2.5 senelik Evlilik ve olamayan Cinsellik..

canim yaaa Allah yardimcin olsun... ama ben konuyu okurken esinin bu olayi ciddiye almamasina sasirdim yani hicbir cabasi yok gibi. yazik olan sana oluyor uzuldum :KK43:

cok zor bı durum ... ayrıca hayır canım hemen ayrıl denılınır mı dıyenlerede cok kızarım cok haklısın yuva kolay kurulmuyor,
gercekden sabırlıymıssınız ve namusluymussunuz genelde boyle yazılarda baskasına asık oldum lafını cok duymaya basladıgımız ıcın taktır ettım sabrınızı anlayısınızı ve hala evlılıgınızı kurtarmaya calısmanızı,
elınızden gelenı yapmıssınız, doktorada gıdılmıs, sanırım esınızı boyle kabul etmek den baska care kalmıyor sıze,
belkı bu cok konusuldu bu konuda cok yıpraandınız belkı...
yınede sız denemek amaclı bıle baskasına gıt demeyın. ben aslında nıcın dedıgınızı anladım yanı artık esınız duzelsın dıye herseye razı olur kabul eder olmussunuz . bence bıdaha boyle dusunmeyın
pekı sıze karsı davranısı nasıl ? konusması dertlesmesı davranısı hersey super ama bıtek cınsellık mı eksık ?
yoksa hıc bı anlamda varlıgını hıssedemıyor musunuz ?

Sagolun. Aynen cinsellik haricinde cok anlayisli ev islerinde yardimsever. ailesine karsi saydirir.laf soyletmez. Ince dusunceli.ama iste gel gorkii:KK43:

Evliklkte.cnsellik hersey gercekten. Bnde 2yillk evliyim esimin pek cinsellige dusknlugu yok (2ayda bir diyelim) bnde de cnsel hissizlik var, arayada boyle zamn girince bnde iyice soguyorm bzde de her gun tartsma oluyor, kadnlk gururum var bnde mutlu olmk haz almak istiyorm dyorm tinlamiyor bile, ama esim cok iyi birisi bni el ustunde tutar ne bi kmseye laf ettirir nede kndi eder, bazen yemegi bile yapar,cocugumza karsi ilgili, her gun seni seviyorm.der ama gel gelelm is yok. Zaten bnde de his yok.ama bnde cok agliyorm, cok stres yapiyorm. Ama sizin durum gbi degil tabi, Allah esinize.sifa versin, insaallah care bulursunz.

Aminnn Allah razi olsun.

Merhaba . Maddi durumunuz nasil bilmiyorum gittiginiz kisileri de bilmiyorum yeterlilik acisindan ama isters3nizs ize guvendigim ve bu alanda oldukca basarili hocalarimin ismini verebilirim.
Cinsel yasam iki kisi arasinda ki ozel bir durum annenize bahsetmeniz oldukca yanlis bir davranis. Esinizin gerilemesinde belki de bu da etkili olmus olabilir. Ama saglik bir tani icin uzman biriaine basvurun. Sanilanin aksine sekai camasirlar ortam herkeste.ise yarayan seyler degildir. Uzmanligi olmayan kisilerin yonlendirmeleri durumu daha da kotu yapabilir.

ya peki bişey sorucam, biraz ayıp olucak da sonuçta erkekler seks yapmasalar bile boşalmadan duramazlar, sabah ereksiyonu falan da mı olmuyor, ya da mastürbasyon yapma ihtiyacı da mı hissetmiyor? Diğer üyelerin de dediği gibi acaba kadınlara ilgi duymuyor olabilir mi? Normal bir durum değil çünkü isteksizlik, hani çok stresli bir işte çalışsa ya da maddi olarak gerçekten zorlansa (bu dönemde herkesin borcu var sonuçta bence o sıkıntı bile değil, memurum demişsiniz). Allah yardımcınız olsun gerçekten zor bir durum :KK43:

ama iktidarsızlıkta cinsel istek oluyormuş ki netten baktım şimdi meraktan:)
istek oluyormuş ama sertleşme olmuyormuş
sizde durum farklı gibi epey o_O

Anlamadığım şey şu, siz hiç cinsel ilişkide bulunmadınız sanırım değil mi? Yani eşiniz sertleşmiyor mu, sertliğini mi kaybediyor yoksa hiçbir şekilde olmuyor mu. Ön sevişme tarzı da mı yok? Ben eşinizin üzülerek söylüyorum erkeklerden hoşlandığını düşündüm. Tabi ki bu dışardan bi bakış ama bana ön sevişme dahi olmaması bunu düşündürdü. Hormon testi de normalse sorun ne olabilir ki? Sertleşme problemi de olsa normal zamanlarda da en azından bi isteği olurdu, istek de yok.

Denemişler canım bi kac kere :KK43: bak arkadasım herkesin bir derdi var Sabri'ni taktir ettim dogrusu tek sorununuz cinsellik galiba insallah onu da hallederseniz süper bi evliliğiniz olur ben 1 yıllık Evliyim esimin ailesi herseyi zehir etti :KK43: umarım Bütün olumsuzluklara rağmen yuvalarımızı ayakta tutarız ... Eşinle bi sure ilgilenmesen kendi haline bıraksan acaba

İkinci bir Facebook hesabının olması da ilginç. Başka arkadaşlar da yazmış ama ben de soracağım acaba eşşcinsel olabilir mi eşiniz ya da aseksüel?

- 2 aylık evli iken eşimin benim bilmediğim ikinci bir face olduğunu gördüm. daha önceki faceınde benim sildiğim gerçekten işi gücü ahlaksızlık olan bir erkek arkadaşını silmiştim. o arkadaşını gizli face hesabına eklemiş.tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. şimdi düşünüyorum da eşimin ekmeğine yağ sürmüşüm. o süreçte bir süre konuşmadık.

Bu maddeniz biraz aklimi karistirdi :KK56::KK64:

Ya bu deveyi güdersin..
ya bu diyardan gidersin..
evlilikte cinsellik önemli. .

Ben bekar olduğum için pek anlamam ama ilk aklıma gelen acaba farklı bir eğilimi olabilir mi? Hani nasıl diyeyim acaba bayanlara karşı mı isteksiz? Sonuçta bu da bir hastalık.. utandığından veya kendi bile kabul etmediğinden söyleyemiyor olabilir mi? Belki de sorun sendedir demesi falan..

Bilgisayarın Geçmişe bak ne tür video izliyor ona göre anlarsın cinsellikle ilgili bir problem olduğu aşikar ve seninle hiç alakası yok

Sorun anladigim kadar ile sadece cinsellik degil. Yakinlasmada, öpüsmede felanda sorun var. Bundan dolayi ya adam aseksüel, yada gay diye düsündüm. Yada biolojik bir sorun var (sertlesme sorunu felan) ve eger öpüsersiniz, sen daha ileriye gitmek istersin diye öpüsmüyor da.

Gerce biolojik sorun olsa bile insan halen yakinlasmak ister ki? Sarilip, öpmek, sevip sevildigini his etmek. Bana aseksüel yada gay olmasi daha mantikli bir tahmin gibi geliyor.

Çok özür dileyerek aklıma gelen biseyi paylaşmak istiyorum. Düşündüm ki bir erkek olsam karım dan gizli bi face daha açmam ondan gizli bi hatlar yedigimin göstergesidir. Sen başka bi kadınla birlikte olmasina izin vermene karşın o bunu kabul etmeyip gizli bir face aciyor sa bu sayfayı kadınlar için acmadigini gösterir. Bana o erkeği bile eklemesi enteresan geldi. Erkeklere karşı bir egilimi olabilir ve kamufle amaçlı sizinle evlenmis olabilir.

bu nasıl bişey anlamadım gitti.bundan önce başka bi konu gördüm.kendisini teşhir eden bir sapıkla ilgili bir konu ve onlarca örnek verilmiş.kimi kendini teşhir edecek kadar sapık ruhlu kimi evde eşi kendisini beklerken duvardan farksız :KK64:

X