Saç Uzatma Yöntemleri Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

ay bu gruba bayildim saclarim bi krem aldim haftalik onu suruyorum ismini soran olursa ozelden yazarim. Bir de zeytinyagi ile sicak masaj yapiorm haftalik bi ayda 5 cm uzadi valla
Hangi krem adını söylermisiniz. Burdan da söyleseniz bi sorun olmaz bence ama bende tavsiye ettiğim şeylerin adını yazıyorum hatta herkes yazıyo

Uzamıyor saçlarım uzamıyorrr. Yaşlandığım için mi acaba ya gerçekten çok sinir oldum artık
Canım uzamıyor deme lütfen. Uzuyor de evrene güzel mesaj gönder olumsuz konusma hic. Masaj yap badem yağları kullan kanına baktır hormonlarına baktır. Elinden geleni yap. Yaslılıkta önemli ama 60-70 yasındaysan uzamaz evet. Ispanak tüket ısırgan otu çayı iç. Protein al ama sakın olumsuz konusma.

Canım uzamıyor deme lütfen. Uzuyor de evrene güzel mesaj gönder olumsuz konusma hic. Masaj yap badem yağları kullan kanına baktır hormonlarına baktır. Elinden geleni yap. Yaslılıkta önemli ama 60-70 yasındaysan uzamaz evet. Ispanak tüket ısırgan otu çayı iç. Protein al ama sakın olumsuz konusma.
Ya aslında bende çok kızarım negatif insanlara ama bazen benimde damarım tutuyo. Haklısın benim güzel, ipek saçlarım çok sağlıklı ve çokta güzel uzuyor daha da çok uzıycak🙏❤️🥰

Merhaba öncelikle tamamını okuyamadım ama ben de saçlarımı maalesef yakmıştım. Ne büyük bi akılsızlık yapmışım hatırlıyorum şimdi kısaca bahsedip çözümümü söyleyeceğim. Saçlarım kıvırcık ve siyahtı gidip ombre yaptırdım 🤦🏻‍♀️ Saçlarım yandı mahvoldu ne kıvırcıkları kaldı ne sağlığı. Uzun olmasına rağmen kıyabildim ve omuz üstümde kestim ama maalesef bir türlü toparlamadı. Bir sürü yağ kullandım hiçbiri tam anlamıyla işe yaramadı. Dabur Amla diye bir yağ keşfettim saçlarımı hem uzattı hem de eski lüleleri geri geldi. O olayın üstüne 4 defa omuz üstünde kendi isteğim ile değişiklik olsun diye kestirmişimdir şuan omuzlarımın altında kıvırcık hali ile (kıvırcıkken yukarı çıkıp kısa durduğu için belirttim) uzaması gayet iyi. Buraya fotoğraf ekleyemedim hata verdi ama saçlarımın şuanki durumunu merak eden olursa özelden atabilirim. Bu bahsettiğim yağı mutlaka öneriyorum. Aynı sorunu yaşanlara da tavsiye niteliğinde olsun.

Merhaba öncelikle tamamını okuyamadım ama ben de saçlarımı maalesef yakmıştım. Ne büyük bi akılsızlık yapmışım hatırlıyorum şimdi kısaca bahsedip çözümümü söyleyeceğim. Saçlarım kıvırcık ve siyahtı gidip ombre yaptırdım 🤦🏻‍♀️ Saçlarım yandı mahvoldu ne kıvırcıkları kaldı ne sağlığı. Uzun olmasına rağmen kıyabildim ve omuz üstümde kestim ama maalesef bir türlü toparlamadı. Bir sürü yağ kullandım hiçbiri tam anlamıyla işe yaramadı. Dabur Amla diye bir yağ keşfettim saçlarımı hem uzattı hem de eski lüleleri geri geldi. O olayın üstüne 4 defa omuz üstünde kendi isteğim ile değişiklik olsun diye kestirmişimdir şuan omuzlarımın altında kıvırcık hali ile (kıvırcıkken yukarı çıkıp kısa durduğu için belirttim) uzaması gayet iyi. Buraya fotoğraf ekleyemedim hata verdi ama saçlarımın şuanki durumunu merak eden olursa özelden atabilirim. Bu bahsettiğim yağı mutlaka öneriyorum. Aynı sorunu yaşanlara da tavsiye niteliğinde olsun.
Teşekkürler biliyorum o yağı. Denemedim ama güzel yorumları var sizin gibi.

Bende 4 haftadır sığır iliği kullanıyorum. Bir sürü bebek saçı çıktı. Umarım uzama konusundada verim alırım.

Eklentiler

• FE804CDC-0AFF-4AD8-BF04-86304BCCB1A9.jpeg
    FE804CDC-0AFF-4AD8-BF04-86304BCCB1A9.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 189
Merhaba bende yaktım saçlarımı çene hizamda kestirdim dün itibari ile amla yağına başladım çok merak ettim saçlarınızın önceki ve sonraki halini rica etsem bana özelden atabilir misiniz?

yağı nereden aldınız ?
bazen e ticaret sitelerinde satıcılar dolandırabiliyor böyle ürünlerde. belli bir satıcı adı varsa yazarsanız çok sevinirim.
Trendyoldan aldım satıcının ismi de Lyonsey. Evet maalesef çok var öyle satıcı. Ben bu satıcının ürününden memnun kaldım

İşte bende yeni biotin aldım Bi iki gündür içiyorum.. Hesabı da sırf senin için açtım tüm yazını okuyup gaza geldim benimde konu açmam gerek dedim ama cesaret edemedim henüz.. Dediğin kremi de deneyeceğim :KK52:

Hangi krem canım? Kaç sene önce açtım başlığı şu anda sormak istediğin soru varsa alabilirim. Sence motive olmak için yaptıklarımı aktardım. İşe yarayanları özelden mesaj atarak sorabilirsin <3 şimdi daha profesyonelim bu konuda 😂

Merhaba Islakken sünen kısımları kestirmek şart mı? Hiç mi uzamaz. Saçımın sadece uçta 1 cmlik kısım ıslakken sünüyor onun dışında yumuşak kolay taranıyor falan. Uçlardan biraz kestim ama kesimim katlı olduğu için bazı kısımları halen sünüyor. Düzleştiriciden dolayi oldu. 😔2 hafta kadar sonra kuaföre gidebileceğim ama zaten omuzlarımdan biraz aşağıda iyice kısalmasını istemiyorum çok zor uzattım kısa saç yakışmıyor 😔

X