2 Erkek annesi olmak 😊

VUSLATIM

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
105
24
29
Merhaba kızlar 👧🏼 Şu an 3 aylık hamileyim ve dün ikinci bebeğimin de erkek olacağını öğrendim 1 oğlum var ikinci bebeğim doğduğunda 7 yaşında olacak nasipse. İki erkek annesi olan arkadaşlardan fikir almak istiyorum çünkü çevremde duyan bazı insanlar geçmiş olsun falan diyor ama ilk oğlum beni hiç yormayan bi bebekti çok uysaldı hala öyledir canım oğlum benim. Bir de kız hissediyordum kız fikrine alıştırmıştım kendimi şimdi erkek olunca doğum sonrası neler bekliyor beni merak içindeyim😁

Hayırlı olsun öncelikle. İki oğlum var çok şükür beni yormadilar bu zamana kadar söylenildiği gibi değiller en büyük şansım buydu sanırım hayatta :))

Hayırlı olsun.
Tebrik ederim. 🙂
Allah razı olsun darısı tüm isteyenlerin başına inşallah
Hayırlı olsun öncelikle. İki oğlum var çok şükür beni yormadilar bu zamana kadar söylenildiği gibi değiller en büyük şansım buydu sanırım hayatta :))
Büyük ihtimalle :) Karşı komşumun iki oğlu var tabiri caizse ikisi de canavar gibi :KK70: Ama benim ilk oğlum hep uysal sakindi canım oğlum ikinci de zıttı olmaz inşallah :)

Allah razı olsun darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

Büyük ihtimalle :) Karşı komşumun iki oğlu var tabiri caizse ikisi de canavar gibi :KK70: Ama benim ilk oğlum hep uysal sakindi canım oğlum ikinci de zıttı olmaz inşallah :)
İnşallah canım 🫶

Hanımlar iyi akşamlar ben ilk gebeliğimde bebeğim erkekti maalesef bebeğimi 4 aylık hamileyken kaybettim. Şimdi tekrardan bir erkek çocuğuna hamileyim sizlerden fikir almak istiyorum erkek çocuğu zor mu?
Nasıl daha iyi yetiştirebilirim ? En çok korktuğum soru da beni sever mi gerçekten çok korkuyorum annesi olarak sever mi aramızda bağ kurabilir miyiz ? Fikir verir misiniz teşekkürler 👍

Hanımlar iyi akşamlar ben ilk gebeliğimde bebeğim erkekti maalesef bebeğimi 4 aylık hamileyken kaybettim. Şimdi tekrardan bir erkek çocuğuna hamileyim sizlerden fikir almak istiyorum erkek çocuğu zor mu?
Nasıl daha iyi yetiştirebilirim ? En çok korktuğum soru da beni sever mi gerçekten çok korkuyorum annesi olarak sever mi aramızda bağ kurabilir miyiz ? Fikir verir misiniz teşekkürler 👍
Neden sevmesin annesisiniz tabiki sever.2 oğlum bi kızım var erkek çocukları kızlara göre biraz daha hareketli ama nasıl yetiştirirseniz öyle olur

Nasıl daha sakin yetiştirebilirim ? Daha uslu gerçekten nasıl eğitim vereceğimi Bilemiyorum
Her çocuğun kendine has bi karakteri var, sizin yetiştirmenizden ziyade kimi çocuk çok hareketli hiperaktiftir kimisi daha sakin. Benim oğlumda sakin bi bebeklik ve çocukluk geçiriyor üstelik babaanne dede şımartılması yaşamasına rağmen. Ablamın erkek çocuğu çok sakin sonraki kız oldu ablam ben çocuk büyütmemişim kızımdan sonra anladım diyor. Kızı o kadar hareketli ve zor bir bebekti hala öyledir o yüzden bunun kızı yada erkeği yok. Her çocuk kendine özgüdür erkek diye yaramaz olacak zor olacak diye bir şey yok oğlumu kız evlada asla değişmem bana düşkündür gelir gider öper, şimdi ikinciye de erkek olacak nasipse abisi gibi olursa 3-4 tane daha olsun hiç dert etmem :)

X