Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 5 cm büyüttüm!

1 ay şerbetci otu 1 ay Hayıt otu içtim yanında çikolata badem fındık vs yedim o kadar
Ne yapsam büyümüyorlar maalesef fazla zayıf duruyorum :KK43:
Canım bence sen havuç suyunu içsen bile kilo almaya çalış. Ben de önceden çok zayıftım ve cici bebe ile sütü karıştırarak her gün içtim kilo aldım deneyebilirsin

Tamam ben 1 ayın sonunda buraya yaptıklarımı yazıcam.
Telefonun not defterine bugünü 1. Gün olarak yazıcam. 30. Güne kadar yazcam sonra 2.ay kürüne geçeriz farklı bir besin ve çay üzerine..
En son büyüme kat edersem günlük aldığım notları buraya atarım
Az önce markete gittim bir poşet havuç aldım akşam başlıyorum ben de :KK35:

Bide bugünlerde meme çevreni Bi ölç istersen. Kullandıktan sonra kaç cm büyüme olmuş bilirsin daha sağlıklı olur
Zaten ölçüyorum düzenli kaydediyorum.. Aslında kaydettiğim zamandan beri 3cm ilerleme var. Ama o zaman içinde bir çok şey yaptım o yüzden hangisi büyüttü bilinmez. Kiloda aldım belki ondandır.. 🤷🏻‍♀️
Şimdi bu küre bugün başlıcam bugün bi ölçeyim tekrar..

Zaten ölçüyorum düzenli kaydediyorum.. Aslında kaydettiğim zamandan beri 3cm ilerleme var. Ama o zaman içinde bir çok şey yaptım o yüzden hangisi büyüttü bilinmez. Kiloda aldım belki ondandır.. 🤷🏻‍♀️
Şimdi bu küre bugün başlıcam bugün bi ölçeyim tekrar..
Aynı gün başlıyoruz desene. Haydi bakalım 😊

Aynı gün başlıyoruz desene. Haydi bakalım 😊
Evet bu iftarda başlıcam. Dün 1tane Havuç yedim sahurda ama olsun kesin olarak bugünü alıyorum başlama tarihi.. Bugün hem havuç suyu hemde şerbetçi otu çayından 1 er bardak içicem.. 24 nisan başlama tarihimiz olarak alalım o zaman. 💪🏻💪🏻💁🏻‍♀️

Evet bu iftarda başlıcam. Dün 1tane Havuç yedim sahurda ama olsun kesin olarak bugünü alıyorum başlama tarihi.. Bugün hem havuç suyu hemde şerbetçi otu çayından 1 er bardak içicem.. 24 nisan başlama tarihimiz olarak alalım o zaman. 💪🏻💪🏻💁🏻‍♀️
Ben şimdilik havuç suyunu sade tüketicem 1 ay boyunca. İkisini karıştırmıycam ki ne kadar sonuç aldığımı etkisi olup olmadığını bileyim 😊 eveet 24 Nisaann başlama tarihimiz 😍

Şaka değil gerçekten öyle. Benim başka bi rahatsızlığım vardı doktorum havuç ye yiyemiyorsan sık iç demişti, o dönem baya havuca sardım, sonra göğüslerimde bir büyüme oluştu havucu kestim , göğüslerim azıcık indi ama eski haline gelmedi , ben tekrar havuca başladım tekrar büyüdü sonra internetten araştırmalar da yaptım havucun böyle bir etkisi olduğunu öğrendim, yani ben başka bir sey için havuç yerken tesadüfen havucun göğüs buyuttugune şahit oldum , canlı ornegiyim. Aa yalan söylecek halim yok kuzum
Canım bir şey daha sormak istiyorum. Sen havuç suyunu aç karına mı tık karına mu tükettin?

IMG_20210424_225350.jpg
IMG_20210424_225732.jpg

T Turuncbirkiz içiyorum şimdi. Tadı çok kötü ya... Beğenmedim.. Havucu severim ama suyu hoşuma gitmedi.. Nefes almadan içtim.. :KK50::KK43:Umarım işe yarar..

Kahvaltıdan 2 saat sonra akşam yemeğinden 2 saat sonra günde 250 ml falan ediyor toplamda.
ml olarak ölçmedim ama ben her gün 1er bardak toplam 2 bardak içersem çok mu olur? Bardak olarak ne kadar içmiştiniz? Biraz çok soru sordum kusura bakma ama doğru şekilde yapmak istiyorum o yüzden soruyorum 😊

Eki Görüntüle 2833814 Eki Görüntüle 2833819

T Turuncbirkiz içiyorum şimdi. Tadı çok kötü ya... Beğenmedim.. Havucu severim ama suyu hoşuma gitmedi.. Nefes almadan içtim.. :KK50::KK43:Umarım işe yarar..
Aa neden öyle oldu ki. Ben de az önce içtim katı meyve sıkacağından sıktım ama tadı çok güzeldi havuçla aynıydı. Benimkinin rengi çok güzeldi tam turuncuydu seninki biraz açık olmuş su mu ekledin belki ondan tadı kötü olmuştur

Aa neden öyle oldu ki. Ben de az önce içtim katı meyve sıkacağından sıktım ama tadı çok güzeldi havuçla aynıydı. Benimkinin rengi çok güzeldi tam turuncuydu seninki biraz açık olmuş su mu ekledin belki ondan tadı kötü olmuştur
Benim koyu turuncu kamera çekemedi. Evet biraz su ekledim tadını bozdu galiba ama az eklemiştim yani. Üstüne eklemedim meyvenin içine ekledim.. :kusmuk:ya mesela 3 4 tane havuç yesem üstünede 1 bardak su içsem aynısı olmazmı?

X