2 cc lik dolgu ne kadar etki eder?

Merhaba arkadaslar,
Ben ust dudagima dolgu yaptirdim. 0.55 ml juvederm lips hyaluronik asit uygulamdi. 2. Seansa gerek kalmadi. Bugun 3. Haftam ve cok guzel yuzume oturdu. Hic acimadi. Morarma da olmadi. Cok dogal duruyor. Tam istedigim gibi oldu. Ama bu islerde marifet doktorda. Lutfen sizde hekime yaptirin. Merak edenlere resmimi dudak dolgusu altinda paylasmistim. Doktorumun adi prof. Dr. Ufuk Bilkay. Herkese tavsiye ederim. Cok basarili bir doktor

juvederm hiç şişirmiyor mu yada morarmıyor mu sadece aqualift dolgu mu anlaşılıyor :KK53:
kararımı verdim en iyisi prp yaptıracamm dogal olsun diye

Konu baya eski ama son zamanlarda aqualift yaptıran var mı? Bu şişme morarma konusu beni korkutuyor. Çünkü ertesi gün toplum içine çıkmak zorundayım. Bu arada Kamelya34 dudakların ne durumda 2 yıl geçmiş aradan merak ettim. :110:

Konu baya eski ama son zamanlarda aqualift yaptıran var mı? Bu şişme morarma konusu beni korkutuyor. Çünkü ertesi gün toplum içine çıkmak zorundayım. Bu arada Kamelya34 dudakların ne durumda 2 yıl geçmiş aradan merak ettim. :110:
Canım ben dudak için bilmiyorum ama bacak için aqualift dolgu kullanmıştık morarmada fazla olmadı

X