2. Femara+ ovitrelle

papatya51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
90
22
28
Kızlar merhaba 2 yıllık evliyim 1,5 yıldır çocuk istiyoruz bi kez kimyasal gebelik geçirdim pcos var. geçen ay femara+ ovitrelle kullandım olmadı bu ay tekrar kullandım iğnenin 11. günündeyim,8. gün idrar testi yaptım negatif çıktı iğnenin etkisi geçmişti yani. adetime de 8 gün kaldı göğüs ağrısı ve bel ağrısı var şuan sanırım yine adet olucam. Aynı durumda olan var mı yardımcı olalım birbirimize

Yarın ve diğer gün de test yapmanı öneririm bildiğim kadarıyla adet belirtisi ve hamilelik aynıymıs inşallah bebişin belirtisidir 🙏

IMG_5547.jpeg

Ben de bu ay femara kullandım. 20 kasımda ovitrelle çatlatma iğnem vuruldu. Bu ay ilk defa femara ve çatlatma iğnesi ile deniyoruz.
Arkadaşlar yok mu başka benzer durumda olan ???

Beklemedeyim Şuan duphaston kullanıyorum. Rahmimde sola 45 yatıklık var pcos başlangıcı yumurtalarım çatlamıyor. İğne etkisinden sanırım sağ kasıkta batmalar ve çok halsizlik var.

Ben de bu ay femara kullandım. 20 kasımda ovitrelle çatlatma iğnem vuruldu. Bu ay ilk defa femara ve çatlatma iğnesi ile deniyoruz.

Beklemedeyim Şuan duphaston kullanıyorum. Rahmimde sola 45 yatıklık var pcos başlangıcı yumurtalarım çatlamıyor. İğne etkisinden sanırım sağ kasıkta batmalar ve çok halsizlik var.
Çok geçmiş olsun canım inşallah güzel haberlerini alırız hep birlikte 🤲
Evet iğneden dolayı oluyo kasık bel ağrısı halsizlik falan

Kızlar merhaba 2 yıllık evliyim 1,5 yıldır çocuk istiyoruz bi kez kimyasal gebelik geçirdim pcos var. geçen ay femara+ ovitrelle kullandım olmadı bu ay tekrar kullandım iğnenin 11. günündeyim,8. gün idrar testi yaptım negatif çıktı iğnenin etkisi geçmişti yani. adetime de 8 gün kaldı göğüs ağrısı ve bel ağrısı var şuan sanırım yine adet olucam. Aynı durumda olan var mı yardımcı olalım birbirimize
Bu durumdan sonrası önemli zaten iğne etkisi geçince kendi HCG hormonu artış göstermesi gerekiyor gösterirse Zaten olur inşallah

Ben de bı soru sormak istiyorum da belki konuyla alakasız olacak ama ben de bu ay femara ve ovitrella kullandım ama ignemi doktorum 8. Günü saat 11de yapmamı söyledi ısrarla ve bir tane solumda 16mm yumurtam oluşmuştu acaba siz reglinizin kaçıncı gününde ovitrellayi vurdurdunuz

Amin inşallah ama 3 sene sonra yine başa döndüm
Femara + ovitrelle oldum bekliyorum bakalım
3 sene sonra yine başa döndüm demişsiniz öncelikle Allah'ım hepimize bu konuda sabırlar ve ümit versin inşallah ovitrellayi hep aynı günlerde mi vurdurdunuz yoksa doktorunuz farklı günlerde mi istedi acaba

Ben de bı soru sormak istiyorum da belki konuyla alakasız olacak ama ben de bu ay femara ve ovitrella kullandım ama ignemi doktorum 8. Günü saat 11de yapmamı söyledi ısrarla ve bir tane solumda 16mm yumurtam oluşmuştu acaba siz reglinizin kaçıncı gününde ovitrellayi vurdurdunuz
Canım o senin tedavinle ilgili aslında. 5 gün kullanıyosun femarayı yeterli büyüklüğe ulaşmış da doktor veriyo hemen iğneyi yok daha yeterli değilse bi kaç gün daha kullanıp ona göre veriyo iğneyi. Yani özellikle reglin şu günü bu günü değil yumurtanın büyümesiyle alakalı ovitrelle

X