2.gebelikte kan pihtilasmasi yasanir mi

protein c ve s acaba ne işe yarıyor :18: ben trombofili verdim ama bunun için birşey yapmadım yapsamıydım acaba canım

bu tahlillerde pıhtılasma tahlili benim protein c düşük çıktığı için dr.trombafili paneli istedi. sen trombafili paneli yaptırdığın için gerek yok cnm.

bu tahlillerde pıhtılasma tahlili benim protein c düşük çıktığı için dr.trombafili paneli istedi. sen trombafili paneli yaptırdığın için gerek yok cnm.

tamam bakalım. şu sonuçlarda bir çıksaydı hayırlısıyla...

aynen ya. bana bugun çıkacak demişlerdi aradım çıkmamıs pazartesi bi daha ara dediler

Mecbur bekliyoruz iste.. Hayirlisi p.tesi cikar inşallah canm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba hanımlar...
benimde ilk kızım 5 yaşında ve normal bir süreçle bebeğim dünyaya geldi.2 senedir 2. çocuk için uğraşıyoruz ilk denemem kimyasal sonuçlandı sonrada gebe bile kalamadım .aralıkta aşılama yaptırdım negatif şubatta tüp bebek yaptırdım negatif.herşey iyi olmasına rağmen negatif olunca dr.um histereskopi ve tromboli paneli testi istedi 5-6 değere bakıldı sanırım.2 sinde az bir mutasyon çıktı heterezigot dedi
histereskopi ilede 2 tane polip alındı.inşallah bundan sonra kızıma bir kardeş yapabiliriz..

merhaba hanımlar...
benimde ilk kızım 5 yaşında ve normal bir süreçle bebeğim dünyaya geldi.2 senedir 2. çocuk için uğraşıyoruz ilk denemem kimyasal sonuçlandı sonrada gebe bile kalamadım .aralıkta aşılama yaptırdım negatif şubatta tüp bebek yaptırdım negatif.herşey iyi olmasına rağmen negatif olunca dr.um histereskopi ve tromboli paneli testi istedi 5-6 değere bakıldı sanırım.2 sinde az bir mutasyon çıktı heterezigot dedi
histereskopi ilede 2 tane polip alındı.inşallah bundan sonra kızıma bir kardeş yapabiliriz..

geçmiş olsun Rabbim sağlıklı sıhhatili evlatlar nasip etsin inşallah hayırlısıyla hepimize.. poliplerin ne zaman alındı.. ilaç v.s kullanıyormusun. Şu anda korunuyor musun? İnşallah en kısa zamanda alırsın güzel haberini sende bizler de..

geçmiş olsun Rabbim sağlıklı sıhhatili evlatlar nasip etsin inşallah hayırlısıyla hepimize.. poliplerin ne zaman alındı.. ilaç v.s kullanıyormusun. Şu anda korunuyor musun? İnşallah en kısa zamanda alırsın güzel haberini sende bizler de..

poliplerim 14 nisanda alındı korunmuyorum 2 yıldır :)
şuan için sadece folik asit alıyorum...
mayıs da buz bebeklerimi alıcam inşallah onlar tutar.

poliplerim 14 nisanda alındı korunmuyorum 2 yıldır :)
şuan için sadece folik asit alıyorum...
mayıs da buz bebeklerimi alıcam inşallah onlar tutar.

poliplerin alındıktan sonra normal yolla hamile kalırsın belkim. olmaz mı... transferden önce

merhaba hanımlar...

çok geçmiş olsun inşallah sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

Kızlar sonuçları kendi doktoruma gösteremedim ama arkadaşım özel bir hastanede çalışıyor o başka bir kadın doğumluya gösterdi ve pıhtılaşma var demiş şuam moral sıfır napıcam bilmiyorum hamile kalmaya korkar oldum aynı şey tekrar yaşanır diye:KK43:(

canım naptın sonuçlarını kendi dr.una gösterebildin mi

merhaba arkadaşlar
ben daha önce sormamiştım size,,
benim hamileliğim sırasında karaciğer enzimlerim yükselmişti.. son haftasında..kürtaj olunca ilgilenememiştim.
bugün sağlık ocağındaki dr.la konuştum. p.tesi kan vereceğim ve değerlerime tekrardan bakacağız. hem tekrar gebe kalmadan eğer bir sorun varsa tedavisini olurum. hayırlısıyla

canım naptın sonuçlarını kendi dr.una gösterebildin mi

Yok tatlım ya regl olmayı bekliyorum doktor o zaman kontrole çağırmıştı bende ha bugün ha yarın hastalanıcam diye bi türlü gidemedim hala daha olmadım ağrım var ama sökülemiyorum bir türlü

Senin de baya uzun sürdü.. Normal de adet siklusun kaç gün sürerdi

Senin de baya uzun sürdü.. Normal de adet siklusun kaç gün sürerdi

Evet cnm ya sorma benim normalde hep değişir günü gününe olmam düzensizlik vardır daha doğrusu o ayı nasıl geçirdiğime bağlıdır stres yaparsam geçer ilaç içersem geçer mevsim bile etkiler düşün artık.bu düzensizlikten bi çok kez doktora gitmişimdir ama herseferinde stres ten demişlerdir.kafaya birşey takmazsam eğer o zaman zamanında olur

Biliyorsun bu ayda hepsi üst üste geldi muhtemelen ilaç kullanmam gerekecek sökülmem için bi hafta daha bekleyin diyorum olmadı gidicem artık doktorda zaten iki ay bekle demişti

Biliyorsun bu ayda hepsi üst üste geldi muhtemelen ilaç kullanmam gerekecek sökülmem için bi hafta daha bekleyin diyorum olmadı gidicem artık doktorda zaten iki ay bekle demişti

Hayirlisi ya boyle düzensizlikle hamile kalmanda zor olmaz inşallah..ama ilaç kullanmadan bitkisel şeyler icsen belki faydasi olur soğan suyu gibi...

Hayirlisi ya boyle düzensizlikle hamile kalmanda zor olmaz inşallah..ama ilaç kullanmadan bitkisel şeyler icsen belki faydasi olur soğan suyu gibi...

Ilk hamileliğim ikinci deneme de olmuştu ama düzensiz regl olduğum için yumurta takibi yaptırmıştım ben.bide soğan suyu işe yararımı acaba

X