Meme büyütme Ameliyat günlüğüm

mavikisilik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
68
10
22
Benim 1 ay 1 haftam bitti.odemim yoktu.yano bogazima dogru yukari kisimda olan odemlerim azdi.bence su an gogsum yuzde 70 oturdu.. vok kucuklmedi yuzde 10luk bir kuculme soz konusu belki hatta daha az..bende kuculmesinden korkuyorum cunku banada cok buyuk protez takilmadi.ama su an hala dikler.yani bir katlanma soz konusu degil tam anlamiyla..bir de sertler her gun masaj yapiyorum
Anladımm. Umarim benimkilerde çok kuculmezler.. Bende bugün dikislerim için kreme başladım masajı 1 ay sonunda önerdi doktorum

Neoz

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2021
12
4
30
Çok teşekkür ederim tam istediğim bilgilendirme çünkü sürekli ameliyat günümü erteliyordum :) haftaya Cuma sabah 10 benimde ve olacağım bu sefer, görüştüğüm Dr bile bu fiziğine yazık ediyorsun çünkü meme küçük kalıyor ,1.76 boy 56 kilo beden resmen meme istiyor çünkü , çok fazla büyük istemiyorum göze batmasın, kas altı yuvarlak doğal bir meme , bakalım naısl bir süreç bekliyor beni :) siz de çık daha iyi olursunuz umarım, ah bi de fiyat ne kadardı acaba? Ben Eylül de aldım fiyat 19 tl
178 boy 56 kiloyum bende. Bugün 5. Günü ameliyatımin. 340 cc yuvarlak takıldı. Hiç meme dokum yoktu.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 894 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 59 Kg. ile 79 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 178 cm. Başlangıç Kilom :57 Kg. Şimdiki Kilom :57 Kg.

Gulo84

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
44
9
36
178 boy 56 kiloyum bende. Bugün 5. Günü ameliyatımin. 340 cc yuvarlak takıldı. Hiç meme dokum yoktu.
Şuan duruşu nasıl tarif edebilirmisiniz?benimde 10 gun oldu ödemlerim kısmen gitti ama protezler koltuk altımda gibi ve hala yukarıda duruyorlar.yerlesmedi tam olarak 360 cc yuvarlak kas altı oldum bende.

Neoz

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2021
12
4
30
Şuan duruşu nasıl tarif edebilirmisiniz?benimde 10 gun oldu ödemlerim kısmen gitti ama protezler koltuk altımda gibi ve hala yukarıda duruyorlar.yerlesmedi tam olarak 360 cc yuvarlak kas altı oldum bende.
ölçtüm 90 cm bugün. Ödem var tabi bende de baloncuk gibi hissediyorum dokundugumda göğüs arasında, üst kısımda. Ama ilk güne nazaran çok az. Bugün baya hareketlerimde rahatladı. Ödem atmak için C vitamini kullanıyor musunuz? Duruşu meme başını ortaya alırsak üst kısım büyük şu an. Lastik bant verdi hemsirem, aşağı inmesini bu sağlayacak dedi.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 59 Kg. ile 79 Kg. arasında olması gerekir.

Gulo84

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
44
9
36
ölçtüm 90 cm bugün. Ödem var tabi bende de baloncuk gibi hissediyorum dokundugumda göğüs arasında, üst kısımda. Ama ilk güne nazaran çok az. Bugün baya hareketlerimde rahatladı. Ödem atmak için C vitamini kullanıyor musunuz? Duruşu meme başını ortaya alırsak üst kısım büyük şu an. Lastik bant verdi hemsirem, aşağı inmesini bu sağlayacak dedi.
Hayır ekstra c vitamini almadım ve demir eksikligim de var🤦🏻‍♀️başlarım hemen.benimnde duruşu tam sizin dediğiniz gibi üst kısım büyük. Lastik banda da baktım güzel bence bende doktoruma sorucam uygun görürse alırım

Neoz

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2021
12
4
30
Hayır ekstra c vitamini almadım ve demir eksikligim de var🤦🏻‍♀️başlarım hemen.benimnde duruşu tam sizin dediğiniz gibi üst kısım büyük. Lastik banda da baktım güzel bence bende doktoruma sorucam uygun görürse alırım
Enfla-C, antibiyotik kullanıyorum ilk günden beri. Enfla c nin Trendyol yorumlarına bakın. Ameliyat sonrası verilmiş genelde ödem için. Aşağı inmesi zaman alır diye okudum hep. Endişe etmeyin daha çok erken

Gulo84

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
44
9
36
Enfla-C, antibiyotik kullanıyorum ilk günden beri. Enfla c nin Trendyol yorumlarına bakın. Ameliyat sonrası verilmiş genelde ödem için. Aşağı inmesi zaman alır diye okudum hep. Endişe etmeyin daha çok erken
Tamam cok teşekkürler bakıp arastırıcam.☺☺☺💜

Gulo84

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
44
9
36
Bu arada sizin nekadar olmuştu protez takılalı?trendyol da yorumları okudum ve siparis verdim teşekkürler

Neoz

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2021
12
4
30
Bu arada sizin nekadar olmuştu protez takılalı?trendyol da yorumları okudum ve siparis verdim teşekkürler
10 Kasım'da takıldı. Bugün 6. Günüm. Iyi yapmışsınız daha çabuk toparlarsiniz hem vitamin ihtiyaçta var 👍

Dr as

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2021
97
24
36
Ben de 22 Ekim de ameliyat oldum , sağ ve sol meme çok farklı hala bir değişiklik yok maalesef , pişman olmak istemiyorum ama yaptırmamak daha iyiymiş. Ayrıca sol meme de sızım hiç geçmiyor. 375 cc takıldı kendi göğüs dokum da vardı buna rağmen küçük geliyor bana , 174 boyunda 57 kiloyum… Kızlar çok ama çok bir beklentiye girmeyin hatta hiç tavsiye de etmiyorum

ezgicik82

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2022
12
2
39
merhabalar çok geçmiş olsun. bende 2 buçuk ay önce mentor damla 390 cc takıldı. yuvarlakta ısrar etmek hiç akılma gelmedi. bence yuvarlak protez daha hoş duruyor. benim üst dekolte hala bomboş aşağı bombeli. rica etsem görsel atabilir misiniz özelden. kendimle karşılaştırmak istiyorum.
Merhabalar bana da 345 mentor damla takildi ama ust bolgede dekolte goruntusu var bugun 20.gun ama sanirim daha iner.Isterseniz ozelden resim atabilirim