Aşılama 2.Aşılama sonrası

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet çok doğru canım ama kafam Allah bullak hiç uyuyamadım düşünmekten. Peki sen aşılama günü veya ertesi gün ilişkiye girdin mi doktor dedi mi sanada
Hayir canim hatta bana bir gun arayla gir dedi doktor spermler yenileniyormus mesela bugn asilama mi oldm yarin degil sonraki gun gir dedi 10 gun boyunca bir gun araliklarla :)

Aminnnn insallah canimm 🙏🏻🙏🏻 nolursa olsun stres yapmaa 💚 merak ettgn bisy olursa sorablrsn her zaman .. ben de onumzdeki ay tup bebege basliycam cok heycanliyim hayirlisi bakalm
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun çok yıprandık. Arkadaşım şimdi doğum o kadr sevindim ki rabbim en kısa zamanda bizleride sevindir ne olur 😔🤲🏻🤲🏻

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun çok yıprandık. Arkadaşım şimdi doğum o kadr sevindim ki rabbim en kısa zamanda bizleride sevindir ne olur 😔🤲🏻🤲🏻
Aminnn canim olacak hic merak etme :) bende 2.5 yillik evliym . Bende sonra evlenen akrabalarm arkdslarm sozlesmisngbi hepsi dogurdu ahaha .seni cok iyi anlyorum ama bizimde olucak hic merak etme 💚

Aminnn canim olacak hic merak etme :) bende 2.5 yillik evliym . Bende sonra evlenen akrabalarm arkdslarm sozlesmisngbi hepsi dogurdu ahaha .seni cok iyi anlyorum ama bizimde olucak hic merak etme 💚
İnşallah canım bende buçuk senelik evliyim ama yapmadığımız tedavi gitmediğimz hastane kalmadı. Tüp bebek deneriz olmadı zaten. Veren rabbim işte kimi uğraşıyo olmuyo kimide istemiyo oluyo.

Canım meraba üzerinden çok zaman geçmiş ama sana sormak istiyorum bugün aşılama oldum pkom var. Doktor dediki yarın ilişki olsun dedim ki eşim nöbette. O zaman bugün olsun dedi. Ama eşim ne yazıkki uyudu ve ilişki olmadı. Kafam çok karışık sende ne zaman ilişki olmuştu doktor ne demişti. İkinci aşılamam üzülmek istemiyorum artık 😔
Merhaba canım Bize aşılamadan sonra doktor ilişki vs birşey demedi sadece yarına kadar duş alma ayakların havada yat dedi hatta aşılamadan 3 4 gün sonrasında birliktelik oldu

Aynennn olsn bzimde olacakkk ahaha bizmki sadece kendini degeeli ediyor :KK70:
Canım iyi akşamlar bugün aşılamanın 16. Günü adet olmadım ve testte yapmadım. Açıkçası yapmaya çok korkuyorum ne olcak bu iş bilemedim bi belirtim de yok göğüs ağrım falan normalde femara ilacı kullandığım zamanlar ağrırdı oda yok🤷‍♀️

Canım iyi akşamlar bugün aşılamanın 16. Günü adet olmadım ve testte yapmadım. Açıkçası yapmaya çok korkuyorum ne olcak bu iş bilemedim bi belirtim de yok göğüs ağrım falan normalde femara ilacı kullandığım zamanlar ağrırdı oda yok🤷‍♀️
Aaaa 16 gunse cok iyi canim insallah tutmustur ben tup bebek tedavsne basladm ignelermn 11. Gunundeym :)

Hiç özele gitmedim ilk 2 asilamamda devlet hastanesinde oldu bu son asilamam il değişikliği nedeniyle üniversitede hastanesinde oldu birde ilk defa iğneden 20 saat sonra asilama olanı duydum ben 3 asilamamda da 36 saat sonra oldum asilama mi
Merhaba bende cumartesi aşılama oldum iki gün güzel dinlendim bugün ağır iş yapmadım az az yaptım sizin aşılamadan sonra özellikle yaptığınız bişey oldu mu

Merhaba bende cumartesi aşılama oldum iki gün güzel dinlendim bugün ağır iş yapmadım az az yaptım sizin aşılamadan sonra özellikle yaptığınız bişey oldu mu
Bnde siz gibi 2 gün dinlendim sonra normal yaşantıma döndüm zaten hiç agrım sızım olmadığından tutmadı diye pek oralı olmamıştım ama şükür testtim pozitif cıktı

X