2 bebekle baba evi

Merhaba, evet çok oldu döneli araya deprem vs girince gelemedim buralara.. cok zor zamanlar gecirdim, halen gectigide soylenemez. Eve döndüm ama sanki hersey yabanciydi, eşim yabanci ev esyalar yatagim bile.. epey bi ısınamadım, ısınamıyorum. Asla eskisi gibi olmayacak hicbisey, en ufak biseyde ortalik karışma durumuna geliyo. O benden bekliyo ılımlı ol sakin ol beni güzel karsila bana giyin süslen istiyo, benimse asla icimden gelmiyo. Simdi 1 ay kadar deprem bölgesine gidecek görevli. Annesiyle babasi ariyo gelip cocuklarla seni alalim diye halen utanmadan. Gitmiycem. Kebdi ailemede gitmiycem. Evimde 2 cocugumla yalniz kalicam bakalim benim icinde prova olacak binevi.
Çok afedersiniz ama o anasına çüşş demek istiyorum ortalığı karıştırıp saçma sapan şeylere sebep olduktan sonra nasıl bir yüzü var ki gelip seni alalım diyor.. “ben her haltı yiyeyim her şeyi yapayım ağzıma geleni de söyleyeyim sonra yine benim canım isteyince her şey eskisi gibi olsun” istiyor..yok öyle bir dünya

Merhaba, evet çok oldu döneli araya deprem vs girince gelemedim buralara.. cok zor zamanlar gecirdim, halen gectigide soylenemez. Eve döndüm ama sanki hersey yabanciydi, eşim yabanci ev esyalar yatagim bile.. epey bi ısınamadım, ısınamıyorum. Asla eskisi gibi olmayacak hicbisey, en ufak biseyde ortalik karışma durumuna geliyo. O benden bekliyo ılımlı ol sakin ol beni güzel karsila bana giyin süslen istiyo, benimse asla icimden gelmiyo. Simdi 1 ay kadar deprem bölgesine gidecek görevli. Annesiyle babasi ariyo gelip cocuklarla seni alalim diye halen utanmadan. Gitmiycem. Kebdi ailemede gitmiycem. Evimde 2 cocugumla yalniz kalicam bakalim benim icinde prova olacak binevi.
Önce kendi değer versin insan gibi davransın da ondan tatlı dili esirgeyen, özenmeyen bezenmeyen kadının yüzüne tükürelim. Yerinizde olsam aileme gönül koyardım, haftalarca sizi iki bebekle salonda süründürdükleri için bunların çenesi bık bık susmuyor hala. Kolaysa eşiniz sizin ailenizde kalsın bu kadar yüzgöz olduktan sonra. Ama olur mu, altın büllüğü gramaj kaybına uğrar, erkekliğe bok sürülür. Oturun evinizde çocuklarınız ile, bunca sıkıntının içinde bir de kaynana hizmeti çekilmez.

En büyük pismanligimda bu, neden ben ayrildim evden. Ben gitmiyorum sen gideceksin dedim kizimin yanina üzerime yurudu işten geldigimde seni bu evde gorursem yaka paça kapida bulursun kendini diye. Gecenin bi vakti annemlerin oldugu sehre geldim büyük kizim yolda hastalandi, küçüğümden korkuyorum.. keske cikmasaydim o evden, 3 5 ay en azindan bahara kadar kendimi gecindirecek birikimimde vardi oysaki
bence iyi bir avukat bulun kendinize yoksa bu adam ne size ne de çocuklara merhamet etmez. mesaj ve yazışmaları silmeyiin hiç bir zaman . darp raporu da iyi olurdu.

adam size giyin suslen ılımlı ol diyor öyle mi ?
valahi anlamıyorum konu sahibi , bir yıllık birikimim var demediniz mi ?
hazır adam defolup gidiyor açın dava alin uzaklaştrma
evin kilidini de değişim
nereye kadar bu rezili çekeceksiniz
bu adamdaki ne arsizliktir ?

allah yardımcınız olsun. evinizde kalmanız bencede sizin için en hayırlısı . ne laf eden olur ne taşıyan.

Önce kendi değer versin insan gibi davransın da ondan tatlı dili esirgeyen, özenmeyen bezenmeyen kadının yüzüne tükürelim. Yerinizde olsam aileme gönül koyardım, haftalarca sizi iki bebekle salonda süründürdükleri için bunların çenesi bık bık susmuyor hala. Kolaysa eşiniz sizin ailenizde kalsın bu kadar yüzgöz olduktan sonra. Ama olur mu, altın büllüğü gramaj kaybına uğrar, erkekliğe bok sürülür. Oturun evinizde çocuklarınız ile, bunca sıkıntının içinde bir de kaynana hizmeti çekilmez.
Bu olayların yaşanmasında bir uçta kızın ailesi var zaten. Onlar sert ve dik dursa bu herif ve anası destursuz odasına giremezler konu sahibin zaten. Herif hala bana süslen diyormuş. İşi gücü oturtup kıçına vurmalık yemin ederim.

O
Özür diledimi yaptıkları için? Onca şey yaşandı adam hala giyinip süslenme derdinde. Işin zor canım, eşin aklı başında olgun bir adam değil. Bütün iş sana düşüyor, bu evlilik düzelecekse sen düzelteceksin. Bence terapi almak istediğini söyle eşine. Birde beklentilerini açıkça ifade et, onu yönlendir. Küsüp kenara çekilme. Madem boşanma şuan için mümkün değil birşeyleri düzeltmeye çalış. Allah yardımcın olsun.

Ya boş insanlar oldukça boş konuşmuş. Korkmayın arkadaşlar eşimle anlasamazsam dahi arkamda duran ve milyoner olan bir babam, kendi mesleğim, çok kalabalık ve aklı başında bir çevrem ve Rabbime olan güvenim var Allah'a binlerce kez hamdolsun. Bu yuzden korkmayın arkamda da olmayın çok tesekkurler :)) sizler asla laf anlamazsın tabiki istemem ama hepinizin sonunun ne olacağı çok belli. Ben bosanmam şöyle böyle demiyorum herkesin başına gelebilir ama bu tarz şeylerde öncelik arayı düzeltmeye çalışmak olmalı. Hiçbir şekilde olmuyorsa ancak o zaman bosanilabilir benim görüşüme göre. Tabi size göre buradaki bütün kadinlar aynı şeyi söylemeli aynı yöne bakmalı aynı kafa da olmalı ne yazikki ben sizin gibi değilim. Bunun icinde Allah'a hamd ediyorum. ama sizlerin tek amacı birilerinin boşanması ve öncelikle de kendiniz boşanmak :)
E hani çalışmıyordunuz ne mesleği şimdi bu anlayamadım? Üstelik profilinizde lise mezunu olduğunuz yazıyor? Şahsen benim babam milyoner olsa ben ne burda ezik gördüğünüz insanlara laf anlatmaya çalışırdım ne de evlenirdim ne de lise mezunu olarak kalırdım. Giderdim yurt dışında bir okula hayatımı yaşardım :KK70:

X