Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

hic hata yapmayan kiz

Öyle bir geçsin zaman ki..
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
202
270
Ashley joy ‘un sarı yağını saç uzatmada tek geçerim. Mucize gibi bir yağ gerçekten.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-08-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hic hata yapmayan kiz

Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
202
270
Çok teşekkür ederm yorumlarına bakarım şimdi.. tam zamanında yazdınız💜💜
Rica ederim 😊Ben ilk önce Hindistan cevizi yağı sürüyorum üzerine bu bahsettiğim yağı sürüp streçleyip bekletiyorum 2 saat. Kesinlikle tavsiye ederim. Uzatmanın yanında harika bakım yapıyor 😇

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

hic hata yapmayan kiz

Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
202
270
Fotoğraf yok o zamanlardan ama kuaför saçlarımı yakınca ensem açık kalacak şekilde kestirmek zorunda kalmıştım. Haftada bir düzenli bakımla 2,5 - 3 ayda omuz hizamın biraz altına inmişti 2019 da. Ki bu benim uzamayan saçlarım için mucize gibi bir şeydi. Ondan sonra aralarda kullandım yine.
Şimdi yine omuz hizasında kestirdim , bir süre böyle kullanmak istiyorum. Yağı bıraktım o yüzden.

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
410
202
24
Fotoğraf yok o zamanlardan ama kuaför saçlarımı yakınca ensem açık kalacak şekilde kestirmek zorunda kalmıştım. Haftada bir düzenli bakımla 2,5 - 3 ayda omuz hizamın biraz altına inmişti 2019 da. Ki bu benim uzamayan saçlarım için mucize gibi bir şeydi. Ondan sonra aralarda kullandım yine.
Şimdi yine omuz hizasında kestirdim , bir süre böyle kullanmak istiyorum. Yağı bıraktım o yüzden.
Dışarı çıkarsam alacağım inşllh bende hindistan cevizi ve evigene döndüm şimdilik 1 ay bunu kullanacağım. 2.ayda dediğin yağı ve hindistan cevizibi kullanırım😊😊

merveozel

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
107
56

merveozel

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
107
56
Sac uzatmak ısteyen prınc suyunu denesın unıversıtedeyken ev arkadasım haftada uc kez prınc suyu yapardı sacına ve koltuk altınada surerdı kızın koltuk altı bembeyaz olmusdu bır sene boyunca hafta uc gun prımc suyu maskesı yapdı ıkı gunde aleo vera maskesı yapdı aleo vera yetıstıruordu cok arsız bır bıtkıydı kılıc gbı olmustu yaprakları sureklı keserdı ama azalmazdı hıc bir senede gogus hızasındakı sacı belıne ındırdı 40 cm yakın uzatdı ama o dermatolga gıdıp kan verdı degerlerıne bakdı vıtamın kullandı şampuan da demetico ametikon sülfat paraben vb maddelerı ol almayan şampuan alıyordu sac kremı kesınlıkle kullanmıyordu ve sacına badem yağı argan yagı ve dalındam koparılmıs ıdlem gormemıs acı yesıl zeytını cekırdegını cıkarıp robotdangecırıp onu maske yapıyordu bırse e vıtamını yagda cozundugu ıcın cok almıyordu ama b ve c grubu suda cozuldugu ıcın kullanıyordu evıgenı sacına dokmuyordu kN verıp ayda bır vurduruyordu bıde kerastase serısını cok begenıyordu ama asırı gzel hızlı gur sacları oldu maske yaparken kuruluk oluyordu saca asırı protein yuklemekden onun ıcınde bol su ıcıp sacı on gun dınlendırıyordu sureklı saca bakın yapmakta sac uzamasunı dırduyor sacda kuruluk olunca kendı yagında dınlendırmek gerekıyor

merveozel

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
107
56
Dışarı çıkarsam alacağım inşllh bende hindistan cevizi ve evigene döndüm şimdilik 1 ay bunu kullanacağım. 2.ayda dediğin yağı ve hindistan cevizibi kullanırım😊😊
Hındıstan cevızını her sac sevmıyor ben hıc bır faydasını gormedım aksıne sacım cok kotu oluyordu ama tatlı bademi kantoronu nane ve sakatalık suyunu ve lavanta yagını cok faydasını gordum ama hındıstan cevızını sldım dzemlı bır sy kullsndım sacım agırlastı kustu kırılma oldu buyuk boyunu alma once kucuk sl severse sacın buyuguny sl benımkı cop oldu

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
410
202
24
Sac uzatmak ısteyen prınc suyunu denesın unıversıtedeyken ev arkadasım haftada uc kez prınc suyu yapardı sacına ve koltuk altınada surerdı kızın koltuk altı bembeyaz olmusdu bır sene boyunca hafta uc gun prımc suyu maskesı yapdı ıkı gunde aleo vera maskesı yapdı aleo vera yetıstıruordu cok arsız bır bıtkıydı kılıc gbı olmustu yaprakları sureklı keserdı ama azalmazdı hıc bir senede gogus hızasındakı sacı belıne ındırdı 40 cm yakın uzatdı ama o dermatolga gıdıp kan verdı degerlerıne bakdı vıtamın kullandı şampuan da demetico ametikon sülfat paraben vb maddelerı ol almayan şampuan alıyordu sac kremı kesınlıkle kullanmıyordu ve sacına badem yağı argan yagı ve dalındam koparılmıs ıdlem gormemıs acı yesıl zeytını cekırdegını cıkarıp robotdangecırıp onu maske yapıyordu bırse e vıtamını yagda cozundugu ıcın cok almıyordu ama b ve c grubu suda cozuldugu ıcın kullanıyordu evıgenı sacına dokmuyordu kN verıp ayda bır vurduruyordu bıde kerastase serısını cok begenıyordu ama asırı gzel hızlı gur sacları oldu maske yaparken kuruluk oluyordu saca asırı protein yuklemekden onun ıcınde bol su ıcıp sacı on gun dınlendırıyordu sureklı saca bakın yapmakta sac uzamasunı dırduyor sacda kuruluk olunca kendı yagında dınlendırmek gerekıyor
Ay çok teşekkür ederm çok güzel bilgiler bunlar çok sağolun. Ben de baktırcağım bir türlü aç karnına gidip baktıramıyorm vitamin değerlerime. Ben de e vit kullanıyordm saçıma belki vurdururum. Guzel fikir tekkur ederim

merveozel

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
107
56
Ay çok teşekkür ederm çok güzel bilgiler bunlar çok sağolun. Ben de baktırcağım bir türlü aç karnına gidip baktıramıyorm vitamin değerlerime. Ben de e vit kullanıyordm saçıma belki vurdururum. Guzel fikir tekkur ederim
Rıca ederım youtube prinç suyu saç uzatma yaz çıkan videoları ızle sacı ölçüyorlar bır hatadakı boy farkını görürsün muhakkak

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
410
202
24
Rıca ederım youtube prinç suyu saç uzatma yaz çıkan videoları ızle sacı ölçüyorlar bır hatadakı boy farkını görürsün muhakkak
Canım yaptım ya inan ki pirinç suyu harika ama saçımı kuruttu ve kokusunu sevemedim. Yüzümede sürüyorum özellikle denizden çıkınca akşamları çünkü harika derecede renk açıyor. Ama saçta alışamadım :KK43:.

merveozel

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
107
56
Canım yaptım ya inan ki pirinç suyu harika ama saçımı kuruttu ve kokusunu sevemedim. Yüzümede sürüyorum özellikle denizden çıkınca akşamları çünkü harika derecede renk açıyor. Ama saçta alışamadım :KK43:.
Saçını fazla protein yuzunden kurutuyor sacımda kuruma olunca aleo vera maskesi yapınca gecıyor bitki halini al bı yandan o cok arsız hemen cogalıyor buyuyor o buyuyene kadar aktarda jelleri satılıyor onu sur kuruma yapmaz hıc bıde prıncı kavanozda fermende etme buyuk bardaga ısla ertesı gun sur o zaman koku olmuyor ama kavanozda fermende edınce sırkelesıyor

MaYa_MiLa

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ağustos 2012
4.252
12.485
benim saçım asla uzun olmadı hayatım boyunca hep kaynak çıtçıt kullanırdım
ya da madem uzun değil diye sarı kullanırdım
sarı olunca uzaması da mümkün olmuyor
hep zayıftı ince telli ve uzasa bile kafamın arkasında yani sırtımda bir açıklık oluşurdu, uzarken koptuğundan.
sonra hamile kaldım, dediler ki hamile doğum saçı mahveder
zaten kötü olduğu için saçım artık normal geldi bana
sonra o folik asitler ostoecareler derken saçım bir uzadı şu an adeta kaynaklı gibi
1 yılda efsane saçlarım oldu upuzun gür ve adeta kaynaklı gibiler
Muhakkak kan değerlerinize baktırın
Doktor tavsiye ederse osteocareler efsace saç uzatıyor, aslen kemik takviyesi bu arada
dediğim gibi bana doktor verdi zaten sürekli kan tahlili yaptırıyordum hamilelikten dolayı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 262 gün geçti.

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
410
202
24
Merhaba kızlar yeni konum 2021:)) tüm saç mağdurlarını bekliyorum💜🙏🏾💜🐥💜🙏🏾