2 gndr iddetli s ucu ars yardm!

BeyzaNur-

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
3.477
8.339
Kizlar iki gundur goguslerimin ucu agriyo cok siddetli agri ne ki yaninda yaniyo sanki:KK43: dokunamiyorum bile vallahiiiiiii neden acaba bi fikriniz varmi:KK43:

doktorami gitsem yaa

yardimci olun lutfen korkuorum vallahi bu agridan

canım doğum kontrol hapı kullanıyorsan bazıları felaket ağrı yapıyor, onun dışında bilemiyorum, ihmal etmeden git doktora...

yok cnm hap felan kullanmiyorum

ya sanki kpucak gibi ya bu kadar siddetli olmaski ne bu bole ofsssssssss

kizlar bi bakin yahuuuuuuu

soguk bez koyuyorum uzerine yanlismi yapiorum acaba lutfen bi bakin

Beyzamm canımmm bence sen hamilesin nan :)))dün konuşuyoduk diğer topikteee o zaman demedıin kızzz.Bence gebelik belirtisii :)görürsün bakkkzemuszemus

Beyzamm canımmm bence sen hamilesin nan :)))dün konuşuyoduk diğer topikteee o zaman demedıin kızzz.Bence gebelik belirtisii :)görürsün bakkkzemuszemus

Abooooooo cnm ben yazdiklarin ilac gibin geldi
nerde o gunlerrrrrrrrrrr insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ofssssssss aklima soktun simdi deluuuu:lepi:

hala doktora gitmedin mi :uhm:

gitmedim cnm aradim bugun pazartesi gidicem .hamis felan oldugumu sanmiorum yani o sans bana vurmaz
insallah kotu bise degildir ya bole bisile ilk kez karsilasiom:S bi bende oldu sanirim bole bise kimsede yok demekki yazmadiklarina gore iyice meraklandim

kizlar doktora pazartesi gidicem o zaman randevu aldim.acilede gidince 3-4 saat beklesen bile bakilmadan geri donuluyor.

cok fena agrim var nabcam yaaaaaaaaa
damarlar olustuuuuuu ofsssss
fena sekilde yanma var cok sizliyo dayanamiyom
soguk utmaya calisiyom

varmi bi fikriniz ne yapmam gerekiyo.

bende de aynı prıblem var amma ben hamileyim

damarlarım süt doluyo

inşallah seninkide ondandır

insallah cnm

ama okadar kotuki ne yabacagimi bilemiyorum bole sanki damarlar cekiliyomus gibi ofssss

Prolaktin hormonun yükselmiş olabilirmi canım yada gebelik:uhm:
Benimde dayanılmaz ağrılarım ve dediğin gibi damarlarım çok belirgindi ama malesef süt hormonum yükselmiştifisfisfis

bence korkulacak bisey yok,
evlendikten sonra 2-3 sefe bana da oldu,
oldugunda 1-2 hatta 3 gun kadar suruyor agri; gogus uclarim aciyor, sutyen bile takinca aciyor.

ama kafama takmadim hic, vucudumda herhalde bazi hormon degisimleri oluyor dedim; o da kendiliginden gecti.

X