Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

hic hata yapmayan kiz

Öyle bir geçsin zaman ki..
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
84
78
Ashley joy ‘un sarı yağını saç uzatmada tek geçerim. Mucize gibi bir yağ gerçekten.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-08-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hic hata yapmayan kiz

Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
84
78
Çok teşekkür ederm yorumlarına bakarım şimdi.. tam zamanında yazdınız💜💜
Rica ederim 😊Ben ilk önce Hindistan cevizi yağı sürüyorum üzerine bu bahsettiğim yağı sürüp streçleyip bekletiyorum 2 saat. Kesinlikle tavsiye ederim. Uzatmanın yanında harika bakım yapıyor 😇

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

hic hata yapmayan kiz

Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
84
78
Fotoğraf yok o zamanlardan ama kuaför saçlarımı yakınca ensem açık kalacak şekilde kestirmek zorunda kalmıştım. Haftada bir düzenli bakımla 2,5 - 3 ayda omuz hizamın biraz altına inmişti 2019 da. Ki bu benim uzamayan saçlarım için mucize gibi bir şeydi. Ondan sonra aralarda kullandım yine.
Şimdi yine omuz hizasında kestirdim , bir süre böyle kullanmak istiyorum. Yağı bıraktım o yüzden.

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
391
179
24
Fotoğraf yok o zamanlardan ama kuaför saçlarımı yakınca ensem açık kalacak şekilde kestirmek zorunda kalmıştım. Haftada bir düzenli bakımla 2,5 - 3 ayda omuz hizamın biraz altına inmişti 2019 da. Ki bu benim uzamayan saçlarım için mucize gibi bir şeydi. Ondan sonra aralarda kullandım yine.
Şimdi yine omuz hizasında kestirdim , bir süre böyle kullanmak istiyorum. Yağı bıraktım o yüzden.
Dışarı çıkarsam alacağım inşllh bende hindistan cevizi ve evigene döndüm şimdilik 1 ay bunu kullanacağım. 2.ayda dediğin yağı ve hindistan cevizibi kullanırım😊😊