2. evlilik,aşk,uzaklık,çocuk,aile

Valla ben saygıdan değil o konuda bir yetersizliği nedeniyle uzak durdugunu düşünüyorum..

“Boşanmış kadınım, gencim, içim birini çekti flört uygulamasına kayıt oldum “ desene dürüstçe, ne diye kasıyosun maç gırgır şamata falan..biraz özgüveniniz olsun, burdakilere ne özel hayatınızdan?
İkinci olarak karanlık noktalar var..bir torba bozuk para ne alaka?
Neden eşinden ayrılmış?
Son olarak cinsellikten bu kadar uzak durmasının saygıdan kaynaklandığını düşünmüyorum

Anlamadım parayi mi seviyorsunuz hep paradan sağlanan imkanlardan hoşnut kalmışsınız da

Herşey güzel hoş ta.. Senin eşin çekilmez bir adamdı da boşandın dimi ? Genelde hiçbir kadın durduk yere yuvasını yıkmaz. Belki bu adamın eşi de çekemedi onu boşandı ? Bence başınızı ağrıtmayın sevgili olarak sürsün ailenizle bu yolda devam edin derim ben...

yazdıklarınızı okuyunca gözlem yeteneği birazcık zayıf biri gibi geldiniz hep iyi yönlerinden bahsettiniz neden ayrılmış ilk eşten geliri Nasıl aile ilişkileri Nasıl bunları gözlemleyin.

Yoksa uzaklık mesele değil , çocuğu konusu biraz hassas yani seviyorsanız kendinize güveniyorsanız Olabilir

Kesinlikle evlenirdim.

Davulun sesi uzaktan hoş gelir. Aynı eve girmeden kimin ne oldugunu bilemezsiniz. Adamın çocugu olması sorun değil. Neden boşanmış mesela? Bu konularda dikkatli olmak lazım. İki tarafı da dinleyip iyi karar vermek lazım. Ailenize de yalan söylemeyin nasıl tanıştığınızı bilmeleri hakları.

-İstihareye yatmalı boşanma sonra kumarla para kazanmalı sevgili bulma kararına yorum yapmayacağım. Bana bile garip geldi.
-İnternet çağındayız, herkesin sosyal hayatı olmayabilir ve internetten tanışılabilir.
- Konu sahibinin bize bile evlilik sitesine kayıt olma nedenini kendi bahaneleriyle açıklaması onun nasıl bir mahalle baskısıyla yetiştiğini gösterir. Buna sadece üzülürüm. —Sevişmediği detayını “bana bir şey yapmadı” olarak açıklaması da bunu gösterir. Çok üzücü dalga geçilesi değil.
-Benim en çok rahatsız olduğum adamın kaportacı olmasına takılması. Sorun nedir? Kocalarınız hangi makamın hakimi? Yapmayın Allah aşkına.
-Diğer rahatsız olduğum konu, kadın kumbarasına para biriktiriyor, adam şak diye kağıt para vermek yerine kumbarasına atması ve doldurması için bozuk para sürprizi yapıyor. Onu mutlu etmek için cebine para sıkıştırmak yerine öyle bir manuel jest yapıyor. Ne kolay yargı dağıtılıyor. Konu bir kenara yorumlara çok sinirlendim!

Evlilik sitelerindeki erkeklere hiç güvenmiyorum.
O kadar gece birlikte kalmanıza rağmen ilişki teklifinde bulunmaması da garip geldi. Yani erkek sonuçta.
Toplamda kaç aydir görüşüyorsunuz?

Kendi cocugunun oldugu sehirden kacmis adam baska kadindan cocuk istiyor. Allahim aklima mukayyet ol.

Başka koca bulurdum

Netden tanışmaya karşıyım ama şu. Zamanda artık insanlar çevreden bulamıyorlar kendine göre herkes ikinci şansı hakeder tamam ilk evliliğin hüsran olmuş ama ikincide mutlu olabilirsin ailwne netde olduğunu söyleme bi arkadaşım vasıtasıyla tanıştım de yaza kadar gözlemle belki çok mutlu olursun ailene ufak ufak anlat tanışsınlar onlarda gözlemlesin belki senin göremediğin bir açığı olur

doğru işi zor çocukla ben annesi ölmüş çocuğa acıdım he dedim hediyelerini aldım yemeğe götürdüm yüzüme gülüp babaannesinede cadı diye anlatıyomuş beni utanmadan yanıma geldiğinde kıçını yıkamayı bilmiyodu yatağını topla yüzünü yıka demem zoruna gitti beyfendinin çocuklu adamla evlenecekler evlenmeyinnnnnnn ben anası ölmüş olan çocuğa yaranamadım bir fiske vurmadım karne hediyesi bilmem ne

Bence bir sure nisanli kalip ailesiyle,eski esiyle cocuguyla durumunu hozlemleyin eger uygunsaniz evlenin.baht niye degsimesin siz degistiyseniz degisir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…