Moda Haberleri 2. El Uygulamalarından Nasıl Satış Yapılır?

bilgegolten

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
2
3
26
Herkese Merhaba,

Kullanılmış veya etiketli ürünleri satabileceğiniz çeşitli uygulamalardan bahsetmek istiyorum. Dolap, Gardrops, Modacruz, Zebramo uygulamalarından dilediğiniz ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Ben ilk başta Zebramo üzerinden kitaplarımı satışa sunarak başlamıştım. Daha sonra Gardrops ve Dolap üzerinden eski kıyafetlerimi satmaya başladım. Şimdi ise ... adı ile tasarım ve etiketli ürünleri satıyorum. Öncelikle satacağınız ürünün temiz olmasına özen göstermelisiniz, ürünün tüm kusurlarını alıcıya bildirmelisiniz. Ürünleri yüklerken açıklama kısmında ne kadar çok bilgi verirseniz satış hızınız o kadar artacaktır. ürünlerin ölçüleri hakkında bilgi vermek, pahalı markların kodlarını paylaşmak önemlidir. En önemli kısımlardan birisi ise ürünlerin fotoğraflarıdır, düz ve beyaz bir duvar size bu konuda yardımcı olacaktır. Uygulamayı indirip ürünlerin fotoğraflarını yükledikten sonra satışa sunuyorsunuz. ürününüz satın alındığında kargoya veriyorsunuz, sipariş alıcıya ulaştıktan sonra alıcı siparişi onaylıyor ve para hesabınıza geçiyor. bu arada kargo ücreti için iki seçenek var isterseniz alıcı öder isterseniz kendiniz karşılarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
X