Bebek İkinci El 2.el otomatik sallanan beşik arıyorum

selam benım uç tane var bırını satıcam 150 olur ıstanbulda neredsın sadece kılıflarını sık yıkadım onun dısnda sıkıntısı yok zaten sende sıksık yıkıcaksın kullanınca...ben atasehırdeyım

selam benım uç tane var bırını satıcam 150 olur ıstanbulda neredsın sadece kılıflarını sık yıkadım onun dısnda sıkıntısı yok zaten sende sıksık yıkıcaksın kullanınca...ben atasehırdeyım

ben istanbulda degilim ama ordan tanıdıklar alıp bana göndericekler resimlerini görebilirmiyim mümkünse numaramı ve mail adresimi özelden msj atıyorum

Merhaba bizde stork dondolino sallanan beşik ve ayni zamanda mama sandalyesi olan ürün var ilgilenirseniz 200 tl.

Resim yüklemeyi bilmiyorum nette aratip bir fikir sahibi olun bizdeki ürünün orjinal kılıfı taşınırken kayboldu. Onun disinda hersey düzgün kumandalı müzikli hoş bir beşik sonrasında da tepsisini takıp kullanışlı bir mama sandalyesi oluyor. Sıfırları şuan en az 350 diye biliyorum.

sımge mesajın gelmedı ...bazen gıremıyorum vakıt yok ..ama baktım goremedm

ne markaydı sizin ki eğer duruyorlarsa ben alabilirim , fakat özel mesaj atamıyorum :KK43:(

kraft canım gercekten sıfır almaya gerek yok ben bulabılseydım kesın ıkıncı el alırdım üç tane var bende ama ınsan kullanıyo bebekler rahat edıyo ozellıkle ılk bır yıl

özel mesaj atamıyorum , siz bana mesajla iletişim bilgilerinizi gönderirseniz sizi arayabilirim , benim bir tane vardı bozduk :) bu ikinci olacak o yüzden sıfır almak istemiyorum ...

Son düzenleme:
kraft canım gercekten sıfır almaya gerek yok ben bulabılseydım kesın ıkıncı el alırdım üç tane var bende ama ınsan kullanıyo bebekler rahat edıyo ozellıkle ılk bır yıl

slm 3 bebek allah yardımcın olsun

mama sandalyesinin 1 tanesinede ben talibim bende özel msj atamıyorum

Son düzenleme:
hayır canımm yenı konu olarak da actım resımde var bakabılırsın

X