19 Yıl Önce Ölen Baba Vanga'nın Kehanetleri Bir Bir Tutuyor

daha ileri tarihli kehanetlerinden.. yauv ilginçmiş:confused:

4308: mutasyon neticesinde insanlık nihayet beyninin %34 ünden fazlasının kullanmaya başlıyor. kötülük ve nefret kavramları tamamen siliniyor.

4509: tanrı ile tanışma. insanlık tanrıyla doğrudan iletişim kurabilecek gelişim düzeyine ulaşıyor.

4599: insanlık ölümsüzlüğü buluyor.

4674: insanlık uygarlığı gelişimin doruğuna ulaşıyor. farklı gezegenlerde yaşayan insanların sayısı 340 milyara ulaşıyor. uzaylı ırklarla kaynaşma başlıyor.

5076: evrenin sınırları bulunuyor. sonunda ne olduğu bilinmiyor.

5078: evren sınırlarını aşma kararı alınıyor. fakat insanlığın %40 ı buna karşı.

5079: kıyamet.
5079 a kadar bu dünya dayanır mı ki .dünyanın çivisi çıktı be .çocuklar tacize uğruyor kadınlar şiddete kurban ediliyor nefret kötülük almış başını gidiyor yazık yaklaşık 3bin yıl yaşayacak nesile vah .

- 2043 Dünya ekonomisi çok iyi
durumda olacak. Müslümanlar
Avrupa'nın hâkimi olacak.:KK68::KK68::KK68:inşallah

2111 :KK17:korkunçç:63:

şimdi bile çekilmez halde zaten sokaklar insanlar yarı otomatik makine gibiler:KK12:

Aynen bendeee..
Ergenliğim Erich von daniken, carl sagan kitaplarıyla ve spilberg filmleriyle geçti yeminlen.
Şimdide discovery malum,
Olmadı şöyle bir E.T. kankim felan, ben aradım onlar kaçtı resmen ya:KK67:
Ben de bulutsu'yu gezerdim reklam yapmak gibi olmasın :KK70: şimdiki uzay bilgimin temelini oradan almışımdır. Sagan'ı bile ilk orada gördüm Soluk Mavi Nokta ile.
Kim bilir belki keşfedilir gidilemese de :KK51: biz de görürüz.

2023 Yerkürenin yörüngesinde belli belirsiz bir değişiklik yaşanacak.

Tamam işte Baba Vanga bile değişiklik olacak ama belli belirsiz demiş, Erdoğan'ı kastetmiş ama öyle abartılcak bişey değil demiş.

Yıldırım çarpması kadında nasıl bir etki yarattıysa artık..

:))) Hahaha :))) Bu yoruma çok güldüm gerçekten, nerden aklınıza geliyor ya, çok hoşuma gitti :))

Bu bılımsel bır seymıs aslında.kendı cocugumuza olan davranıslar aslında bır zamanlar annemızın bıze olan davranıslarıymıs.kopyalama gıbı dusun.beyın hucrelerının kopyalaması ya da gordugunu dogru bılmesı o sekılde ogrenmesı.kucukken annemın bana yapıp da benım uzuldugum, baskasının yanında mahcup.oldugum, yapılmasını ıstemedıgım seyler ıcın kızımda ekstra dıkkat edıyorum.cunku bazen ıster ıstemez refleks verebılır ınsan.ama cocuk yetıstırme olayı o kadar hassa bır durum kı telafısı kırılan bır vazo gıbı gerı donusu cok zor..uc yasında falandı kızım dolmusla merkezle ılce arası bır yere gıdıyoruz annem ben ve kızım.40 dk falan.kızımın tuvaletı geldı.annem basladı soylenmeye." ne kadar ayıp bu kadar ınsan sızı mı bekleyecek, tut tuvaletını..." uzar gıder bıraksan 40 dk soylnır yanı.o an kucuklugum aklıma.geldı ne kadar mahcup oldugum.ben de sofore soyledım ve durdu.cunku o an tutmasını beklersem annem haklı olaxaktı onun gozunde ve kendısı de yanlıs yapan taraf.dolmusun arkasına gectık otoban ve trafık akıyor resmen.turk usulu bır tuvalet yaptırma seklınde deneme yaptık yapamadı cocuk stresten.neyse bındık annem yaptı mı dedı.yapamadı dedım.basladı yıne " ıste yokmus bosuna durdurdun... Uslu dur" cocugun rahatlaması lazım
Dedım kı" olabılır annecım geldı sandın ama gelmemıs.bana da oluyor bazen.gelırse soyle yıne..." gıbı.hepımızın hataları olur elbette ama elımızden geldıgınce dıkkat etmek lazım.

dayanamadım....evet...öyle bir baskı vardı ki....kendilerine gazoz aldıklarında sen de istiyor musn diye sorduklarında..............nasıl bir baskıymış......istediğim halde....yok deniştim....halbuki ne çok istemiştim:KK42:
öyle bir istiyor musun sorusu vardı ki....isteme der gibiydi..............

şimdi....

şimdi kızım mutfakta kıra döke salata hazırlıyor bize.....hiç karışmıyorum....öyle öyle öğreniyor....

şimdi yanıma geldi..anne ne yazıyorsun diye sordu....fotoyu çekip buraya koymayı bilseydim......

beyaz üstünün kolları koltuk altına kadar domates :)

X