2,5 litre su

💄Yarım saat spor yaptım
💄Uyanır uyanmaz 2 bardak su içtim
💄Sabah çeyrek tost yedim
💄Öğlen bi kase yulaf yedim 1 fincan zeytin yaprağı çayı içtim
💄Ara öğün olarak 1 tane cennet hurması yedim
💄Yeşil çay demledim onu içicem
💄Şu ana kadar 2 litre su içtim
💄Akşam da ne yemek yapacaksam yarım porsiyon yicem

Kuzular Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu aracılığıyla if diyetine başladım şu an orucum 🍽 orucum 12 de bitecek akşam 8 de başlıyor. Şu saate kadar 1200 ml su içtim. Büyük kupayla zeytin yaprağı çayımı içtim😌 acıkmaya başladım acıktıkça su içiyorum. Sanırım ödem atmaya başladım .

İlk öğünümde yulaf lapası yicem 💜 aşırı tok tutuyo ..suya devam . Aralarda meyve yicem yoğurt falan. Akşam da yemek ne yaparsam yarım porsiyon😋

Kuzular Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu aracılığıyla if diyetine başladım şu an orucum 🍽 orucum 12 de bitecek akşam 8 de başlıyor. Şu saate kadar 1200 ml su içtim. Büyük kupayla zeytin yaprağı çayımı içtim😌 acıkmaya başladım acıktıkça su içiyorum. Sanırım ödem atmaya başladım .
Karnının guruldamasina takılma bir süre sonra çok güzel bir his veriyor 🤣 içerde temizlik yapılıyor yağlar atılıyor öyle düşün çok motive edici :KK68:

Kendime de iyilik yaptım. Oruç da tutsam su içmeyi arttırdım. Burayı tekrardan aktif edince🥰

Sularimizi içelim. Güzelleşelim.

Kendime de iyilik yaptım. Oruç da tutsam su içmeyi arttırdım. Burayı tekrardan aktif edince🥰

Sularimizi içelim. Güzelleşelim.
Selam hatunlar 💜 diyete devam iyi gittiğimi düşünüyorum . 3 litre su içtim
Öğlen evdeki yemeklerden 1 porsiyon yedim 2 acı kahve içtim. Büyük kupa da sirkeli ılık su içtim. Zwytin yaprağı çayı içtim. Akşam üzeri azıcık cips yedim. Karnımın tok olduğunu hissettim akşam yemeği yemedim . 2 tane ev yapımı poğaça yedim 1 bardak şekersiz çay içtim . Spor yapamıyorum 🙄

Selam hatunlar 💜 diyete devam iyi gittiğimi düşünüyorum . 3 litre su içtim
Öğlen evdeki yemeklerden 1 porsiyon yedim 2 acı kahve içtim. Büyük kupa da sirkeli ılık su içtim. Zwytin yaprağı çayı içtim. Akşam üzeri azıcık cips yedim. Karnımın tok olduğunu hissettim akşam yemeği yemedim . 2 tane ev yapımı poğaça yedim 1 bardak şekersiz çay içtim . Spor yapamıyorum 🙄
Poğaça dan uzak dur yine de sen aşkısı.
Çünkü o kilo yapıyor.

Diğer yediklerin içtiklerin harika 👏

heart-1348869_1280.png

clara clara
N U R N U R
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
SIFIR MOD SIFIR MOD
ASSOSyal ASSOSyal
Dutt Dutt
Minnosprenses Minnosprenses
Chocolita Chocolita