2. evliliğimde bitmek üzere

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mutlaka pskiyatriden yardim alin. Bu kadar kendinizi güçsüz eziyet gördüğünüz yerde kalmaya direnmenizin altında başka sıkıntılar var bir uzman bilir ama bunun ASK olmadığına eminim.
Adami cok seviyorsunuz diye değil kendiniz kandırmayın. Lutfen ayağa kalkın o kim ki size boyle davranıyor sizi her fırsatta kapiya koymaya çalışıyor bu nasıl karaktersiz ve vicdansız hatta sevgisiz bir insan .
Sizi hasta etmesine izin vermeyin ne guzel ailenizin evi var size kapısı açık 1 oda da olsa ayni 5 oda da olsa ayni size kapısının acik olmasi yeterli!.
Kızınıza sarilin onu güçlü akli başında ayakları üzerinde duran bir kiz gibi yetiştirin sahip çıkın açtığınız yaraları tedavi edin. Oda sizin yaralarıniza iyi gelecek.
şurdaki makaraya alanlar şuanki halimi görse pişman olurlardı söledklerine. ne diyim Allah herkesn kalbine göre versn

Sen de biraz günah aldın şimdi. Konu sahibinin kızına ve eski eşine karşı girdiği günahlar bitecek bu gidişle😂
Senaryo yazarken kendi aklını baz almasının sonucu bunlar. 😌

Baştan yazdıkları ile sonra ekledikleri birbirleriyle asla örtüşmüyor.

Var var cok iyi insanlar var kendinize ornek alin onlari..birde trip atiyor millete.
adam gbi derdimi yazdım ilk kez üye oldum şuraya. mübarek günde zevk alıosanız iğnelemekden buyrun Allah bilio beni siz bilmesenizde olurz .buraya ilk kez konu açtm daha hala otobüsteym uykusuz kötü haldeym sırf bir nebze moral olsun die. kalbinz taşlaşmış ne diyim

şurdaki makaraya alanlar şuanki halimi görse pişman olurlardı söledklerine. ne diyim Allah herkesn kalbine göre versn
Kendi düşene acımam ben. Düştüğü yere bırakırım ki nasıl düştü ise kendi kalksın, bir daha bu kadar kolay düşmesin, her düşende uzanacağı ilk el olmayayım diye.

Abla kendin etmişsin kendin bulmuşsun ne yapalım biz?
Oturup seninle beraber mi ağlayalım, yalandan tutup "nasıl kendine bunu yaparsın nasııığğğll" diye ağlayıp rol mü keselim kendimizi duvardan duvarlara mı vuralım? Beklentin nedir allasen?

Ben bu forumda forumda görüyorum kocam beni kıskanmadı diye ağıt yakan. Yahu demek ki güveniyor. Kıskanınca çok mu havalı oluyorsunuz? Dünyayı dar ediyorlar işte
Türlü türlü baskılamayı, saçmalığı kıskançlık adı altında kendisine uygulamayan eş bulunmaz nimettir kıymetini bilene.
Bazı kadınlar belasını arıyor resmen.

Kınamıyorum, aynısı bizim de başımızda. Ne kızını görüyor gözü ne kendisini. Siz en azından biraz olsun hatalarınızın farkındasınız bizimki kör olmuş durumda. Bu yaşadığınız aşk değil. Adam hasta ruhlu. Siz de çok sağlıksızsınız. Bizim korunmaya sahip çıkılmaya ihtiyacımız yok şunu bir anlayabilsek. Erkeksiz de yaşayabiliriz. Sapıklardan tacizcilerden kendimizi biz de koruyabiliriz. Size musalallat olan herifi karısına iş yerine söyleyip rezillik çıkarsaydınız keşke, illa bir erkeği karşısına dikip höst dedirtmekle olmaz. Köpek besleyin daha iyi korur sizi. Kızınız için dönmeyin onun yanında olun. İlerde o çocuk sizi asla affetmez bakın. Çok pişman olursunuz.

Kendi düşene acımam ben. Düştüğü yere bırakırım ki nasıl düştü ise kendi kalksın, bir daha bu kadar kolay düşmesin, her düşende uzanacağı ilk el olmayayım diye.
afern bigün Allah senide sınarsa kendin kalkarsın . burda bukdr fesat insanlar oldunu bilsem ne yazardım ne üye olurdum bide şu halde size açıllama yapıorum. kınamayın kınadınızı yaşamadan ölmezsiniz

Geride bırakıp gittiğiniz kızınızın ruh sağlığı kadar kötü olamazsınız herhalde. Annesiz kalmak Başak kocasız kalmak başka. Gerçi sizin için kocasız kalmak daha büyük sorun ama sjsjsjs

çoğu yorumları okuyamadım ama anlattığınız olayda hata yaptığınız kısım bir kaç kez görüşmekse, sizin o adamla ilişkiniz olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. yoksa bu anlattığınızdan ibaret olsa, yeni eşim ne de olsa hatamı duyacaktı bende anlattım yüzüme vurmadı filan demek gereksiz olurdu. böyle bir şey niye sizin yüzünüze vurulsun ki zaten? aman kahramanınız bey gelip koşa koşa kurtarmış sizi, yoksa bu olayı nasıl çözerdiniz. zaten adam en başta "ya gelirsin ya kızınla kalırsın" dediğinde nasıl biri olduğunu anlamanız gerekiyordu. ama yok iyi biriyle evliyseniz bile onu boşayıp, sizi "kıskanan" psikopat biriyle evlenmek daha iyi olmuştur sizin için, hayatınıza aksiyon gelmiştir. adamın etmediği hakaret kalmamış hala daha dönse diyorsunuz, yapmayın.

adam gbi derdimi yazdım ilk kez üye oldum şuraya. mübarek günde zevk alıosanız iğnelemekden buyrun Allah bilio beni siz bilmesenizde olurz .buraya ilk kez konu açtm daha hala otobüsteym uykusuz kötü haldeym sırf bir nebze moral olsun die. kalbinz taşlaşmış ne diyim
Bak sekerim benim cok sert sinirlarim var oyle herseyi hos goremem..hele sadakat ve cocuk konusunda .. senin ahlarin beddualarin da bana islemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X