2. evlilik,aşk,uzaklık,çocuk,aile

Ben bu yoruma katılamiyciim. Ya benim eski eşim gül gibi adamdı. Şimdi onun karşısına çıkan kadınlar böyle düşünürse bu beni üzer. Burada ne kadınlara denk geliyoruz. Sadece hemcinsimiz olması bizim de çeşit çeşit huyları olan insan olduğumuz gerçeğini değiştirmez ki. Hepimiz iyisiyle kötüsüyle insanız cinsiyet belirleyici değil bence.

Tabi ki çeşit çeşit insanız ona ben de katılıyorum.
Ama genelleme olarak bakarsak olaya kadınlar daha cefakar olan taraf oluyor evlilikte.
Çoğu mecbur kalmadıkça ayrılmıyor.
Burada okuduklarımdan yola çıkarak diyorum en azından.
Ama nolur bazı üyeler gibi istatistiki veriler istemeyin veremem
Gözlemlerim bu şekilde
Ha konu sahibi de sizinki gibi der istisnadır sevgilisi o ayrı zaten

Ben istatistik veririm Arada bir %10 luk fark vardır belki.

33 yaşındasınız cinsellikte yaşayabilirsiniz evlilik sitesine birini bulmak içinde üye olabilirsiniz niye bu kadar açıklama yapmak zorunda hissetiniz ki
Bahsettiğiniz kadar iyiyse evlenin 5 saat uzaklıkta bişi değil.
Kaportacı olmasıda bana garip gelmedi herkes maaşlı çalışmak zorunda değil. İyi usta olup güzel para kazanan adamlarda çok. Hayırlısı olsun sizin için.

Hayırlısı ne ise o olsun demeye geldim.
Şu şans oyunu kısmını beğenmedim. Rızkınizi ufakta olsa böyle yerlere harcamayın. Kafa dağıtmak istiyorsanız oraya haracayacaginiz paraya sokak hayvanlara mama alarak değerlendirebilirsiniz emin olun daha iyi hissedersiniz ve iç huzurunuz daim olur...

Benimde ikinci evliliğim 1,5-2 ay içinde oldu. Şuan 9 aylık evliyim ve çok mutluyum. Kafanızda soru işareti yoksa bu huyu kötü değiştiririm demiyorsaniz ailenizle tanıştırin. Kısmet bu işler internete veya baska bı yerde tanışmış olmak sorun değil onemli olan kafa yapısı. Eşim hiç evlenmemiş bizde çocuk yoktu ama bı akrabamin öyle bir evliliği var eğer eski eşiyle çocuk için görüşmeleri sizin için sıkıntı olmayacaksa hicbir sorun olmaz. Çocuk da sizi babasının yanında sürekli gördüğü için alisacaktir. Hakkınızda en hayırlısı olsun.

1- ilk evliligi bitirmek icin istihareye yatmak? Ona gore hareket etmek?

2- mac tuyosu almak icin evlilik sitesine uye olmak?

3- tuyo beklerken adami gorup cocugu yok diye begenip atlamak, numarasini alip hooop ertesi gun aramak

4- adamin yaniniza 1 torba bozuk parayla gelmesi ve sizin bunu incelik sanmaniz

5- 40 yasina kadar calisip prim doldurmayi dusunmek veya size bir sey YAPMADİGİNA sevinmek

6- hani marjinal bizdik

İNTERNETTEN tanıstıgın adama ne kadar da cabuk güvenebiliyorsun.? Valla büyük cesaret sendeki.... 5 saat uzakta kaldıgını yazmıssın.. Cevrende biri degil Kimmiş, Nasıl bir İnsan? Gecmişi Nasıl? Karakteri Saglammı? Eski esden neden bosanmış? Bilmiyorsun... Uzaktan atar Sana sende cok kolay inanabilrsin.... Ben olsam asla böyle bir insanı tercih etmem.... Bir erkek icin Asla ve asla şehir degiştirmeye Ailenden uzakta yasamaya bir sürü fedakarlık yapmaya degmez... Ki daha önce yapmıssın.. Uzakta olanı her zaman daha çok ezerler.. Ailen yanında yok.. Kaynananın bile işine geliyor böyle gelin bulmak.... Valla Ben olsam bu adamla asla ileri gitmem.. Bitiririm... Kendini düsün.. Hayatından sevdiklerinden asla taviz verme!! Erkekler bulunmaz hint kumaşı degildir! Fedakarlık yapmaya degmiyor.....

Neler oluyor hayatta ? Pırıl pırıl yine her yer .d

Neler oluyor hayatta ? Pırıl pırıl yine her yer .d
Evet, ben de hicbirinizin bana bi faydasi olmadigindan 2. Kojami evlilik sitesine uye olup mac muhabbeti yaparak ayarlamayi dusunuyorum
Konu sahibi, nasil bu kadar guvenebildiniz hic tanimadiginiz adama, ustelik bastan cocukla ilgili yalanini yakalamissiniz

İnternetten konuşurken babama bile güvenmem nereden bileyim bana doğruyu söylediğini zannederken nasıl olsa görmüyoruz diye orada ayak parmaklarıyla çapraz yapmadığını.d

Yasin çok güzel. Hiç te geç değil. Anlattıklarına göre bence evlen bu adamla. En kötü seneryayu yazıyorum bosansan bile nolcak ki. Ha bir kere ha iki kere bosanmissin. Sence böyle bir adam kaç kere çıkar karşına. Kimse boşanmak için evlenmez. Bence hayırlısı olsun.

Bırıncısı bozuk para getırmesı dalga gecılecek bır konu degıl aksıne cok hos cok dusuncelı adam, bır kılo altın getırmıs kadar olmus. Ikıncısı cınsellık durumuna saygı duyması da cok guzel. Elınde meslegı de var ac kalmazsınız. Bıraz daha tanı bu arada x arkadasımın bır arkadası var o da geldı bulusmaya dıye annene cıtlat. Arada telefonlaşıyoruz dersın annene de. Kırkına kadar beklemez bu adam soyleyeyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…