18 yaş altı diş teli ssk işlemleri

HAMBOSPARA

gülümse
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
939
153
42
merhaba forumlarda arada bu soruya cevap arayan arkadaslarla daha doğrusu anneleri gördüm.
kendimde dişlerime 6 ay önce tel taktırdım . Gecen hafta kendi ortodontistimede sordum ve detaylı bütün bilğiyi aldım .. hatta lise 1 sınıfa ğiden yiğenim için bu konuyu araştırıyordum.Malum tel olayı ucuz maliyetli değil en azından yaşı ufak olan kardeşlerimize ailelere destek olmak .. Her ortodontıst yapmıyor bu işlemleri . etrafınızda yapan ortodontısler var ise en azından yakında yardımcı olmak adına yazarsalar dr 'ları en azından daha cok yardımcı olmus oluruz ailelere . Ben cok memnunum ve yiğenimide ğötürücem kendi ortodontistime.. benımki anadolu yakasında :)
başlık acarak direk konuyu arayan kişilere yardımcı olmak istedim.:KK39:

RABOR BİLGİSİ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ORTODONTİ BÖLÜMÜNDEN RANDEVU ALINIR AMA SADECE PERŞEMBE VE CUMA GÜNLERİ RAPOR VERİYORLAR.

PERŞEMBE GÜNÜNE RANDEVU ALABİLMEK İÇİN SALI SAAT 20:00’DEN SONRA CUMA GÜNÜNE RANDEVU ALABİLMEK İÇİN ÇARŞAMBA 20:00’DEN SONRA RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

RABOR TEL VE APAREY TAKILMADAN ÖNCE ALINMALIDIR. AYRICA ÇEKİLECEK DİŞ V.S. BİR İŞLEM VARSA İŞLEMLER RAPOR ALINDIKTAN SONRA YAPTIRILMALIDIR. TELLER TAKILDIKTAN SONRA RAPOR HAKKI KAYBEDİLİYOR

Son düzenleme:
X