2 gün önce yumurtalk bolgemde ağrı hissettim çok hafif ertesi gün kahverengi leke

Karlice

❄️Bir kış mektubu tadındayım bugün..❄️
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
443
122
30
2 gün önce yumurtalk bolgemde ağrı hissettim çok hafif ertesi gün kahverengi leke pembemsi leke geldi adetime bı hafta varken ilk defa böyle oldu hani adetse ertesi gün başlar dedim ama bugün 2. Gün yine kahverengi akıntı yerleşme kanaması olabilirmi ilk defa yaşıyorum da

2 gün önce yumurtalk bolgemde ağrı hissettim çok hafif ertesi gün kahverengi leke pembemsi leke geldi adetime bı hafta varken ilk defa böyle oldu hani adetse ertesi gün başlar dedim ama bugün 2. Gün yine kahverengi akıntı yerleşme kanaması olabilirmi ilk defa yaşıyorum da
Benim 3 gündür öyle adet ağrısı çekiyorum adet olacam biliyorum.8 g7n erken oldu.herseyi gebeliğe bağlar olduk .Ben kafayı siyiracam az kaldi

Adet olurken anlıyorum ama ya kasiklarim ağrır bir gün boyunca yada belim kesin hiçbiri yok 2 iki gündür de ilk defa bı hafta önce böyle akıntı geldi hep duzenliydi

Yerleşme kanaması olma ihtimali var tarih itibariyle mümkün ama eğer gebelik stresi yaşıyorsanız adet duzeniniz kaymış olabilir o zaman da bu lekelenme yumurtanizin çatlama lekelenmesidir yani değerlendirilmesi gereken gün.

Yerleşme kanaması olma ihtimali var tarih itibariyle mümkün ama eğer gebelik stresi yaşıyorsanız adet duzeniniz kaymış olabilir o zaman da bu lekelenme yumurtanizin çatlama lekelenmesidir yani değerlendirilmesi gereken gün.
Aynen adet gününe kadar beklicem artık olmazsa test yaparım fazlada umitlenmek istemiyorum nasip artik

Aynen adet gününe kadar beklicem artık olmazsa test yaparım fazlada umitlenmek istemiyorum nasip artik
Eğer istiyorsanız bugünü boş gecirmeyin derim . Rabbim isteyen herkese nasip etsin aratmasin kucaklarımızı boş bırakmasın verdiğinde kıymet bilmez etmesin 🙏🏻

X