19 Yıl Önce Ölen Baba Vanga'nın Kehanetleri Bir Bir Tutuyor

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
26.021
18.161
m.haberler.com/19-yil-once-olen-baba-vanga-nin-kehanetleri-bir-7281726-haberi/
19 Yıl Önce Ölen Baba Vanga'nın
Kehanetleri Bir Bir Tutuyor
16 yaşındayken yıldırım çarpması
sonucu görme yeteneğini
kaybeden Baba Vanga'nın
hayattayken gelecekle ilgili
öngörüde bulunduğu kehanetler
bir bir çıkıyor.
O bir kahin... Bulgaristan'ın bir
köyünde yaşayıp orada öldü.
Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan
Baba Vanga, 31 Ocak 1911'de
bugün Makedonya topraklarında
bulunan Strumitza köyünde
dünyaya geldi.
16 YAŞINDA GÖRME YETENEĞİNİ
KAYBETTİ
16 yaşındayken bir fırtına sırasında
yıldırım çarpması sonucu görme
yeteneğini kaybeden Baba Vanga,
bu tarihten sonra Orta Çağ'ın ünlü
kahini Nostradamus gibi, sonradan
gerçek olan kehanetlerde
bulunarak, uluslararası üne
kavuştu. Hayattayken kehanetleri
Bulgar hükümeti tarafından kaleme
alınarak saklanan Baba Vanga'nın
söylediklerinin büyük bölümü
doğru çıktı.
OBAMA'NIN BAŞKAN OLACAĞINI
BİLDİ
İkinci Dünya Savaşı'nın sonucundan
Gandi'nin ölümüne, 11 Eylül
saldırılarından Obama'nın ABD
Başkanı olacağına kadar pek çok
kehanette bulundu. Baba Vanga,
Bulgaristan'da 1989 yılında
devrilen eski komünist diktatör
Todor Jivkov dahil çok sayıda
devlet adamını kehanetleri ile
etkiledi.
HİTLER TARAFINDAN BİZZAT ZİYARET
EDİLDİ
İkinci dünya savaşı sırasında Nazi
lideri Adolf Hitler tarafından bizzat
ziyaret edilen, Rus gizli servisi
KGB'nin bile tavsiyeler aldığı Baba
Vanga, 1996 yılında 84 yaşında
hayata veda etti.
Vangelia Gushterova ya da kısaca
Vanga Sovyetler'in çöküşünü bildi.
Prenses Diana'nın ölümünü de..
Önümüzdeki yıllar için öngördükleri
ise oldukça ilginç.
İşte Baba Vanga'nın 2015 sonrası
için kehanetleri...
- 2015 Savaş yüzünden Kuzey
Yarımküre'de oluşan radyoaktif
kalıntılar, hayvan ve bitkilerin yok
olmasına neden olacak. Nükleer
savaştan canlı çıkan Avrupalılar ise
Müslümanlar tarafından
başlatılacak kimyasal saldırıyla
karşı karşıya kalacaklar.
- 2018 Dünyanın yeni süper gücü
Çin Cumhuriyeti olacak. Sömürenler
sömürge haline gelecek.
- 2023 Yerkürenin yörüngesinde
belli belirsiz bir değişiklik
yaşanacak.
- 2026 Avrupa'nın nüfusu tükenme
noktasına gelecek.
- 2028 Yeni bir enerji çeşidi
geliştirilecek (büyük olasılıkla
kontrol altına alınmış termonükleer
reaksiyon). Yavaş yavaş açlığın
önüne geçilecek. İçinde insan
bulunan bir uzay gemisi Venüs'e
yollanacak.
- 2033 Kutuptaki buzullar eridikçe
yerkürenin su seviyesi artacak.
- 2043 Dünya ekonomisi çok iyi
durumda olacak. Müslümanlar
Avrupa'nın hâkimi olacak.
- 2046 Tüm vücut organları
yeniden üretilip çoğaltılabilecek.
Hastalanan organın yerine yenisinin
konması en çok kullanılan ve en
basit tedavi yöntemi olacak.
- 2076 Sınıfsız bir toplum düzeni
sunan Komünizm tüm dünyaya
hâkim olacak.
- 2088 İnsanların saniyeler için
yaşlanmasına sebep olan yeni bir
hastalık türeyecek.
- 2111 İnsanlar, androide benzer
yaşayan robotlara dönüşecek.

Türkiye nin durumu ile ilgili de bir şeyler görseymişti keşke Baba Vanga nine..:KK51:

2046 yı ömrüm yeter görürsem , sık sık bana bi bağırsak , temizinden bi ciğer diye kuyruğa gireceğim kesin .

o değil de en heyecanlısını göremicem çok mutsuzum ühü
2111 İnsanlar, androide benzer
yaşayan robotlara dönüşecek.

Şunları okudukça insan çocukluk yıllarını özlüyor. Sitede yaş ortalamasını yükseltenlerden biri olarak 80 lerin başında çocuk olmanın güzelliğini ve masumluğunu yaşamıştık..
Misafirliğe gittiğimiz zaman bir şey yemek için annemizin gözünün içine bakardık. Nedense sanki çocukların bir şey yiyip içmesi ayıpmış gibiydi anneler öyle lanse ederdi. Şimdi çocukların hepsi birer prens ve prenses.
İğneci amcalar olurdu. Hem çok korkar hem de babacanlıklarını severdik.
Macuncu amcalar olurdu. Rengarenk içimiz giderdi.
Sütçü gelirdi kapıya para da almaz verdiği her litre süt için kapının bir yerine bir çizik koyar toplu alırdı..
Ağaçlara tırmanırdık..
Çamurla oynardık, 5 taş oynardık..
Kimsenin bizi kaçırma korkusu yoktu.
Şimdi ne hale geldi; daha da ne hale gelecek.

androide benzemiycez en azından sonraki nesil dusunsun:KK45:

Şunları okudukça insan çocukluk yıllarını özlüyor. Sitede yaş ortalamasını yükseltenlerden biri olarak 80 lerin başında çocuk olmanın güzelliğini ve masumluğunu yaşamıştık..
Misafirliğe gittiğimiz zaman bir şey yemek için annemizin gözünün içine bakardık. Nedense sanki çocukların bir şey yiyip içmesi ayıpmış gibiydi anneler öyle lanse ederdi. Şimdi çocukların hepsi birer prens ve prenses.
Sütçü gelirdi kapıya para da almaz verdiği her litre süt için kapının bir yerine bir çizik koyar toplu alırdı..
Ağaçlara tırmanırdık..
Sokaklarda ayı bile oynatırlardı. Zavallı ayılar şimdi üzülüyorum onlar için. Sonra dönen seyyar salıncaklar gelirdi eve koşup para alırdık hemen :) camdan bakarken sokaktan geçen meyve satan amca her geçtiğinde bir meyve verirdi. Ne güzel günlerdi ipek duygulandırdın beni.

2023 ü atlamış 

Edit:Atlamamış yaşlılık işte :)
Ama yinede 2023 ü atlamış :)))

2023 Yerkürenin yörüngesinde belli belirsiz bir değişiklik yaşanacak.

Tamam işte Baba Vanga bile değişiklik olacak ama belli belirsiz demiş, Erdoğan'ı kastetmiş ama öyle abartılcak bişey değil demiş.

Yıldırım çarpması kadında nasıl bir etki yarattıysa artık..

Sokaklarda ayı bile oynatırlardı. Zavallı ayılar şimdi üzülüyorum onlar için. Sonra dönen seyyar salıncaklar gelirdi eve koşup para alırdık hemen :) camdan bakarken sokaktan geçen meyve satan amca her geçtiğinde bir meyve verirdi. Ne güzel günlerdi ipek duygulandırdın beni.
Hahaha ayıları cıdden unutmusum.ne ılgınc demı sokakta ayı gormek falan sımdı.bohcacı kadınlar olurdu mesela.sımdı sokakta bırı yaklasınca korkuyorsun.

Ağaçlara tırmanırdık..

Evet daha halen misafirlikte o yemek yasagini anlayamiyorum. Süslü degilki, elbette cocuk yiyecek. Bende annemin gözün icine bakardim. Simdi anneme sorsan "ne yapalim, cehalet iste" der. O dönem benim icinde harikaydi fakat bazen pekte pedagojik degildi diyeyim.

Evet daha halen misafirlikte o yemek yasagini anlayamiyorum. Süslü degilki, elbette cocuk yiyecek. Bende annemin gözün icine bakardim. Simdi anneme sorsan "ne yapalim, cehalet iste" der. O dönem benim icinde harikaydi fakat bazen pekte pedagojik degildi diyeyim.
Tabı canımmm dırekt cocugu baskılayıp kısılıgıne mudahale edıyordu anneler.cocuksun ekstra canın cekıyor analar kucaklarına almıslar koca tabakları..kadının bırı sordu bana bır gun " sen de cay ıcer mısın?" dıye.annem atladı hemen " cocuklar cay ıcmez" yanı ondan sonra sıkıyorsa ıcmek ıstıyorum de.enteresan bır kusaktık bız.bu anneler sımdı anneanne ve babanne ama torunlarının emrıne amede:) bıze yaptıklarını yapmıyorlar onlar da degıstı ama keske o jenerasyon boyle baskılanmasaydı.

Tabı canımmm dırekt cocugu baskılayıp kısılıgıne mudahale edıyordu anneler.cocuksun ekstra canın cekıyor analar kucaklarına almıslar koca tabakları..kadının bırı sordu bana bır gun " sen de cay ıcer mısın?" dıye.annem atladı hemen " cocuklar cay ıcmez" yanı ondan sonra sıkıyorsa ıcmek ıstıyorum de.enteresan bır kusaktık bız.bu anneler sımdı anneanne ve babanne ama torunlarının emrıne amede:) bıze yaptıklarını yapmıyorlar onlar da degıstı ama keske o jenerasyon boyle baskılanmasaydı.

Eveet! Bazen bende anneme saskinlik ile bakiyorum. "Ah ah, bunu 20 yil önce yapsaydin ne olurdu" diye sakalasiyorum. Gercekten enteresan bir kusaktik. Disarda oynayan, tablet, cep telefonu yoktu hayatimizda. Nice terlikler havada uctu...

Merak ediyorum, ilerde ben nasil anne olucam? Yada cocuklarimiz jenerasyonu nasil olacak? Eninde sonunda bende mi kendi annem gibi olurum?

daha ileri tarihli kehanetlerinden.. yauv ilginçmiş:confused:

4308: mutasyon neticesinde insanlık nihayet beyninin %34 ünden fazlasının kullanmaya başlıyor. kötülük ve nefret kavramları tamamen siliniyor.

4509: tanrı ile tanışma. insanlık tanrıyla doğrudan iletişim kurabilecek gelişim düzeyine ulaşıyor.

4599: insanlık ölümsüzlüğü buluyor.

4674: insanlık uygarlığı gelişimin doruğuna ulaşıyor. farklı gezegenlerde yaşayan insanların sayısı 340 milyara ulaşıyor. uzaylı ırklarla kaynaşma başlıyor.

5076: evrenin sınırları bulunuyor. sonunda ne olduğu bilinmiyor.

5078: evren sınırlarını aşma kararı alınıyor. fakat insanlığın %40 ı buna karşı.

5079: kıyamet.

Eveet! Bazen bende anneme saskinlik ile bakiyorum. "Ah ah, bunu 20 yil önce yapsaydin ne olurdu" diye sakalasiyorum. Gercekten enteresan bir kusaktik. Disarda oynayan, tablet, cep telefonu yoktu hayatimizda. Nice terlikler havada uctu...

Merak ediyorum, ilerde ben nasil anne olucam? Yada cocuklarimiz jenerasyonu nasil olacak? Eninde sonunda bende mi kendi annem gibi olurum?
Bu bılımsel bır seymıs aslında.kendı cocugumuza olan davranıslar aslında bır zamanlar annemızın bıze olan davranıslarıymıs.kopyalama gıbı dusun.beyın hucrelerının kopyalaması ya da gordugunu dogru bılmesı o sekılde ogrenmesı.kucukken annemın bana yapıp da benım uzuldugum, baskasının yanında mahcup.oldugum, yapılmasını ıstemedıgım seyler ıcın kızımda ekstra dıkkat edıyorum.cunku bazen ıster ıstemez refleks verebılır ınsan.ama cocuk yetıstırme olayı o kadar hassa bır durum kı telafısı kırılan bır vazo gıbı gerı donusu cok zor..uc yasında falandı kızım dolmusla merkezle ılce arası bır yere gıdıyoruz annem ben ve kızım.40 dk falan.kızımın tuvaletı geldı.annem basladı soylenmeye." ne kadar ayıp bu kadar ınsan sızı mı bekleyecek, tut tuvaletını..." uzar gıder bıraksan 40 dk soylnır yanı.o an kucuklugum aklıma.geldı ne kadar mahcup oldugum.ben de sofore soyledım ve durdu.cunku o an tutmasını beklersem annem haklı olaxaktı onun gozunde ve kendısı de yanlıs yapan taraf.dolmusun arkasına gectık otoban ve trafık akıyor resmen.turk usulu bır tuvalet yaptırma seklınde deneme yaptık yapamadı cocuk stresten.neyse bındık annem yaptı mı dedı.yapamadı dedım.basladı yıne " ıste yokmus bosuna durdurdun... Uslu dur" cocugun rahatlaması lazım
Dedım kı" olabılır annecım geldı sandın ama gelmemıs.bana da oluyor bazen.gelırse soyle yıne..." gıbı.hepımızın hataları olur elbette ama elımızden geldıgınce dıkkat etmek lazım.

daha ileri tarihli kehanetlerinden.. yauv ilginçmiş:confused:

4308: mutasyon neticesinde insanlık nihayet beyninin %34 ünden fazlasının kullanmaya başlıyor. kötülük ve nefret kavramları tamamen siliniyor.

4509: tanrı ile tanışma. insanlık tanrıyla doğrudan iletişim kurabilecek gelişim düzeyine ulaşıyor.

4599: insanlık ölümsüzlüğü buluyor.

4674: insanlık uygarlığı gelişimin doruğuna ulaşıyor. farklı gezegenlerde yaşayan insanların sayısı 340 milyara ulaşıyor. uzaylı ırklarla kaynaşma başlıyor.

5076: evrenin sınırları bulunuyor. sonunda ne olduğu bilinmiyor.

5078: evren sınırlarını aşma kararı alınıyor. fakat insanlığın %40 ı buna karşı.

5079: kıyamet.
Ölmeden görmeyi en çok istediğim şey dünya dışı varlıklar :cry:

X