2 aylık evliyim eşim biraz tövbe gay gibi tuhaf yardım pls

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ergenler keşke böyle boş beleş fanteziler kurarak harcadıkları vakitleri, kendilerini geliştirebilecekleri kaliteli şeylere ayırsalar da, hem yeni nesil için umudumuz olsa, hem de böyle saçmalıklar okumasak...
Ergen değilim ama ergen olsaydım şu yazdıklarınız beni çokta bişeye teşvik etmezdi açıkçası kaliteli şeyden kastınız ne mesela canınız sıkılıdığında siz napıyosunuz uranyummu parçalıyosunuz yada uzayda yeni bir gezegen arayışanamı giriyosunuz

Hacı neden ya burada geyik yapma ihtiyacı hissediyorsunuz yoksa siz tövbe yarabbim beyinsiz misiniz

Bugün üye olmuş üyeden de böyle yaratıcı bir derdim var konusu açılırdı zaten

Yazim ve imla kurallarini ogrenebilirsin mesela canin sıkıldıgında.

Cokta degil cok da
Bisey degil bir sey
Uranyummu degil uranyum mu
Yada degil ya da. Rica ederim

İlginç bir şekilde mesleğime atıfta bulunmuşsunuz. Evet, bahsettiğiniz şeylerle ilgilenen bir mesleğim var. Ama konumuz burada benim ne yaptığım değil, sizin içi boş hikayeniz.

Sizi teşvik etmek benim görevim değil küçük hanım. Ama sırf “birilerini trolleyip eğleneyim biraz” tarzı bir yaklaşımda olduğunuz için bile üzülüyor insan.

Keşke diyorum, kendini geliştirmeye, okumaya, öğrenmeye, keşfetmeye, araştırmaya daha çok meraklı olsa yeni nesil. Ne yazık ki, birilerini aptal yerine koyunca karşısındakilerin gerçekten aptal olacağını sanan ya da daha acısı böyle yapınca kendisinin çok akıllı olduğunu sanan insanlar yetişiyor. Böyle olunca da kaliteyi konuşmak zorlaşıyor. Kaliteli şeyleri anlatırdım size ama belli ki “kalite” anlayışlarımız çok farklı.

Akıllı oluşunuzu birilerini aptal yerine koyarak değil, gerçekten aklınızı kullanacak işler yaparak ortaya koymanızı tavsiye ederim.Bu mümkün mü bilmiyorum ama size zamanın kıymetini anlamanızı sağlayacak bir idrak dilerim.

Kurgu puanım 1/10. Lütfen yeni şeylerle gelin bize hanımefendi veya beyefendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…