19 yaşında 15-14 gibi göstermek...

nisan3312

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
11
7
21
çok az bir süre sonra 19 olacağım ama hala 14-15 gibi duruyorum. Çoğu insan bu güzel bir şey ileride küçük gösterirsin diyor evet güzel ama benim sorunum küçük göstermek değil çocuk gibi göstermek. Yaşıtlarım ablacım abicim diyor bazen. 160 boylarında 48 kilo civarlarındayım. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Beni üzen çocuk gibi durmak. Bu yüzden ciddiye bile alınmıyorum. Geçen babamın iş yerine gittim orada kızlar vardı. 16-17 yaşlarındalardı. Benden büyük duruyorlar tabi. Ben gittikten sonra arkamdan ne kadar küçük diye söylemişler. Bu durum beni çok üzüyor. Bir öneriniz ya da tavsiyeniz var mı?

çok az bir süre sonra 19 olacağım ama hala 14-15 gibi duruyorum. Çoğu insan bu güzel bir şey ileride küçük gösterirsin diyor evet güzel ama benim sorunum küçük göstermek değil çocuk gibi göstermek. Yaşıtlarım ablacım abicim diyor bazen. 160 boylarında 48 kilo civarlarındayım. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Beni üzen çocuk gibi durmak. Bu yüzden ciddiye bile alınmıyorum. Geçen babamın iş yerine gittim orada kızlar vardı. 16-17 yaşlarındalardı. Benden büyük duruyorlar tabi. Ben gittikten sonra arkamdan ne kadar küçük diye söylemişler. Bu durum beni çok üzüyor. Bir öneriniz ya da tavsiyeniz var mı?
Bende 18’imdeyken öyle 15-16 gibi gösterirdim.Hatta abimle tatilde gece kulübüne gitmiştik girişte epey uğraştırmışlardı bu kimlik sahte mi acaba diye :olamaz: :KK53: yaş aldıkça yüz hatlarınız iyice oturur değişir diye düşünüyorum.
20 yaşında Almanya’da staj yaparkende gizlice elime bahşiş sıkıştırırlardı,lise öğrencisi misin hem okuyup hem çalışıyor musun diye 😂😂

Bende üniversite mezunuyetim için elbise araken ortaokul mezuniyeti değil mi derlerdi 🤣 bakardım benden küçükler kadın gibi ben çocuk,çok üzülürdüm. Şimdi 40 yaşına yaklastim, dipçik gibiyim massallahim var, yaşımı evli olduğumu bilmeyen bebeler önce bi asılıyor 🤭🤭🤭 en sonuncusu 19 yaşındaydı 😂

Güzel bir dert. Bende yaşımdan daha küçük gösteriyorum. İlk hamileliğimde kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Operasyondan çıktım yoğun bakımda yatarken, hemşire gelip sen kaç yaşındasın diye beni sorgulamıştı yaşım küçük sanıp oysa ki 25 yaşındaydım😂

X