2. Cizgi silik olarak varmi yoksa benmi yanılıyorum yardim edin lütfen

Cnm ayin 9 olmm lagzmdi duramadm esim alms yptim olmadi sanirim
Aynen canim birde bu yaptığın erken gebelik testi olsaydi çıkardı bence ama regli olana kadar yine umudunu yitirme. Benimde testte pozitif silik cikti ogün kan verdim negatif cikti sevincle hüzünü birarada yaşadım. Rabbim hayirlisini versin

Kızlar test yaptım oan doğru dürüst görünmedi ertesi gün baktım çizgi çıkmış sizce yanıltıcı olabilirmi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    194,5 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar test yaptım oan doğru dürüst görünmedi ertesi gün baktım çizgi çıkmış sizce yanıltıcı olabilirmi
Valla ne desem bilemedim kuruma çizgisi bukadar kalın olmuyor galiba. Ama ertesi gün gözükmesi kuruma çizgisi demek benimde kafam karıştı. Bence yarin sabah ilk idrarla testi tekrarla canim.

Merhaba kizlar benimde adetime 4 gun falan var kasik agrim ve bel.agrim cok var 3 gundur test yapiyorum boyle cikiyor son adet tsrihim 18 temmuz ayin 30unda yumurtlama basladi

Eklentiler

• 20200812_144007.jpg
    20200812_144007.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 67
Silik çizgi göremedim ama herşey gönlünüzce olsun inşallah 🙏🙏 çakşır kökü suyunu araştırın derim herşey önce allahtan tabi ama onun da çok Yardımı oldu bana Allah’ın mucizesi işte size de nasip etsin tez zamanda
Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.günEki Görüntüle 2671421

Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim 3,5 4 yıldır cocuk sahibi olabilmek için cok uğraştık. Bu sabah ilk idrarla kaset tipi test yaptim testin içini açmadan silik çizgi görür gibi oldum sonra testi açayım dedim ve açtım sanki 2. Cizgi var gibi geldi bana sizlerde görebiliyormusunuz acaba. Buarada çizgi 10 12 dk içerisinde gormeye başladım.Yumurta takibine göre çatlama günü itibarı ile bugün 10.günEki Görüntüle 2671421
Ben gördüm çizgiyi canım umarım hamilesindir

X