Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 5 cm büyüttüm!

Yeni gördüm bu konuyu
Konu sahibinin kürünü deneyip memnun olan. Varmı
Valla ben ne.yaptiysam büyümedi böyle kabullenmek mi lazım bilemiyorum. Şuan kullandığım bı.ilactan dolayı dolgunlar ama ilacı bırakınca sonermi bilemiyorum. Doğum kontrol hapıni.birakinca sönüyor ama.

Valla ben ne.yaptiysam büyümedi böyle kabullenmek mi lazım bilemiyorum. Şuan kullandığım bı.ilactan dolayı dolgunlar ama ilacı bırakınca sonermi bilemiyorum. Doğum kontrol hapıni.birakinca sönüyor ama.
Ben 2 doğum yaptım pek büyümedi şimdi emzirmeyi biraktirmaya calisacagim küçük olduğu için sönmez diye düşünüyorum ama 1 beden daha büyükse daha iyi olacak

Merhaba küçük olduğunu nasıl anlıyorsunuz.Ben 51 kg 1.58 boy minyon bir kadınım malesef benim de 70b destekliyi bile tam doldurmuyor.İstediğim şeyleri destekli sütyen olmadan giyemiyorum mesela.Çok istesem de o desteksiz gecelikler bana olmuyor.Evet ameliyat tek çözüm gibi ama o da doğal gibi olmuyo riskleri var , ömürlük değil falan.Kabullenmeye çalışsam da hep bir eksiklik duygusu var kendi içimde de eşime karşı da.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın yaşamayan anlamıyo malum

Evet kızlar konumuz malum. Bir çoğumuzun muzdarip olduğu şu küçük memeler. Uzun zamandır forumdaki tüm meme büyütme yazılarını okudum yıllardır internette araştırma yapıyorum fakat hiçbir yöntem aklıma yatmadı ve içime sinmedi. En son hepinizin muhtemelen duyduğu İbrahim saraçoğlunun kürünü denemeye karar verdim. Birkaç ay önce başladım bu küre. (İçeriğini bilmeyenler olursa detaylı anlatırım). 1. ay şerbetçi otunu demleyip içtim 2. Ay ise hayıt tohumunun çayını içtim. Küre başlamadan önce meme ölçüm 86 cm idi 2 ay sonunda 91 cm oldu. Tabi bu süre de kilo da aldım onun da illaki etkisi vardır fakat aldığım kilo çok değil bu yüzden kürün etkisi daha büyük. Neyse 2 ayın sonunda sınavlarımdan şimdi de ramazandan dolayı devam etmedim ama tekrar başlamayı düşünüyorum. Belki böyle yazınca size hayal gibi geliyo ama bizzat deneyimledim bunları. Benim gibi bu durumu kafasına takan kızlara yardımcı olmak için foruma kayıt olup bu konuyu açtım. Benim memelerim erkek gibi olmasa da baya küçüktü ama eskiye göre dolgunlaştı tabi hala istediğim büyüklüğe ulaşmış değilim. Ramazandan sonra bu küre tekrar başlıycam eğer Başlamak isteyen varsa birlikte başlayalım birbirimizi motive edelim. Bu konuyu yıllardır kafama acayip derecede takan biri olarak sizin de faydalanmanızı istiyorum çünkü ne yaşadığınızı çok iyi biliyorum. Hayalimizdeki büyük dolgun göğüslere kavuşalım artıııkkkk. Ayrıca diğer yazılarda şuna dikkat ettim başlarda her şey güzel konuşuyorlar birbirlerini motive ediyorlar ama daha sonra iletişim kopuyor kimse doğru düzgün bir sonuç paylaşmıyor sonuna kadar ilerlemiyolar. Ben iletişimi koparmadan sonuna kadar kürü uygulayalım istiyorum hepimizin memesi büyüsüüüünnn :KK39:
Ay bende adaçayı içiyorum bir süredir göğüslerimde ağrı var. Ve şişmiş. Benim sağ göğsüm sol göğsüme göre daha küçük ve onun bile büyüdüğünü görebiliyorum. Trendyoldan hayıt tohumu sipariş etmiştim bugün geldi akşam içeceğim. Ve yürürken falan göğsümün sallandığını görebiliyorum eskiden asla ve asla böyle değildi 😍😍
Bu arada hayıt tohumunu nasıl demliyorsun????

X