2 beden incelten fotoğraf makinesi

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.880
60
HP’nin yeni dijital fotoğraf makineleri ilginç teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor. HP’nin yeni dijital fotoğraf makineleri Photosmart R967 ve Photosmart R827 yüksek teknik özellikleri ve cazip tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Photosmart R967 ile fotoğrafı çekilen kişileri 2 kademeli olarak ‘inceltmek’ mümkün.

HP'nin yeni dijital fotoğraf makinesi HP Photosmart R967, 10 MP çözünürlüğüyle ‘megapiksel savaşlarını’ bir başka boyuta taşıyor. Metal bir gövdeyle güçlendirilen, son derece kompakt yapıdaki HP Photosmart R967'nin LCD ekranı da benzersiz. 7,6 cm büyüklüğünde olan LCD ekran, 170 derecelik görüş açısı sunuyor. 3x optik ve 10x dijital zuma sahip olan HP Photosmart R967, sarsıntı önleyici moduyla bulanık fotoğrafları tarihe gömüyor.


HP Real Life Teknolojileri sayesinde makine üzerinde kırmızı göz kusurunu otomatik düzeltmek mümkün oluyor. Fotoğraf birleştirme özelliği, 5 adede kadar fotoğrafı makine üzerinde birleştirerek panoramik fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. HP Photosmart R967'nin dikkati çeken özelliklerinden biri de Tasarım Galerisi. Tasarım Galerisi'nde farklı çerçeve ve renk efektleri ile filtreler bulunuyor. Kullanıcılar, bu özellikleri kullanarak çektikleri fotoğrafları istedikleri gibi kişiselleştirebiliyorlar.

Galerinin en enteresan ve neşeli efektlerinden biri de inceltme efekti. Fotoğrafı çekilen kişileri bu özelliği kullanarak 2 kademeli olarak inceltmek mümkün. Bu özellik fotoğrafta şişman çıktığından sürekli şikayet edenler için sıra dışı bir çözüm sağlıyor. Tasarım Galerisi, doğrudan ürünün içinde bütünleşik olarak bulunuyor ve kullanımı için herhangi ek bir yazılım ya da PC bağlantısı gerekmiyor.


HP, Photosmart R827 dijital fotoğraf makinesiyle, 10x15 fotoğraftan afişe kadar her boyutta kaliteli baskıya olanak tanıyor. Cebinize sığacak kadar küçük olan, ince ve şık tasarımlı fotoğraf makinesiyle, kaliteli ve sesli VGA video kaydetmek ve daha sonra video sahnelerini doğrudan fotoğraf makinesinden fotoğraf olarak basmak mümkün.


Photosmart R827, HP Real Life teknolojisinin gücüyle donatılan bir ürün. HP Real Life teknolojisi, fotoğrafseverlerin her defasında güzel ve hatasız resimler çekebilmelerine yardımcı olmak için geliştirildi. Bu teknolojinin bir ürünü olan HP Image Advice Teknolojisi, çekilen fotoğrafları önceden değerlendirerek, kullanıcılara çektikleri resmi mükemmelleştirmek için gerekli ipuçlarını ve önerileri veriyor. Program, görüntüyü otomatik olarak tarıyor. Daha sonra, kullanıcılar çıkan menüyü adım adım takip ederek en güzel fotoğrafı elde edebiliyorlar.
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
 
vay bee bunla fotograf çektirsem demek ki -2 bedene düşcem:laugh: :laugh:
 
X