2 aydır her gün ağlıorum...

Eylülcüm senin adına çok sevindim.Tekrar mutlu olabildiğini bilmek,tekrar mutlu olabileceğimin bi kanıtı artık.Eski erkek arkadaşının daha 1. ay bile geçmeden başka birini bulmasına ve resimlerini göndermesine gerçekten inanamıorum.Nasıl bu kadar midesiz olabiliolar anlamıorum.Şuan başka bi erkeğin elini tutma düşüncesi inanki benim midemi bulandırıo.Ama gün gelecek heyecan verck biliorum.

Güven saygı bitti mi olmuyor işte...

Son düzenleme:
"Demekki geride olumsuzluklar yaşanılarak en güzeline erişebiliyormuşuz.."
Ne güzel söyledin canım.ınşallah herkes değer vereni,kıymet bileni bulur.
Bilirim geriye sadece yalanların,YALAN YEMıNLERın kalmasının ne kadar kötü olduğunu.

canım onu unutman için nefret etmen gerekiyorsa nefret et.zaten nefret edilecek seyler yapmıs.iyi günleriniz aklına geldiginde hemen yaptıgı yanlısları aklına getirki acı cekmeyesin.unutabilisen.senin sevgini hiçe sayan biri için bir damla gözyası akıtmana degmez hayatım.Allah korkusu olan,kuldan utanan,kadır kıymet bilen,sevgisine sahip cıkan birini cıkarsın insallah karsına.

Amin canım..ınşallah Allah herkesin karşısına çıkarsın değer veren,sevgisine,kadınına sahip çıkan erkeği..Ve inşallah hesaplaşacağımız gün gelir,inşallah bi gün kapıma gelir yada inşallah bi yerde karşılaşırız..O kadar dua ediorum ki..ınşallah gün gelir,devran döner canlarım..

X