2,5 litre su

Ben gidip bir kekik çayı yapayım kendime tansiyon yüksekliği olmayan herkese tavsiyem kekik çayı.

benim ki genelde düşük olduğu için bana çok iyi geliyor. Bağışıklık güçlendirici ve idrar söktürücü.

Evet hanımlar akşam yemeğini kocamdan önce bitirdiysem geeçekten az yemişim demektir 🤣🤣🤣🤣 büyük bir kupa yeşil çay içtim . Su ne kadar içtim bilmiyorum ama içtim. Yarın sabahtan itibaren yulafa talibim 🤣🤣🤣

Evet hanımlar akşam yemeğini kocamdan önce bitirdiysem geeçekten az yemişim demektir 🤣🤣🤣🤣 büyük bir kupa yeşil çay içtim . Su ne kadar içtim bilmiyorum ama içtim. Yarın sabahtan itibaren yulafa talibim 🤣🤣🤣
ben 1 aydır 100 gram veremedimm.lanet iştahım da pek bir açıkk.benim yerime de içiver yeşil çay.ben anca kahveyle doldurayım mide mi :KK12:

pek bir zamlanmışlar mübarekler alamadım bugün sadece bir kaç ülker gofret alıp geldik.çikileta da lüküsss olmuşşşş :KK45:
Tuvalet kağıdı(derken detaya giremedim) bile lüks sınıfına giriyosa çikilatayı tartışmayalım :confused::confused::confused::confused:

X