Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

manikkk

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
1.674
1.708
Aslında no-poo diye bir trend var.. şu bir kaç yıldır saçınıza sudan baska bir sey deydirmiyorsunuz.. ben bunun bir çok videosunu izledim.. ve orada pek böyle bir sorun görmedim.. galiba sizin saçınızın cinsinden dolayı ya da . Saçın alışma süresinden dolayı çünkü onlarda 1-2 ay saçlarında gözlemledikleri olaylar farklıydı bazılarının ki kabarmış bazılarının ki şekilsiz olmuş. Bunun dışında saçına su deydirmeyenler de varr. Ay biraz mide bulandırıcı.. benim önerimde zaten en fazla 3 gün yağlı bırakmaktı ya da siz nasıl rahat hissediyorsanız. No-poo olayını denemek istedim bakın yine:)))))
Ben saç ne kadar çok yıkanırsa o kadar çabuk yağlanır diye dışarı çıkmadığım zamanlar elimden geldiğince saçımı suya sokmamaya çalışmıştım, her gün yıkanması gerekecek derecede yağlanan bi saç yapım vardı. Saçlarım yıkanmadığı için o kadar çok dökülürdü ki 5. günde falan artık mecburi yıkardım. Zaten kafamın kokusundan kendim de rahatsız oldum 😂 Çok defa denedim bunu ama o hızlı yağlanmasında bi gelişme olmadı. Uzamasına hiç dikkat etmedim ama 🤭

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
391
179
24
Ben saç ne kadar çok yıkanırsa o kadar çabuk yağlanır diye dışarı çıkmadığım zamanlar elimden geldiğince saçımı suya sokmamaya çalışmıştım, her gün yıkanması gerekecek derecede yağlanan bi saç yapım vardı. Saçlarım yıkanmadığı için o kadar çok dökülürdü ki 5. günde falan artık mecburi yıkardım. Zaten kafamın kokusundan kendim de rahatsız oldum 😂 Çok defa denedim bunu ama o hızlı yağlanmasında bi gelişme olmadı. Uzamasına hiç dikkat etmedim ama 🤭
Ay ben de hayretle izliyorm bu no pooculrı hiç mi saç derileri kokmuyor:KK43:(

rozikka

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
1.557
4.137
Ay ben de hayretle izliyorm bu no pooculrı hiç mi saç derileri kokmuyor:KK43:(

Merhaba, no pooda karbonat su karisimi kullanildiği için deri temizleniyor, sonra elma sirkesi ve su karışımı kullanmak da saçı yumuşatıyor. Tabi yine de saçın alışması zaman alabilir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 24 gün kaldı.

Bebeğiniz artık otomatik bir şekilde ışık kaynağına doğru dönüyor. Yönelme tepkisi olarak adlandırılan bu refleks bebeğinizin bulunduğu ortamın daha fazla farkına varması konusundaki pratik çalışması, egzersizdir. Kan hacmindeki artışa rağmen sağlıklı bir hamilelik sürecinde kan basıncında ölçülen çok küçük bir artış olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

rozikka

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
1.557
4.137
Karbonat ve su mu 😳 karbonatın cildin ph ini dusurup deriye ne kadar zarar vereceğini düşünmeden mi yapiolar bunu. Şok oldum

Bu yöntemi uygulayanlar karbonat ve sonrasinda kullanilan saç kremi işlevi gören elma sirkesinin birbirini dengelediğini iddia ediyorlar. Marketten alınan şampuanlardan daha fazla zararlı olacağını sanmıyorum tabi önemli olan kimyagerlerin ve dermatologlarin ne dediği.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 24 gün kaldı.

Bebeğiniz artık otomatik bir şekilde ışık kaynağına doğru dönüyor. Yönelme tepkisi olarak adlandırılan bu refleks bebeğinizin bulunduğu ortamın daha fazla farkına varması konusundaki pratik çalışması, egzersizdir. Kan hacmindeki artışa rağmen sağlıklı bir hamilelik sürecinde kan basıncında ölçülen çok küçük bir artış olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
391
179
24
Burnuma geldi o koku 😂😂😂
Roaccutane tedavisi gördüğüm için 3 aydır çok rahatım,
1 ay bile yıkamasam yağlanmaz heralde, ama ne kadar kalıcı olur bilmiyorum, umarım böyle kalırım 😂
Ben de rouncutan tedavisi gördüm :d ilacı bıraktıgın 1 aydan sonra yaglanmaya baslıyor yani benimki öyle olmustu)))

Mervveeee

Serra'nın Annesi..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
1.003
1.231
27
Kizlar gratiste revox at kuyruğu şampuani var oda guzel uzatiyor duzenli kullanınca

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 244 gün geçti.

Konus dinliyorum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
1.673
3.422
25
Kişiden kişiye değişir tabi belki ama,
Ben eski bir patronumun eşinden duymuştum.
2 ay hergün 2 haşlanmış yumurta yiyiyorum hem saçlarım uzuyor hemde çoğalıyor demişti.
ara ara yaparım. Gerçekten bende aşırı etki ediyor :)

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
391
179
24
Kişiden kişiye değişir tabi belki ama,
Ben eski bir patronumun eşinden duymuştum.
2 ay hergün 2 haşlanmış yumurta yiyiyorum hem saçlarım uzuyor hemde çoğalıyor demişti.
ara ara yaparım. Gerçekten bende aşırı etki ediyor :)
Tavsiyem size pırasa ve ıspanak yiyincede harika sonuçlar aldım💘 ben de haşlanmış yumurta yiyerek tırnaklarımı uzattım