Aşılama 2.Aşılama ve genel olarak aşılama ile hamile kalanlar ?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim bugün son kontrolüm idi yumurta takibinde . 3 saat önce vurdum çatlatma ignemi , Çarşamba günü aşılama inşallah
İlkkez devlette olucam inşallah spermler düzgün seçilir .
Her devlet hastanesi yapıyor mu hangi bölüme gitmemis gerekiyor devlette süreç nasıl biraz bilgi verir misiniz

Selamun Aleykum arkadaşlar bende şuan 2.asilamamin 12.günündeyim hiç bir belirtim yok ard arda yaptırdım asilamalari inşallah tutmuştur bir yanım tuttuğuna inanırken bir yanım olmayacağına inanıyor çok zor bir surecmis Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🤲
Aleyküm selam canım. Bende ard arda yaptirma taraftariyim ikinci aşılama icin kontrole geldim simdi gonalf sonrasi. Surec cok zor Allah isteyen herkese nasip etsin, insallah, hayırlı haberlerini alalim. Ama umutsuz olma, Allah ol desin yeter ki 🙏🍀 olmazsa da vardir bi gunu saati hemen yeniden devam ederain tedaviye. Biliyorsun 2. Ve 3. Aşılama tutma olasılığı cok yüksek 🌱

Aleyküm selam canım. Bende ard arda yaptirma taraftariyim ikinci aşılama icin kontrole geldim simdi gonalf sonrasi. Surec cok zor Allah isteyen herkese nasip etsin, insallah, hayırlı haberlerini alalim. Ama umutsuz olma, Allah ol desin yeter ki 🙏🍀 olmazsa da vardir bi gunu saati hemen yeniden devam ederain tedaviye. Biliyorsun 2. Ve 3. Aşılama tutma olasılığı cok yüksek 🌱
Evet daha öncede konusmustuk sizinle böyle umut doluydunuz yine yüreğime şu serpmistiniz Allah razı olsun inşallah sizin içinde tüm bekleyenler içinde hayırlı sonuçlar nasip eder Rabbim insallah🤲🌿

Evet daha öncede konusmustuk sizinle böyle umut doluydunuz yine yüreğime şu serpmistiniz Allah razı olsun inşallah sizin içinde tüm bekleyenler içinde hayırlı sonuçlar nasip eder Rabbim insallah🤲🌿
Bazen diyorum sürekli umutlaniyorum bu ay umutlanmym, olmucak nasilsa. Sonra düşünüyorum isin içinde umut olmasa ne kontroller ne hastane ne ilaçlar asla tahammül edilmez🙏 inşallah canım benim asla bozma moralini 💚

Bazen diyorum sürekli umutlaniyorum bu ay umutlanmym, olmucak nasilsa. Sonra düşünüyorum isin içinde umut olmasa ne kontroller ne hastane ne ilaçlar asla tahammül edilmez🙏 inşallah canım benim asla bozma moralini 💚
Evet ya ne kadarda doğru diyorsunuz umutsuzluk zaten dinimizde bile yer yok Allah razı olsunn💜🌸

Merhaba kızlar , annelik sevgisini her damlasına dek hissedenler 🥰 bu konuyu sırf totem için açtım yalan söylemek istemiyorum hemde konuşup aynı yollardan geçenlerin bir parça yuregimize su serpmesi için 🙏🏻 ben Çarşamba günü 2.asilamami olucam , 2 senelik evliyim ve muhtemelen test günümde 6 Nisan yani doğum günüme denk geliyor . Bir tüp bebek ,bir aşılama tedavisi gördüm, sizler aşılama ile hamilelik yaşayanlar yazabilir misiniz ? Ve aşılama yaptıracaklar gelin birlikte bekleyelim 🥰
Merhaba bende dün ilk aşılamamı oldum doktorum olumlu olumsuz birşey söylemedi bekleyip görücez bakalım inş rabbim hayırlısını versin. Herkesin gönlünden geni hayırlı eylesin beklemek zormuş. Şuan kasıklarda ağrı var muhtemelen çatlatma iğnesinden kaynaklı

Merhaba bende dün ilk aşılamamı oldum doktorum olumlu olumsuz birşey söylemedi bekleyip görücez bakalım inş rabbim hayırlısını versin. Herkesin gönlünden geni hayırlı eylesin beklemek zormuş. Şuan kasıklarda ağrı var muhtemelen çatlatma iğnesinden kaynaklı
Bana da bişey demedi hatta benimki amelîyattan çıktı asilamamı yaptı tekrar ameliyata girdi ve başka doktora receteyi yazdırdım. Rabbim hepinizinkini hayırlı kılsın inşallah . Bana sadece progestan hapı verildi günde 2 tane . Birde bugün itibariyle ilişki dendi .

Bana da bişey demedi hatta benimki amelîyattan çıktı asilamamı yaptı tekrar ameliyata girdi ve başka doktora receteyi yazdırdım. Rabbim hepinizinkini hayırlı kılsın inşallah . Bana sadece progestan hapı verildi günde 2 tane . Birde bugün itibariyle ilişki dendi .
Aynen canım bende progesteron başladım fitil şeklinde ilişki ile ilgili birşey demedi bizde yapmadık çünkü kasıklarım çok ağrıyor inş güzel sonuçlar alalım

Bana hap olarak ağızdan almamı soylediler , aminnnn . Rabbim müjdeli haberi verdirsin bizlere , ilişkiyi yapın dediler ki biz yapmadık öncesi hiç ama şimdi olsun yapalım yine de belki bir hayır vardır

X