2. bir sans daha vermeli miyim??

ne seni ne de sevgilini tanıyorum.her şeyin olması mümkün.sabredeceğin bir durum yok.sevgilini tanıyporsundur.biraz kafanı toplamaya ve olaya dışarıdan bakmaya çalış.sürdürmek isteyip istemeyeceğine esas karar verecek olan kişi sensin.kimse değil.açıkça söyliğim yatmak içindi o kızla olması.ne kadar basit biri olduğunu sende söylüyorsun erkek arkadaşım dalgada geçmiş diyorsun.bu biyolojik bir durum .ne yazık ki erkekler bu konulara bizim gibi hassas bakmıyorlar.bu tarz ilişkileri aldatma olarak görmüyorlar..kendinide enayi gibi hissetme.belki şimdi diyeceğimi saygısızlık olarak algılayacaksın ama öyle değil .canım biriyle olacam izin verir misin diyemez ki.

barışıp barışmamak sana kalmış.sana sabret demiyeceğim.nasıl diyeğim zaten suçlu olan o.bence onun sabrının sınırlarını zorla.iyice vicdanını huzursuz et.:KK1:

evet haklısın tesekkur ederim yorumların icin acıkcası bana baska bi yonden bakma ihtimali verdn.. eger 6 yılım olmasa sn.yedusunmezdim aileler bile bildigi icin bi cırpıda kestirp attm ona gore ama icimde atamadm iste:S

bilmez miyim kolay atılır mı.zamanında yaptığım hata olmasaydı bende ayrıl derdim.çünkü canın yanmasa buraya yazmazdın.direkt ayrıl dediklerimde var kendi arkadaşlarımdan.umarım her şey gönlünce olur.umarım her şey düzelir.o olmasada kendin düzgün durdukça düzgün biri eninde sonunda hayatına girer.bu da hayatın bir konunu

peki madem bu konuda kitap falan okudun bana suan acil bi fikir lazım yani pişman olup gercekten duzelme ihtimali var mıdır aslına bakarsan bi kızla yatması sorun degl de yalan soyleyp aklnca beni kandırması beni uzdu erkek soncta bende bulamadgnı suan yasamak ısterse bisy diyemem biyolojik bisy cunku kimse sen beklyrsn sabredyrsn oda sabretsin demesnde :S

bi kızla yatması sorun deil mi? o biyolojik istek kadınlarda da var kimse kendini kandırmasın. toplumun uydurması bu. kadın yapmadan durur ama erkek duramaz diyolar saçmalık. kendi kendine de bu isteğini karşılayabilir bu adam. düşünn cinsel isteği çok arttı diyelim. masturbasyonla tatmin olabilir. aık açık yazdım ama kusuruma bakmayın. yapmayın ya yazık etmeyin kendinize evlenmeden başkasıyla yatsın sorun deil demeyin. çok üzülüyorum bu duruma çoookkk :KK50: hem zaten sen affedeceksin canım. bu açıkça ortada... ama bu adam ne düşünecek bi düşün. arkadaşın biri yazmış işte... nasılsa affetti demek ki onun için büyük bi sorun deil diyecek :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ah kıyamam sadece bir kerecik olmuş. kaç kere olması gerekiyor? 100 kere mi 1000 kere mi? :KK51:

sadece bi kere o kizin gozlerine bakti 2 cm mesafeden, saclarina tenine dokundu opustuler dokundular birbirlerine kokusunu icine cekti vb...

Bunlar sorun degil mi yani senin icin sevgili konu sahibi?

Insan buna nasil dayanir? Buyuk konusmamak lazim ama anca cocuk evlilik olsa kadinin ekonomisi olmasa belki. Belki para icin katlanilir buna yani. Onda da ask mesk bir sey kalmaz geriye de ev arkadasi gibi takilirsin. Sizde iliski var evlilik bile yok. 6 yil basinin gozunun sadakasi olsun, ve verilmis sadakan vrms ki farketmissin. 2 sene sonra tekrar yapsa 2 seneni dha bosa harcamis olacaksin.

Kiza verms veristirmissin de, kiz belli ki gunluk iliskiler pesinde ask sevgi sadakat aramiyor. O onun kendi gunahidir bilecegi istir. Erkek arkadasini hakli cikarmaz kizi suclamak.

simdi evet masturbasyon yapabilir ama buda erkeklern lisede bıraktıgı bisy bikere zaten aileler getiryr bu duruma oglum gitsin yok yatsın kalksın erkek elinin kiri falan diye zaten biz istesekde istemesekde bu olack bisy asıl diger turlu dusunp kendimizi kandırmayalm bir erkegn neredeyse hergun yapması gerek biyolojik olarak atması gerek ya bi kadınla ya kendi kendine peki kendi yaparken baska kadınları dusunse daha farklı bi durum mu olur beni cinsellk suan cok ilgilendrmyr ama ask varsa o baska iste bazı seyleri kabullenmek lazım yani erkegn illaki ilişki yasayacagı gibi olmazsa zaten baska gozle bakarlar neyse ben affetckdeglm oyle olsa buraya konu yazp basında beklemem kim ne dicek diye ben aldatılmyrm diyenlerde cok inanmasn ozamn aldatmayan erkegn onune yeternce fırsat cıkmams demektir bence artk ..

sadece bi kere o kizin gozlerine bakti 2 cm mesafeden, saclarina tenine dokundu opustuler dokundular birbirlerine kokusunu icine cekti vb...

Bunlar sorun degil mi yani senin icin sevgili konu sahibi?

Insan buna nasil dayanir? Buyuk konusmamak lazim ama anca cocuk evlilik olsa kadinin ekonomisi olmasa belki. Belki para icin katlanilir buna yani. Onda da ask mesk bir sey kalmaz geriye de ev arkadasi gibi takilirsin. Sizde iliski var evlilik bile yok. 6 yil basinin gozunun sadakasi olsun, ve verilmis sadakan vrms ki farketmissin. 2 sene sonra tekrar yapsa 2 seneni dha bosa harcamis olacaksin.

Kiza verms veristirmissin de, kiz belli ki gunluk iliskiler pesinde ask sevgi sadakat aramiyor. O onun kendi gunahidir bilecegi istir. Erkek arkadasini hakli cikarmaz kizi suclamak.

tabikide ona dokunmus olması zaten benm icimi surekli kemiren bisey ben asla demiyrmki hic umurumda degl ama ya asık olmus olsaydı diyrm en azndan bundan iyi kotunun iyisi iste ben kızı su yonden sucluyrm yani etraftaki kızlar birz daha duzgun olsa belki bunlar olmaz cunku ben erkek olsaydm 1 biraya sarhos ayagna yatıp istenenle bende olurdum bu kadr kucuk dusurmeseler bukadr yıkıcı olmaz neyse herkese tesekkurler yorumları icin

simdi evet masturbasyon yapabilir ama buda erkeklern lisede bıraktıgı bisy bikere zaten aileler getiryr bu duruma oglum gitsin yok yatsın kalksın erkek elinin kiri falan diye zaten biz istesekde istemesekde bu olack bisy asıl diger turlu dusunp kendimizi kandırmayalm bir erkegn neredeyse hergun yapması gerek biyolojik olarak atması gerek ya bi kadınla ya kendi kendine peki kendi yaparken baska kadınları dusunse daha farklı bi durum mu olur beni cinsellk suan cok ilgilendrmyr ama ask varsa o baska iste bazı seyleri kabullenmek lazım yani erkegn illaki ilişki yasayacagı gibi olmazsa zaten baska gozle bakarlar neyse ben affetckdeglm oyle olsa buraya konu yazp basında beklemem kim ne dicek diye ben aldatılmyrm diyenlerde cok inanmasn ozamn aldatmayan erkegn onune yeternce fırsat cıkmams demektir bence artk ..

çok saçma şeyler yazmışsın bence canım. bir erkeğin illa ki bir kadınla yapması gerekmiyor. yani kadınlarla birlikte olmayan adamlar ölmüyorlar. ama sen kendini inandırmışsın. cinsellik senin için önemli deilse baya aşama kaydetmişsin erkek arkadaşın da devam etsin böyle duşunu alır senin yanına gelir. tertemiz olur. seni kandırmasını sorun ediyorsun sadece sen.ona da ben bi kılıf buldum bak. seni o kadar seviyor ki başkasıyla yattığını sana söylerse seni incitmekten korkmuş. sevginin de böylesi...

aldatılmış biri olarak bunları yazarak seni üzmek istemiyorum aslında ama belki bunları okursan kafana dank eder ne diyim

kubra bu son yazdigina gore %100 affedeceksin bence konuyla bile vaktini harcamasaydin.
Olabilir sonucta her insan ayni seyi dusunecek deger yargilari sevgilisini benimsemesi ayni olacak diye bir sey yok. Yarin bi gun evlenirdim hamileligin riskli gecer lisede birakti o isleri esim o yuzden beni aldatsin dersin yesil isik yakarsin hatta kumaya musade bile edersin. Gelir evine yerlesir sen hastayken fln takilir. Bi daha sikayet etme ama basina geldiginde cunku 2+2 4 tekrar yapicak. Ihtiyaci oldugunu kabullendigini biliyor olacak artik, bilmezken aldatan bilirken 100 kati aldatir.

arkadaşım insanlar aldatılma yüzünden 20 yıllık evliliklerini bitiriyorlar.
6 yıl ne ki...tabiki pişman olduğunu söylicek hepsi bunu söylüyor.affedersen bilki yine tekrarlanacak.
affetme.affetme.affetme.kalbine taş bas.zor olacak evet ama değecek.karşına allah korkusu olan güzel ahlaklı biri çıkar mutlu olursun inşallah

öyle bişey yok canım yemişler seni
seks yapmadn da atılır o zaten
sevişme içgüdüsü kadınlarda yok mu
işte saçma saçma toplum dayatmaları bunlar
kadınlar yapmasın erkeğin elinin kiri filan
ne demek cinsellik ilgilendirmiyor adam başkalarıyla yatmış kalkmış senin sevgilinken ıyk bea
kendi kendini avutmak için savunma mekanizması üretmişsin bence sen

Evli değilsin ,çocuk yok katlanman ve kabullenmen için hiç bir gerekçe yok bence yol ver gitsin.

Toplum olarak da bu ikiyüzlüğümüze ifrit oluyorum ne demek benle olmuyorsa başkasıyla olacak bu onun doğası gereği demek asıl ahlaksızlık budur bana göre .İnsanın sevdiğiyle değil de srf ilkel dürtüleri gereği başkalarıyla ihtiacını karşılaması ve bunun karşısındaki tarafından maruz görülmesi. Beklenecekse iki taraf da bekleyecek ya da iki tarafta istiyorsa birliktelik yaşanır aksi halde diğer canlılardan ne farkımız kalır ki .

Çok zor gerçekten ama bence 2. bir şans vermemelisin. Aldatılmak kolay kolay silinecek birşey değil daima bir yerlerde izi kalacak. Hep bir yerin sızlayacak ve de artık güvenemeyeceksin. Bunları göze alabiliyor musun. ilişkilerde birçok şey sineye çekilebilir belki ama ben kendi adıma aldatmayı asla affetmem. Çünkü ne olursa olsun senden başka birine dokunabilmiş. Bunun bir açıklaması olamaz bence. alkolmüş bilmem neymiş bunlar bahane değil. O noktaya gelene kadar nerdeymiş. Nasıl başbaşa kalabilmişler o kadar alkol alabilmişler. Bunların açıklamasını yapsın bakalım. evet 6 yılı silmek tabiki kolay değil ama unutma ki sevgilin silmiş bir şekilde çünkü asla yapmaması gerekn bir hata yaparak ilişkinizi çıkılmaz bir duruma sokmuş. İnş en doğru kararı verirsin.

erkekler duz mantık doyumsuzlar doymuyorlar ya ama o kisinin dedigi emege ihanet eden ben miyim demesini anlamadım kız affetmeseydi ihanet etmemiş mi olacaktı ayy ben okadr genis olamam sanırım ama gercekte bu senin yazdıgın sey işte erkekler boyle dusunuyr acı ama gercek iste:S

Kız bunu bilerek benimle olmayı kabul etti demek istedi. Erkek işte. Bizden çok farklı düşünüyorlar.:KK31:

zor ama bi keresi on keresi olmaz
kesinlikle verme sans flan

şimdi arkadaşa sanırım tekrar bir şans verebilirsin diyen tek benim :-D bana sende zaten zamanında aldatmışsın.burada kendi vicdanını rahatlatmak istiyorsundur diye düşünebilirsiniz.düşünmemişte olabilirsiniz.adam yapar kadın yapmaz demedim.sadece durumun ihtimallerini söyledim.adam masum demedim.yalnız bir kere yaptı diye tekrar yapacak demek değil dedim.bundan korkuyorsan yaptım durum böyle dedim.ama sonra yapmadım.o da yapmaya bilir dedim.yatmazsan tabii gider kadına demedim.ayrıca kadınında cinselliği yaşayabileceğini savunuyorum.ve kubra11 sevgilisini affetsede affetmesede bunun onun kararı olacağını düşünüyorum.erkekler bir gecelik falan muhabbetleri (korktum şimdi yazmaya ama pek aldatma gözüyle baktıklarını düşünmüyorum)kubranın sevgilisini savunmuyorum.avukatı değilim.yalnız bende yaptım ama sonra pişman oldum ve asla bir daha tekrarlamadım dedim.belki o adamda tekrarlamayacak.barışmka istiyorsada barışsın.baktı yapamıyor ayrılır.

tabii acı çektiğini tahmin edebiliyorum.hele ki şu sıralar 2 yıl önce ayrıldığım adam yüzünden yatak döşek yattıyorken acısını anlamamam mümkün değil.affetsede aciz bir kadın olmayacak.sadece affeden ve bir şans daha veren bir kadın olacak.baktı hareketleri yamuk o zaman yol versin.

bir söz daha: bir kere beni kandırırsan yazıklar olsun SANA bir daha kandırırsan beni yazıklar olsun BANA.

GERÇEKTEN EĞER ERKEK YAPAR HAKKIDIR DİYORMUŞ GİBİ ALGILANMASIN SÖZLERİM.ASLA BÖYLE DEĞİL.ÇOK ÜZÜLDÜM.

X