroloji de en zor ve çatışma enerjisi barındıran açılardan biri)
‼️Çok önemli ve ses getiren, ayaklanmalara sebep olabilecek nitelikte olaylara gebe bir hafta olabilir.
Beklenen Jüpiter-Uranüs karesi ve Mars-Uranüs kavuşumu bu hafta gerçekleşiyor.
Üstelik haftanın ilk gününe Jüpiter-Uranüs karesiyle başlıyor olacağız.


🔸Hafta genelinde büyük isyanlar ve ayaklanmalara şahit olabiliriz.
🔸Özellikle dini inançlar, liderler ve mekanlarla alakalı kaoslar gündeme gelebilir.
🔸Anlaşmaların iptal olması hatta beklenmedik bir anda sonlanmalar yaşanması da mümkün.
🔸Sosyal yapıları altüst eden olaylar gündeme gelirken ekonomi içinde ciddi dalgalanmalar söz konusu olabilir.
⚠️Bu hafta mümkün mertebe riskli harcamalardan uzak durmanızda fayda var.📅ÇARŞAMBA GÜNÜ ise Mars-Uranüs kavuşumu yaşanacak.
🔸Hafta genelinde deprem riski yüksek. aslında geçen haftalardan beri yer yer meydana geldi. Umarım bu soğuk günlerde kötü şeyler yaşamayız.
⚠️Toprak bozuklukları ve yağışlardan kaynaklı ani kazalara karşı da çok temkinli olun. Acele hareket etmemeye çalışın.
🔵Bu hafta özgürlük savaşlarını, spontane ve şimşek hızında gelişen olayları deneyimleyebiliriz.
🔵Düşüncesizce ve öfkeyle hareket eden kaybeder.
🔵İsyankar ve küstah tavırlardan uzak durmakta da fayda var.📅CUMARTESİ GÜNÜ İSE MARS-JÜPİTER KARESİ YAŞANACAK.
🔴Sağlıksız ve kontrolsüz büyüyen tartışmalar ve kaoslar haftasonunda da bizi bırakmıyor.
🔴Manik, öfkeli, kaba ve pervasız konuşmalar yaşanabilir.
🙏🏻Kendinize açırı güvenli ve kibirli hareketlerde bulunmamakta fayda var.
🙏🏻Bu hafta kendinizi sakin tutmanızı, gerekirse kendinizle başbaşa kalmanızı tavsiye ediyorum.
🔵Fakat patlaması ve kopması gereken bir şey varsa da patlar arkadaşlar önüne geçemeyeceğiniz durumlarda maalesef ki olacaktır. Bu yüzden olursa da şöyle düşünün “demek ki önüne geçmemeniz gerekiyordu.”
🙏🏻Her şerde bir hayır vardır. Bu hafta bunu unutmamak gerek.

Herkese sağlıklı ve mümkün olduğunca huzurlu bir hafta diliyorum

Hazal Tekin
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
haftalık (6).jpg

✅YÜKSELEN KOÇ
Haftaya para kaynaklarınızın artışı ile ilgili düşünceler ile başlayabilir,yaptığınız iş dışında 2.bir iş yapma eylemleri içinde olabilirsiniz.Dış görüntünüzde marjinal değişiklik düşüncesi kafanızda oluşabilir.İlişkisi olmayan bir Koçsanız sosyal medyadan tanışacağınız biri olabilir.

✅YÜKSELEN BOĞA
Haftaya içe dönük başlayabilirsiniz.İş değiştirmek isteyen bir Boğa iseniz bununla ilgili atılımlar yapabilir araştırma içine girebilirsiniz.İş yerindeki otorite figürleri ile çatışmamaya dikkat !

✅YÜKSELEN İKİZLER
Haftaya arkadaş çevrenizden alacağınız haberlerle başlayabilirsiniz.Yüksek öğrenim yapmak isteyen veya yurtdışı bağlantıları olan bir İkizler iseniz,önünüze bu konularda fırsatlar gelebilir.Kardeşler ile ilgili konular gün yüzüne çıkabilir.İlişkisinde sorunlar olan İkizler
sonuçları için artık “adım atmalıyım” düşüncesi ön plana çıkacaktır.iş yerindeki otorite figürleri ile çatışmamaya çalışın.
Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak için adım atma isteği oluşabilir.

✅YÜKSELEN YENGEÇ
Bu hafta beklediğiniz kredi veya kredi ertelenmesi,nafaka,eşten dolayı gelecek bir para var ise,gecikmesi biraz tadınızı kaçırabilir.Para harcarken dikkatli olmanız gereken bir haftadan geçiyoruz.

✅YÜKSELEN ASLAN
Haftaya iş ortamınızda oluşabilecek ani değişiklikler ile başlayabilirsiniz.Evli veya ilişkisi olan Aslan burcuysanız,eşiniz ve aileniz arasındaki fikir ayrılığının tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz.

✅YÜKSELEN BAŞAK
Haftaya birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile başlayabilirsiniz.Ailenizde sağlık problemi olan bir büyüğünüz var ise,onun doktor kontrolleri ile uğraşmanız olası.Soğuk algınlığına dikkat.

✅YÜKSELEN TERAZİ
Bekar ve ilişkisi olmayan bir Terazi iseniz, bu hafta aşk hayatınız renkleniyor. Karşınıza biri çıkabilir.Çocuğu olan Terazi burçları çocukların eğitim konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirler.Ani çıkabilecek ödeme veya unuttuğunuz bir borç önünüze gelebilir.

✅YÜKSELEN AKREP
Evli veya ilişkisi olan bir Akrepseniz partnerinizle fikir ayrılığına düşebilirsiniz.Size tavsiyem konuyu uzatmamanız olacaktır.Eviniz ile ilgili değişiklik düşünceniz varsa araştırmaya başlayabilirsiniz.

✅YÜKSELEN YAY
Haftaya yakın çevreniz ile planlar yaparak başlayabilirsiniz.İletişim yönünüzün güçlü olacağı bir haftaya giriş yaptık.Sosyal medyadan işleyen bir Yay burcuysanız işlerinizde gecikmeler söz konusu olabilir.İlişkisi olmayan Yaylar için etkilenebileceği kişi yakın çevresi aracılığı ile gelebilir.

✅YÜKSELEN OĞLAK
Bu hafta aileniz ile kendiniz arasında kalabilirsiniz.Aileniz sizden ilgi,yardım bekliyor ancak kendinizi tükenmiş kendinizle baş başa kalmak ister bulabilirsiniz.İlişkisi olmayan bir Oğlaksanız,iş hayatınızda tanıdığınız ve hoş sohbetler ettiğiniz bir arkadaşınıza şans vermeyi düşünebilirsiniz.

✅YÜKSELEN KOVA
Bu hafta yakın çevrenizden birinin veya birilerinin sizden gizlediği bir takım konuları öğrenebilirsiniz.Aşırı tepkilerden kaçının.Kazalara açık bir haftadasınız dikkat! İlişkisi olan bir Kova iseniz, sevdiğiniz kişiyi gereksiz kırmamaya özen gösterin .

✅YÜKSELEN BALIK
Bu hafta maddi gelirleriniz ile ilgili bir umutsuzluğa kapılabilir,çalışıyorum ancak karşılığını alamıyorum diyebilirsiniz.Trafikte dikkatli olmanız gereken bir hafta.Kimse beni anlamıyor duygu durumuna düşüp kendinizi kurban psikolojisine düşürmemeye dikkat edin.

Kadriye Yankın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
"Her şey halkadır. Her birimiz kendi hareketlerimizden sorumluyuz. Hepsi döner dolaşır, bize geri gelir"

Sert bir haftaya giriş yaptık bu hafta sağduyulu, anlayışlı ve farkındalıklı olmak her zamankinden daha önemli 🎈

Öğleden sonra ay koç burcuna geçiyor gergin, hızlı ve sabırsız olabilir.

Ay sonunda merkür retro hareketine başlamadan sözleşmeli işlerinizi halletmenizi tavsiye ederim☀️🎈Karma Astrolog Özlem Somuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
Ay Kova burcunda ve boşluk enerjisinde haftaya başladık. Saat 10:08 itibariyle Koç burcuna geçiş yapacak. Daha azimli ve heyecanlı hissedebiliriz gün genelinde.

Bu hafta önemli gezegen durumları deneyimleyeceğiz. Kova burcunda yığılmış gezegen topluluğuna Mars-Uranüs kafa tutacak. Ay hemen yanı başlarından onların heyecanını tetikleyecek.

Yenilendiğimiz, farklılaştığımız ve kendimize dair yeni kararlar alacağımız bir hafta olabilir. Bu hafta hiç bir duruma şaşırmayalım, tepki vermeyelim, bekleyip sonucunu görelim. Modunda olmak en verimlisi.

✅ Güneş Kova burcuna geçiyor.

✅ Mars-Uranüs kavuşuyor.

✅ Jüpiter- Mars ve Uranüs’e etkileşimde bulunuyor .

✅ Mars-Jüpiter sert açıya hazırlanıyor.

Sağlık koşulları, hava şartları, isyan, yer hareketleri ,artan şiddet olayları ve en çok da otorite figürlerinin pot kıran , alevlendiren konuşmaları haftaya damgasını vurabilir. Takalım kemerleri. Kuşanalım en güzel tavrımızı. Zihni sakinleştirdik mi, haftaya bireysel olarak hazırız .

Mutlu haberler alacağımız, kilitli sandığımız kapıların açıldığına şahit olacağımız şahane bir hafta olması niyetiyle 🙏🏼
Sibel Mygl
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
haftalık (7).jpg


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Haftaya güneş burcunuzdayken başlıyorsunuz .Enerjinizin yoğun olduğu ön planda olduğunuz bir zaman dilimi. Hafta ortasında gündeminiz para konularına odaklanıyor. Hafta sonunda ise yakın çevre kardeşler kuzenler, komşularla iletişimin yoğun olabilir. Perşembe - cuma günleri daha yoğun olmak üzere tüm hafta wtkin olacak gergin açılar ise emeğinizle elde ettiğiniz gelirleriniz, para finans, yatırım, alacak-verecek gibi konularda ani , beklenmedik gelişmelere neden olabilir. Arkadaşlarınız dahil, olduğunuz klüp dernek gibi kurumlarla da bağlantılı olabilir bu gelişmeler. Kayıp ve zararlara dikkat.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR
Haftaya iç dünyanız sezgileriniz , rüyalarınız gibi konularla başlarken hafta ortasında daha ön planda olup dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir süreç olabilir. Hafta sonu ise emeğinizle elde ettiğiniz gelirleriniz, yatırım , alacak verecek ile ilgili yoğun iletişim
İçinde olabilirsiniz. Perşembe -cuma daha toğun olmak üzere tüm hafta etkin olacak gergin açılar bogalar için oldukça önemli sonuçlar doğurabilir . Beklenmeyen sürpriz ani gelişen olaylar yaşayabilirsiniz. Meslek hayatınız , kariyeriniz toplum içindeki konumunuzla ilgili bir büyüme, gelişme yeniden yapılanma da olabilir. Bu hafta Sağlığınıza ve öfke kontrolüne dikkat edin. Ani öfke krizleri yaşananabilir Allah korusun kaza ve yangın gibi tehlike oluşturacak , elektrikle ilgili tehlikelerden uzak durun.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Hafta başında arkadaşlarınızla ilişkileriniz sosyal oryamlarınız ön plandayken hafta ortasında biraz içe dönüp inzivaya çekilme hissi oluşurken hafta sonu ay burcunuza geçeceğinden kendinizi gösterebileceğiniz , daha pozitif ve dışa dönük etkiler ortaya çıkabilir. Özellikle perşembe-cuma günü etkili olabilecek gerilimli açılar sizin yüksek öğrenim , uzak ülkeler veya yolculuklar ile içdünyanız, ruhsal sağlığınız alanlarınız aradında oluşacak. Sağlığınıza dikkat edin yolculuk planları varsa kazalara karşı dikkatli olmakta fayda vardır.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Haftaya işiniz, kariyeriniz meslek hayatınızla ilgili uğraşlarla adım atıyorsunuz. Hafta ortasında arkafaşlarınız, sosyal yaşamınız ve grup çalışmaları daha ön plana çıkarken hafta sonu biraz daha içe dönüp belki sosyal medya ortamlarında iletişiminizi sürdürebilirdiniz. Perşembe-cuma günleri yoğun olmak üzere hafta genelinde etkili olacak sert açılar sizin para , aşacak verecek gibi konularla arkadaşlıklaronız ile ilgili alan atasında olyşuyor. Arkadsşlarınızla ani tartışmalar beklenmedik bitişler yaşayabilirsiniz. Bazı para kayıplarına da beden olabilirler dikkat.

ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR
Haftaya eğitim hayatınız , yolculuklarınız veya varsa uzaklarla , imnternet üzerinfen yağılan alışverişleriniz gibi konularla başlıyorsunuz. Hafta ortasında mesleğiniz kariyeriniz gibi konular daha ön plana çıkarken hafta sonu arkadaşlarınıza sosyal yaşamınıza zaman ayıracağınız iletişimi bol bir zaman dilimi olacak gibi görünüyor.Perşembe-cuma ağırlıklı olarak olmak üzere tüm hafta hissedilecek gergin açılar evlilik , ortaklık , meslek, kariyer iş yaşamı gibi yaşamınızın temel dinamiklerinde ani , sürpriz değiliklikler , bazı zorlanmalar , engellenmeler olması ihtimal dahilindedir.Gayret ederseniz, olumlu dönüşümlere de vesile olabilir.

BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Hafta başında gündeminiz ortaklaşa gelirlerle ilgili olurken hafta oryasında eğitim hayatınız, uzak yolculuklarınız veya barsa ticari ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Hafta sonu ise kariyer ve mesleki hayatınızla ilgili olarak iletişimi bol bir süreç yaşayabilirsiniz. Perşembe cuma günü yoğun olmak üzere tüm hafta etkin olacak gerilimli açılar sizin
Günlük rutinleriniz, iş yeriniz çalışanlarınızla yüksek öğrenim, uzak yolculuklar veya varsa uzak şehirler - ülkeler , yurt dışı ile yapılan ticaret gibi konularda etkili olabilir. Ani , beklenmedik gelişmeler ortaya çıkabilir. Sağlığınıza dikkat edin. Planlarınızda yolculuk varsa kazalara karşı dikkatli olun.

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER
Haftaya eşiniz veya ortağınız evliliğinizle ilgili gündemlerle adım atıyorsunuz. Hafta ortasında ortaklaşa para konuları önem kazanırken hafta sonu ise yüksek öğrenim, yolculuklar veya ticari faaliyetlerle ilgili iletişimleriniz artabilir. Perşembe-cuma daha yoğun olmak üzere hafta boyunca etkili olacak gergin açılar sizin sanatsal uğraşlaronız veya varsa çocuklarınızla , ortaklaşa para-finans konularında gündem oluşturabilir.

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER
Haftaya iş ortamınız , günlük rutinlerinizle başlangıç yaparken hafta ortasında evlilik-ortaklık gibi ilişkileriniz daha ön plana çıkabilir. Hafta sonu ise ortak kazançlarınız alacak-verecek konularıyla işgili bir iletişim yoğunluğu yaşanabilir.Perşembe-cuma günü yoğun olmak üzere tüm hafta etkili olacak gergin açılar sizin
eşiniz, ortağınız veya evliliğinizle ilgi olabilir.Eviniz , yaşadığınız yeri değiştirmek gayrimenkul alıp satmak, varsa ebeveynlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Tüm bu alanlarda öfke kontrolüne dikkat etmekte fayda vardır.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR
Hafta başında aşk hayatınız, yaratıcı faaliyetleriniz varda çocuklarınızla ilgili bir gündemle bsşlarken hafta ortadında daha çok işinize günlük rutinlerinize varsa çalışanlarınıza odaklanacaksınız. Hafta sonu ise eşiniz evliliğiniz ortaklıklarınızla ilgili iletişimin yoğun alduğu bir gündem olabilir. Perşembe -cuma yoğun olmak üzere tüm hafta etkin olacak sert açılar sizin kardeşler, komşular yakın , çevrenizle iş hayatınız günlük rutinleriniz veua sağlıkla ilgili konularda olabilir.

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Haftaya eviniz yuvanız aileniz ebeveynlerinizle ilgili bir gündemle başlıyorsunuz.Hafta ortası ise daha çok aşk sanat, yaratıcılık varsa çocuklarınızla ilgili gelişmeler olabilir hafta sonu iş ortamınuz ve çalışanlarınızla ilgili iletişimi yüksek günler olabilir. Perşembe-cuma yoğun olmak üzere tüm hafta etkin olacak gergin açılar sizin emeğinizle kazandığınız paralar, gelir gider konuları ile yaratocılık , sanatsal uğraşlar veya çocuklarınızla ilgili olabilir.

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR
Haftaya komşular kardeş-kuzen gibi yakınlarla ilgili bir gündemle adım atarken hafta ortasında eviniz aileniz varsa ebeveynleriniz daha ön plana çıkacaktır. Hafta sonu ise aşk yaratıcılık , sanatsal uğraşlar ve çocuklarınızla ilgili iletişimi bol bir gündem olabilir. Perşembe ve cuma günleri yoğun olmak üzere tüm hafta etkin olacak gergin açılar siziniçin oldukça önem arzedebilir. Eviniz aileniz , gayrimenkullariniz, ebeveynlerinizle ilgili ani beklwnmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ev kazalarına ve tartışmalara dikkat.

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR
Haftaya gelirleriniz, alacak-verecek yatırımlar gibi bir gündemle adım atıyorsunuz hafta ortasında yakın çevreniz kardeş kuzen ve komşular ön plana çıkabilir.hafta sonu ise aviniz aileniz yaşam alanınız ve ebeveynlariniz gibi konularda yoğun iletişimli bir gündem oluşabilir. Perşembe-cuma yoğun olmak üzete tüm hafta etkin olacak gerilimli açılar sizin kardeşler kuzenler , komşular gibi yakın çevresiyle ilgili bir konuda olabilir. Sağlığada dikkat etmeliler. Genç balıklar için eğitim hayatlarıyla ilgili gelişmeler olabilir
Merkürcan iyi bir hafta diliyor.Merkürcan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
haftalık (8).jpg

KOÇ


2017 Aralık ayı ile birlikte başlayan zorlu iş/kariyer mücadeleleriniz sebebiyle çok yoruldunuz ve belki yeni bir düzen oturtmaya mecbur kaldınız! Şimdi mevcut düzeni değiştirmek için,resmi makamlar ya da kendi patronlarınızla bir mücadele veriyor olabilirsiniz! Maddi sorunlar bu süreçte devam edecek. Kuracağınız düzen için harcama yapacak ya da düzen kurana kadar cepten yediğiniz için zorlanacaksınız!
✅ çocuk sahibi olanlar ya da olmak isteyenler bu süreçte çocuklarla ilgili konularda da mevcut düzeni değiştirecek ya da onlarla ilgili konularda büyük yenilik ve değişiklikler yapacaklar! Çocuklarınızın düzeninin değişmesi de sizi daha çok koşturmak zorunda bırakabilir. Evlat isteyenler için verimli bir dönem!
✅ sosyal çevreniz,arkadaşlıklarınız,bağlı bulunduğunuz gruplar ve idealleriniz komple değişiyor! Artık birçok insanı daha hızlı eleyeceksiniz demek bu! Yenilikçi,akılcı insanlarla takılacaksınız ve gitmesi gerekenler gidecek! Artık biraz daha sosyal,canlı ve flörtöz olmayı isteyebilirsiniz! Kabak çiçeği gibi açılabilirsiniz de bu süreçte! :) Bazılarınız mevcut ilişkisini bitirme kararı verse bile kararlar değişken olacak,bazıları da yeni başlayan ilişkilere adapte olma zorluğu çekecek! Aşk ilişkilerinde heyecanlı ama bir ileri iki geri olacaksınız!
Artık inançlarınız bakış açınız değişiyor ve dar çevreler size yetmiyor! Daha geniş kitlelere hitap etmenin yolunu bulmanız gerekiyor! İletişim/sosyal medya/internet konularında kendinizi çok daha fazla geliştirmeniz gerekiyor🙏🏻
Umutlarınız size yakınlaşıyor ama önce dar kalıplardan çıkmanız ve insanları hak ettikleri,eşyaları ait oldukları yere koymayı öğrenmeniz gerekiyor! Yerine göre kibar olmak,öfkelenmeden konuşabilmek,doğrularla yanlışlar arasında keskin çizgiler koymamanız gerekiyor! Karşınızdaki insanlara kızgın olmayı bırakıp sizden farklı düşünenlere daha nazik olmayı başarmak zorundasınız artık! Aynı dil kalıbı sizi ilerletmeyecek! Değiştirin 🙏🏻 Özgürleşeceksiniz haberiniz olsun! Daha özgür olacaksınız artk! Gidenler,ayıklananlar boşuna değil! Cesaretinizi konuşturacaksınız! 🙏🏻 Zorluklara aldanmayın! Sizi temin ederim ki şans sizinle sadece cesur olun! Mızmızlık ve umutsuzluk size göre değil!
BOĞA

2017 Aralık ayından beri hukuki konular,üzerinize oynanan oyunlar,eğitim konusunda mücadeleniz,uzak bir yere yerleşmek ya da nerde yaşayacağınız konusunda karar verememe durumu,inançlarınızla ilgili sorgulamalar,evliyseniz eşinizin akrabaları ile ilgili sorunlar ,medyada ya da bulunduğunuz çevrede adınızın kötü anılması gibi konular ve tüm bu saydığım mevzularda güçlü dönüşümler geçirdiniz! Allah var çok güçlü karşıladınız tüm olanları🙏🏻
✅ şimdi bu süreçte hala karar vermediyseniz yaşayacağınız yere karar verecek,uluslararası iş ve ilişkilerle ilgili son kozlarınızı oynuyorsunuz! Hukuki konularda son hesaplaşmalar! Eğitim/akademik konularda/yabancılar yabancı yerlerle ilgili mevzularda,basın/yayın/medya konusunda artık verilen mücadelelerin ekmeğini yeme vakti!
✅ Amaaaa! Mart başına kadar zorlanacaksınız! Birçok konu ile bir arada mücadele etmek zorunda kalacaksınız! :KK43:( bunlar fazla kilolar da olabilir,sağlık sorunları da,partner de çocuklar da,açık düşmanlar da... Güçlü ve dirayetli olmanız sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz🙏🏻
✅ kariyer kurma,resmileşme,düzen oturtma çabanız da devam ediyor bir yandan! Marka olmaya çalışıyor olabilirsiniz bu kolay olmayacak ama olacak! Sabır🙏🏻🍀
✅ anneniz,aile büyükleriniz konusunda da sorumluluklarınız çok artıyor! Ailenizi ,kariyer hayatınızı,gelecek planlarınızı titizlikle ele almanız gereken bir süreç!
✅ çoğunuz bu verdiğim tarih aralığında taşınacak ya da düzenini değiştirecek,yeni planlar,yeni oluşumlar içinde olacaksınız🙏🏻🍀
✅ aile içinde ve kariyerinizle ilgili konularda harekete geçmeniz,” değişecek düzene” ayak uydurmanız en önemlisi net olmalısınız! Evliyseniz bu bir ayrılık ya da bir süre ayrı kalma zorunluluğu da olabilir ama aile/kariyer konularında düzen değişiyor!
✅ailenizle daha ilgili olun. Sevecen ve barışcıl olun! Anne/babanızla daha ilgili olun🙏🏻 .
Siz Zodyak kuşağının en dirayetli burçlarından birisiniz sadece dik durun ve gelen stres toplarını zihin kalenizden içeri almayın!
✅ bir kere karar verirseniz hersey bambaska olacak. Kariyer,düzen her neyse! Karar vermeniz gereken konuda net karar verin ve zorlukların sizi yıldırmasına izin vermeyin!

İKİZLER2017 Aralık ayından beri yaşadığınız finansal sorunlar,borç ve kredi sorunları,eşinizin para durumunun bozulması ya da dengeye gelmemesi (evliyseniz) ,kiminizin ayrılık sonrası maddi durumunu toparlayamama hali ve korkularınızla sınandığınız zorlu zamanlar geçirdiniz!
✅şimdiyse; sürüncemede kalan sorunlu evlilikler biterken sen bana ne verdin/ne aldın tartışmaları olabilir! Bazılarınız boşanma ve hakkını alma yoluna gidebilirler!
✅evliliği devam edenler eşleriyle birlikte maddi konularda verdikleri mücadelelerin sonuna geliyor! Bu konularda artık ödül alacak olanlar sizlersiniz!( miras/borc/kredi/ortak paralar) vb olabilir!
✅gelirlerinizi arttırmak için iş kurma,yer değiştirme ve yeni yerlere/uzaklara açılma planınız olabilir!
✅bazılarınız yeni bir eğitime başlarken,bazılarınız hukuki konularda,uzak yerlerle bağlantılı işlerde ya da uluslarası iş ve ilişkilerde mücadele ediyor olacak.
✅bazılarınız yer değiştirme,uzak yerlere yerleşme planları yapacak !
✅bazılarınız bir kitap,bir çalışma ya da bizzat kişisel hünerlerini kullanarak,medya/basın/reklam ün kazanma yoluna gidecek!
✅ vizyonunuz,inançlarınız,bakış açınız çok değişiyor ve zenginleşiyor! Ya uzaklara gideceksiniz ya da uzakları yakın edeceksiniz,bilgiyle zenginleşecek,kasvetli yıllardan sonra bir yıldız gibi parlayacaksınız🙏🏻☀️
✅ gizli düşmanlara karşı uyanık olun! kendi kendinize yaptığınız yanlışlara da bir son verin! Uykusuz,yorgun bir dönem olabilir! İş stresi ya da çok takılmak yüzünden uykusuz kalabilirsiniz! Sağlığa dikkat! Bu süreçte bilmediğiniz ilaçları kullanmayın! Alkol ve uykusuzluk en büyük düşman ama bunun dışında da gercekten dedikoducu ve düşman ruhlu negatif kimselere dikkat edin! Mücadele neredeyse yılın ilk altı ayı göbek adınız! Ama sonra ödülü bol🍀🙏🏻 ! İKİZLER BURCU ;yılın ilk altı ayı; GÖBEK ADI = MÜ CA DE LE 🗽 sonrası kariyer ve finans konularında zirve 🧚‍♀️🍀🙏🏻
✅ SİZİN HAYRINIZA HİZMET ETMEYEN İŞİ,eşi,alışkanlıkları bırakmak,eğitim ve bilgiyle kendinizi beslemek zorunda kalacaksınız!
✅ eğer çalışkan,cesur ve korkusuz olursanız,bilgiye koşarak gider ve etrafınızdakilerden uzaklaşmaktan korkmazsanız bu dönem savaştığınız konuların şampiyonu olacaksınız!YENGEÇ


2017 Aralık ayından beri eş/ikili ilişkiler,ortak işler ve açık düşmanlıklarla ilgili çok zor sınavlar verdiniz! Kiminiz ilişkisini bitirirken,kiminiz evlendi hatta bu son üç yıla evlilik ve ayrılığı aynı anda sığdıranlarınız oldu. Bazılarınız evliliğini zor toparladı bazılarınız da hayatın her alanında sert sınavlar verdi!
✅artık ikili ilişkilerle ilgili ödül zAmanı! Aradığınızı bulacağınızı ummamı sağlayan etkiler var!
✅2008’den beri güçlü/karizmatik bir eş isterken bazılarınız o tarihten beri güç savaşları nedeniyle çok kayıp verdiniz! Artık azına razı değilsiniz ve geliyor kalbinizi çalacak esas kişi 🙏🏻 MIZMIZ DEĞİL UMUTLU OLUN🍀 bu dönemde hayatınıza güçlü,çekici ama gizemli birileri girebilir! Bazıları yepyeni ilişkilere adm atarken bazıları var olan sorunlu ilişkileri bitirecek!
✅bu sürecin ilk adımı ilişkiler! Maddi gücü yerli yerinde eş bulma potansiyeli! Var olan eşinizin kaynaklarını genişletme çabası ve ortak gelirleri arttırma çabası!
✅ konu uzunca bir süre PARA ! Para konusuna çok kafa yoracaksınız! Evet bazıları eşten gelen gelirler,bazıları miras/nafaka/prim konularıyla ilgileniyor olacak.
✅ 25 ocak 20 şubat arası çok para az para arasında denge kuramayacaksınız! Bir yerden yağarken başka yerden kısılabilir ama gelirlerinizi arttırmak için çetin bir mücadele vereceğiniz kesin!
✅bazılarınız dolar/borsa/teknolojik yatırım/bitcoin be cripto para işlerine girişecek görünene aldanmayın Satürn 2023 martına kadar 8. Evinizde! Bu da yatırımlar ve harcamalarla ilgili cimri ve fakir biri gibi davranmak zorunda olduğunuzu vurguluyor🙏🏻🍀 #dikkat
✅bu sürecte elinize bolca para gecebilir geleni tutmaya bakın!
✅ ameliyatlar,estetik operasyonlar ya da değişip/dönüşme çabalarınız olabilir. Kendinizi yenilemek adına girişimler içinde olacaksınız!
✅cinsellikle ilgili bildiklerinizi unutun! Mahrem bir konu ama cinsel hayatınızla ilgili yeni keşifler,farklı durumlar ( normalde yaşadıklarınızdan farklı) gelişebilir. Cinsel konularda daha dikkatli ve hijyen olun ayrıca!Detay vermicem daha bu da burda dursun :)
✅doğum sancısı! Yeni bir siz doğuyorsunuz! Bu arada başkalarına paranızı kaptırmayın! Birileri kazancınıza göz dikebilir bu da var dikkat! Gelsin paralrASLAN2017 Aralık ayından beri çoğunuz iş sorunları,işsizlik ya da sağlık sorunları ile uğraştınız! Hayatınızda yol/yön bulmakta güçlük çektiğiniz ,ikili ilişiklerinizde de zorlandığınız ya da yalnızlık çektiğiniz bir süreçti!
✅iş hayatınız yerli yerine oturuyor! Bu sizin ödülünüz!
✅ 20 Ocak’tan itibaren hayatınızda çok köklü değişiklikler yapacaksınız! Artık #eyvallah demek yok!
✅ 28 ocak’taki Dolunay birşeyleri bitirmek isteseniz de 21 Şubat’a kadar karar vermenizin doğru olmayacağına işaret ediyor! 28 Ocak/21 Şubat arası yeni kararlar,imza atmak,ayrılmak ya da aksine yeni bir ilişkiye başlamak için uygun değil!
✅Gökyüzü uzun yıllar size eşlik edecek bir hayat arkadaşını talihinize yüklerken “ true love is loading... “ bir ayağınız ileri,bir ayağınız geri devam ediyorsunuz! Karar vermekte zorlanabilirsiniz! Kimileriniz onca yıl yalnızlıktan sonra özgürlüğünü bırakma konusunda cesaret gösteremezken kimileriniz özgürleşmek için herseyi arkasnda bırakma cesareti gösterecek! Şanslılar 2021 bitmeden zaten evlenmiş olacaklar! Ya da aradığı aşkı bulacaklar! Bu uzun bir yol! Gercek aşk değil gercek hayat arkadaşlığı nedir onu öğreniyorsunuz 🙏🏻🍀 !
✅ bazılarınız yoruldu! Özgürleşmek istiyor! Sorumluluklardan yorulanlar özgürleşmeyi ve uzaklaşmayı tercih edecek!
✅danışmanlıklar,açık düşmanlıklar,ilişkiler, bu üç kavrama dikkat edin! İkisi de uzunca süre size öğretilerle eşlik edecekler! Eğer yükseleniniz Aslan ise yepyeni eş ve ilişkiler,Güneş burcunuz ( burcunuz aslansa) aslan ise otoritelerle,baba/eş gibi figürlerle ilgili kriz ve sorumluluklarınız artacak!
✅ Tamam mı? Devam mı? Seninle bir ömür mü? Yoksa buraya kadar mı? Nihai kararlar veriyorsunuz artk!
✅ herseye rağmen 2021 size ödülleriyle geliyor! Yalnız verdiğim tarih aralığında patronlar,resmi konular çok zorlayıcı olabilir sizler için! Biten konular yeni bir düzen kurma sebebiniz olabilir! Anneniz ya da babanız hrzamankinden çok destek bekleyebilir sorumluluklarınız artabilir!
🍀 artık sizi bağlayan,potansiyelinizi kısan herkes gidici haberiniz olsun!BAŞAK


2017 Aralık ayından beri, keyif,zevk,neşe yerini ağır sorumluluklara bırakmış olabilir!
✅ çocuklarla ilgili sorumluluklar!
✅aşık olmak,aşık olduğunuz kişiden çekmek, ya da tam tersi aşık olamamak ,hissedememek,yalnız kalmayı sevmekten daha güvenli görmek ve belki de sırumlulukların verdiği yükten dolayı aşkı düşünecek vakit bile bulamamak! Bazılarınız da hobisini meslek haline getirdi,parlamak ve yükselmek için mücadele verdiniz belki! Sahnede olmak,görünür olmak için çabaladınız ama sanki hep engellerle karşılaştınız!
✅Şimdi sahneye çıkma vakti! Aşkta güçlü bağlantılar,tutkulu birleşmeler,flört gözüyle bakılan ilişkileri bir ileri seviyeye taşıma modu aktif sizler için.
✅kimileriniz çocuk sahibi olmaya koyulurken kimileriniz çocuklarıyla ilgili çektiklerinin ödülünü almaya başlıyor!
✅artık daha güçlü ve dinamik bir imaj sergiliyor olacaksınız. Daha tutkulusunuz!
✅iş hayatınız değişiyor!
Evet şimdi durduğunuz yere,işe,konuma bakın! 3 sene sonra bambaşka yerlerde olacaksınız! Artık iş yaşamınızda değişim dönemi sizler için. Bu verdiğim tarih aralığında yeni işler,iş fırsatları,ek işler dahil olabilir hayatınıza!
✅sağlığa dikkat! Zararlı alışkanlıklarınızı bırakmak zorundasınız! Bu işin şakası yok uyardım!
✅ 25/ 29 Ocak arası sağlığa ve gizli düşmanlıklara,dedikodulara dikkat! Arkanızı kollayın!
✅ 29 Şubat/21 Şubat arası yeni iş ve projeler için uygun değil başlayan da geçici olur!
Şu iki ay olanlara dikkat! Yapacağınız işler,iş hayatınız beden ve psikolojik anlamda yaşayacağınız dönüşüm, şekilleniyor! Yeni işler,yeni çalışanlar,evcil hayvanlarla ilgili sorumluluklar dahil oluyor hayatınıza!
✅tansiyon ve genel vücut dengenizi ,kilonuzu kontrol altında tutun! Sağlıklı yaşam düzeni,uyku düzeni elzem hale geliyor!
🍀 aşkta ödüllerinizi almadıysanız alacaksınız buna yürekten inanın! Aşk hayatınızın üstündeki kasvet kalkıyor! Tek başına aldığınız sorumlulukların ödülünü de alacaksınız! Şimdi düşmanları farkedin ve ayıklayın! Sağlığınızı düzenleyin ve çalışma hayatınızı yenileyin! Rutin alışkanlıklarınıza düzen getirmek ve iş hayatınızı ciddiyetle ele almak en önemli sorumluluğunuz 🙏🏻🍀TERAZİ


2017 Aralık ayı ile birlikte; evde dengeleriniz değişti!
Son üç yılda kiminiz babasını,ebeveynini kaybetti belki,kiminiz onlarla arayı bozdu!
Yaşadığınız yer değişti ya da ev alma telaşına düştünüz! Taşınmalar,yerine yerleşememe hali ve üstüne iş/kariyer konusunda da engeller ve gecikmeler...
✅artık tüm bu konularda ödül vakti! Kiminiz evini aldı,düzenini kurdu! Kurmayanlar da kuracaktır 🙏🏻
✅aile büyükleriyle uzaklaşanlar,bir sebepten ayrı olanlar yavaş yavaş kavuşabilirler artık. Buzlar erir,uzaklar yakın olur.
✅ailenizden almanız gereken haklarınızı alırsınız! Bu sürece eşlik eden aşk ve ilişki sorunları da dengelenme yoluna giriyor!
✅aylar süren Mars koç transiti,sert açıları ve retrosu derken aşk gitti sizden! Boşananlar,ayrılanlar... Artık ikili ilişkilerdeki sorunlar yerini uzlaşmaya bırakıyor. Yalnız ve üzgün olanlar gercek ve dönüştürücü bir partnere adım adım hazırlanıyor! Aşk konusunda tüm algılarınız değişebilir. Size uygun olmayan,ya da bu zamana kadar kendinize uygun bulmadığınız kimselere çekilebilirsiniz. Daha genç,fazla genç,fazla yaşlı,değişik,farklı insanlar dikkatinizi çekebilir. Aşk hayatınız için beklenmeyeni bekleyin! Aşk evlilikleri is loading... ❤️
✅kimileriniz için çocuklarla ilgili sorumluluklar almak,çocuklu hayata adapte olma süreci ve bazılarınız da çocuklarını özgür bırakma konusunda sınanacaksınız! Çocuklu olanlar bu sürecte daha dikkatli sakin ve sevgi dolu olmalı!
✅ Daha sahnede,daha görünür olmak için de bir mücadeleniz var! Sahneler sizin ve kendinizi göstermek sizin elinizde ama bunun için denenmiş yöntemleri değil,daha önce denemediklerinizi denemelisiniz! Kendinizi aşmaya bakın! Dış görünüşünüz de tarzınız da epeyce değişecek 🙏🏻
20 Ocak itibariyle harcamalara dikkat! Spekülatif konulardan uzak durun! Mart ayına kadar masraflar zorluyor!
28 Ocak ile birlikte aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde dengeler sarsılabilir! Nihai başlangıçlar ve bitişler için lütfen 21 Şubat sonrasını bekleyin! Sizi anlamayanlara kendinizi anlatmak için uğraşmayın! Çocuğunuz varsa onlarla iletişime dikkat!
Para su gibi gider! Lüks harcamaları kısmak zorundasınız! Tarzınızı ve tavrınızı yenilemekten de korkmayın!AKREP


2017 Aralık ayından beri hayatınıza dahil olan farkındalıklar çok mühim! Sosyal medya/iletişim/internet konularında ilerleme kaydettiniz! Kurslar/eğitimler ufkunuzu,üslubunuzu değiştirdi! Kimler geldi kimler geçti! Yıllara dayalı dostluklar bitti! Ya sizin dedikodularınız ya da sizin hakkınızda yapılan dedikodular kardeşlik bağlarını bile kopardı belki! Kimileriniz uzak yerlerden haber bekleyerek geçirdi vKtini,kiminiz cesaret edip yerini değiştirerek çözdü meseleyi! Fikirleriniz değişti,üslubunuz ,konuşmanız! Sosyal medya/interneti daha aktif kullanmaya başladınız! Hatta burdan iş yapmaya belki ticarete atılmaya başladınız! Zordu! Tğm bu saydığım konularda kayıplarınız da oldu!
✅şimdi ödülleri alma vakti! Beklediğiniz haberler gelior olabilir! Sadece güçlü/iddialı olmakla dominant ve kontrolcü olmak arasındaki farkı iyi ayırd edin!
Kardeşlerle ilgili sorumluluklar ve zorluklar da yerini ödüllü bir döneme bırakıyor!
✅ iletişim,medya,reklam,basın konularında ödülünüzü alıyor,düşünce ve söylemlerinizle akılda kalıyor olacaksınız!
✅aile büyükleriniz,babanız,ailenizle ilgili konularda sorumluluklarınız artıyor olacak! Aile içinde durum ve dengeler değişiyor!
✅yaşadığınız yer değişebilir! Ev/emlak konularında hareketlilikler var!
✅yalnızlar sarsıcı yeni ilişkiler yaşayabilir! Mars etkisiyle öfkrli,maço/maskülen,dediğim dedik tipler girebilir hayatınıza!
✅ilişkisi olanlar aile engeline takılabilirler. Kavgalar,eş kaynaklı krizler de cabası! İlişkiler bir dargın bir barışık gidebilir bu süreçte!
✅ 28 Ocak artı/eksi beş gün kariyerinizde önemli bitiş ya da kararlara işaret ediyor! Yeni planlar için eskiyi bitirme yoluna gidebilirsiniz . Anneniz ya da aile büyükleriniz gerilim sebebi olabilir! ✅ esasen yılın nerdeyse 6 ayı sizin için de “ yeni düzen,yeni hayat ve yeni kariyer planlarına uyum süreci” olacağından epeyce köşe kapmaca oynayacaksınız hayatla!
🍀 sonrası yeni düzen,yeni ev,yeni planlar 🙏🏻🧚‍♀️🍀 .
✅ailenizle ilgili konularda sorumluluklarınızı ihmal etmeyin onlarla iyi geçinmeye bakın çünkü ev/aile/emlak/yerleşime ait konularda Şubat sonuna dek değişik ve iniş çıkışlı bir süreç olacak !🙏🏻
🍀 süreç sonunda güzel ve yepyeni bir yaşam planı içindesinizYAY


2014 aslında dönüşüm zamanıydı! 2014/2017 arası hayatınızın en zor ve en ağır zamanlarıydı! Ağır acı ve sorumluluklar! 2017 Aralık sonrası da durumlar çok değişmedi! Bu sefer de maddi olarak bir türlü toparlayamadınız! 2020 Aralık ayı sert geldi! Ruh ikizim mi ruh öküzüm mü? Derken helak oldunuz! Belki ayrılanlar ya da kalbini gizli bir aşka kaptıranlar oldu! Hersey değişiyor hayatınızda! Ve BU KADER! Kendinizin önünden çekilin ve ne oluyorsa olsun artık! Bitmeye yüz tutan ilişkiler zaten bitecek haberiniz olsun!
✅ mali olarak eliniz güçlü! Daha iyi gelir getiren işlere yönelmek hatta bu uğurda yerinizi/çevrenizi de değiştirmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda çektiğiniz sıkıntıların ödülünü almaya başlıyorsunuz!
✅yakın çevreniz,komşularınızla ilgili sorunlar sizi yer değiştirmeye yönlendirebilir! Bazılarınız için kardeşleri/akrabaları ile ilgili sorumlulukların artması da demek bu!
✅eğer yıllardır akrabalarınızla sorunlar yaşadıysanız bunlar sulh olacak yavaş yavaş ama yok hersey yolundaysa artık işler bir parça karışabilir! Kards/akrabalar stres sebebi olabilirler!
✅DEĞİŞİYORSUNUZ! öncelikleriniz,bakış açınız,iletişim biçiminiz,yakın çevrenizle ilişkileriniz! Hepsi değişiyor!
✅yeni eğitimler,kurs ve bilgilerle fikirlerinizi yeniden yapılandırıyorsunuz! Bilginizle,fikirlerinizle daha çok tanınıp ünlenebilirsiniz!
✅yeni bir araba almak,teknolojik cihazlarınızı yenilemek,iletişim beceri ve tekniklerinizi arttırmak,sosyal medya/interneti daha aktif kullanmak söz konusu sizler için!
✅aşk,şans,fırsatlar yakın çevreden gelebilir! İntErnet üzerinden yoğunlaştığınız işler zor da olsa başarı getirebilir! Kendinizi tanıtmayı,anlatmayı ve satmayı öğretiyor gökler size! Kendi reklamınızı yapmazsanız başkası yapmayacak bununla yüzleşiyorsunuz!
✅28 Ocak’taki dolunay bir seyahat planını ya da hukuki/akademik bir konunun netleşmesini beraberinde getirebilir! Belki de siz tası tarağı toplayıp gitme planları yapacaksınız!
KardEs/yakın cevre/akraba ilişkileri dediğim gibi ağır testte! 29 ocak/21 Şubat arası hesaplaşmalar/ödeşmeler! Bu süreçte hiçbir söz vermeyin ve imza da atmayın! Kararlar değişecek çünkü!
✅özgüveniniz düşüyor! Düşürmeyin! Doğru adımlarla güvenle devamOĞLAK

2017 yılı! Satürn burcunuza yaklaştıkça işler karışmaya başladı! Yönetici gezegeniniz diye iyi geçer diyenler olmuştu! İyi şeyler de oldu elbette ama çok zorlandınız! Satürn sizi hayatın gerçekleri ile en ağır biçimde yüzleştirdi! Sorumluluklarınız çok ağırlaştı,kayıplarınız oldu!
✅şimdi artık güçlü kararlar ve güçlü 💪🏻 dönüşümler zamanı! Artık azına razı değilsiniz ve yönetilmek değil yönetmek istiyorsunuz! Dikkat ama “ kontrol etmeyi takıntı ve tutku haline getirmeyin” evet işinizi şansa bırakmazsınız haklısınız da ama bütün bütün katılaşmayın!
✅kestirip atma modundasınız! Olmuyorsa olduramam misali! Etrafınızdakiler ayağını denk alsa iyi olur!
✅ ciddi ilişkilrle ilerlemek ve hayrınıza hizmet etmeyen herseyi temizlemek istiyorsunuz! Düzen kuramayanlar,erteleyenler düzen kurma yoluna girecekler.
✅mesele PARA ! Parasal konulara ciddi biçimde odaklanacaksınız! Satürn kaynaklarınızı kısarken,Jupiter gelirlerinizi arttırmanız için şans ve fırsat vaad ediyor! Sizden beklenen ise; akılcı/tutumlu olmanız ve teknolojiyi aktif kullanmanız! İşinizi iyi pazarlamanız!
✅ 28 Ocak Dolunay’ı önemli bir masrafı ya da ek gelir koşturmacasını beraberinde getiriyor! Kredi çekecek/borç alacak ya da yatırım yapacaksanız ödemesi kolay olmayabilir akılcı kararlar alın çünkü 29 Ocak/21 Şubat arası parasal konularda çok iniş çıkış yaşayacaksınız. Gelmesi gereken paralarda gecikmeler ya da yatırım hataları olabilir dikkat! 21 Şubat sonrası bozulan finansal dengeler düzelme gösterecektir!
✅ 10/17 Şubat arası çocuklar ,borsa ya da spekülatif konular zorlayabilir! Beklenmedik gelişmelere hazır olun! Yatırımları bu aralığa sakın denk getirmeyin!
✅Kaynaklarınızı koruyun! Hakkınızı alırken cesur olun!
Hayatınız önce ilişkiler sonra gelirler konusunda düzene giriyor ama mühim olan akılcı ve tedbirli ilerleyebilmek! Kazancınızın artması için teknoloji,internet ve reklamları etkin biçimde kullanabilmek! Bu süreçte bolca fırsatınız da olacak! Masraflarınız belinizi bükse bile kazancınız da zaman zaman yüzünüzü güldürecek! İniş çıkışlarla dolu bu dönemi yaş tahtaya basmadan atlatmaya bakın!
KOVA
Şekilde de görüldüğü gibi Satürn ve Jupiter burcunuzda dans ediyor! Buna Merkür de dahil oldu ne mutlu size! Herşey değişecek ama önce eski kalıp ve düzenlerin yıkılması gerekiyor!
2016 Ağustos düşen değerler... 2017 sonrası fırtına hiç dinmedi sizin için! Kayıplar,zorluklar,sansasyonlar,ağır sorumluluklar,bilinçaltınız neyden korkuyorsanız onu adeta kustu! Gizli düşmanlarınız bitmedi,sağlık sorunları,psikolojik problemler... Karmaşa içinde geçen yıllar yordu sizi!
✅🔑🦋🍀 Artık açılsın kapılar!
Değişime ayak uydurduğunuz sürece hayat sizin için keyifle akıyor! Özgürleşmeniz gereken konulardan özgürleşecek,sorumluluk almayan ve bundan kaçanlarınız o sorumluluğu mutlaka alacak! Ailenizle sorunlarınız olabilir ya da yaşadığınız yeri/evi değiştirmeniz gerekebilir bu süreçte! Ev/aile/emlak konularındaki karmaşayı saymazsak ki bu da kuracağınız yeni düzenin bir parcası! Aradığınız mutluluk ve hedefler size doğru geliyor!
✅ arkanızdan güçlü düşmanlar Ocak sonuna dek atakta! Dikkat! Artık farkedin korkularınızı yaşıyorsunuz! Zor durumda hissediyorsanız terapi alın! Bir şekilde korktuklarınızı kendinize çekmekten kurtulun! Gizli iş ve ilişkilerle ilgili güçlü kararlar var! Bazılarınız düşmanlarına dikkat etmeli!
✅ 28 Ocak’taki Aslan Dolunay’ı bir ilişkinin kaderi konusunda belirleyici ama bir iliskiye başlayın ya da bitirin uzayacak ve netleşmeyecek durumlar! Kalbinizde bir tezatlık ve savaş dönemi! Tamam mı devam mı sorusuna 21 Şubat sonrası karar verin çünkü dediğim gibi ne karar verseniz değişecek!
✅28 Ocak’ta açık düşmanlara da dikkat! Davalar ya da eş kaynaklı sorunlarda eliniz zayıf gibi görünse de değil! Son gülen iyi güler ve o sizsiniz🙏🏻🌺🍀
✅29 Ocak/21 Şubat arası yeni iş/ilişki ya da anlaşmalara yanaşmayın! Sonrası pişmanlık olabilir ama 21 Şubat sonrası neye canınız sıkıldıysa hersey tek tek düzeliyor!
YA VASİ YA ŞEKÜR BU İKİ İSMİN MANASINI ARAŞTIRIN İDRAKİNE GİRMEYE NİYET EDİN BİR DE ALLAH İSMİNİ EKLEYİN! Bu size özel 🙏🏻🍀 YA VASİ YA ŞEKÜR YA ALLAH DEYİN BAKALIM SAHNE NASIL HAYRINIZA DEĞİŞİYOR 💜bu size özel çünkü vakit geldi ( yükselen Ay Güneş Jupiter Satürn kovalar da yapmalı)
BALIK
2017 Aralık ile birlikte, sosyal çevreniz değişim göstermeye başladı! İş/sağlık konularıyla uğraşırken bir yandan da çevreniz değişiyordu! Yıllara dayalı dostluklar darbe aldı,yerini yeni dostlar aldı belki! 2020 sizi perişan hissettirmiş olabilir! Sosyal çevrenizden uzaklaşmış,ağır sorumluluklar almış,yılın yarısından fazlasını ekonomik sorunlarla baş ederek çözmeye çalışmış olabilirsiniz. Şanslılar aşık oldu ya da bebek sahibi oldular! Şimdi 13 Ocak Yeniayı ve Güneş/Pluton kavuşumu dostlardan gelecek güçlü destekleri,bazı insanlarla araya mesafe koyma modunu,yeni çevrelere girme ihtiyacını beraberinde getiriyor! Arkadaşlıklarınızı güç savaşlarına kurban vermek mi? Güçlü arkadaşlar edinmek mi? Arkadaşıklarla ilgili güçlü dönüşümler yaşamak mı? Hepsi olabilir ama en net olan şu ki artık umud ettiklerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz ve bunun önünde engel olanları karşınıza destek olanları yanınıza alacaksınız! İdealleriniz için yola düşmüş koşturuyorsunuz ve önünüzde kimse duramaz gibi geliyor! Ama bir dakika ! Lütfen hayallerinizin sağlam zeminlerde olduğundan emin olun ve gelecek planlarınızı doğru yapın! Çünkü iş yaşamınız sağlam bir proje ile komple değişecek ve zorluğun içinde kolaylık yaşayacaksınız!
✅sağlığa dikkat! Herseyi fazla düşündüğünüz bir sürectesiniz bu kadar çok düşünmek ve üzülmek yorucudur! Kahredicidir! Yapmayın aklınızı başınıza alın sağlığınız elden gitmesin! İbadet ve dua ile rahatlamaya bakın!
✅bazılarınız aldatacak,bazılarınız aldatılacak olabilir! Kesin kural değil ama siZi gizli saklı konulara çeken durumlar olabilir! Bu tür bir durum sonunda psikolojinizi bozabilir! Uzak durun! ✋ Ya siz kendinize yanlış yapıyor yanlış ilişkilerle yoruyorsunuz kendinizi ya da size yapılanları hazmedemiyorsunuz! Bu uzun bir yol gizli ilişkilerin tuzağına düşmeyin,bağımlılıklarınızı gözden geçirin ve yaşamınızı düzene koymaya bakın.
✅arkanızı kollayın! Bilhassa iş ve ilişkilerde arkanızdan iş çevirebilecek sinsi düşmanlara dikkat edin!
✅check up yaptırın! Sağlığınızı önemseyin ve her tahlil sonucunu da iyice emin olmadan kabul etmeyin!
✅planlarınızı kimseye anlatmayın! Projeleriniz çalınabilir. Kimseye güzel iş ve gelecek planlarınızı anlatmayın!
Mine Ölmez
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
Haftaya zinde hareketli ve heyecanlı başlıyoruz zira ay Koç burcunda..
Ardından Uranüs Jüpiter’e dikleşecek inandığın yargıladığın büyüttüğün abarttığın konuların var mı bunlardan dolayı kendini suçladığın, bildiğin bilmediğin sana dayatılan sana öğretilen konularda sarsıl kendine gel diyecek.

“Kendimi affediyorum” “Kendimi seviyorum” olumlamaları yardımcı olur.

✨Diyelim ani bir kararla sevgilinden ayrıldın “kendimi affediyorum “ “ kendimi seviyorum”
✨Duyduğun izlediğin her şey için bu hafta özellikle “kendimi affediyorum, kendimi seviyorum “


Uranüs Ağustos da geri harekete başladığında Karadeniz de doğal gaz bulmuştuk yani ülke gündemine enerji konusu heyacanı sarmıştı beklemiyorduk sevindik. Uranüs 19 Ocak’ta düz harekete geçiyor beklemediğimiz sevineceğimiz haberler olur diye düşünelim öyle olsun.
Uranüs üst bilinç demektir. İletişim gezegeni Merkür ün bir üst oktavı.. Düşüncelerimiz hayatımızı yönlendirir.

Bu hafta ve Ocak sonuna kadar tüm gezegenler düz harekette mümkün olduğunca düşündüklerimiz berrak olsun tüm niyetlerimiz için zihin yazılımlarımızı yenileyelim. Sözlere,konuştuklarımıza önem verelim.

✨Ayrıca Uranüs boğa , Mars boğa Venüs ün yönetiminde, isterseniz sevmeyin bu etkileşimi,tek bir alandan değil üst bakış açısıyla bakalım .Uranüs de Mars da döllemeyi anlatır , boğa verimliliktir üretimdir. Bebekte yapan olur yemekte bu hafta:) her ne yapacaksanız tutacağından emin olabilirsiniz.
✨Bu hafta Güneş kova burcuna geçecek ve karmanın lordu Satürn ile kavuşacak , karma temizlemek için mükemmel zaman
Ne diyoruz “ O bana böyle yapmıştı değil, “...bundan dolayı kendimi affediyorum “ o deneyimde bıraktığım beni ordan kurtarıyorum ve karmam temizleniyor.

✨Doğa da kendini yeniliyor bu hafta bol bol dua da edelim o da tutacaktır.
✨Bu hafta endişeye değil neşeye odaklanalım sevgiye odaklanalım istediklerimize odaklanalım istemediklerimize değil..
✨Kendimi affediyorum kendimi seviyorum✨Yasemin Eren
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
Bu hafta jupiter ile uranus sert pozisyonda buna güneş de eşlik edecek özgürlük arzumuz artabilir, bazı fırsatlar ve şanslar söz konusu ayrıca riskleri de unutmayalım
Astrolog ilkgul öztürk arslan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
Bu hafta şaşırmaya hazır olun, rüzgarların nereden eseceği belli olmaz.🔥

Mars ve Uranüs Aşwini yıldızında kavuşacaklar… Değişken ve hızlı akan, mücadeleci enerjileri temsil eder Aşwini. Mars bu yıldızın alanının hükümdarıdır ve umulmadık şeyler yapma cesaretini kamçılayacak. 🔺️

Acele işe şeytan karışır sözünü unutmayın bu hafta…❗ Düşünmeden attığınız her adım, sonradan pişman olacağınız noktalara getirebilir sizi. Başkalarına bağımlı olduğunuz her şey sizi rahatsız edecektir. Ders almanız gereken ve almadığınız şeyler önünüze hızlı düşebilir, bu nedenle bunu neden yapıyorum diye sormayın, burada neyi öğrenmemişim ki önüme tekrar düştü diye bakmaya çalışın hayatın getirdiklerine. 🔴

Haftanın ilk yarısı olabildiğince öfkeden uzak ve çözümsel yaklaşarak ilerlemek gerekiyor anlayacağınız. Gemileri yakma zamanları değil yani.
Hafta sonu ise Satürn ve Güneş birleşiyor. Ebedi iki düşman diye geçerler Vedik mitolojisinde. Sorumluluklarınızı yeniden tartma zamanları, size sürekli sorumluluk vermeye çalışanlarla yol ayrımlarınız olacak. Aile büyükleri ile ilişkileri zorlamadan, küçük meseleleri büyütmeden geçirmeye çalışın bilhassa hafta sonunu… Haftanın ikinci yarısı küçük mutluluklar bırakın yaşamlarınıza, güzel şeyler basittir. Bir şey karmaşıklaştıkça yorucu olur. Küçük tatlar, minik mutluluklar koyup önümüze uzaklarda aramadan sevgiyi, önce kendimize şefkatli olma zamanlarından geçeceğiz.
🔻🔺️🔻🔺️şebnem Ekşib
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
HAFT (1).jpg

KOÇ

Haftaya ay koç burcunda başladığınız için oldukça girişken iş bitirici ve enerjik başlayacağımızı düşünüyorum.
Hemen hafta başında uranüs jupiter karesi sizin için oldukça önemli olacak; ben burayı sizin açınızdan olumsuz görmedim; beklenmedik paralara kavuşabileceğinizi düşünüyorum aslında.
Artık elinize ulaşmakta gecikeceğini düşündüğünüz bir para elinize ulaşabilir. Gözden çıkardığınız bir maddi kaynak dönüş yapabilir. Fakat diğer taraftan elinizden para da çıkabilir kimileri için beklemedik bir gider ortaya çıkabilir.

Salı gününden itibaren güneşin artık kova burcuna geçmesi ile birlikte aslında bundan sonraki 1 aylık surecte ben sizin hayalinizde olan bir otoriteden veya babanızdan veya üst rütbede gördüğünüz bir insandan destek görebileceğinizi düşünüyorum fakat çarşamba gününün de yine sert etkileri var Mars’ın Uranüsle kavuşumu ve jüpiterle olan karesi iiş konularında sizi umutsuzluğa sürükleyebilir bir kayıp verdiğinizi düşünebilirsiniz ya da kaybetmek üzere olduğunuzu hissedebilirsiniz.
sosyal çevreniz hareketlenmeye başlarken yine de umutlarımızı dair yeterli desteği göremediğinizi düşünebilirsiniz veya birine yardım etmek isterken kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz.
Burada biraz maddi kayıplar olabilir gibi sanki..

Bu kimileri için tam tersi bir iş de getirebilir, yalnız biraz Uranüsün etkisiyle fevri, aceleci veya çok fazla özgür olma hissiyatıyla bazı önünüze gelen fırsatları da kaçırma olasılığınız var..
Bana sanki burada biraz yakın çevre, kardeşler, komşular, yakın arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alışverişleri ile son kararı verip adım atsanız daha iyi olur gibi geldi..

Cuma günü maddi anlamda olan konular düzelirken güneş saturn kavuşumları ve Marsla olan kare tam da istediğiniz gibi sonuçlanamayacağını geçici çözümler buldugunuzu gösteriyor fakat bu aylarda hepimiz biraz idare ediyoruz zaten günü kurtarsak yetiyor :))

Haftasonu bazı koçlar ilişkileriyle ilgili güzel haberler alabilirler, uzaklarda olan ya da çok fazla irtibat kuramadıkları hoşlandıkları birileri varsa bunlardan güzel haberler alabilirler, hatta kimisi için bence ciddiyete taşıma teklifleri bile olabilir


BOĞAHafta başında biraz kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz, kendi özelinize çekilmek isteyebilirsiniz, çok istekli olmayacağınızı düşünüyorum fakat hemen sonrasında iş alanınızda bir canlanma oluyor, işinize kanalize olmaya başlıyorsunuz, çalışmayanlar evde işleri olanlar eve kanalize olmaya başlıyor ve ilginizi enerjinizi uğraşlarımıza vermeye başladığınızda kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Aniden uzaklarda olan bir ilişkinizden olumlu haberler alabilirsiniz bu hoşunuza giden beklenmeyen bir şeydir veya yine parayla ilgili güzel gelişmeleriniz olabilir elinize bir para geçebilir.
Özellikle çarşamba günü mars ve uranus kavuşumu ile birlikte ki bunlar tam da sizin birinci evinizde gerçekleşiyor özellikle bir konu diyemem ama daha ziyade sanki sizinki görüntünüzle veya kazançlarınızla ilgili aniden süpriz beklenenden çok daha fazla olumlu bir gelişme olabilir bir değişiklik yaşanabilir size süpriz gelebilecek bir teklif alabilirsiniz veya dediğim gibi birinci evinizde fiziksel görüntünüzde aniden bir farklılık yapmaya karar verebilirsiniz..
Bir kısım boğa ve yükselenler ise iş ve kariyer alanında beklemediği bir değişimle karşılaşabilir bu onun sorumluluklarını biraz artıracaktır biraz gözünde büyüyecektir fakat sonu iyi gelecek bir değişim olacaktır.

İşi olmayanlar iş haberi alabilir yani olmayan bir şey var olabilir veya var olan bir şey tamamen ortadan kalkabilir ,değişebilir, süpriz, bu ev yuva aile alanı ile de ilgili olabilir ama bence daha ziyade olumlu bir dönüşüm olacak gibi çoğu boğa için..
Fakat olumlu da olsa olumsuz da olsa bir şekilde adrenalininiz yüksek dolayısıyla sinirleriniz de oldukça gergin olacak.

Hafta sonu görece daha güzel, sosyal çevrenizden umutlarınıza dair çok olumlu gelişmeler göreceğinizi düşünüyorum bu aynı zamanda para alanında da olabilir sosyal çevrelerden arkadaşlardan veya beklediğiniz yerlerden bir para gelebilir, yine aynı zamanda dijital medya üzerinden bir ilişkiniz varsa veya flört durumlarınız varsa bunlarla ilgili sizi çok şifalıyacak iyi gelecek dönüşümler alabilirsiniz, kendinizi de iyi hissedeceksiniz fakat bir taraftan biraz bir yorgunluk var.
İKİZLERHaftaya çok aktif dinamik ve girişken başlıyorsunuz bir gruptan arkadaş gruplarınızdan sosyal çevrenizden belki alacağınız yardımlaşmayla ya da beklediğiniz uzaklarla ilişkili, yüksek öğrenim konularınızla ilişkili, yabancılarla ilgili uzaklardan beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz.

Hafta boyu etkili olacak jupiter uranüs dik açıları sizin için bazen çok olumlu haberler getirecektir, iş fırsatları getirebilir, beklediğiniz bir şey değiştirmeniz gerektiğini anlarsınız ama değiştirince de çok iyi olacağını anlarsınız, bazen de bir takım haberiniz olmayan arkanızda kalan işlerden haberdar olabilirsiniz ve buna canınız sıkılabilir ama genel anlamda dışardan gelen gelirleri destekleyecektir, eşten gelen gelirleri destekleyebilir, miras yoluyla gelen gelirleri destekleyebilir.

Salı günü itibari ile güneşin kovaya geçmesiyle iş hayatınız kariyeriniz oldukça aktif olacak siz de bu konuda aktif ve girişken davranacaksınız, bence yarım kalan işleriniz varsa bunları tamamlamak için enerjik hissedeceksiniz fakat bu süreçte biraz sert açılar da var; özellikle hafta sonuna doğru çarşamba günü Mars Uranüs kavuşumu devrede olacak.
Bu sizin ruhsal evinizde kaldığı için bir takım öngöremediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz, hassasiyet gösterebilirsiniz, beklenmedik ani patlamalar yaşayabilirsiniz, ailevi konularda olabilir, anne ile ilgili olabilir..

Hafta sonu güzel fena değil, özellikle ilişkisi olanlar, veya bir ilişkinin başında olanlar, aşk yaşayanlar için bence daha önce kriz yaratmış bir konu çözüme kavuşabilir veya ilişkisi olmayanlar için ise sürpriz beklenmedik bir yerden beklenmedik bir zamanda bir ilişki sinyali başlayabilir, teklif gelebilir bunlar genelde çok gözönünde olduğunuz yerler veya çok fazla insanları gördüğünüz yerler olmayabilir, tabi dijital medyadan da böyle sürpriz aşklar olabilir veya sürpriz gelirler olabilir bu da hiç beklemediginiz bir yerden gelecek olan paradır..
YENGEÇ


Haftaya yoğun, kendiniz için veya sosyal çevreniz için iş ve sorumluluk alanında bir ataklık ve girişkenlik sergileyerek başlıyorsunuz aslında bütün hafta da bu etki sürecek gibi.
Toplum önü işlerinizde kariyerinizde belli hedefleriniz var ve aslında bu hedeflere doğru da ilerlediğinizin farkındasınız o yüzden enerjinizin yüksek olacağını düşünüyorum hatta arkadaşlarınıza sosyal çevrenizi bile faydanız olabilir.

Salı günü itibari ile güneşin kova burcuna geçmesi sizin dışardan gelen gelirlerinizi bu varsa borçlarınız ve kredilerinizi düzenlemenizi oraya ilginizi çevirmenize yardımcı olacak buralarda ek gelir de geleceğini düşünüyorum.

Hafta ortası özellikle çarşamba günü itibari ile mars ve Uranüs kavuşumu olacak ve jüpitere saturne kare olacaklar, bu noktada biraz ilişkilerinizi aslında ikili tüm ilişkilerinizi ilgilendirebilir, birilerinin sözüne dayanarak yaptığınız bazı işlerde açık vermiş olabilirsiniz ve şimdi de bunları nasıl düzelteceğinizi düşünürken hassasiyet yaşayacağınızı ve sinirli olabileceğinizi düşünüyorum, ani patlamalara sebep olabilir, umutlarınıza dair hayallerinize dair her türlü ilişkinize dair bir savaş veriyor gibisiniz adeta ve bu savaşta kazanmak istiyorsunuz burada konu bir miras, mahkeme ,mal mülk de olabilir, evliyseniz eşiniz olabilir fakat bu etkilerin hepsi olumsuz değildir bunlar biraz stresli ve baskın enerjilerdir ama bir şeyi de çözüme kavuştururlar..

Hafta sonu oldukça duygusal hissedebilirsiniz ama diğer taraftan da kendinizi bir konuda amacınıza ulaşmış hissedeceksiniz özellikle evliyseniz eşiniz veya sevgilinizle ilgili bir kazanç sağlayabilirsiniz, olumlu bir sonuç alabilirsiniz, bir taraftan kayıp vereceksiniz o kesin ama nerede ve kimle ilgili bilmiyorum sonuçta kazanç sağlayacağınız alan sizi memnun edecek her şey dörtdörtlük olmuyor ne yapalım
ASLAN
Haftaya başlarken ay koç burcunda olacak ve aslında çok rahat ettiği bir yerde olmasa bile sizde kafanızda bir takım netleşmeler yaratabilir bu netleşmeler ikili ilişkiler ve özel hayatla ilgili olacaktır.

21 Aralık‘ta gerçekleşen kavuşumun etkilerini almaya yoğun devam edeceğimiz 1-2 aya girdik, şimdi artık bunlar iyice kuvvetlenmeye başladı. Kariyer ve toplum önündeki statünüz konusunda kafanızda belirlediğiniz şeyler için çalışmalara başladınız, şu anda üzerinizde bir baskı hissediyor olsanız dahi bir şekilde yolda ilerlemeye devam ettiğinizi bilmenizi isterim.

Sağlık alanınızda zorlanmalar yaşıyorsanız eğer ki bazı yükselen aslanlar da bu var her ne kadar venüs oradan geçiyor olsa da iyi giden bir şeylerin saturn hala kalıcılığını sağlamaya çalışırken manen de size, günlük yaşam koşullarınıza, çalışma duzeninize, insan ilişkilerinize ve kaldırma kuvvetinize :) çeki düzen vermeniz için aşılabilecek zorluklar yaşatıyor olabilir. Çünkü asıl konunuz ikili tüm ilişkiler üzerinden gidecek.

Çarşamba günü önemli bir gün Mars Uranüs kavuşumu size ilişkilerde tamamlanma, sağlık ve çalışma düzeninizde süpriz iyi gelişmeler, krize dönüşmüş bir şey varsa yine iş ve sağlık alanında olabilir bunu çözebilme gücü verirken kariyerinizde de günlük büyük sorumluluklarınızda da patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz.

Yine de burada şans sizden yana olacaktır hafta sonu Jüpiter’in dik açısı ve güneş satürn kavuşumları size daha iyi bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak fakat güneşin artık kovaya da geçmesiyle tamamen ilişkilere yönelik hem kendinizi geliştirmek hem de karşınızda ilişkide olduğunuz insanları düzenlemek adına yapıcı olacaksınız, sosyal çevrelerden topluluklardan destek göreceksiniz, bir şekilde yeni düzeniniz adeta oturuyor.

İçinizi doldur boşalt doldur boşalt yapmaktan iflahınız kesildi, ormanların kralı falan da olmak istemiyorsunuz, kimsenin kum torbası da bence ,az olsun öz olsun felsefesi çok hakim oldu sizde.
Bunun artık iyice sesleri duyulmaya başladı bu haftadan itibaren buna şahit olabilirsiniz ..

Uzak mesafe veya yakın da olsa aşk, flörtleriniz varsa bunlarla ilgili pozitif olumlu bir haber de alabilirsiniz


BAŞAKHaftaya hızlı başlıyorsunuz ödemeler krediler borçlar veya dışardan gelen mal mülk kiraları gibi gelirlerle ilgili düzenlemelerle başlıyorsunuz, aslında burada şanslısınız sadece yoğun bir tempo gerektirebilir fakat buna motivasyonunuz olacak çünkü aslında aklınızı biraz başka şeylere kaydırmak istiyor gibisiniz..
Çok fazla uzak mesafeli işler ve çalışma alanınızda ya da belki sağlığınızda stres ve enerji kaybı yaşadığınız bir sürecten geçmiş olabilirsiniz ve biraz da kafanızı dağıtmak istiyor olabilirsiniz örneğin bu aralar psikolojiye veya diğer spirituel konulara da ilginiz artabilir.

Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa, yüksek öğrenim konularınız varsa, kreatif alanlarda çalışmalarınız varsa ya da spekülatif yatırımlarınız varsa bunlarla ilgili hafta boyunca bazen çok stresli bazen çok kazançlı, bazen de sonucu ve muallakta olan askıda kalan şeyleri sonuçlandırmak isteyeceğiniz için stresli günler yaşayabilirsiniz.

Haftanın sert etkileri olsa da 21 Aralık’ta gerçekleşen kavuşumun artık iyice ilerlemesi ve kendini göstermesi söz konusu.
Özellikle çarşamba günü ikili ilişkiler, flörtleriniz ya da eşinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz, bir takım kazançlar sağlayabilirsiniz fakat çalışma alanınıza ve sağlığınıza dair de yine önemli sinyaller olacağınızı söyliyim güneşte artık Salı gününden itibaren kova burcuna geçeceği için senin hem çalışma şartlarınız koşullarınız hem günlük yaşam stiliniz, bakımınız sağlığınız hem de bunların sağlığınıza olan etkisi ile ilgili önemli sinyaller alacaksınız evrenden, bence bir dikkat edin derim ve burayı güçlendirmeniz lazım ki daha sonra rahat edesiniz çünkü bütün sene bu alanlarla bir şekilde ilgileneceksiniz zaten..

Hafta sonu güzel toplum önündeki statünüz kariyeriniz insanların sizi sıfatlandırıldık alan gibi konularla ilgili bu ev yuva aile alanı da olabilir olumlu gelişmeler ve güzel haberler var sadece güneş ve satürün kavuşumu’yla birlikte size uzaklardan uzak akrabalarınızdan ya da uzaklarda yaşayan akrabalarınızdan tanıdıklarınızdan yeni sorumluluklar yükleyebilirler ve bu sizi biraz agresyona neden olabilir ama aslında bunun da bir getirisi olacaktır diye düşünüyorum
TERAZİ

Haftaya tamamen ikili ilişkileriniz evliyseniz işiniz veya iş ortaklarınızla ilgili uğraşlar ile başlıyor olacaksınız aslında bütün hafta ilişkilerle ilgileneceksiniz diyebilirim :)

Ev ,yuva aile konularınızda eğer evli değilseniz evlilik konusunda olabilir, evliyseniz ev ve aile konuları çocuklar olabilir bunlarla ilgili oturup bir karara varabilirsiniz, güzel kararlar alabilirsiniz onun geleceği için veya sizin geleceğiniz için, belki de evlilik tarihi belirlemek için oldukça girişimci etkili olacağını düşünüyorum.
Bu süreçte alınacak kararların pek de geçici kararlar olmayacağını düşünüyorum gerçekten hayata geçirilip uygulanacağı kararlar olacaktır..

Salı günü güneşte kovaya geçtiğinde artık yaratıcı işleriniz varsa o alanlarda veya yatırımlarınız varsa bu alanlarda, hobilerinizde çocuklarınızda daha meşgul ve daha farklı şeyler yaparak renklendirirceğiniz bir süreç olabilir.

Çarşamba günü aslında önemli çünkü mars Uranüs kavuşumları olacak ve bu sizin aslında borçlar krediler ödemeler dışardan aldığınız gelirler gibi ekstra gelen işinizden veya maldan mülkten gelen gelirlerle ilgili evi yuva alanında stresli fakat aslında sonuçlanan bir görünüm var.. Aslında bu hafta en çok 21 aralıkdaki kavunun etkileri kendini göstermeye başlıyor ve agresyonun da yüksek olabileceğini gösteriyor ama sonuç almaya da başlayacağız yani özellikle iş çalışma alanında beklediğiniz şeyler varsa yine eve yuvahaneye katkı sağlayacak şeyler olacaktır sadece iletişimde tansiyon yüksek olabilir..
Bu arada ameliyat olacaklar varsa cerrahi bir operasyon gerektiren bir durum varsa bugünler pek uygun değil önerilmez.

Hafta sonu daha güzel uzaklardan veya az görüştüğümüz insanlardan, uzak akrabalarınızdan veya yüksek öğrenim yurtdışı konularından beklediğiniz haberler varsa bunlarla ilgili olumlu gelişmeler olduğunu göreceksiniz ve mutlu olacaksınız hafta içi gelişen o sert etkiler de biraz hafiflemeye başlayacak özellikle sağlık ve iş alanınızda evinizdeki dengeler bozulduysa bu süreçte düzeleceğini düşünüyorum..
AKREP

Haftaya yaratıcı işleriniz ,çocuklarınız ,çalışma alanınızla alakalı oldukça hırslı, istekli dinamik ve atılgan bir şekilde başlıyor olacaksınız ikili ilişkilerinizde eşinizle veya özel ilişkinizle veya iş ortaklarınızla iletişim dilinize özen gösteriyor olacaksınız Salı günü güneşin kova burcuna geçmesiyle birlikte ev, yuva hane, yaşam alanınız, ebeveynlerinizle ilgili konularınız gündeme gelmeye başlayacak, onlarla daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz ilginize onlara çevirmek isteyeceksiniz.

Fakat aynı şeyi çarşamba günü için düşünemiyorum çünkü çarşamba günü mars Uranüs kavuşum var ve sizin sağlık, iş çalışma koşullarınız ikili her turlu ilişkiniz alanında gerçekleşiyor bunlarında iletişim yakın çevre ve yakın arkadaşlarınızla ilgili olan eve bir karesi olacak bu demek oluyor ki burada bir bomba var ve patlamaya hazır bir görünüm var.

Bunlar biraz kadersel süreçler bunlara çok yapılcak bir şey yok fakat bazı akrep ve yükselen akrepleri burada bir çözüme ulaştırabilirmiş konuyu çözer bilirsiniz farklı bir yerden ele almak isteyebilirsiniz ve bu işe yarayabilirim yine aynı şekilde işinizle ilgili teknolojik şeylerle ilgili üzerinize bir sorumluluk yüklenebilir ve bunun baskısı altında da bir tansiyon yükselebilir.

Hafta sonu görece daha iyi ikili ilişkilerinizde eşinizle veya ortağınızla olan ilişkide bazı konuları oturtmuş olacaksınız süreç tamamlanmaya doğru gidiyor aralıkta başlayan büyük bir kavuşum vardı ve bunun artık sonuçlarını almaya başladığımız aylardayız önümüzdeki iki ayda bunu yoğun bir şekilde hissederiz


YAY


Yaylar aslında haftaya ev yuva aile alanlarında girişken memnun, mutlu başlasalar da kazandıkları para gelirleriyle de ilgili olumlu süreçler yaşıyor olsalar da maalesef onları baskılayan bir şey var, sanki para kazanıyolar, evi aileyi yuvayı da memnun ediyorlar fakat kendileri içten içe memnun değil gibi..
Bir tatminsizlik var yaylarda..
Bana biraz da tam istediğiniz şeyden para kazanamıyorsunuz gibi geliyor veya flörtlerinizle ilgili aşkla ilgili tatmin olamadığınız aradığınızı bulamadığınız bir durumda olabilir tabi..
Pazartesi günü özellikle jüpiter uranüs dik açısı sizi bu konularda biraz agresif de yapabilir veya kimileri için bugüne kadar açılamadığınız aşkınıza, flörtünüze açılabilirsiniz, her yayı aynı şekilde etkilemez..

Şimdi aslında çarşamba günü önemli bir gün mars uranüs kavuşumu devrede bu da sizin aşk ve ilişkiler evinizde oluyor, zaten 21 aralıkdaki büyük kavuşumdan bahsetmiştim artık bunların sonuçlarını almaya başladığımız iki ayı yaşıyoruz, bu iki ayda bu konularda çok şeyi netleştirmiş olursunuz. Aşk ve flörtlerinizle ilgili olabileceği gibi ki bu hafta bunlar için iyi bir hafta bence bir takım şeyleri açık açık konuşacağınız bir süreç olabilir ve bu çok olumlu dönüşebilir ama böyle bunun başlangıcı agresif aniden bir hırsla bir tansiyonla olabilir. Bence bunun olumlu sonuçlanacağını aklınızda bulundurursanız belki de daha ılımlı başlamak istersiniz şimdi..

Aşkla ilgisi olmayan yaylar için de aynı şey hobileri ile uğraşlarıyla yaratıcı işleri ile ilgili olabilir veya evli yaylar için çocukları ile ilgili olabilir burada tansiyonun yükseldiğini bilin ama aslında bir şeyi de sonuçlandırabileceğinizi bilin ve ona göre daha ılımlı hareket edebilirsiniz. Güneşin kova burcuna geçmesi ile birlikte zaten iletişim alanınızda yakın arkadaşlarınız yakın çevre yakın akrabalarınızla daha sık görüşüyor olacaksınız daha iyi bir iletişimde olacaksınız..

Spekulatif alanlarda yatırım yapan yaylar varsa yine çarşamba günü çok ani para iniş çıkışlarını yaşayabilirler kazanç da olabilir kayıpda olabilir açıkçası..

Hafta sonu bu hafta içi yaşanan süreç bence bir çok konuda olumlu ya dönüşerek daha ılımlı geçecek gibi
OĞLAKHaftaya ev aile yuva alanlarınıza oldukça aktif, hareketli ve dinamik başlıyorsunuz, evinize harcamalar yapmak isteyebilirsiniz dekorasyonu değiştirmek isteyebilirsiniz bir şekilde bu ay maddi anlamda en şanslı burçlardan biri olduğunuzu düşünüyorum ve bunu da harcamak istediğiniz yer eviniz olabilir..

Eğer altın döviz gibi spekülatif alanlarda yatırımlarınız varsa hareketli bir hafta olacaktır sizin için, ayrıca daha önce buradan kar etmiş olabilirsiniz, bütün sene olacağı gibi yine bu haftadan itibaren de parayla ilgili çok fazla olayınız hareketleriniz haberleriniz olacaktır. Ama olumlu anlamda çoğu, sadece çok ani ve beklenmedik gedikler de olabilir bunlar sizi biraz strese sokabilir ama nedense yerinin kolaylıkla dolacağını düşünüyorum :)

Salı günü güneş kova burcuna geçtiğinde zaten bir ay yine aynen para ve gelirleriniz alanında oldukça hareketli, ilginizin orada olacağı, çoğu zaman olumlu iletişimler kuracak gelirler sağlayacaksınız..

Çarşamba günü önemli bir kavuşum var; mars uranüs kavuşumu aralık ayında yaşadığımız büyük kavuşumdan sonra artık bu konuların sonuçlanmaya başlayacağı iki aya girmiş bulunuyoruz. Bu da sizin yine aşk, flörtler, yatırımlarınız gibi alanınızda gerçekleşiyor ve Jüpitere de bir karesi olacağı için açıkçası tansiyon çok yüksek, fakat getirisi de hiç fena olmayacaktır. Bir şey ani beklenmedik ve farklı bir yöntemle oluşabilir ama sonuç sizi memnun eder, sadece biraz iletişim dilinize, hızınıza dikkat etmeniz yeterli.

Hafta sonu yakın çevre, akrabalar, kardeşler, kuzenler gibi iletişim alanınızdan güzel haberler alabilirsiniz ve bunlar büyük ihtimalle ya parayla ilgili olur ya da hediyeler alabilirsiniz :) Yine aşk ,flörtler, alanınızda hafta içi eğer bir gerilim ve bir sonuç alamadıysanız hafta sonu bunu tatlı bir sonuçla taşlandıracağınızı görüyorum
KOVAPazartesi gününden itibaren hafta boyu etkili olacak olan ev ,aile ,yuva ve yaşam alanlarınızı ilgilendiren konularda kendi arzularınızın kendi isteklerinizin yolundan gitmek istiyorsunuz fakat sanki dışardan fiziken veya sadece hislerinize dayanarak birilerinin sizi bloke ettiğini düşünüyorsunuz.
Bu yüzden de istenince aslında tepkiselsiniz kendinizi ortaya koymak istediğiniz bir yıla girdiğimiz için ve Salı günü de zaten güneşte sizin burcunuzda geçtiğinde tamamen kendi özgürlüğünüz kendi ideallerimiz için belki de biraz savaş vermeye başlayacaksınız iletişim diliniz oldukça baskın olabilir.

Bazı kovalar için bu süreç flört ve aşkları ile ilgili olarak da böyle yürüyebilir..

Çarşamba günü mar uranüs kavuşumu gerçekleşiyor ve 21 Aralık’ta yaşadığımız olayların artık sonuçlanmasına doğru gittiği son 1-2 ayı yaşıyoruz, hayatınızda yine ev yuva aile alanınızda tamamen size yönelik tamamen sizin istediğiniz formlarda dönüşmesini istediğiniz şeyler; bunlar ebeveynlerinizle de olabilir flörtünüzle de sonuclanmasını istrdiğiniz konular olabilir, ne olmasını istiyorsanız buradaki hayalleriniz için kendinizi var gücünüzle ortaya koymak istiyorsunuz. Biraz tansiyon yükselebilir ve kalıcı olacağını düşünmüyorum ama bir takım bağlarınız hasar görebilir. kalıcı olacağını düşünmüyorum çünkü aslında sonunda kazançlı çıkacağınızı öngörüyorum yani doğru bir ortaya koyma ve kendini savunma olacak zannedersem.
Ayrıca ev kazalarına da dikkat edelim.

Hafta sonu görece daha iyi zaten bu yaptıklarınızın aslında size; kendi değerlerinize, kendi inançlarınıza aşkta ve evde yuvada kendi hayallerinizin gerçekleşmesi için verdiğiniz savaşa değdiğini de düşündürebilir .Bir takım sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Size tek önerim burada iletişim dilinize orantılı kullanın haklıyken haksız duruma düşmeyin.
BALIK

Haftaya para kazançlarınızı dengelemek için oldukça aktif ve kendinizi dinamik hissederek başlıyor olacaksınız aslında fakat bunları kendinize kalarak yapmak istiyorsunuz aksi gibi pek de sizi kendinize bırakmıyorlar işte bu yüzden de pazartesi günü jüpiter uranüs dik açısıyla; yakın çevre, iletişim, yakın arkadaşlar, kardeşler, kuzenler gibi ya da sosyal çevrenizden gelecek bir takım fazla iletişime ,irtibata bir sinir olabilirsiniz :)

Bunlar mail olur, telefon olur, görüşme olur iletişim trafıgınden bıkmış ve hatta sinir olmuş gözüküyorsunuz.
Siz kendinize kalıp işlerinizi toparlamak bir plan program yapmak istiyorsunuz fakat iletişim trafiği buna pek müsade etmiyor bunada canınız oldukça sıkılabilir gibi..

Salı günü güneş kova burcuna geçiyor sizin için bu kendi kendine kalma kendi kendine plan ve programlar yapma işlerini farklı formatlarda nasıl yapabileceğini düşünme gibi konuları iyiden iyiye düşünmek isteyeceğiniz bir süreç olacak bu bir aylık süreç. Çarşamba günü mars uranüs kavuşumu var 21 Aralık’ta gerçekleşen büyük kavuşun artık bu 1-2 ay içinde büyük dönüşümlerini alıyor olacağız bu da onların yine sinyallerinden biri..

Çevrenize karşı ( bu iş çevresi de olabilir arkadaş çevresi de ) orantısız fedakarlık gözüme çarpıyor ve belki bunu iyiden iyiye sizin de fark edeceğiniz bir gün olabilir bu ve bunun devamındaki süreç . O yüzden hazır güneş de ruhsal evinize geçmişken daha kendinize kapalı çalışsanız daha iyi olabilir. Sonra zaten güneş burcunuza geçtiğinde isteseniz de arka planda kalacagınızı sanmıyorum.

Haftasonu ev, aile yuva alanınıza uzaklardan gelen bşr haber biraz sizi rahatlatabilir.

Tugba Çelik ༄
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
Zor bir hafta dedik. Değişim kaçınılmaz, öz’ünüze dönün dedik. Hepsi asıl sizi keşf etmeniz ve yolculuğunuzu kolaylaştırmak İçin tavsiyeler..

Herkes kendi hayat penceresinden görür hayatı ve herkes bilgeliğinde göğüsler olayları. Zamanın hızlandığı, değişime doğru sürüklendiğimiz bir döngüden geçerken;neyi, neden , niçin istiyorum sorusunu bir daha sormak sizi ilerleyen günlerde hayata güvenli bakmanız açısından geliştirecek sorulardır.

Kendinizle barışırsanız kin duymazsınız.
Kendinizi anlarsanız dış faktörlerden gelecek sorunları daha çabuk kavrarsınız. Ne istediğinizi bilirseniz mutluluğa giden yolu kolaylaştırırsınız. Asıl ve önemli olan SİZ’siniz! Bunun gerçekliğini anlama zamanı..

Önümüzdeki hafta sık sık tekrar edin.
Kendime güveniyor, gelişmeyi ve dönüşmeyi kabul ediyorum. Olabilecek durumların içindeki hayr’a yönelmenin huzur verdiği bilinci ile kendimi güvende hissediyorum. Zihnimin beni yanıltmadığını , doğru kararlar alamam İçin bana yol gösterdiğini idrak ediyor, direnmeden kendimi hayatın akışına bırakıyorum...

Sevgi iyileştirir 💕
Sibel Mygl
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.764
1.394
Oldukça heyecanlı bir haftaya adım atıyoruz.Çok önemli iki açı bu haftaya damgasını vuracak.Birisi Jüpiter/Uranüs karesi,diğeri ise Mars/Uranüs kavuşumu.Çok büyük değişimleri tetikleyecek bu açılar dünya çapında ses getirecek olaylara neden olabilir.Özellikle 20 Ocak ve 21 Ocak çok dikkat çekici etkilere sahip.
Finansal piyasalar,siber saldırılar,çok önemli teknolojik konular,dünya genelinde sarsıntılar, ay sonuna kadar çok şaşırtacak gelişmeler yaşatabilir.
Kişisel bazda isyankar bir yapıda olabilir,bugüne kadar kabul ettiğimiz şeyleri,bundan sonra kabul etmeme kararı alabiliriz.
Özellikle boğa,aslan,akrep,kova burçları bu başkaldırı etkisini hissetmeye başlamış olabilirler.

Boğalar ve Akrepler otoriteyle ,aile ,ev, gayrimenkul, miras ile ilgili konularda
,
aslanlar ve kovalar ise ikili ilişkilerinde, evliliklerinde, ortaklıklarında gelişmeler yaşayabilirler.


Bugüne gelirsek ay 10:07’den itibaren koç burcuna geçiyor ve enerjik bir şekilde haftaya başlamamıza sebep oluyor.
17:20’de ay/Satürn uyumlu açısı sorumluluklarımıza isteyerek sahip çıkacağımızı,konsantrasyonumuzun yerinde olacağını gösteriyor.
Astroberrak