19 aylık oğlum ile oynamak için sürekli eve gelmek isteyen 12 yaşında komşu çocukları

Merhaba, komsularimin cocuklari var biri 12 digeri 10 yaslarinda erkek cocuklar deyim yerindeyse tam fırlamalar. Benim oğlum 19 aylık bu cocuklar oglumla cok ilgileniyorlar oynuyorlar hatta bazen o kadar fazla ki rahatsiz oluyorum surekli kucak opme falan bu donemde rahatsiz edici bir durum ama cocuklari kiracagim diye de bir sey diyemiyorum. Cocuklar 1 2 defa evime de geldiler oynadilar bir sure sonra surekli yapmaya basladilar her gun ve ciddi anlamda rahatsiz olmaya basladim ve geri cevirmeye de basladim. Ama yok pes etme yok gunde 3 defa kapiya dayandiklari oluyor. Yemek yiyor diyorum uyutuyorum diyorum kac kere geri cevirdigimin haddi hesabi yok. Ama yok yok pes etmek yok gunde 2 defa geliyorlar bazen anlasinlar diye de istiyorum yok yaa medusaan abla yaaa o kadar. Bi ara biz oglunu alip asagida oynayalima getirdiler mevzuyu ne munasebet dedim 🤕Nasil basedicem ben bunlarla☹

bence çocuklar geldiğinde kapıyı açmayın. Ve çocukların aileleriyle konuşun. Çocuğunuza hastalık bulaştırabilirler . Yada çocuk olsalar bile her zaman iyi niyetli olmayabilirler (taciz gibi olaylar olabilir bilemezsiniz). Hem çocukların yaptığı büyük şımarıklık ve yüzsüzlük. Sırf çocuk oldukları için mübah sayılmıyor böyle şeyler. Ailelerinin veremediği terbiye yüzünden sizi rahatsız etmeye hakları yok

bence çocuklar geldiğinde kapıyı açmayın. Ve çocukların aileleriyle konuşun. Çocuğunuza hastalık bulaştırabilirler . Yada çocuk olsalar bile her zaman iyi niyetli olmayabilirler (taciz gibi olaylar olabilir bilemezsiniz). Hem çocukların yaptığı büyük şımarıklık ve yüzsüzlük. Sırf çocuk oldukları için mübah sayılmıyor böyle şeyler. Ailelerinin veremediği terbiye yüzünden sizi rahatsız etmeye hakları yok

Ailelerine soylemedim ama çocukların yuzune karsi bu donemde almak istemedigimi soyledim hastaliktan dolayi. Yine anlayisla karsiladilar. Allah korusun ben de ondan korkuyorum. :KK43:

Annelerine soyleyeceksiniz onlar salmayacak size. Ne sorumsuz insanlar var ya. Ben kucukken akraba cocuklariyla boyle oynamaya gitmek istemistim de annem izin vermemisti asla.

Ac kapıyı cocuklar corona var ben eve kımseyı kabul etmıyorum vırus bıtınce oynarsınız de gonder

X