Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 2 Ayda 5 cm büyüttüm!

Bizim katı meyve sıkacağı bozuldu da bende robottan geçircem posasıyla içicem çok sıvı yaparım.. Bende az önce havuçları çekip sana atacaktım buraya. 🤣🤣

Bizim katı meyve sıkacağı bozuldu da bende robottan geçircem posasıyla içicem çok sıvı yaparım.. Bende az önce havuçları çekip sana atacaktım buraya. 🤣🤣
Azimle sabırla yapalım. Bunu yazan arkadaş 2 haftada sonuç almış ben o kadar erken sürede sonuç beklemiyorum ama 1 ay sonunda umarım çok güzel şeyler yazarız buraya

Azimle sabırla yapalım. Bunu yazan arkadaş 2 haftada sonuç almış ben o kadar erken sürede sonuç beklemiyorum ama 1 ay sonunda umarım çok güzel şeyler yazarız buraya
Tamam ben 1 ayın sonunda buraya yaptıklarımı yazıcam.
Telefonun not defterine bugünü 1. Gün olarak yazıcam. 30. Güne kadar yazcam sonra 2.ay kürüne geçeriz farklı bir besin ve çay üzerine..
En son büyüme kat edersem günlük aldığım notları buraya atarım

Tamam ben 1 ayın sonunda buraya yaptıklarımı yazıcam.
Telefonun not defterine bugünü 1. Gün olarak yazıcam. 30. Güne kadar yazcam sonra 2.ay kürüne geçeriz farklı bir besin ve çay üzerine..
En son büyüme kat edersem günlük aldığım notları buraya atarım
Bide bugünlerde meme çevreni Bi ölç istersen. Kullandıktan sonra kaç cm büyüme olmuş bilirsin daha sağlıklı olur

Kızlar ben de şerbetci otu ve Hayıt otu denedim ama sonuç alamadım
Havucu deniyim ben de
Bu arada siz kendi ölçülerinize şükredin benimki alt 63 üst 72 :KK43:

Kızlar ben de şerbetci otu ve Hayıt otu denedim ama sonuç alamadım
Havucu deniyim ben de
Bu arada siz kendi ölçülerinize şükredin benimki alt 63 üst 72 :KK43:
Şerbetçi ve Hayıt tohumunu tarifine uygun düzenli şekilde tükettin mi 2 ay boyunca? Yanında giyilmesi gereken besinlerle birlikte

Şerbetçi ve Hayıt tohumunu tarifine uygun düzenli şekilde tükettin mi 2 ay boyunca? Yanında giyilmesi gereken besinlerle birlikte
1 ay şerbetci otu 1 ay Hayıt otu içtim yanında çikolata badem fındık vs yedim o kadar
Ne yapsam büyümüyorlar maalesef fazla zayıf duruyorum :KK43:

X