2.5 senelik Evlilik ve olamayan Cinsellik..

Ikinizin de daha once baskasiyla hic bir yakinlasmasi olmadi mi? Balayindaki havadan anladigim kadariyla esiniz sorunun farkindaydi zaten. Yani buyuk ihtimalle denemistir onceden

Merhaba . Maddi durumunuz nasil bilmiyorum gittiginiz kisileri de bilmiyorum yeterlilik acisindan ama isters3nizs ize guvendigim ve bu alanda oldukca basarili hocalarimin ismini verebilirim.
Cinsel yasam iki kisi arasinda ki ozel bir durum annenize bahsetmeniz oldukca yanlis bir davranis. Esinizin gerilemesinde belki de bu da etkili olmus olabilir. Ama saglik bir tani icin uzman biriaine basvurun. Sanilanin aksine sekai camasirlar ortam herkeste.ise yarayan seyler degildir. Uzmanligi olmayan kisilerin yonlendirmeleri durumu daha da kotu yapabilir.

madden sıkıntımız yok şükür. kesinlikle anneme söylememin yanlış olduğunu bende farkettim ama söylemiş oldum bir kere. rica etsem bana özelden isimlerini yazarmısınız. hangi şehirde olduklarını.

Çok özür dileyerek aklıma gelen biseyi paylaşmak istiyorum. Düşündüm ki bir erkek olsam karım dan gizli bi face daha açmam ondan gizli bi hatlar yedigimin göstergesidir. Sen başka bi kadınla birlikte olmasina izin vermene karşın o bunu kabul etmeyip gizli bir face aciyor sa bu sayfayı kadınlar için acmadigini gösterir. Bana o erkeği bile eklemesi enteresan geldi. Erkeklere karşı bir egilimi olabilir ve kamufle amaçlı sizinle evlenmis olabilir.
bende aynısıni dusunuyorum. Diger konularda cok iyi olmasi da bu konuda vicdan yapmasindan olabilir. Bizzat ayni durumu yasayan bir yakinim var cunku. Kendisi kadin ve kadinlardan hoşlanıyor. Toplum baskisindan kurtulmak ve anne olmak için evlendi.

Bence eşin durumunun baştan beri farkındaymış.Durumunu kamufle etmek için evlenmiş bence.
Onun psikoloğa değil; biyolojik olarak incelenmeye ihtiyacı var.
yani biyolojik olarak test yaptırdı hemde iki kere sonuçlar normal dedi. sadece sigara içiyorsan biraz düşük demiş o da etkileyecek derecede değilmiş.

Ne kadar süredir berabersiniz? Nişanlılık döneminde yakınlasıyor muydunuz? Yakınlaştığında sertleşiyor ama seks yapacağınız zaman mı sertliğini kaybediyor? Bunca zaman içinde birlikte olamamanız çok tuhaf seni anlıyorum ve çok üzüldüm. Tabi ki cinselik her şey değil ama bu evlilik... Bence ondan bir şeyler beklemek yerine sen başlat canım, ne bileyim çok afedersin ama erkeklerin genelinin fantezisidir, sabah oral seksle falan uyandır yani belki işe yarar ve devamı gelir.
Düşüncelerini sevdim, eşin çok şanslı gerçekten... Sırf probleminizi aşabilmek için başka kadın için bile inisiyatif kullanmışsın. Eminim çok hoşsun, eğer verdiğin tarihte de olmazsa bence yollarınızı ayırın.. Çünkü kadınsın ve kadınlığını yaşamayı istemek kadar doğal bir hakkın yok, bebek için ya da değil.. Sen zaten her yolu denemişsin. Hakkında hayırlısı olsun.
aynen canım ilk başta iyi tam bişeyler olacak olmuyor sertlik gidiyor.

Çok üzgünüm ama bana da eşcinselmiş gibi geldi. İktidarsızlıkta bile erkeğin cinsel isteği oluyor ama bu durum...o_O

Benim takıldığım nokta hiç bir girişimde bulunmadik diyorsunuz ama cikardiginiz bagirma seslerinden dolayi acı çektiğinizi dusunmesine sebep oluyorsunuz.o_Ohiç birşey olmuyorsa bagirma sebebiniz nedir merak ettim
yanlış anladınız galiba evliliğimizin 1. senesinde toplasanız 3 kere denemeye çalıştık demiştim.o deneme süreçlerinde tamda olmasada sertleşme oluyor o şekilde denemeye kalktığımız zamanda çıkan sesten bahsetmiştim.

yanlış anladınız galiba evliliğimizin 1. senesinde toplasanız 3 kere denemeye çalıştık demiştim.o deneme süreçlerinde tamda olmasada sertleşme oluyor o şekilde denemeye kalktığımız zamanda çıkan sesten bahsetmiştim.

deneme oldu ama birleşme olmadı bağırmak neden

deneme oldu ama birleşme olmadı bağırmak neden
bu kadar anlattıklarımdan bağırma kısmına takıldınız ya ne diyim. yazdığımda bağırma demişim ama öyle feryat figan bağırmadan bahsetmiyorum. ön sevişme uzun tutulmazsa ve ilk birliktelik yaşayacksan ve eşin hazır biraz sertleşmişken sert davranıyorsa sessiz mi kalınır bilmiyorum ki. çıkardığım sesten etkilendiğinden bahsettim. ilginiz için teşekkürler.

bu kadar anlattıklarımdan bağırma kısmına takıldınız ya ne diyim. yazdığımda bağırma demişim ama öyle feryat figan bağırmadan bahsetmiyorum. ön sevişme uzun tutulmazsa ve ilk birliktelik yaşayacksan ve eşin hazır biraz sertleşmişken sert davranıyorsa sessiz mi kalınır bilmiyorum ki. çıkardığım sesten etkilendiğinden bahsettim. ilginiz için teşekkürler.

takılmamın nedeni adamın bunu öne sürmesi, uzmana öyle demiş ya, bende ona istinaden yazdım birleşme olmadan ne kadar bağırmış olabilirsin de bunu bahane ediyor

ses genelde tahrik eder bide canım

eşimin eş cinsel olabileceğini düşünmüyorum arkadaşlar. bir arkadaş travma dedi belki o olabilir. ayrıca nişanlılık evresinde çok istekli olduğunu msj yoluyla yada dokunmak isteyerek hep hissettirirdi. daha önceden cinsel birlikteliğinin olmadığını söylemişti.

Yanlış anlamazsanız eşiniz sizi fiziksel olarak çekici bulmuyor ya da hayal kırıklığı yaşamış olabilir mi acaba?

Doğru uzun zaman birliktelik olmayınca o aradan sonra bile biraz acı oluyor.
Bilmiyorum isteği olan erkeği o ses ne kadar etkiler.
Ben o esnada gözlerinin döndüğünü ve etkilenmeyeceğini düşünüyorum ama çok hassas biridir belki peşin hüküm vermek istemem.
Bir de acı duysan da ses çıkarmamaya gayret edip denesen.
Ne bileyim. Ön sevişme olması gerektiği gibi olmuş muydu bu 3 denemede?

Yanlış anlamazsanız eşiniz sizi fiziksel olarak çekici bulmuyor ya da hayal kırıklığı yaşamış olabilir mi acaba?
iyide canım evliliğmizin ilk aylarında ne hayal kırıklığı olabilirki. ne yapmam lazım bilmiyorum ki daha:KK43: hadi şimdi anlarım alıştık böyle yaşamaya.

X